1%  >> Katolikus Egyház (0011) | Jezsuita Nevelésért Alapítvány (18436501-1-05)

email   phone   social facebook circle 128   YouTube   logo issuu   donate

  • 27 Jul
    HON KONG SJ DIÁKOK LÁTOGATÁSA 00:00 to 00:00

Beszámolók

Rendezvény beszámolók

Projektek

Projekt beszámolók

Versenyek

Verseny beszámolók

Lelki élet

Heti gondolat

DINA

D

i

n

a

Menza

Felhasználónév
Jelszó

M

e

n

z

a

Iskolai hírek

Iskolai hírek

  • WAH YAN fiú kórus koncertje
    >>Aktuális hírek

    Szeretettel hívunk, várunk mindenkit, a Hong Kongból érkező 40 fős fiú kórus koncertjére, 2017. július 28-án az Avasi Református Templomban 19 órakor.

    hongkong koncert min

  • Elhunyt Baksay Gábor öregdiákunk
    >>Aktuális hírek

    Mély fájdalommal és a feltámadás reményében tudatjuk, hogy öregdiákunk, Baksay Gábor 2017. július 15-én elhunyt, hosszú szenvedés után csendben elaludt. Végső búcsúja a Mindszenti temetőben július 20-án, csütörtökön 14 órától lesz. Lelki üdvéért engesztelő szentmisét július 21-én, pénteken 16 órától Bükkszentlászlón a római katolikus templomban mutatnak be.

    Emlékét megőrizzük!

  • Nyáreleji német nyelvi tábor
    >>Nyelvtáborok

    Július 19 és 23 között német nyelvi tábort szerveztünk a Jezsuban. Elsődleges célunk a B2-es nyelvvizsga elősegítése volt, de mivel kisebbek is jelentkeztek, B1-es csoportot is indítottunk. Nagy örömünkre 22 diákunk nem rohant hanyatt-homlok nyaralni, hanem egy hétig még velünk németezett. A résztvevők hétfőtől péntekig 4x45 percben, jó hangulatú foglalkozásokon megismerhették a különböző nyelvvizsgák feladat típusait ill. bővíthették szókincsüket. Szervezők: Koseczki Nóra és Szabó Dalma tanárnők. Anyanyelvi segítő: David Blüm, aki önkéntes szolgálatot végzett ebben a tanévben iskolánkban. Köszönjük munkájukat!

    Címkék: német tábor
  • Iskolánk külső, de értő szemmel - krakkói kollégáink látogatása
    >>Eseményeink beszámolói

    Vendégeink Beata Rudnyczka-Szyba és Marcin Cziomer az Európai Szociális Alap Knowledge Education Development Programlának keretében jöttek iskolánkba, tapasztalatcserére, vagy mai divatos kifejezéssel „job shadowing”-ra. A két lengyel pedagógus a krakkói Kosztka Szent Szaniszló jezsuita gimnáziumból érkezett hozzánk, és elsősorban órákat látogattak, kollégákkal és diákokkal beszélgettek, május 21-től 26-ig.

    Ide kattintva tovább olvasható...
  • Kétszeres ALL STAR 5-ös - Vukicevic Mila
    >>Sport eredmények

    Vukicevic Mila 6. s-es tanulónkat beválasztották a D-4-es korcsoport legeredményesebb öt játékosa közé Debrecenben, a IV. korcsoportos lány kosárlabda diákolimpia országos döntőjén. Két évvel fiatalabb, egy fejjel alacsonyabb, (a képen balsról a második) de mindez nem számít, Mila nemcsak saját korcsoportjában kapta meg az All Star Ötös címet, hanem egy korcsoporttal feljebb is a legjobbak között van! Gratulálunk!

  • Lány kosárlabda diákolimpia - országos 4. hely
    >>Sport eredmények

    Mezőberényi, II. korcsoportos bajnoki címük megszerzése után két évvel idősebb csapatok közt is megállta helyét lány kosárlabda csapatunk, amikor a IIV. korcsoportos kosár diákolimpia országos döntőjén, szoros küzdelem után, mindössze 2 és 3 pontos vereségekkel a negyedik helyet szerezték meg. Június 22-én azért nem hallhatták az évzárón az ünneplő iskola vastapsát, mert éppen Debrecenben versenyeztek. Vukicevic Milen kosárlabda szakedző így számolt be a versenyről:

    Ide kattintva tovább olvasható...
  • Kötelező és ajánlott olvasmányok
    >>Aktuális hírek

    Kedves Diákok! ITT megnézhetitek a kötelező és ajánlott olvasmányok listáját. Strandon, napozás közben, vagy esős délutánokon remekül lehet egyik-másikkal lazulni...

  • Magyar nyelv és magyar irodalom OKTV
    >>Aktuális hírek

    A magyar nyelv OKTV kiírás részletei ITT, a magyar irodalom OKTV kiírás részletei ITT olvashatók.

  • A leendő 10. C osztály tábora
    >>Egyéb táborok

    A 9.C (leendő10.C) osztály tábora augusztus 22-25. között lesz a Smaragdvölgy pihenőparkban, Rudabányácskán, Sátoraljaújhely közelében. Sátorozni fogtok, és szuper kirándulások várnak rátok. Lesz finom étel is, mert a környéken lakó szülők már jelezték, hogy a sütés-főzésben helyt fognak állni. Mindenkit vár szeretettel az osztályfőnökötök!

    Címkék: osztálytábor
  • Irodai ügyelet a szünetben - SZERDA délelőttönként
    >>Aktuális hírek

    Kedves Szülők és Diákok! A nyári szünetben irodai ügyeletet tartunk minden SZERDÁN 8-12 óráig. A hét többi napján sajnos nincs lehetőség ügyintézésre. Szeretettel várunk Benneteket SZERDÁNKÉNT 8-12 között.

    Címkék: titkárság iroda
  • Tanulmányi versenyeredmények feltöltése
    Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium
    Verseny neve Tantárgy Szintek
    Forduló Helyezés Egyéni / Csapat
    Tanuló/k neve* Felkészítő tanár Tanév
    *Több diák is kijelölhető egyszerre, a ctr + kattintás a diákok nevére módszerrel!

  • Feltöltés
    Tanulmányi versenyeredmények
    Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium
    Verseny neve Tantárgy Szintek Forduló Helyezés Egyéni / Csapat Tanuló neve Felkészítő tanár Tanév Feltöltés dátuma
    módosít töröl Miskolc Város Ifjú Szónoka magyar irodalom / nyelvtan városi 1. forduló 6. egyéni Gyenes Donát Soltész Ágnes 2016/2017 2017-06-24 14:56:12
    módosít töröl Lóczy Lajos Országos Földrajz Verseny földrajz országos 14. egyéni Kádár Gellért Udvarhelyiné Hyross Amelita 2016/2017 2017-06-21 22:19:56
    módosít töröl Lóczy Lajos Országos Földrajz Verseny földrajz országos 12. egyéni Oláh Soma Udvarhelyiné Hyross Amelita 2016/2017 2017-06-21 22:19:11
    módosít töröl Less Nándor Országos Földrajzverseny földrajz országos 5. egyéni Oláh Soma Udvarhelyiné Hyross Amelita 2016/2017 2017-06-21 22:16:59
    módosít töröl Less Nándor Országos Földrajzverseny földrajz országos 11. egyéni Mátraházi Krisztián Márk Udvarhelyiné Hyross Amelita 2016/2017 2017-06-21 22:16:12
    módosít töröl Less Nándor Országos Földrajzverseny földrajz országos 6. egyéni Gajdócsi András Udvarhelyiné Hyross Amelita 2016/2017 2017-06-21 22:15:23
    módosít töröl Teleki Pál földrajzverseny földrajz megyei 4. egyéni Mátraházi Krisztián Márk Udvarhelyiné Hyross Amelita 2016/2017 2017-06-21 22:11:49
    módosít töröl Teleki Pál földrajzverseny földrajz megyei 3. egyéni Vály Áron György Udvarhelyiné Hyross Amelita 2016/2017 2017-06-21 22:10:50
    módosít töröl Teleki Pál földrajzverseny földrajz megyei 2. egyéni Gajdócsi András Udvarhelyiné Hyross Amelita 2016/2017 2017-06-21 22:09:21
    módosít töröl Play and Win! angol nyelv országos 11. egyéni Sümegi Soma Képesné Szabó Flóra 2016/2017 2017-06-15 21:57:17
    módosít töröl Hevesy György kémia országos 3. forduló 6. egyéni Gajdócsi András Ambrus Judit 2016/2017 2017-06-12 11:37:03
    módosít töröl Curie kémia verseny kémia országos 3. forduló 15. egyéni Gajdócsi András Ambrus Judit 2016/2017 2017-06-09 16:24:05
    módosít töröl Play and Win! angol nyelv országos 2. egyéni Szabó Judit Képesné Szabó Flóra 2016/2017 2017-06-08 11:48:18
    módosít töröl Play and Win! angol nyelv országos 6. egyéni Magyar Levente Képesné Szabó Flóra 2016/2017 2017-05-29 14:56:47
    módosít töröl Magyar Vöröskereszt Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei El elsősegély megyei 1. forduló 5. csapat László Vince Zsombor Bakosné Vass Krisztina 2016/2017 2017-05-29 08:23:33
    módosít töröl Magyar Vöröskereszt Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei El elsősegély megyei 1. forduló 5. csapat Molnár Gábor Bakosné Vass Krisztina 2016/2017 2017-05-29 08:23:33
    módosít töröl Magyar Vöröskereszt Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei El elsősegély megyei 1. forduló 5. csapat Rácz Balázs Bakosné Vass Krisztina 2016/2017 2017-05-29 08:23:33
    módosít töröl Magyar Vöröskereszt Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei El elsősegély megyei 1. forduló 5. csapat Czegle Bendegúz Zsombor Bakosné Vass Krisztina 2016/2017 2017-05-29 08:23:33
    módosít töröl Magyar Vöröskereszt Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei El elsősegély megyei 1. forduló 5. csapat Juhász - Vankó Gellért Levente Bakosné Vass Krisztina 2016/2017 2017-05-29 08:23:33
    módosít töröl Magyar Vöröskereszt Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei El elsősegély megyei 1. forduló 3. csapat Dsupin Áron Bakosné Vass Krisztina 2016/2017 2017-05-29 08:22:06
    módosít töröl Magyar Vöröskereszt Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei El elsősegély megyei 1. forduló 3. csapat Kovács Menyhért Bakosné Vass Krisztina 2016/2017 2017-05-29 08:22:06
    módosít töröl Magyar Vöröskereszt Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei El elsősegély megyei 1. forduló 3. csapat Horváth Kolos Miklós Bakosné Vass Krisztina 2016/2017 2017-05-29 08:22:06
    módosít töröl Magyar Vöröskereszt Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei El elsősegély megyei 1. forduló 3. csapat Sorbán Zalán Bakosné Vass Krisztina 2016/2017 2017-05-29 08:22:06
    módosít töröl Magyar Vöröskereszt Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei El elsősegély megyei 1. forduló 3. csapat Tinon Mehdi Bakosné Vass Krisztina 2016/2017 2017-05-29 08:22:06
    módosít töröl Szent László- évi tárgyalkotó pályázat rajz országos 1. egyéni Mádli Boglárka Vincze Judit 2016/2017 2017-05-28 22:07:46
    módosít töröl Szent László- évi tárgyalkotó pályázat rajz országos különdíj egyéni Gilányi Anna Vincze Judit 2016/2017 2017-05-28 22:06:56
    módosít töröl Szent László- évi rajzpályázat rajz országos eredményesen szerepelt egyéni Csapó Dóra Gabriella Vincze Judit 2016/2017 2017-05-28 22:05:39
    módosít töröl Regionális középiskolai rajzverseny rajz egyéb 3. egyéni Juhász Eszter Zsófia Vincze Judit 2016/2017 2017-05-28 22:01:45
    módosít töröl Országos Tudásolimpia német nyelv országos 1. egyéni Papp Glória Szabó Dalma 2016/2017 2017-05-17 07:46:43
    módosít töröl Országos Elsősegély - Ismereti verseny elsősegély országos 3. forduló 20. csapat Czegle Bendegúz Zsombor Bakosné Vass Krisztina 2016/2017 2017-05-15 09:18:04
    módosít töröl Országos Elsősegély - Ismereti verseny elsősegély országos 3. forduló 20. csapat Dsupin Áron Bakosné Vass Krisztina 2016/2017 2017-05-15 09:18:04
    módosít töröl Országos Elsősegély - Ismereti verseny elsősegély országos 3. forduló 20. csapat Kovács Menyhért Bakosné Vass Krisztina 2016/2017 2017-05-15 09:18:04
    módosít töröl Országos Elsősegély - Ismereti verseny elsősegély országos 3. forduló 19. csapat Tóth Áron Benedek Bakosné Vass Krisztina 2016/2017 2017-05-15 09:16:48
    módosít töröl Országos Elsősegély - Ismereti verseny elsősegély országos 3. forduló 19. csapat Vargay András Dávid Bakosné Vass Krisztina 2016/2017 2017-05-15 09:16:48
    módosít töröl Országos Elsősegély - Ismereti verseny elsősegély országos 3. forduló 19. csapat Pusztai Leó Áron Bakosné Vass Krisztina 2016/2017 2017-05-15 09:16:48
    módosít töröl Madarak és Fák Napja Országos Tanulmányi Verseny biológia országos 8. csapat Boldogh Benedek Polák Péter 2016/2017 2017-05-15 07:51:34
    módosít töröl Madarak és Fák Napja Országos Tanulmányi Verseny biológia országos 8. csapat Szűcs Kende Fülöp Polák Péter 2016/2017 2017-05-15 07:51:34
    módosít töröl Madarak és Fák Napja Országos Tanulmányi Verseny biológia országos 8. csapat Pusztai Leó Áron Polák Péter 2016/2017 2017-05-15 07:51:34
    módosít töröl Mezoffanti Országos Nyelvi Verseny német nyelv országos 2. forduló 2. egyéni Ötvös Anna Novák Bernadett 2016/2017 2017-05-04 12:04:39
    módosít töröl Eötvös József szónokversenhy magyar irodalom / nyelvtan országos 7. egyéni Ötvös Anna Lőveiné Árva Melinda 2016/2017 2017-05-03 20:36:36
    módosít töröl CURIE Környezetvédelmi Verseny biológia országos 6. csapat Demeter Ambrus Polák Péter 2016/2017 2017-04-26 08:37:46
    módosít töröl CURIE Környezetvédelmi Verseny biológia országos 6. csapat Kövessy Péter Ádám Polák Péter 2016/2017 2017-04-26 08:37:46
    módosít töröl CURIE Környezetvédelmi Verseny biológia országos 6. csapat Liska Tamás Polák Péter 2016/2017 2017-04-26 08:37:46
    módosít töröl CURIE Környezetvédelmi Verseny biológia országos 6. csapat Oláh Soma Polák Péter 2016/2017 2017-04-26 08:37:46
    módosít töröl Katona József születésének 225. évfordulója alkalm rajz országos különdíj egyéni Sike Gábor Vincze Judit 2016/2017 2017-04-25 10:44:21
    módosít töröl Arany János Irodalmi Verseny magyar irodalom / nyelvtan országos 3. egyéni Kovács Zsófia Hutka Józsefné 2016/2017 2017-04-24 16:15:05
    módosít töröl Simonyi Zsigmond helyesírási verseny magyar irodalom / nyelvtan megyei 2. forduló 1. egyéni Polák Panna Hutka Józsefné 2016/2017 2017-04-24 16:14:02
    módosít töröl Macskaköröm novellaíró pályázat magyar irodalom / nyelvtan megyei 1. forduló 1. egyéni Berecz Annamária Hutka Józsefné 2016/2017 2017-04-24 16:12:51
    módosít töröl Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny magyar irodalom / nyelvtan területi 1. forduló 7. csapat László Hunor Dávid Hutka Józsefné 2016/2017 2017-04-24 16:11:52
    módosít töröl Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny magyar irodalom / nyelvtan területi 1. forduló 7. csapat Molnár Zsombor Hutka Józsefné 2016/2017 2017-04-24 16:11:52
    módosít töröl Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny magyar irodalom / nyelvtan területi 1. forduló 7. csapat Spekker Dorina Hutka Józsefné 2016/2017 2017-04-24 16:11:52
    módosít töröl Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny magyar irodalom / nyelvtan területi 1. forduló 7. csapat Szabó Dominik Hutka Józsefné 2016/2017 2017-04-24 16:11:52
    módosít töröl Savaria Országos Történelem Verseny történelem országos 3. forduló 15. egyéni Tóth Ádám Ötvös Lajos 2016/2017 2017-04-24 14:37:21
    módosít töröl Savaria Országos Történelen Verrseny történelem megyei 2. forduló Henez Botond Ötvös Lajos 2016/2017 2017-04-24 14:36:16
    módosít töröl Savaria Országos Történelen Verrseny történelem megyei 2. forduló Szabó Dominik Ötvös Lajos 2016/2017 2017-04-24 14:36:16
    módosít töröl Savaria Országos Történelem Verseny történelem megyei 2. forduló egyéni Rimán Áron Ötvös Lajos 2016/2017 2017-04-24 14:33:49
    módosít töröl Eötvös József szónokverseny magyar irodalom / nyelvtan országos 3. egyéni Hajas Tamás Boldizsár Soltész Ágnes 2016/2017 2017-04-24 12:32:20
    módosít töröl EötvösJózsef szónokverseny magyar irodalom / nyelvtan területi 2. forduló 1. egyéni Hajas Tamás Boldizsár Soltész Ágnes 2016/2017 2017-04-24 12:31:06
    módosít töröl Miskolc Város Ifjú Szónoka magyar irodalom / nyelvtan városi 1. forduló 1. egyéni Hajas Tamás Boldizsár Soltész Ágnes 2016/2017 2017-04-24 12:29:27
    módosít töröl Bolyai anyanyelvi verseny magyar irodalom / nyelvtan városi 1. forduló 8. csapat Csobádi Viktor Soltész Ágnes 2016/2017 2017-04-24 12:27:41
    módosít töröl Bolyai anyanyelvi verseny magyar irodalom / nyelvtan városi 1. forduló 8. csapat Mátraházi Krisztián Márk Soltész Ágnes 2016/2017 2017-04-24 12:27:41
    módosít töröl Bolyai anyanyelvi verseny magyar irodalom / nyelvtan városi 1. forduló 8. csapat Nagy Dominik Soltész Ágnes 2016/2017 2017-04-24 12:27:41
    módosít töröl Bolyai anyanyelvi verseny magyar irodalom / nyelvtan városi 1. forduló 8. csapat Rencsicsovszki Bence Soltész Ágnes 2016/2017 2017-04-24 12:27:41
    módosít töröl Langwest Tehetségkutató Verseny német nyelv 2. egyéni Imre Eszter Anna Novák Bernadett 2016/2017 2017-04-19 12:10:14
    módosít töröl Hevesy György kémia verseny kémia megyei 2. forduló 1. egyéni Gajdócsi András Ambrus Judit 2016/2017 2017-04-18 15:10:29
    módosít töröl Hevesy György kémia verseny kémia megyei 2. forduló 8. egyéni Gál Csongor Mátyás Ambrus Judit 2016/2017 2017-04-18 15:09:57
    módosít töröl Hevesy György kémia verseny kémia megyei 2. forduló 6. egyéni Vékony Benedek Ambrus Judit 2016/2017 2017-04-18 15:09:14
    módosít töröl Hevesy György kémia verseny kémia megyei 2. forduló 5. egyéni Dabasi - Halász Gellért Ambrus Judit 2016/2017 2017-04-18 14:26:47
    módosít töröl Kalmár László Matematika Verseny matematika megyei 3. egyéni Vargay András Dávid Tóth Tibor 2016/2017 2017-04-18 11:57:46
    módosít töröl Kalmár László Matematika Verseny matematika megyei 2. egyéni Várkonyi Dóra Mária Tóth Tibor 2016/2017 2017-04-18 11:57:24
    módosít töröl Curie matematika verseny matematika országos 3. forduló 7. egyéni Várkonyi Dóra Mária Tóth Tibor 2016/2017 2017-04-18 11:51:27
    módosít töröl Langwest Országos Tehetségkutató Tanulmányi Versen német nyelv országos 3. forduló 4. egyéni Gyurkó Kinga Szabó Dalma 2016/2017 2017-04-10 10:43:01
    módosít töröl Hancsók Kálmán Megyei Matematika verseny Mezőköves matematika megyei 1. forduló 2. egyéni Mátraházi Krisztián Márk Velkey Balázs 2016/2017 2017-04-05 10:31:04
    módosít töröl Hancsók Kálmán Megyei Matematika verseny Mezőköves matematika megyei 1. forduló 1. csapat Gajdócsi András Velkey Balázs 2016/2017 2017-04-05 10:30:29
    módosít töröl Hancsók Kálmán Megyei Matematika verseny Mezőköves matematika megyei 1. forduló 3. Gedeon Máté Károly Toró Csaba 2016/2017 2017-04-05 10:28:40
    módosít töröl Hancsók Kálmán Megyei Matematika verseny Mezőköves matematika megyei 1. forduló 3. Homolya Panni Toró Csaba 2016/2017 2017-04-05 10:27:34
    módosít töröl Hancsók Kálmán Megyei Matematika verseny Mezőköves matematika megyei 1. forduló 1. Pákozdi Máté Márk Toró Csaba 2016/2017 2017-04-05 10:26:52
    módosít töröl Hancsók Kálmán Megyei Matematika verseny Mezőköves matematika megyei 1. forduló 2. Gedeon András Sándor Toró Csaba 2016/2017 2017-04-05 10:25:48
    módosít töröl Zrínyi Ilona matematika verseny matematika megyei 1. forduló 4. Gedeon András Sándor Toró Csaba 2016/2017 2017-04-05 10:24:00
    módosít töröl Városi általános iskolai rajzverseny rajz városi 1. egyéni Molnár Balázs Boldizsár Vincze Judit 2016/2017 2017-04-02 22:17:23
    módosít töröl Városi általános iskolai rajzverseny rajz városi 2. egyéni Imre Eszter Anna Vincze Judit 2016/2017 2017-04-02 22:15:54
    módosít töröl Versmondó verseny a színházi világnap alkalmából magyar irodalom / nyelvtan megyei 1. egyéni Kovács Bálint Lőveiné Árva Melinda 2016/2017 2017-03-27 20:28:39
    módosít töröl Eötvös-szónokverseny magyar irodalom / nyelvtan egyéb 3. egyéni Ötvös Anna Lőveiné Árva Melinda 2016/2017 2017-03-27 20:21:28
    módosít töröl Madarak és Fák Napja Országos Tanulmányi Verseny biológia megyei 1. csapat Boldogh Benedek Polák Péter 2016/2017 2017-03-24 15:48:13
    módosít töröl Madarak és Fák Napja Országos Tanulmányi Verseny biológia megyei 1. csapat Szűcs Kende Fülöp Polák Péter 2016/2017 2017-03-24 15:48:13
    módosít töröl Madarak és Fák Napja Országos Tanulmányi Verseny biológia megyei 1. csapat Pusztai Leó Áron Polák Péter 2016/2017 2017-03-24 15:48:13
    módosít töröl Katolikus Iskolák közti Dugonics András Matematika matematika országos 3. forduló 6. egyéni Mátraházi Krisztián Márk Mozgó Endréné 2016/2017 2017-03-22 10:57:02
    módosít töröl Katolikus Iskolák közti Dugonics András Matematika matematika országos 3. forduló 4. egyéni Gajdócsi András Velkey Balázs 2016/2017 2017-03-22 10:56:35
    módosít töröl Bolyai Természettudományos csapatverseny kémia országos 2. forduló 6. csapat Németh Luca Ambrus Judit 2016/2017 2017-03-16 11:15:43
    módosít töröl Bolyai Természettudományos csapatverseny kémia országos 2. forduló 6. csapat Oláh Dorottya Ambrus Judit 2016/2017 2017-03-16 11:15:43
    módosít töröl Bolyai Természettudományos csapatverseny kémia országos 2. forduló 6. csapat Mátraházi Krisztián Márk Ambrus Judit 2016/2017 2017-03-16 11:15:43
    módosít töröl Heinrich Heine szavalóverseny német nyelv városi 2. Forrai Katalin Ágnes Novák Bernadett 2016/2017 2017-03-09 12:45:08
    módosít töröl Zrínyi matematikaverseny matematika megyei 1. forduló 2. csapat Boda Márton József Velkey Balázs 2016/2017 2017-03-08 13:45:39
    módosít töröl Zrínyi matematikaverseny matematika megyei 1. forduló 2. csapat Kiss Gergely Velkey Balázs 2016/2017 2017-03-08 13:45:39
    módosít töröl Zrínyi matematikaverseny matematika megyei 1. forduló 2. csapat Vrastyák Balázs László Velkey Balázs 2016/2017 2017-03-08 13:45:39
    módosít töröl Zrínyi matematikaverseny matematika megyei 1. forduló 2. csapat Bodnár Norbert Velkey Balázs 2016/2017 2017-03-08 13:45:39
    módosít töröl Zrínyi matematikaverseny matematika megyei 1. forduló 2. csapat Sike Barnabás Velkey Balázs 2016/2017 2017-03-08 13:45:39
    módosít töröl Zrínyi matematikaverseny matematika megyei 1. forduló 2. csapat Szirmai Márton Gyula Velkey Balázs 2016/2017 2017-03-08 13:45:39
    módosít töröl Zrínyi matematikaverseny matematika megyei 1. forduló 2. csapat Vargay András Dávid Velkey Balázs 2016/2017 2017-03-08 13:45:39
    módosít töröl Zrínyi matematikaverseny matematika megyei 1. forduló 2. csapat Boldogh Benedek Velkey Balázs 2016/2017 2017-03-08 13:45:39
    módosít töröl Zrínyi matematikaverseny matematika megyei 1. forduló 2. csapat Kovács Bálint Velkey Balázs 2016/2017 2017-03-08 13:45:39
    módosít töröl Zrínyi matematikaverseny matematika megyei 1. forduló 2. csapat Gajdócsi András Velkey Balázs 2016/2017 2017-03-08 13:45:39
    módosít töröl Zrínyi matematikaverseny matematika megyei 1. forduló 2. csapat Kondás Réka Anna Velkey Balázs 2016/2017 2017-03-08 13:45:39
    módosít töröl Zrínyi matematikaverseny matematika megyei 1. forduló 2. csapat Mátraházi Krisztián Márk Velkey Balázs 2016/2017 2017-03-08 13:45:39
    módosít töröl Zrínyi matematikaverseny matematika megyei 1. forduló 2. csapat Boda Márton József Tóth Tibor 2016/2017 2017-03-08 13:44:46
    módosít töröl Zrínyi matematikaverseny matematika megyei 1. forduló 2. csapat Kiss Gergely Tóth Tibor 2016/2017 2017-03-08 13:44:46
    módosít töröl Zrínyi matematikaverseny matematika megyei 1. forduló 2. csapat Vrastyák Balázs László Tóth Tibor 2016/2017 2017-03-08 13:44:46
    módosít töröl Zrínyi matematikaverseny matematika megyei 1. forduló 2. csapat Bodnár Norbert Tóth Tibor 2016/2017 2017-03-08 13:44:46
    módosít töröl Zrínyi matematikaverseny matematika megyei 1. forduló 2. csapat Sike Barnabás Tóth Tibor 2016/2017 2017-03-08 13:44:46
    módosít töröl Zrínyi matematikaverseny matematika megyei 1. forduló 2. csapat Szirmai Márton Gyula Tóth Tibor 2016/2017 2017-03-08 13:44:46
    módosít töröl Zrínyi matematikaverseny matematika megyei 1. forduló 2. csapat Vargay András Dávid Tóth Tibor 2016/2017 2017-03-08 13:44:46
    módosít töröl Zrínyi matematikaverseny matematika megyei 1. forduló 2. csapat Boldogh Benedek Tóth Tibor 2016/2017 2017-03-08 13:44:46
    módosít töröl Zrínyi matematikaverseny matematika megyei 1. forduló 2. csapat Kovács Bálint Tóth Tibor 2016/2017 2017-03-08 13:44:46
    módosít töröl Zrínyi matematikaverseny matematika megyei 1. forduló 3. csapat Boda Márton József Tóth Tibor 2016/2017 2017-03-08 13:43:53
    módosít töröl Zrínyi matematikaverseny matematika megyei 1. forduló 3. csapat Kiss Gergely Tóth Tibor 2016/2017 2017-03-08 13:43:53
    módosít töröl Zrínyi matematikaverseny matematika megyei 1. forduló 3. csapat Vrastyák Balázs László Tóth Tibor 2016/2017 2017-03-08 13:43:53
    módosít töröl Zrínyi matematikaverseny matematika megyei 1. forduló 3. csapat Bodnár Norbert Tóth Tibor 2016/2017 2017-03-08 13:43:53
    módosít töröl Zrínyi matematikaverseny matematika megyei 1. forduló 3. csapat Sike Barnabás Tóth Tibor 2016/2017 2017-03-08 13:43:53
    módosít töröl Zrínyi matematikaverseny matematika megyei 1. forduló 3. csapat Szirmai Márton Gyula Tóth Tibor 2016/2017 2017-03-08 13:43:53
    módosít töröl Zrínyi matematikaverseny matematika megyei 1. forduló 2. csapat Boda Márton József Németh Anna 2016/2017 2017-03-08 13:42:36
    módosít töröl Zrínyi matematikaverseny matematika megyei 1. forduló 2. csapat Kiss Gergely Németh Anna 2016/2017 2017-03-08 13:42:36
    módosít töröl Zrínyi matematikaverseny matematika megyei 1. forduló 2. csapat Vrastyák Balázs László Németh Anna 2016/2017 2017-03-08 13:42:36
    módosít töröl Zrínyi matematikaverseny matematika megyei 1. forduló 14. egyéni Bodnár Norbert Tóth Tibor 2016/2017 2017-03-08 13:39:05
    módosít töröl Zrínyi matematikaverseny matematika megyei 1. forduló 15. egyéni Kovács Bálint Németh Anna 2016/2017 2017-03-08 13:35:45
    módosít töröl Zrínyi matematikaverseny matematika megyei 1. forduló 11. egyéni Boldogh Benedek Németh Anna 2016/2017 2017-03-08 13:35:28
    módosít töröl Zrínyi matematikaverseny matematika megyei 1. forduló 16. egyéni Németh Mária Tóth Tibor 2016/2017 2017-03-08 13:35:05
    módosít töröl Zrínyi matematikaverseny matematika megyei 1. forduló 4. egyéni Vargay András Dávid Tóth Tibor 2016/2017 2017-03-08 13:34:37
    módosít töröl Zrínyi matematikaverseny matematika megyei 1. forduló 10. egyéni Mátraházi Krisztián Márk Mozgó Endréné 2016/2017 2017-03-08 13:33:58
    módosít töröl Zrínyi matematikaverseny matematika megyei 1. forduló 13. egyéni Kondás Réka Anna Velkey Balázs 2016/2017 2017-03-08 13:33:33
    módosít töröl Zrínyi matematikaverseny matematika megyei 1. forduló 5. egyéni Gajdócsi András Velkey Balázs 2016/2017 2017-03-08 13:33:00
    módosít töröl Zrínyi matematikaverseny matematika megyei 1. forduló 8. egyéni Vrastyák Balázs László Németh Anna 2016/2017 2017-03-08 13:32:11
    módosít töröl Zrínyi matematikaverseny matematika megyei 1. forduló 2. egyéni Boda Márton József Németh Anna 2016/2017 2017-03-08 13:31:33
    módosít töröl Curie kémia kémia területi 2. forduló 8. egyéni Lukács Barnabás Ambrus Judit 2016/2017 2017-03-06 08:45:01
    módosít töröl Curie kémia kémia területi 2. forduló 6. egyéni Vargay András Dávid Ambrus Judit 2016/2017 2017-03-06 08:44:01
    módosít töröl Curie kémia kémia területi 2. forduló 5. egyéni Szabó Dorina Ambrus Judit 2016/2017 2017-03-06 08:43:42
    módosít töröl Curie kémia kémia területi 2. forduló 3. egyéni Tóth Áron Benedek Ambrus Judit 2016/2017 2017-03-06 08:43:19
    módosít töröl Curie kémia kémia területi 2. forduló 3. egyéni Szűcs Kende Fülöp Ambrus Judit 2016/2017 2017-03-06 08:42:37
    módosít töröl Curie kémia kémia területi 2. forduló 5. egyéni Németh Luca Ambrus Judit 2016/2017 2017-03-06 08:39:58
    módosít töröl Curie kémia kémia területi 2. forduló 2. egyéni Vass Tünde Lilla Ambrus Judit 2016/2017 2017-03-06 08:38:48
    módosít töröl Curie kémia kémia területi 2. forduló 1. egyéni Gajdócsi András Ambrus Judit 2016/2017 2017-03-06 08:37:42
    módosít töröl Curie kémia kémia területi 2. forduló 1. egyéni Gajdócsi András Ambrus Judit 2016/2017 2017-03-06 08:37:22
    módosít töröl Bolyai Természettudományi Csapatverseny kémia megyei 1. forduló 2. csapat Németh Luca Ambrus Judit 2016/2017 2017-03-06 08:35:24
    módosít töröl Bolyai Természettudományi Csapatverseny kémia megyei 1. forduló 2. csapat Oláh Dorottya Ambrus Judit 2016/2017 2017-03-06 08:35:24
    módosít töröl Bolyai Természettudományi Csapatverseny kémia megyei 1. forduló 2. csapat Mátraházi Krisztián Márk Ambrus Judit 2016/2017 2017-03-06 08:35:24
    módosít töröl Álmodj és tervezz! rajz országos 2. egyéni Tutinka Sára Eszter Vincze Judit 2016/2017 2017-02-22 16:32:34
    módosít töröl CURIE Környezetvédelmi Verseny biológia területi 2. csapat Grenda Luca Polák Péter 2016/2017 2017-02-20 12:43:55
    módosít töröl CURIE Környezetvédelmi Verseny biológia területi 2. csapat Kovács Zsófia Polák Péter 2016/2017 2017-02-20 12:43:55
    módosít töröl CURIE Környezetvédelmi Verseny biológia területi 2. csapat Kövessy Péter Ádám Polák Péter 2016/2017 2017-02-20 12:43:55
    módosít töröl CURIE Környezetvédelmi Verseny biológia területi 1. csapat Oláh Soma Polák Péter 2016/2017 2017-02-20 12:42:51
    módosít töröl CURIE Környezetvédelmi Verseny biológia területi 1. csapat Demeter Ambrus Polák Péter 2016/2017 2017-02-20 12:42:50
    módosít töröl CURIE Környezetvédelmi Verseny biológia területi 1. csapat Liska Tamás Polák Péter 2016/2017 2017-02-20 12:42:50
    módosít töröl Curie matematika verseny matematika megyei 2. forduló 2. egyéni Balajthi Boglárka Ambrus Judit 2016/2017 2017-02-20 12:02:43
    módosít töröl Curie matematika verseny matematika megyei 2. forduló 2. egyéni Várhegyi Attila Ambrus Judit 2016/2017 2017-02-20 12:01:20
    módosít töröl Curie matematika verseny matematika megyei 2. forduló 3. egyéni Sike Barnabás Ambrus Judit 2016/2017 2017-02-20 11:57:45
    módosít töröl Curie matematika verseny matematika megyei 2. forduló 1. egyéni Várkonyi Dóra Mária Tóth Tibor 2016/2017 2017-02-16 20:28:11
    módosít töröl Curie matematika verseny matematika megyei 2. forduló 1. egyéni Németh Mária Tóth Tibor 2016/2017 2017-02-16 20:27:44
    módosít töröl Curie matematika verseny matematika megyei 2. forduló 3. egyéni Vida Kamilla Zsanna Tóth Tibor 2016/2017 2017-02-16 20:27:24
    módosít töröl Curie matematika verseny matematika megyei 2. forduló 2. egyéni Takács Donát György Ambrus Judit 2016/2017 2017-02-16 20:26:53
    módosít töröl Curie matematika verseny matematika megyei 2. forduló 1. egyéni Pákozdi Marcell Tóth Tibor 2016/2017 2017-02-16 20:25:56
    módosít töröl idegennyelvi szépkiejtési verseny, Eszterházy Káro német nyelv területi 1. egyéni Ötvös Anna Novák Bernadett 2016/2017 2017-02-07 12:41:40
    módosít töröl Macskaköröm novellaíró pályázat magyar irodalom / nyelvtan megyei 1. egyéni Prekop Dorottya Lőveiné Árva Melinda 2016/2017 2017-02-06 20:36:50
    módosít töröl Megyei Matematikaverseny matematika megyei 1. forduló 4. egyéni Gajdócsi András Velkey Balázs 2016/2017 2017-01-03 10:57:05
    módosít töröl Megyei Matematikaverseny matematika megyei 1. forduló 3. egyéni Mátraházi Krisztián Márk Mozgó Endréné 2016/2017 2017-01-03 10:56:04
    módosít töröl Megyei Matematikaverseny matematika megyei 1. forduló 9. egyéni Németh Mária Németh Anna 2016/2017 2017-01-03 10:54:48
    módosít töröl Megyei Matematikaverseny matematika megyei 1. forduló 9. egyéni Kovács Bálint Németh Anna 2016/2017 2017-01-03 10:54:48
    módosít töröl Megyei Matematikaverseny matematika megyei 1. forduló 6. egyéni Vargay András Dávid Tóth Tibor 2016/2017 2017-01-03 10:53:36
    módosít töröl Megyei Matematikaverseny matematika megyei 1. forduló 6. egyéni Várkonyi Dóra Mária Tóth Tibor 2016/2017 2017-01-03 10:53:36
    módosít töröl Megyei Matematikaverseny matematika megyei 1. forduló 8. egyéni Varga Réka Tóth Tibor 2016/2017 2017-01-03 10:52:06
    módosít töröl Megyei Matematikaverseny matematika megyei 1. forduló 7. egyéni Kovács-Csizmadia Márton Tóth Tibor 2016/2017 2017-01-03 10:51:10
    módosít töröl Megyei Matematikaverseny matematika megyei 1. forduló 7. egyéni Szabó Eszter Németh Anna 2016/2017 2017-01-03 10:49:48
    módosít töröl Megyei Matematikaverseny angol nyelv megyei 1. forduló 5. egyéni Boda Márton József Németh Anna 2016/2017 2017-01-03 10:48:34
    módosít töröl Megyei Matematikaverseny angol nyelv megyei 1. forduló 5. egyéni Csonka Borbála Róza Németh Anna 2016/2017 2017-01-03 10:48:34
    módosít töröl Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny magyar irodalom / nyelvtan megyei 3. csapat Bűdi Péter Lőveiné Árva Melinda 2016/2017 2016-12-06 11:40:28
    módosít töröl Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny magyar irodalom / nyelvtan megyei 3. csapat Fegyverneki Lilien Lőveiné Árva Melinda 2016/2017 2016-12-06 11:40:28
    módosít töröl Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny magyar irodalom / nyelvtan megyei 3. csapat Kis Gergely Lőveiné Árva Melinda 2016/2017 2016-12-06 11:40:28
    módosít töröl Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny magyar irodalom / nyelvtan megyei 3. csapat Szarka Edit Lőveiné Árva Melinda 2016/2017 2016-12-06 11:40:28
    módosít töröl Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny magyar irodalom / nyelvtan területi 12. csapat Bratu Csenge Fáta Lőveiné Árva Melinda 2016/2017 2016-12-06 11:36:14
    módosít töröl Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny magyar irodalom / nyelvtan területi 12. csapat Kádár Gellért Lőveiné Árva Melinda 2016/2017 2016-12-06 11:36:14
    módosít töröl Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny magyar irodalom / nyelvtan területi 12. csapat Miczán Panna Lőveiné Árva Melinda 2016/2017 2016-12-06 11:36:14
    módosít töröl Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny magyar irodalom / nyelvtan területi 12. csapat Szlifka Anna Lőveiné Árva Melinda 2016/2017 2016-12-06 11:36:14
    módosít töröl Bibliafordító és szövegértési verseny német nyelv megyei 6. egyéni Juhász - Vankó Gellért Levente Szabó Andras 2016/2017 2016-11-30 12:47:32
    módosít töröl Bibliafordító és szövegértési verseny német nyelv megyei 3. egyéni Tóth Ilona Ágnes Szabó Andras 2016/2017 2016-11-30 12:46:22
    módosít töröl Bibliafordító és szövegértési verseny német nyelv megyei 3. egyéni Ladányi Anna Szabó Andras 2016/2017 2016-11-30 12:44:33
    módosít töröl Bibliai szövegértési verseny angol nyelv megyei 1. forduló 1. egyéni Csobádi Viktor Bukovszki Edit 2016/2017 2016-11-29 07:33:52
    módosít töröl Angol országismereti és társakgási vetélkedő angol nyelv városi 1. forduló 1. csapat Kiss Annamária Réka Bukovszki Edit 2016/2017 2016-11-24 21:39:21
    módosít töröl Angol országismereti és társakgási vetélkedő angol nyelv városi 1. forduló 1. csapat Németh Luca Bukovszki Edit 2016/2017 2016-11-24 21:39:21
    módosít töröl Angol országismereti és társakgási vetélkedő angol nyelv városi 1. forduló 1. csapat Szabó Eszter Bukovszki Edit 2016/2017 2016-11-24 21:39:21
    módosít töröl Diákolimpia Kosárlabda Lány VI.kcs. testnevelés városi 6. csapat Demjén Orsolya Stefánné Hegedűs Zsuzsa 2016/2017 2016-11-24 19:05:49
    módosít töröl Diákolimpia Kosárlabda Lány VI.kcs. testnevelés városi 6. csapat Fogarasi Nikolett Stefánné Hegedűs Zsuzsa 2016/2017 2016-11-24 19:05:49
    módosít töröl Diákolimpia Kosárlabda Lány VI.kcs. testnevelés városi 6. csapat Gyurkó Kinga Stefánné Hegedűs Zsuzsa 2016/2017 2016-11-24 19:05:49
    módosít töröl Diákolimpia Kosárlabda Lány VI.kcs. testnevelés városi 6. csapat Mészáros Petra Stefánné Hegedűs Zsuzsa 2016/2017 2016-11-24 19:05:49
    módosít töröl Diákolimpia Kosárlabda Lány VI.kcs. testnevelés városi 6. csapat Demjén Borbála Stefánné Hegedűs Zsuzsa 2016/2017 2016-11-24 19:05:49
    módosít töröl Diákolimpia Kosárlabda Lány VI.kcs. testnevelés városi 6. csapat Ötvös Anna Stefánné Hegedűs Zsuzsa 2016/2017 2016-11-24 19:05:49
    módosít töröl Diákolimpia Kosárlabda Lány VI.kcs. testnevelés városi 6. csapat Szemerszki Anna Stefánné Hegedűs Zsuzsa 2016/2017 2016-11-24 19:05:49
    módosít töröl Diákolimpia Kosárlabda Lány VI.kcs. testnevelés városi 6. csapat Bársony Kata Stefánné Hegedűs Zsuzsa 2016/2017 2016-11-24 19:05:49
    módosít töröl Diákolimpia Kosárlabda Lány VI.kcs. testnevelés városi 6. csapat Farkas Kinga Stefánné Hegedűs Zsuzsa 2016/2017 2016-11-24 19:05:49
    módosít töröl Diákolimpia Kosárlabda Lány VI.kcs. testnevelés városi 6. csapat Bodolai Anna Stefánné Hegedűs Zsuzsa 2016/2017 2016-11-24 19:05:49
    módosít töröl Diákolimpia Kosárlabda Lány VI.kcs. testnevelés városi 6. csapat Dsupin Loretta Stefánné Hegedűs Zsuzsa 2016/2017 2016-11-24 19:05:49
    módosít töröl 45. Országos Elsősegélynyújtó Verseny elsősegély országos 1. forduló 15. csapat Latorcai Nimród Örs Bakosné Vass Krisztina 2016/2017 2016-11-21 14:55:53
    módosít töröl 45. Országos Elsősegélynyújtó Verseny elsősegély országos 1. forduló 15. csapat László Hunor Dávid Bakosné Vass Krisztina 2016/2017 2016-11-21 14:55:48
    módosít töröl 45. Országos Elsősegélynyújtó Verseny elsősegély országos 1. forduló 15. csapat Bodolai Anna Bakosné Vass Krisztina 2016/2017 2016-11-21 14:55:44
    módosít töröl 45. Országos Elsősegélynyújtó Verseny elsősegély országos 1. forduló 15. csapat Kara Gábor Bakosné Vass Krisztina 2016/2017 2016-11-21 14:55:40
    módosít töröl 45. Országos Elsősegélynyújtó Verseny elsősegély országos 1. forduló 15. csapat Szklenár Eszter Bakosné Vass Krisztina 2016/2017 2016-11-21 14:55:35
    módosít töröl 45. Országos Elsősegélynyújtó Verseny elsősegély országos 1. forduló 14. csapat Gyurkó Kinga Bakosné Vass Krisztina 2016/2017 2016-11-21 14:55:32
    módosít töröl 45. Országos Elsősegélynyújtó Verseny elsősegély országos 1. forduló 14. csapat Kriston Boglárka Bakosné Vass Krisztina 2016/2017 2016-11-21 14:55:27
    módosít töröl 45. Országos Elsősegélynyújtó Verseny elsősegély országos 1. forduló 14. csapat Latorcai Levente Hunor Bakosné Vass Krisztina 2016/2017 2016-11-21 14:55:23
    módosít töröl 45. Országos Elsősegélynyújtó Verseny elsősegély országos 1. forduló 14. csapat Tóth Gergő Tamás Bakosné Vass Krisztina 2016/2017 2016-11-21 14:55:16
    módosít töröl 45. Országos Elsősegélynyújtó Verseny elsősegély országos 1. forduló 14. csapat Rimaszéki Áron Bakosné Vass Krisztina 2016/2017 2016-11-21 14:55:09
    módosít töröl Bolyai Matematika Csapatverseny matematika megyei 1. forduló 7. csapat Sike Barnabás Ambrus Judit 2016/2017 2016-11-18 19:51:19
    módosít töröl Bolyai Matematika Csapatverseny matematika megyei 1. forduló 7. csapat Mérai Alexa Léna Ambrus Judit 2016/2017 2016-11-18 19:51:19
    módosít töröl Bolyai Matematika Csapatverseny matematika megyei 1. forduló 7. csapat László Vince Zsombor Ambrus Judit 2016/2017 2016-11-18 19:51:19
    módosít töröl Bolyai Matematika Csapatverseny matematika megyei 1. forduló 7. csapat Kovác Márk Dorián Ambrus Judit 2016/2017 2016-11-18 19:51:19
    módosít töröl Bolyai Matematika Csapatverseny matematika megyei 1. forduló 3. csapat Gadus Bogdán Olivér Geszti Mónika 2016/2017 2016-11-18 19:46:56
    módosít töröl Bolyai Matematika Csapatverseny matematika megyei 1. forduló 3. csapat Balajthi Boglárka Geszti Mónika 2016/2017 2016-11-18 19:46:56
    módosít töröl Bolyai Matematika Csapatverseny matematika megyei 1. forduló 3. csapat Várhegyi Attila Geszti Mónika 2016/2017 2016-11-18 19:46:56
    módosít töröl Bolyai Matematika Csapatverseny matematika megyei 1. forduló 3. csapat Murvai András György Geszti Mónika 2016/2017 2016-11-18 19:46:56
    módosít töröl Bolyai Matematika Csapatverseny matematika megyei 1. forduló 8. csapat Árgyel Anna Velkey Balázs 2016/2017 2016-11-18 19:38:14
    módosít töröl Bolyai Matematika Csapatverseny matematika megyei 1. forduló 8. csapat Gajdócsi András Velkey Balázs 2016/2017 2016-11-18 19:38:14
    módosít töröl Bolyai Matematika Csapatverseny matematika megyei 1. forduló 8. csapat Oláh Dorottya Velkey Balázs 2016/2017 2016-11-18 19:38:14
    módosít töröl Bolyai Matematika Csapatverseny matematika megyei 1. forduló 8. csapat Szabó Márton Velkey Balázs 2016/2017 2016-11-18 19:38:14
    módosít töröl Bolyai Matematika Csapatverseny matematika megyei 1. forduló 9. csapat Dabasi - Halász Gellért Németh Anna 2016/2017 2016-11-18 19:36:50
    módosít töröl Bolyai Matematika Csapatverseny matematika megyei 1. forduló 9. csapat Juhász Zoltán István Németh Anna 2016/2017 2016-11-18 19:36:50
    módosít töröl Bolyai Matematika Csapatverseny matematika megyei 1. forduló 9. csapat Kovács Bálint Németh Anna 2016/2017 2016-11-18 19:36:50
    módosít töröl Bolyai Matematika Csapatverseny matematika megyei 1. forduló 9. csapat Madarász Fanni Németh Anna 2016/2017 2016-11-18 19:36:50
    módosít töröl Bolyai Matematika Csapatverseny matematika megyei 1. forduló 8. csapat Kovács Menyhért Tóth Tibor 2016/2017 2016-11-18 19:35:22
    módosít töröl Bolyai Matematika Csapatverseny matematika megyei 1. forduló 8. csapat Takács Donát Tóth Tibor 2016/2017 2016-11-18 19:35:22
    módosít töröl Bolyai Matematika Csapatverseny matematika megyei 1. forduló 8. csapat Tóth Ilona Ágnes Tóth Tibor 2016/2017 2016-11-18 19:35:22
    módosít töröl Bolyai Matematika Csapatverseny matematika megyei 1. forduló 8. csapat Várkonyi Dóra Mária Tóth Tibor 2016/2017 2016-11-18 19:35:22
    módosít töröl Bolyai Matematika Csapatverseny matematika megyei 1. forduló 7. csapat Krajnyák Réka Tóth Tibor 2016/2017 2016-11-18 19:32:21
    módosít töröl Bolyai Matematika Csapatverseny matematika megyei 1. forduló 7. csapat Molnár Lilla Tóth Tibor 2016/2017 2016-11-18 19:32:21
    módosít töröl Bolyai Matematika Csapatverseny matematika megyei 1. forduló 7. csapat Németh Mária Tóth Tibor 2016/2017 2016-11-18 19:32:21
    módosít töröl Bolyai Matematika Csapatverseny matematika megyei 1. forduló 7. csapat Szabó Dorina Tóth Tibor 2016/2017 2016-11-18 19:32:21
    módosít töröl Bolyai Matematika Csapatverseny matematika megyei 1. forduló 6. csapat Kocsis Balázs Levente Ambrus Judit 2016/2017 2016-11-18 19:27:02
    módosít töröl Bolyai Matematika Csapatverseny matematika megyei 1. forduló 6. csapat Szirmai Márton Gyula Ambrus Judit 2016/2017 2016-11-18 19:27:02
    módosít töröl Bolyai Matematika Csapatverseny matematika megyei 1. forduló 6. csapat Takács Donát György Ambrus Judit 2016/2017 2016-11-18 19:27:02
    módosít töröl Bolyai Matematika Csapatverseny matematika megyei 1. forduló 6. csapat Ujhelyi Balázs Ambrus Judit 2016/2017 2016-11-18 19:27:02
    módosít töröl Bolyai Matematika Csapatverseny matematika megyei 1. forduló 4. csapat Mátraházi Krisztián Márk Mozgó Endréné 2016/2017 2016-11-18 19:24:17
    módosít töröl Bolyai Matematika Csapatverseny matematika megyei 1. forduló 4. csapat Nagy Laura Boglárka Mozgó Endréné 2016/2017 2016-11-18 19:24:17
    módosít töröl Bolyai Matematika Csapatverseny matematika megyei 1. forduló 4. csapat Rencsicsovszki Bence Mozgó Endréné 2016/2017 2016-11-18 19:24:17
    módosít töröl Bolyai Matematika Csapatverseny matematika megyei 1. forduló 4. csapat Tóth Karina Mozgó Endréné 2016/2017 2016-11-18 19:24:17
    módosít töröl Bolyai Matematika Csapatverseny matematika megyei 1. forduló 3. csapat Boda Márton József Németh Anna 2016/2017 2016-11-18 18:34:40
    módosít töröl Bolyai Matematika Csapatverseny matematika megyei 1. forduló 3. csapat Buday Botond Gergely Németh Anna 2016/2017 2016-11-18 18:34:40
    módosít töröl Bolyai Matematika Csapatverseny matematika megyei 1. forduló 3. csapat Fodor Marcell Németh Anna 2016/2017 2016-11-18 18:34:40
    módosít töröl Bolyai Matematika Csapatverseny matematika megyei 1. forduló 3. csapat Sümegi Soma Németh Anna 2016/2017 2016-11-18 18:34:40
    módosít töröl Bibliai Szövegértési Verseny német nyelv megyei 3. egyéni László Hunor Dávid Koseczki Tamásné 2015/2016 2016-06-24 23:34:52
    módosít töröl Bibliai Szövegértési Verseny német nyelv megyei 1. egyéni Sallai Zsombor Koseczki Tamásné 2015/2016 2016-06-24 23:34:18
    módosít töröl Országos Általános Iskolai Tanulmányi Verseny (OÁT német nyelv megyei 3. egyéni Krajnik Fanni Koseczki Tamásné 2015/2016 2016-06-24 23:23:35
    módosít töröl Országos Általános Iskolai Tanulmányi Verseny (OÁT német nyelv megyei 3. egyéni Sallai Zsombor Koseczki Tamásné 2015/2016 2016-06-24 23:22:50
    módosít töröl Országos József Attila Mese-, Vers- és Novellaíró magyar irodalom / nyelvtan országos 1. forduló 3. egyéni Csiba Ágota Szemerszki Mihályné 2015/2016 2016-06-24 16:31:16
    módosít töröl Szent Imre Katolikus Általános iskola angol nyelv megyei 1. forduló 4. egyéni Vékony Benedek Csizmarik Irén 2015/2016 2016-06-24 16:28:55
    módosít töröl Szent Imre Katolikus Általános iskola angol nyelv megyei 1. forduló 4. egyéni Molnár Lilla Csizmarik Irén 2015/2016 2016-06-24 16:28:05
    módosít töröl Christmas Is All Around angol nyelv országos 1. forduló eredményesen szerepelt csapat Oroszi Márk Péter Csizmarik Irén 2015/2016 2016-06-24 16:26:20
    módosít töröl Christmas Is All Around angol nyelv országos 1. forduló eredményesen szerepelt csapat Kovács Áron Csizmarik Irén 2015/2016 2016-06-24 16:26:20
    módosít töröl Christmas Is All Around angol nyelv országos 1. forduló eredményesen szerepelt csapat Mérai Alexa Léna Csizmarik Irén 2015/2016 2016-06-24 16:25:15
    módosít töröl Christmas Is All Around angol nyelv országos 1. forduló eredményesen szerepelt csapat Molnár Gábor Csizmarik Irén 2015/2016 2016-06-24 16:25:15
    módosít töröl Christmas Is All Around angol nyelv országos 1. forduló eredményesen szerepelt csapat Simon Szonja Szolanzs Csizmarik Irén 2015/2016 2016-06-24 16:25:15
    módosít töröl Christmas Is All Around angol nyelv országos 1. forduló eredményesen szerepelt csapat Lukács Barnabás Csizmarik Irén 2015/2016 2016-06-24 16:25:15
    módosít töröl Christmas Is All Around angol nyelv országos 1. forduló eredményesen szerepelt csapat Vargay András Dávid Csizmarik Irén 2015/2016 2016-06-24 16:25:15
    módosít töröl Christmas Is All Around angol nyelv országos 1. forduló eredményesen szerepelt csapat Fülöp Vanda Csizmarik Irén 2015/2016 2016-06-24 16:25:15
    módosít töröl Eszterházy Károly Főiskola-Szépkiejtési Verseny angol nyelv területi 1. forduló 2. egyéni Lauer Áron Csizmarik Irén 2015/2016 2016-06-24 15:40:42
    módosít töröl Christmas Is All Around angol nyelv országos 1. forduló 22. csapat Lukács Barnabás Csizmarik Irén 2015/2016 2016-06-24 15:39:04
    módosít töröl Christmas Is All Around angol nyelv országos 1. forduló 22. csapat Vargay András Dávid Csizmarik Irén 2015/2016 2016-06-24 15:39:04
    módosít töröl Christmas Is All Around angol nyelv országos 1. forduló 22. csapat Fülöp Vanda Csizmarik Irén 2015/2016 2016-06-24 15:39:04
    módosít töröl Play and Win! angol nyelv országos 3. forduló 7. csapat Lukács Barnabás Csizmarik Irén 2015/2016 2016-06-24 15:37:15
    módosít töröl Play and Win! angol nyelv országos 3. forduló 7. csapat Molnár Lilla Csizmarik Irén 2015/2016 2016-06-24 15:37:15
    módosít töröl Play and Win! angol nyelv országos 3. forduló 7. csapat Vargay András Dávid Csizmarik Irén 2015/2016 2016-06-24 15:37:15
    módosít töröl Christmas Is All Around angol nyelv 1. forduló 4. csapat Molnár Lilla Csizmarik Irén 2015/2016 2016-06-24 15:33:12
    módosít töröl Christmas Is All Around angol nyelv 1. forduló 4. csapat Dabasi - Halász Gellért Csizmarik Irén 2015/2016 2016-06-24 15:33:12
    módosít töröl Christmas Is All Around angol nyelv 1. forduló 4. csapat Vékony Benedek Csizmarik Irén 2015/2016 2016-06-24 15:33:12
    módosít töröl Városi Szövegértési verseny magyar irodalom / nyelvtan városi 1. Köcski Nikolett Szemerszki Mihályné 2015/2016 2016-06-24 11:38:48
    módosít töröl Play and Win! angol nyelv országos 3. forduló 13. csapat Farkas Nóra Szabó Flóra 2015/2016 2016-06-16 15:24:55
    módosít töröl Play and Win! angol nyelv országos 3. forduló 13. csapat Kövesi Karina Dóra Szabó Flóra 2015/2016 2016-06-16 15:24:55
    módosít töröl Play and Win! angol nyelv országos 3. forduló 13. csapat Tóth Blanka Szabó Flóra 2015/2016 2016-06-16 15:24:55
    módosít töröl Play and Win! angol nyelv országos 3. forduló 10. csapat Litkei Kinga Szabó Flóra 2015/2016 2016-06-16 15:23:16
    módosít töröl Play and Win! angol nyelv országos 3. forduló 10. csapat Prekop Dorottya Szabó Flóra 2015/2016 2016-06-16 15:23:16
    módosít töröl Play and Win! angol nyelv országos 3. forduló 10. csapat Sárkány Egon Szabó Flóra 2015/2016 2016-06-16 15:23:16
    módosít töröl Play and Win! angol nyelv országos 3. forduló 8. csapat Ősz Kamilla Anna Szabó Flóra 2015/2016 2016-06-16 15:22:01
    módosít töröl Play and Win! angol nyelv országos 3. forduló 8. csapat Veres Noémi Lili Szabó Flóra 2015/2016 2016-06-16 15:22:01
    módosít töröl Play and Win! angol nyelv országos 3. forduló 6. csapat Barati Aliza Szabó Flóra 2015/2016 2016-06-16 15:20:56
    módosít töröl Play and Win! angol nyelv országos 3. forduló 6. csapat Magyar Levente Szabó Flóra 2015/2016 2016-06-16 15:20:56
    módosít töröl Play and Win! angol nyelv országos 3. forduló 6. csapat Szuhánszki Rebeka Szabó Flóra 2015/2016 2016-06-16 15:20:56
    módosít töröl Play and Win! angol nyelv országos 3. forduló 11. csapat Barati Noémi Szabó Flóra 2015/2016 2016-06-16 15:19:57
    módosít töröl Play and Win! angol nyelv országos 3. forduló 11. csapat Bőke Fruzsina Szabó Flóra 2015/2016 2016-06-16 15:19:57
    módosít töröl Play and Win! angol nyelv országos 3. forduló 11. csapat Zemlényi Hanna Zóra Szabó Flóra 2015/2016 2016-06-16 15:19:57
    módosít töröl OKTV angol nyelv országos 2. forduló eredményesen szerepelt egyéni Lauer Áron Csizmarik Irén 2015/2016 2016-06-16 11:00:57
    módosít töröl Országos Történelem Verseny történelem városi 2. forduló 6. egyéni Szabó Dominik Ötvös Lajos 2015/2016 2016-06-16 10:59:53
    módosít töröl Országos Történelem Verseny történelem városi 2. forduló 5. László Hunor Dávid Ötvös Lajos 2015/2016 2016-06-16 10:58:56
    módosít töröl CélPont történelem városi 1. forduló 1. csapat Bajáky András Olivér Ötvös Lajos 2015/2016 2016-06-16 10:56:33
    módosít töröl CélPont történelem városi 1. forduló 1. csapat Imregh András István Ötvös Lajos 2015/2016 2016-06-16 10:56:33
    módosít töröl CélPont történelem városi 1. forduló 1. csapat Pistai Titusz Ötvös Lajos 2015/2016 2016-06-16 10:56:33
    módosít töröl CélPont történelem városi 1. forduló 1. csapat Szabó András Miklós Ötvös Lajos 2015/2016 2016-06-16 10:56:33
    módosít töröl CélPont történelem városi 1. forduló 1. csapat Szunyogh Kata Ötvös Lajos 2015/2016 2016-06-16 10:56:33
    módosít töröl CélPont történelem városi 1. forduló 1. csapat Tóth Klára Ötvös Lajos 2015/2016 2016-06-16 10:56:33
    módosít töröl CélPont történelem városi 1. forduló 1. csapat Tucsek Máté Ötvös Lajos 2015/2016 2016-06-16 10:56:33
    módosít töröl Savaria Országos Történelem Verseny történelem megyei 2. forduló 2. egyéni Tóth Ádám Ötvös Lajos 2015/2016 2016-06-16 10:52:15
    módosít töröl Szent Imre Katolikus Általános iskola angol nyelv megyei 1. forduló 3. egyéni Simon Szonja Szolanzs Csizmarik Irén 2015/2016 2016-06-16 10:51:22
    módosít töröl Próza- és versíró verseny a Szent Márton-év alkalm magyar irodalom / nyelvtan országos 1. egyéni Czár Anna Csenge Lőveiné Árva Melinda 2015/2016 2016-06-15 18:05:47
    módosít töröl Diákolimpia kosárlabda IV.kcs. testnevelés országos 8. csapat Csobádi Viktor Tóth Gyula 2015/2016 2016-06-13 08:37:14
    módosít töröl Diákolimpia kosárlabda IV.kcs. testnevelés országos 8. csapat Mátraházi Krisztián Márk Tóth Gyula 2015/2016 2016-06-13 08:37:14
    módosít töröl Diákolimpia kosárlabda IV.kcs. testnevelés országos 8. csapat Papp Szabolcs Sándor Tóth Gyula 2015/2016 2016-06-13 08:37:14
    módosít töröl Diákolimpia kosárlabda IV.kcs. testnevelés országos 8. csapat Raisz Gellért Balázs Tóth Gyula 2015/2016 2016-06-13 08:37:14
    módosít töröl Diákolimpia kosárlabda IV.kcs. testnevelés országos 8. csapat Simkó Gergely Tóth Gyula 2015/2016 2016-06-13 08:37:14
    módosít töröl Diákolimpia kosárlabda IV.kcs. testnevelés országos 8. csapat Ács Dénes Tóth Gyula 2015/2016 2016-06-13 08:37:14
    módosít töröl Diákolimpia kosárlabda IV.kcs. testnevelés országos 8. csapat Bozsik József Tóth Gyula 2015/2016 2016-06-13 08:37:14
    módosít töröl Diákolimpia kosárlabda IV.kcs. testnevelés országos 8. csapat Bulla Gerald Tóth Gyula 2015/2016 2016-06-13 08:37:14
    módosít töröl Diákolimpia kosárlabda IV.kcs. testnevelés országos 8. csapat Földházi Péter Tóth Gyula 2015/2016 2016-06-13 08:37:14
    módosít töröl Diákolimpia kosárlabda IV.kcs. testnevelés országos 8. csapat Marton Domonkos Tóth Gyula 2015/2016 2016-06-13 08:37:14
    módosít töröl Diákolimpia kosárlabda IV.kcs. testnevelés országos 8. csapat Soltész Dániel Tóth Gyula 2015/2016 2016-06-13 08:37:14
    módosít töröl Diákolimpia kosárlabda IV.kcs. testnevelés országos 8. csapat Somoskői László Tóth Gyula 2015/2016 2016-06-13 08:37:14
    módosít töröl "Az én mesém" meseíró pályázat magyar irodalom / nyelvtan országos különdíj egyéni Czár Anna Csenge Lőveiné Árva Melinda 2015/2016 2016-06-08 19:12:19
    módosít töröl D3 Kosárlabda Városi Bajnokság Fiú testnevelés-diákolimpia városi 2. csapat Geszti Imre Milen Vukicevic 2015/2016 2016-06-06 07:51:16
    módosít töröl D3 Kosárlabda Városi Bajnokság Fiú testnevelés-diákolimpia városi 2. csapat Vass Zoltán Milen Vukicevic 2015/2016 2016-06-06 07:51:16
    módosít töröl D3 Kosárlabda Városi Bajnokság Fiú testnevelés-diákolimpia városi 2. csapat Gulybán Csongor Milen Vukicevic 2015/2016 2016-06-06 07:51:16
    módosít töröl D3 Kosárlabda Városi Bajnokság Fiú testnevelés-diákolimpia városi 2. csapat Izsvák Gergő Milen Vukicevic 2015/2016 2016-06-06 07:51:16
    módosít töröl D3 Kosárlabda Városi Bajnokság Fiú testnevelés-diákolimpia városi 2. csapat Németh Benjámin Milen Vukicevic 2015/2016 2016-06-06 07:51:16
    módosít töröl D3 Kosárlabda Városi Bajnokság Fiú testnevelés-diákolimpia városi 2. csapat Boldogh Benedek Milen Vukicevic 2015/2016 2016-06-06 07:51:16
    módosít töröl D3 Kosárlabda Városi Bajnokság Fiú testnevelés-diákolimpia városi 2. csapat Bűdi Péter Milen Vukicevic 2015/2016 2016-06-06 07:51:16
    módosít töröl D3 Kosárlabda Városi Bajnokság Fiú testnevelés-diákolimpia városi 2. csapat Dabasi - Halász Gellért Milen Vukicevic 2015/2016 2016-06-06 07:51:16
    módosít töröl D3 Kosárlabda Városi Bajnokság Fiú testnevelés-diákolimpia városi 2. csapat Fogarasi Levente Milen Vukicevic 2015/2016 2016-06-06 07:51:16
    módosít töröl D3 Kosárlabda Városi Bajnokság Fiú testnevelés-diákolimpia városi 2. csapat Juhász Zoltán István Milen Vukicevic 2015/2016 2016-06-06 07:51:16
    módosít töröl D3 Kosárlabda Városi Bajnokság Fiú testnevelés-diákolimpia városi 2. csapat Kisfalusi Imre Milen Vukicevic 2015/2016 2016-06-06 07:51:16
    módosít töröl D3 Kosárlabda Városi Bajnokság Fiú testnevelés-diákolimpia városi 2. csapat Kovács András Álmos Milen Vukicevic 2015/2016 2016-06-06 07:51:16
    módosít töröl D3 Kosárlabda Városi Bajnokság Fiú testnevelés-diákolimpia városi 2. csapat Vékony Benedek Milen Vukicevic 2015/2016 2016-06-06 07:51:16
    módosít töröl D3 Kosárlabda Városi Bajnokság Fiú testnevelés-diákolimpia városi 2. csapat Raisz Gellért Balázs Milen Vukicevic 2015/2016 2016-06-06 07:51:16
    módosít töröl "A kedvenc miskolci látnivalóm" rajz városi különdíj egyéni Sike Gábor Vincze Judit 2015/2016 2016-06-05 19:51:40
    módosít töröl "A kedvenc miskolci látnivalóm" rajz városi 2. egyéni Kucsma Kinga Xénia Vincze Judit 2015/2016 2016-06-05 19:50:29
    módosít töröl "A kedvenc miskolci látnivalóm" rajz városi 3. egyéni Szabó Zsanett Vincze Judit 2015/2016 2016-06-05 19:49:29
    módosít töröl "A kedvenc miskolci látnivalóm" rajz városi 3. egyéni Vass Zoltán Vincze Judit 2015/2016 2016-06-05 19:48:25
    módosít töröl "A kedvenc miskolci látnivalóm" rajz városi 4. egyéni Szilágyi Hanna Vincze Judit 2015/2016 2016-06-05 19:47:08
    módosít töröl Megyei Elsősegélynyújtó Verseny elsősegély megyei 1. forduló 1. csapat Hirkó Hanna Vass Krisztina 2015/2016 2016-06-04 07:51:31
    módosít töröl Megyei Elsősegélynyújtó Verseny elsősegély megyei 1. forduló 1. csapat Urbán Laura Dóra Vass Krisztina 2015/2016 2016-06-04 07:51:31
    módosít töröl Megyei Elsősegélynyújtó Verseny elsősegély megyei 1. forduló 1. csapat Latorcai Levente Hunor Vass Krisztina 2015/2016 2016-06-04 07:51:31
    módosít töröl Megyei Elsősegélynyújtó Verseny elsősegély megyei 1. forduló 1. csapat Tóth Gergő Tamás Vass Krisztina 2015/2016 2016-06-04 07:51:31
    módosít töröl Megyei Elsősegélynyújtó Verseny elsősegély megyei 1. forduló 1. csapat Rimaszéki Áron Vass Krisztina 2015/2016 2016-06-04 07:51:31
    módosít töröl Megyei Elsősegélynyújtó Verseny elsősegély megyei 1. forduló 1. csapat Latorcai Nimród Örs Vass Krisztina 2015/2016 2016-06-04 07:49:40
    módosít töröl Megyei Elsősegélynyújtó Verseny elsősegély megyei 1. forduló 1. csapat László Hunor Dávid Vass Krisztina 2015/2016 2016-06-04 07:49:40
    módosít töröl Megyei Elsősegélynyújtó Verseny elsősegély megyei 1. forduló 1. csapat Bodolai Anna Vass Krisztina 2015/2016 2016-06-04 07:49:40
    módosít töröl Megyei Elsősegélynyújtó Verseny elsősegély megyei 1. forduló 1. csapat Kara Gábor Vass Krisztina 2015/2016 2016-06-04 07:49:40
    módosít töröl Megyei Elsősegélynyújtó Verseny elsősegély megyei 1. forduló 1. csapat Szklenár Eszter Vass Krisztina 2015/2016 2016-06-04 07:49:40
    módosít töröl Amatőr Kosárlabda Városi Bajnokság D3 fiú testnevelés-diákolimpia városi 1. csapat Geszti Imre Milen Vukicevic 2015/2016 2016-06-03 06:32:07
    módosít töröl Amatőr Kosárlabda Városi Bajnokság D3 fiú testnevelés-diákolimpia városi 1. csapat Veit Milán Milen Vukicevic 2015/2016 2016-06-03 06:32:07
    módosít töröl Amatőr Kosárlabda Városi Bajnokság D3 fiú testnevelés-diákolimpia városi 1. csapat Gulybán Csongor Milen Vukicevic 2015/2016 2016-06-03 06:32:07
    módosít töröl Amatőr Kosárlabda Városi Bajnokság D3 fiú testnevelés-diákolimpia városi 1. csapat Németh Benjámin Milen Vukicevic 2015/2016 2016-06-03 06:32:07
    módosít töröl Amatőr Kosárlabda Városi Bajnokság D3 fiú testnevelés-diákolimpia városi 1. csapat Boldogh Benedek Milen Vukicevic 2015/2016 2016-06-03 06:32:07
    módosít töröl Amatőr Kosárlabda Városi Bajnokság D3 fiú testnevelés-diákolimpia városi 1. csapat Bűdi Péter Milen Vukicevic 2015/2016 2016-06-03 06:32:07
    módosít töröl Amatőr Kosárlabda Városi Bajnokság D3 fiú testnevelés-diákolimpia városi 1. csapat Dabasi - Halász Gellért Milen Vukicevic 2015/2016 2016-06-03 06:32:07
    módosít töröl Amatőr Kosárlabda Városi Bajnokság D3 fiú testnevelés-diákolimpia városi 1. csapat Fogarasi Levente Milen Vukicevic 2015/2016 2016-06-03 06:32:07
    módosít töröl Amatőr Kosárlabda Városi Bajnokság D3 fiú testnevelés-diákolimpia városi 1. csapat Juhász Zoltán István Milen Vukicevic 2015/2016 2016-06-03 06:32:07
    módosít töröl Amatőr Kosárlabda Városi Bajnokság D3 fiú testnevelés-diákolimpia városi 1. csapat Kisfalusi Imre Milen Vukicevic 2015/2016 2016-06-03 06:32:07
    módosít töröl Amatőr Kosárlabda Városi Bajnokság D3 fiú testnevelés-diákolimpia városi 1. csapat Kovács András Álmos Milen Vukicevic 2015/2016 2016-06-03 06:32:07
    módosít töröl Amatőr Kosárlabda Városi Bajnokság D3 fiú testnevelés-diákolimpia városi 1. csapat Vékony Benedek Milen Vukicevic 2015/2016 2016-06-03 06:32:07
    módosít töröl Amatőr Kosárlabda Városi Bajnokság D3 fiú testnevelés-diákolimpia városi 1. csapat Raisz Gellért Balázs Milen Vukicevic 2015/2016 2016-06-03 06:32:07
    módosít töröl Amatőr Kosárlabda Városi Bajnokság D3 leány testnevelés-diákolimpia városi 1. csapat Barati Aliza Milen Vukicevic 2015/2016 2016-06-03 06:25:22
    módosít töröl Amatőr Kosárlabda Városi Bajnokság D3 leány testnevelés-diákolimpia városi 1. csapat Kiss Petra Milen Vukicevic 2015/2016 2016-06-03 06:25:22
    módosít töröl Amatőr Kosárlabda Városi Bajnokság D3 leány testnevelés-diákolimpia városi 1. csapat Dobos Lilla Milen Vukicevic 2015/2016 2016-06-03 06:25:22
    módosít töröl Amatőr Kosárlabda Városi Bajnokság D3 leány testnevelés-diákolimpia városi 1. csapat Kiss Júlia Milen Vukicevic 2015/2016 2016-06-03 06:25:22
    módosít töröl Amatőr Kosárlabda Városi Bajnokság D3 leány testnevelés-diákolimpia városi 1. csapat Marincsák Anna Milen Vukicevic 2015/2016 2016-06-03 06:25:22
    módosít töröl Amatőr Kosárlabda Városi Bajnokság D3 leány testnevelés-diákolimpia városi 1. csapat Szirmai Flóra Lívia Milen Vukicevic 2015/2016 2016-06-03 06:25:22
    módosít töröl Amatőr Kosárlabda Városi Bajnokság D3 leány testnevelés-diákolimpia városi 1. csapat Borbély Blanka Fruzsina Milen Vukicevic 2015/2016 2016-06-03 06:25:22
    módosít töröl Amatőr Kosárlabda Városi Bajnokság D3 leány testnevelés-diákolimpia városi 1. csapat Gál Nikolett Milen Vukicevic 2015/2016 2016-06-03 06:25:22
    módosít töröl Amatőr Kosárlabda Városi Bajnokság D3 leány testnevelés-diákolimpia városi 1. csapat Hutka Luca Sára Milen Vukicevic 2015/2016 2016-06-03 06:25:22
    módosít töröl Amatőr Kosárlabda Városi Bajnokság D3 leány testnevelés-diákolimpia városi 1. csapat Gulya Orsolya Milen Vukicevic 2015/2016 2016-06-03 06:25:22
    módosít töröl Amatőr Kosárlabda Városi Bajnokság D3 leány testnevelés-diákolimpia városi 1. csapat Tóbiás Panni Milen Vukicevic 2015/2016 2016-06-03 06:25:22
    módosít töröl Amatőr Kosárlabda Városi Bajnokság D4 leány testnevelés-diákolimpia városi 1. csapat Barati Aliza Milen Vukicevic 2015/2016 2016-06-03 06:11:59
    módosít töröl Amatőr Kosárlabda Városi Bajnokság D4 leány testnevelés-diákolimpia városi 1. csapat Kiss Petra Milen Vukicevic 2015/2016 2016-06-03 06:11:59
    módosít töröl Amatőr Kosárlabda Városi Bajnokság D4 leány testnevelés-diákolimpia városi 1. csapat Dobos Lilla Milen Vukicevic 2015/2016 2016-06-03 06:11:59
    módosít töröl Amatőr Kosárlabda Városi Bajnokság D4 leány testnevelés-diákolimpia városi 1. csapat Marincsák Anna Milen Vukicevic 2015/2016 2016-06-03 06:11:59
    módosít töröl Amatőr Kosárlabda Városi Bajnokság D4 leány testnevelés-diákolimpia városi 1. csapat Hutka Luca Sára Milen Vukicevic 2015/2016 2016-06-03 06:11:59
    módosít töröl Amatőr Kosárlabda Városi Bajnokság D4 leány testnevelés-diákolimpia városi 1. csapat Gulya Orsolya Milen Vukicevic 2015/2016 2016-06-03 06:11:59
    módosít töröl Amatőr Kosárlabda Városi Bajnokság D4 leány testnevelés-diákolimpia városi 1. csapat Tóbiás Panni Milen Vukicevic 2015/2016 2016-06-03 06:11:59
    módosít töröl Amatőr Kosárlabda Városi Bajnokság D4 leány testnevelés-diákolimpia városi 1. csapat Kondás Réka Anna Milen Vukicevic 2015/2016 2016-06-03 06:11:59
    módosít töröl Amatőr Kosárlabda Városi Bajnokság D4 leány testnevelés-diákolimpia városi 1. csapat Urbán Boglárka Milen Vukicevic 2015/2016 2016-06-03 06:11:59
    módosít töröl Amatőr Kosárlabda Városi Bajnokság D4 leány testnevelés-diákolimpia városi 1. csapat Bodolai Anna Milen Vukicevic 2015/2016 2016-06-03 06:11:59
    módosít töröl Amatőr Kosárlabda Városi Bajnokság D4 leány testnevelés-diákolimpia városi 1. csapat Dsupin Loretta Milen Vukicevic 2015/2016 2016-06-03 06:11:59
    módosít töröl Amatőr Kosárlabda Városi Bajnokság D4 leány testnevelés-diákolimpia városi 1. csapat Kovács Nóra Milen Vukicevic 2015/2016 2016-06-03 06:11:59
    módosít töröl Floorball V. kcs. testnevelés városi 1. csapat Soltész Erik Tóth Gyula 2015/2016 2016-05-31 11:18:13
    módosít töröl Floorball V. kcs. testnevelés városi 1. csapat Ács Kristóf Tóth Gyula 2015/2016 2016-05-31 11:18:13
    módosít töröl Floorball V. kcs. testnevelés városi 1. csapat Pós Bertalan Tóth Gyula 2015/2016 2016-05-31 11:18:13
    módosít töröl Floorball V. kcs. testnevelés városi 1. csapat Feczkó Csanád Tóth Gyula 2015/2016 2016-05-31 11:18:13
    módosít töröl Floorball V. kcs. testnevelés városi 1. csapat Lövei Dávid Tóth Gyula 2015/2016 2016-05-31 11:18:13
    módosít töröl Floorball V. kcs. testnevelés városi 1. csapat Veréb Balázs Tóth Gyula 2015/2016 2016-05-31 11:18:13
    módosít töröl Floorball IV. kcs testnevelés városi 2. csapat Cseke Dániel Tóth Gyula 2015/2016 2016-05-31 11:15:12
    módosít töröl Floorball IV. kcs testnevelés városi 2. csapat Gecsei Bendegúz István Tóth Gyula 2015/2016 2016-05-31 11:15:12
    módosít töröl Floorball IV. kcs testnevelés városi 2. csapat Lövei Dávid Tóth Gyula 2015/2016 2016-05-31 11:15:12
    módosít töröl Floorball IV. kcs testnevelés városi 2. csapat Veréb Balázs Tóth Gyula 2015/2016 2016-05-31 11:15:12
    módosít töröl Diákolimpia, Kosárlabda IV. kcs. AMATŐR testnevelés városi 2. csapat Csobádi Viktor Tóth Gyula 2015/2016 2016-05-31 08:40:54
    módosít töröl Diákolimpia, Kosárlabda IV. kcs. AMATŐR testnevelés városi 2. csapat Mátraházi Krisztián Márk Tóth Gyula 2015/2016 2016-05-31 08:40:54
    módosít töröl Diákolimpia, Kosárlabda IV. kcs. AMATŐR testnevelés városi 2. csapat Papp Szabolcs Sándor Tóth Gyula 2015/2016 2016-05-31 08:40:54
    módosít töröl Diákolimpia, Kosárlabda IV. kcs. AMATŐR testnevelés városi 2. csapat Raisz Gellért Balázs Tóth Gyula 2015/2016 2016-05-31 08:40:54
    módosít töröl Diákolimpia, Kosárlabda IV. kcs. AMATŐR testnevelés városi 2. csapat Simkó Gergely Tóth Gyula 2015/2016 2016-05-31 08:40:54
    módosít töröl Diákolimpia, Kosárlabda IV. kcs. AMATŐR testnevelés városi 2. csapat Szilágyi Balázs Tóth Gyula 2015/2016 2016-05-31 08:40:54
    módosít töröl Diákolimpia, Kosárlabda IV. kcs. AMATŐR testnevelés városi 2. csapat Bozsik József Tóth Gyula 2015/2016 2016-05-31 08:40:54
    módosít töröl Diákolimpia, Kosárlabda IV. kcs. AMATŐR testnevelés városi 2. csapat Bulla Gerald Tóth Gyula 2015/2016 2016-05-31 08:40:54
    módosít töröl Diákolimpia, Kosárlabda IV. kcs. AMATŐR testnevelés városi 2. csapat Fogarasi Botond Tóth Gyula 2015/2016 2016-05-31 08:40:54
    módosít töröl Diákolimpia, Kosárlabda IV. kcs. AMATŐR testnevelés városi 2. csapat Soltész Dániel Tóth Gyula 2015/2016 2016-05-31 08:40:54
    módosít töröl Diákolimpia, Kosárlabda IV. kcs. AMATŐR testnevelés városi 2. csapat Somoskői László Tóth Gyula 2015/2016 2016-05-31 08:40:54
    módosít töröl Diákolimpia, Kosárlabda IV. kcs. testnevelés megyei 1. csapat Csobádi Viktor Tóth Gyula 2015/2016 2016-05-31 08:35:12
    módosít töröl Diákolimpia, Kosárlabda IV. kcs. testnevelés megyei 1. csapat Mátraházi Krisztián Márk Tóth Gyula 2015/2016 2016-05-31 08:35:12
    módosít töröl Diákolimpia, Kosárlabda IV. kcs. testnevelés megyei 1. csapat Papp Szabolcs Sándor Tóth Gyula 2015/2016 2016-05-31 08:35:12
    módosít töröl Diákolimpia, Kosárlabda IV. kcs. testnevelés megyei 1. csapat Raisz Gellért Balázs Tóth Gyula 2015/2016 2016-05-31 08:35:12
    módosít töröl Diákolimpia, Kosárlabda IV. kcs. testnevelés megyei 1. csapat Simkó Gergely Tóth Gyula 2015/2016 2016-05-31 08:35:12
    módosít töröl Diákolimpia, Kosárlabda IV. kcs. testnevelés megyei 1. csapat Szilágyi Balázs Tóth Gyula 2015/2016 2016-05-31 08:35:12
    módosít töröl Diákolimpia, Kosárlabda IV. kcs. testnevelés megyei 1. csapat Veselényi Márton Tóth Gyula 2015/2016 2016-05-31 08:35:12
    módosít töröl Diákolimpia, Kosárlabda IV. kcs. testnevelés megyei 1. csapat Ács Dénes Tóth Gyula 2015/2016 2016-05-31 08:35:12
    módosít töröl Diákolimpia, Kosárlabda IV. kcs. testnevelés megyei 1. csapat Bozsik József Tóth Gyula 2015/2016 2016-05-31 08:35:12
    módosít töröl Diákolimpia, Kosárlabda IV. kcs. testnevelés megyei 1. csapat Bulla Gerald Tóth Gyula 2015/2016 2016-05-31 08:35:12
    módosít töröl Diákolimpia, Kosárlabda IV. kcs. testnevelés megyei 1. csapat Fogarasi Botond Tóth Gyula 2015/2016 2016-05-31 08:35:12
    módosít töröl Diákolimpia, Kosárlabda IV. kcs. testnevelés megyei 1. csapat Földházi Péter Tóth Gyula 2015/2016 2016-05-31 08:35:12
    módosít töröl Diákolimpia, Kosárlabda IV. kcs. testnevelés megyei 1. csapat Marton Domonkos Tóth Gyula 2015/2016 2016-05-31 08:35:12
    módosít töröl Diákolimpia, Kosárlabda IV. kcs. testnevelés megyei 1. csapat Soltész Dániel Tóth Gyula 2015/2016 2016-05-31 08:35:12
    módosít töröl Hevesy György országos kémia verseny kémia országos 8. egyéni Gajdócsi András Ambrus Judit 2015/2016 2016-05-30 21:40:36
    módosít töröl BorsodChem Zrt. Környezetvédelmi rajzpályázata rajz megyei 2. egyéni Kövesi Karina Dóra Vincze Judit 2015/2016 2016-05-29 21:01:37
    módosít töröl Eötvös József Országos Középiskolai Szónokverseny magyar irodalom / nyelvtan országos 3. forduló 12. egyéni Józsa Judit Hutka József 2015/2016 2016-05-24 16:22:15
    módosít töröl Eötvös József Országos Középiskolai Szónokverseny magyar irodalom / nyelvtan országos 3. forduló 10. egyéni Ágoston Zsófia Hutka József 2015/2016 2016-05-24 16:21:12
    módosít töröl Szép Magyar Beszéd Verseny magyar irodalom / nyelvtan országos eredményesen szerepelt egyéni Ágoston Zsófia Hutka József 2015/2016 2016-05-24 16:19:01
    módosít töröl Almásy László földrajz verseny földrajz megyei 9. csapat Barják Dorottya Udvarhelyiné Hyross Amelita 2015/2016 2016-05-23 10:38:41
    módosít töröl Almásy László földrajz verseny földrajz megyei 9. csapat Bodolai Anna Udvarhelyiné Hyross Amelita 2015/2016 2016-05-23 10:38:41
    módosít töröl Almásy László földrajz verseny földrajz megyei 9. csapat Kocsis Anna Réka Udvarhelyiné Hyross Amelita 2015/2016 2016-05-23 10:38:41
    módosít töröl Almásy László földrajz verseny földrajz megyei 9. csapat Szabados Evelin Udvarhelyiné Hyross Amelita 2015/2016 2016-05-23 10:38:41
    módosít töröl Lóczy Lajos Országos Földrajz Verseny földrajz országos 24. egyéni Oláh Soma Udvarhelyiné Hyross Amelita 2015/2016 2016-05-23 10:37:28
    módosít töröl Less Nándor Földrajz Verseny földrajz országos 7. egyéni Oláh Soma Udvarhelyiné Hyross Amelita 2015/2016 2016-05-23 10:36:34
    módosít töröl Less Nándor Földrajz Verseny földrajz országos 7. egyéni Kádár Gellért Udvarhelyiné Hyross Amelita 2015/2016 2016-05-23 10:35:59
    módosít töröl Less Nándor Földrajz Verseny földrajz országos 11. egyéni Mátraházi Krisztián Márk Udvarhelyiné Hyross Amelita 2015/2016 2016-05-23 10:35:03
    módosít töröl Teleki Pál Földrajz Verseny földrajz megyei 4. egyéni Földházi Péter Udvarhelyiné Hyross Amelita 2015/2016 2016-05-23 10:34:01
    módosít töröl Teleki Pál Földrajz Verseny földrajz megyei 3. egyéni Kara Gábor Udvarhelyiné Hyross Amelita 2015/2016 2016-05-23 10:32:51
    módosít töröl Teleki Pál Földrajz Verseny földrajz megyei 17. egyéni Raisz Gellért Balázs Udvarhelyiné Hyross Amelita 2015/2016 2016-05-23 10:32:17
    módosít töröl Teleki Pál Földrajz Verseny földrajz megyei 7. egyéni Mátraházi Krisztián Márk Udvarhelyiné Hyross Amelita 2015/2016 2016-05-23 10:30:35
    módosít töröl OKTV földrajz országos 7. egyéni Gilányi Gibárt Udvarhelyiné Hyross Amelita 2015/2016 2016-05-23 10:29:22
    módosít töröl Aranyecset rajz városi 2. egyéni Nagy - Csoma Sára Vincze Judit 2015/2016 2016-05-22 16:04:42
    módosít töröl Aranyecset rajz városi 6. egyéni Nagy Gréta Vincze Judit 2015/2016 2016-05-22 16:03:42
    módosít töröl Miskolc Város és Vonzáskörzete Elsősegélynyújtó V elsősegély városi 1. forduló 2. csapat Pusztai Leó Áron Vass Krisztina 2015/2016 2016-05-22 13:25:56
    módosít töröl Miskolc Város és Vonzáskörzete Elsősegélynyújtó V elsősegély városi 1. forduló 2. csapat Szarka Edit Vass Krisztina 2015/2016 2016-05-22 13:25:12
    módosít töröl Miskolc Város és Vonzáskörzete Elsősegélynyújtó V elsősegély városi 1. forduló 2. csapat Vargay András Dávid Vass Krisztina 2015/2016 2016-05-22 13:24:25
    módosít töröl Miskolc Város és Vonzáskörzete Elsősegélynyújtó V elsősegély városi 1. forduló 2. csapat Tóth Áron Benedek Vass Krisztina 2015/2016 2016-05-22 13:23:13
    módosít töröl Magyar Vöröskereszt Miskolc Város És Vonzáskörzete elsősegély városi 1. forduló 1. csapat Latorcai Nimród Örs Vass Krisztina 2015/2016 2016-05-22 13:22:40
    módosít töröl Magyar Vöröskereszt Miskolc Város És Vonzáskörzete elsősegély városi 1. forduló 1. csapat Szklenár Eszter Vass Krisztina 2015/2016 2016-05-22 13:22:13
    módosít töröl Magyar Vöröskereszt Miskolc Város És Vonzáskörzete elsősegély városi 1. forduló 1. csapat Kara Gábor Vass Krisztina 2015/2016 2016-05-22 13:21:57
    módosít töröl Magyar Vöröskereszt Miskolc Város És Vonzáskörzete elsősegély városi 1. forduló 1. csapat Bodolai Anna Vass Krisztina 2015/2016 2016-05-22 13:21:47
    módosít töröl Magyar Vöröskereszt Miskolc Város És Vonzáskörzete elsősegély városi 1. forduló 1. csapat László Hunor Dávid Vass Krisztina 2015/2016 2016-05-22 13:21:31
    módosít töröl Miskolc Város és Vonzáskörzete Elsősegélynyújtó Ve elsősegély városi 1. forduló 2. csapat Lukács Barnabás Vass Krisztina 2015/2016 2016-05-22 13:20:54
    módosít töröl Magyar Vöröskereszt Miskolc Város És Vonzáskörzete elsősegély városi 1. forduló 1. csapat Gyurkó Kinga Vass Krisztina 2015/2016 2016-05-21 20:14:38
    módosít töröl Magyar Vöröskereszt Miskolc Város És Vonzáskörzete elsősegély városi 1. forduló 1. csapat Kriston Boglárka Vass Krisztina 2015/2016 2016-05-21 20:14:38
    módosít töröl Magyar Vöröskereszt Miskolc Város És Vonzáskörzete elsősegély városi 1. forduló 1. csapat Latorcai Levente Hunor Vass Krisztina 2015/2016 2016-05-21 20:14:38
    módosít töröl Magyar Vöröskereszt Miskolc Város És Vonzáskörzete elsősegély városi 1. forduló 1. csapat Tóth Gergő Tamás Vass Krisztina 2015/2016 2016-05-21 20:14:38
    módosít töröl Magyar Vöröskereszt Miskolc Város És Vonzáskörzete elsősegély városi 1. forduló 1. csapat Rimaszéki Áron Vass Krisztina 2015/2016 2016-05-21 20:14:38
    módosít töröl Langwest Országos Angol Nyelvi Verseny angol nyelv országos 2. forduló 4. egyéni Szauervein Zsanett Szatur Anett 2015/2016 2016-05-18 19:25:31
    módosít töröl Langwest Országos Angol Nyelvi Verseny angol nyelv országos 2. forduló 1. egyéni Mátraházi Krisztián Márk Szatur Anett 2015/2016 2016-05-18 19:24:08
    módosít töröl Országos Elsősegély - ismereti verseny elsősegély országos 3. forduló 19. csapat Hirkó Hanna Vass Krisztina 2015/2016 2016-05-18 08:08:55
    módosít töröl Országos Elsősegély - ismereti verseny elsősegély országos 3. forduló 19. csapat Soltész Erik Vass Krisztina 2015/2016 2016-05-18 08:08:55
    módosít töröl Országos Elsősegély - ismereti verseny elsősegély országos 3. forduló 19. csapat Urbán Laura Dóra Vass Krisztina 2015/2016 2016-05-18 08:08:55
    módosít töröl Országos Elsősegély - ismereti verseny elsősegély országos 3. forduló eredményesen szerepelt csapat Csapó Bálint Vass Krisztina 2015/2016 2016-05-18 08:07:19
    módosít töröl Országos Elsősegély - ismereti verseny elsősegély országos 3. forduló eredményesen szerepelt csapat Horváth Kolos Miklós Vass Krisztina 2015/2016 2016-05-18 08:07:19
    módosít töröl Országos Elsősegély - ismereti verseny elsősegély országos 3. forduló eredményesen szerepelt csapat Sárkány Egon Vass Krisztina 2015/2016 2016-05-18 08:07:19
    módosít töröl Országos Elsősegély - ismereti verseny elsősegély országos 3. forduló eredményesen szerepelt csapat Sorbán Zalán Vass Krisztina 2015/2016 2016-05-18 08:06:17
    módosít töröl Országos Elsősegély - ismereti verseny elsősegély országos 3. forduló eredményesen szerepelt csapat Tinon Mehdi Vass Krisztina 2015/2016 2016-05-18 08:06:17
    módosít töröl Országos Elsősegély - ismereti verseny elsősegély országos 3. forduló eredményesen szerepelt csapat Pusztai Leó Áron Vass Krisztina 2015/2016 2016-05-18 08:06:17
    módosít töröl Elsősegély 5 - 6 elsősegély országos 3. forduló 18. csapat László Vince Zsombor Vass Krisztina 2015/2016 2016-05-18 08:04:14
    módosít töröl Elsősegély 5 - 6 elsősegély országos 3. forduló 18. csapat Molnár Gábor Vass Krisztina 2015/2016 2016-05-18 08:04:14
    módosít töröl Elsősegély 5 - 6 elsősegély országos 3. forduló 18. csapat Ujhelyi Balázs Vass Krisztina 2015/2016 2016-05-18 08:04:14
    módosít töröl Elsősegély 5 - 6 elsősegély országos 3. forduló 17. csapat Balogh Zoé Vass Krisztina 2015/2016 2016-05-18 08:02:52
    módosít töröl Elsősegély 5 - 6 elsősegély országos 3. forduló 17. csapat Fegyverneki Lilien Vass Krisztina 2015/2016 2016-05-18 08:02:52
    módosít töröl Elsősegély 5 - 6 elsősegély országos 3. forduló 17. csapat Szarka Edit Vass Krisztina 2015/2016 2016-05-18 08:02:52
    módosít töröl Madarak és Fák Napja Országos Tanulmányi Verseny biológia országos 13. csapat Boldogh Benedek Polák Péter 2015/2016 2016-05-17 07:38:22
    módosít töröl Madarak és Fák Napja Országos Tanulmányi Verseny biológia országos 13. csapat Szűcs Kende Fülöp Polák Péter 2015/2016 2016-05-17 07:38:22
    módosít töröl Madarak és Fák Napja Országos Tanulmányi Verseny biológia országos 13. csapat Pusztai Leó Áron Polák Péter 2015/2016 2016-05-17 07:38:22
    módosít töröl Bendegúz matematika vesreny matematika megyei 2. forduló 1. egyéni Várkonyi Dóra Mária Tóth Tibor 2015/2016 2016-05-09 10:57:44
    módosít töröl Curie matematika verseny matematika országos 3. forduló 10. egyéni Gajdócsi András Velkey Balázs 2015/2016 2016-05-09 10:54:11
    módosít töröl Curie matematika verseny matematika országos 3. forduló 7. egyéni Németh Mária Tóth Tibor 2015/2016 2016-05-09 10:53:14
    módosít töröl Curie matematika verseny matematika országos 3. forduló 12. egyéni Várkonyi Dóra Mária Tóth Tibor 2015/2016 2016-05-09 10:52:26
    módosít töröl Kommunikációs Verseny magyar irodalom / nyelvtan városi 1. egyéni Vass Tünde Lilla Lőveiné Árva Melinda 2015/2016 2016-05-08 15:21:28
    módosít töröl Kommunikációs Verseny magyar irodalom / nyelvtan városi 1. egyéni Szarka Edit Lőveiné Árva Melinda 2015/2016 2016-05-08 15:20:47
    módosít töröl Alkoss hulladékból! Hulladékszobrászati verseny rajz városi kiemelt csapat Mádli Boglárka Vincze Judit 2015/2016 2016-05-08 15:13:47
    módosít töröl Alkoss hulladékból! Hulladékszobrászati verseny rajz városi kiemelt csapat Juhász Eszter Zsófia Vincze Judit 2015/2016 2016-05-08 15:12:48
    módosít töröl Német világörökségi verseny, EKF német nyelv területi 3. forduló 3. csapat Németh Csenge Bodrogi Tamás 2015/2016 2016-04-26 14:56:21
    módosít töröl Német világörökségi verseny, EKF német nyelv területi 3. forduló 3. csapat Ötvös Anna Bodrogi Tamás 2015/2016 2016-04-26 14:56:21
    módosít töröl Német világörökségi verseny, EKF német nyelv területi 3. forduló 3. csapat Benke Zsófia Bodrogi Tamás 2015/2016 2016-04-26 14:56:21
    módosít töröl EU választási verseny projekt országos 3. forduló 6. csapat Kuripla János Bodrogi Tamás 2015/2016 2016-04-26 14:54:32
    módosít töröl EU választási verseny projekt országos 3. forduló 6. csapat Mondok Dávid Bodrogi Tamás 2015/2016 2016-04-26 14:54:32
    módosít töröl EU választási verseny projekt országos 3. forduló 6. csapat Szabó Bence Bodrogi Tamás 2015/2016 2016-04-26 14:54:32
    módosít töröl EU választási verseny projekt országos 3. forduló 6. csapat Gulyás István Flórián Bodrogi Tamás 2015/2016 2016-04-26 14:54:31
    módosít töröl Miskolc Város és Vonzáskörzete Csecsemőgondozási V egészségnevelés városi 1. forduló 2. csapat Gyurkó Kinga Vass Krisztina 2015/2016 2016-04-25 09:41:51
    módosít töröl Miskolc Város és Vonzáskörzete Csecsemőgondozási V egészségnevelés városi 1. forduló 2. csapat Kriston Boglárka Vass Krisztina 2015/2016 2016-04-25 09:41:51
    módosít töröl Miskolc Város és Vonzáskörzete Csecsemőgondozási V egészségnevelés városi 1. forduló 2. csapat Tóth Gergő Tamás Vass Krisztina 2015/2016 2016-04-25 09:41:51
    módosít töröl Megyei Középiskolai Rajzverseny rajz megyei 1. egyéni Mádli Boglárka Vincze Judit 2015/2016 2016-04-25 08:26:13
    módosít töröl Megyei Középiskolai Rajzverseny rajz megyei 2. egyéni Sike Gábor Vincze Judit 2015/2016 2016-04-25 08:24:18
    módosít töröl OKTV - BIOLÓGIA biológia országos 18. egyéni Szűcs Botond Polák Péter 2015/2016 2016-04-24 20:16:19
    módosít töröl Kaán Károly Országos Természetismereti verseny természetismeret megyei 2. egyéni Boldogh Benedek Polák Péter 2015/2016 2016-04-24 20:13:30
    módosít töröl Kaán Károly Országos Természetismereti verseny természetismeret megyei 5. egyéni Szarka Edit Polák Péter 2015/2016 2016-04-24 20:12:47
    módosít töröl Kaán Károly Országos Természetismereti verseny természetismeret megyei 7. egyéni Kovács Áron Polák Péter 2015/2016 2016-04-24 20:11:51
    módosít töröl Kaán Károly Országos Természetismereti verseny természetismeret megyei 10. Poncsák Nikolett Panna Bobcsákné Berzi Ibolya 2015/2016 2016-04-24 20:11:06
    módosít töröl Hevesy György Kémia Verseny kémia megyei 1. egyéni Gajdócsi András Ambrus Judit 2015/2016 2016-04-19 09:34:09
    módosít töröl Hevesy György Kémia Verseny kémia megyei 5. egyéni Oláh Dorottya Ambrus Judit 2015/2016 2016-04-19 09:33:58
    módosít töröl Hevesy György Kémia Verseny kémia megyei 9. egyéni Németh Luca Ambrus Judit 2015/2016 2016-04-19 09:33:43
    módosít töröl Hevesy György Kémia Verseny kémia megyei 7. egyéni Szabó Dominik Ambrus Judit 2015/2016 2016-04-19 09:33:31
    módosít töröl Kalmár László Matematikai Verseny matematika megyei 5. egyéni Nagy Laura Boglárka Mozgó Endréné 2015/2016 2016-04-19 09:32:54
    módosít töröl Kalmár László Matematikai Verseny matematika megyei 4. egyéni Gajdócsi András Velkey Balázs 2015/2016 2016-04-19 09:32:42
    módosít töröl Kalmár László Matematikai Verseny matematika megyei 9. egyéni Németh Mária Tóth Tibor 2015/2016 2016-04-19 09:32:30
    módosít töröl Hevesy György Kémia Verseny kémia megyei 6. egyéni Szűcs Boglárka Ambrus Judit 2015/2016 2016-04-19 09:32:14
    módosít töröl Kalmár László Matematikai Verseny matematika megyei 10. egyéni Sike Barnabás Ambrus Judit 2015/2016 2016-04-19 09:31:56
    módosít töröl Kalmár László Matematikai Verseny matematika megyei 10. egyéni Sike Barnabás Ambrus Judit 2015/2016 2016-04-19 09:31:40
    módosít töröl Kalmár László Matematikai Verseny matematika megyei 8. egyéni Nagy Dominik Mozgó Endréné 2015/2016 2016-04-19 09:31:16
    módosít töröl Kalmár László Matematikai Verseny matematika megyei 2. egyéni Bakondi Gábor Németh Anna 2015/2016 2016-04-19 09:30:58
    módosít töröl Kalmár László Matematikai Verseny matematika megyei 4. egyéni Gedeon Máté Károly Sike László 2015/2016 2016-04-19 09:30:42
    módosít töröl Simonyi Zsigmond helyesírási verseny magyar irodalom / nyelvtan megyei 3. egyéni Simon Szonja Szolanzs Szemerszki Mihályné 2015/2016 2016-04-05 11:03:56
    módosít töröl Tompa Mihály Szavalóverseny magyar irodalom / nyelvtan területi különdíj egyéni Holló Hanna Szemerszki Mihályné 2015/2016 2016-04-05 11:02:21
    módosít töröl Tompa Mihály Szavalóverseny magyar irodalom / nyelvtan területi különdíj egyéni Zalányi Márton Szemerszki Mihályné 2015/2016 2016-04-05 11:02:21
    módosít töröl Tompa Mihály Szavalóverseny magyar irodalom / nyelvtan területi különdíj egyéni Vasas Anna Szemerszki Mihályné 2015/2016 2016-04-05 11:02:21
    módosít töröl Tompa Mihály Szavalóverseny magyar irodalom / nyelvtan területi 2. egyéni Kovács Laura Marianna Szemerszki Mihályné 2015/2016 2016-04-05 10:58:36
    módosít töröl Kalmár László Matematikai Verseny matematika megyei 4. egyéni Gedeon Máté Károly Sárközy Rita 2015/2016 2016-04-04 12:02:26
    módosít töröl Mezei futás VI.kcsp fiú testnevelés-diákolimpia megyei 3. csapat Kmetz Ottó Molnár Attila 2015/2016 2016-03-24 09:29:58
    módosít töröl Mezei futás VI.kcsp fiú testnevelés-diákolimpia megyei 3. csapat Nagy Levente Molnár Attila 2015/2016 2016-03-24 09:29:58
    módosít töröl Mezei futás VI.kcsp fiú testnevelés-diákolimpia megyei 3. csapat Feczkó Botond Molnár Attila 2015/2016 2016-03-24 09:29:58
    módosít töröl Mezei futás VI.kcsp fiú testnevelés-diákolimpia megyei 3. csapat Gyenes Donát Molnár Attila 2015/2016 2016-03-24 09:29:58
    módosít töröl Mezei futás VI.kcsp fiú testnevelés-diákolimpia megyei 3. csapat Priam Márk Molnár Attila 2015/2016 2016-03-24 09:29:58
    módosít töröl Mezei futás VI.kcsp fiú testnevelés-diákolimpia megyei 3. csapat Szűcs Botond Molnár Attila 2015/2016 2016-03-24 09:29:58
    módosít töröl Labdarúgás III.kcsp fiú városi körzeti testnevelés-diákolimpia városi 2. csapat Dunai Zsolt Molnár Attila 2015/2016 2016-03-24 09:21:03
    módosít töröl Labdarúgás III.kcsp fiú városi körzeti testnevelés-diákolimpia városi 2. csapat Kisfalusi Imre Molnár Attila 2015/2016 2016-03-24 09:21:03
    módosít töröl Labdarúgás III.kcsp fiú városi körzeti testnevelés-diákolimpia városi 2. csapat Palocsai Ákos Molnár Attila 2015/2016 2016-03-24 09:21:03
    módosít töröl Labdarúgás III.kcsp fiú városi körzeti testnevelés-diákolimpia városi 2. csapat Dabasi - Halász Gellért Molnár Attila 2015/2016 2016-03-24 09:21:03
    módosít töröl Labdarúgás III.kcsp fiú városi körzeti testnevelés-diákolimpia városi 2. csapat Gulybán Csongor Molnár Attila 2015/2016 2016-03-24 09:21:03
    módosít töröl Labdarúgás III.kcsp fiú városi körzeti testnevelés-diákolimpia városi 2. csapat Bodnár László Molnár Attila 2015/2016 2016-03-24 09:21:03
    módosít töröl Labdarúgás III.kcsp fiú városi körzeti testnevelés-diákolimpia városi 2. csapat Veréb Áron Molnár Attila 2015/2016 2016-03-24 09:21:03
    módosít töröl Labdarúgás III.kcsp fiú városi körzeti testnevelés-diákolimpia városi 2. csapat Tóth Kristóf Molnár Attila 2015/2016 2016-03-24 09:21:03
    módosít töröl Labdarúgás III.kcsp fiú városi körzeti testnevelés-diákolimpia városi 2. csapat Mészáros Márk Molnár Attila 2015/2016 2016-03-24 09:21:03
    módosít töröl Labdarúgás III.kcsp fiú városi körzeti testnevelés-diákolimpia városi 2. csapat Hámori Miklós Molnár Attila 2015/2016 2016-03-24 09:21:03
    módosít töröl Labdarúgás III.kcsp fiú városi körzeti testnevelés-diákolimpia városi 2. csapat Agárdy Norbert Molnár Attila 2015/2016 2016-03-24 09:21:03
    módosít töröl Labdarúgás III.kcsp fiú városi körzeti testnevelés-diákolimpia városi 2. csapat Buza Balázs Molnár Attila 2015/2016 2016-03-24 09:21:03
    módosít töröl Labdarúgás III.kcsp fiú városi körzeti testnevelés-diákolimpia városi 2. csapat Szedlák Ádám Molnár Attila 2015/2016 2016-03-24 09:21:03
    módosít töröl Floorball III.kcsp. fiú orsz. elődöntő testnevelés-diákolimpia országos 4. csapat Kovács-Csizmadia Márton Molnár Attila 2015/2016 2016-03-24 09:11:34
    módosít töröl Floorball III.kcsp. fiú orsz. elődöntő testnevelés-diákolimpia országos 4. csapat Novotny Zoltán Molnár Attila 2015/2016 2016-03-24 09:11:34
    módosít töröl Floorball III.kcsp. fiú orsz. elődöntő testnevelés-diákolimpia országos 4. csapat Szalay Boldizsár Molnár Attila 2015/2016 2016-03-24 09:11:34
    módosít töröl Floorball III.kcsp. fiú orsz. elődöntő testnevelés-diákolimpia országos 4. csapat Beszterczey Kristóf Molnár Attila 2015/2016 2016-03-24 09:11:34
    módosít töröl Floorball III.kcsp. fiú orsz. elődöntő testnevelés-diákolimpia országos 4. csapat Dunai Zsolt Molnár Attila 2015/2016 2016-03-24 09:11:34
    módosít töröl Floorball III.kcsp. fiú orsz. elődöntő testnevelés-diákolimpia országos 4. csapat Szedlák Ádám Molnár Attila 2015/2016 2016-03-24 09:11:34
    módosít töröl Floorball III.kcsp. fiú orsz. selejetező testnevelés-diákolimpia területi 1. csapat Kovács-Csizmadia Márton Molnár Attila 2015/2016 2016-03-24 09:08:54
    módosít töröl Floorball III.kcsp. fiú orsz. selejetező testnevelés-diákolimpia területi 1. csapat Novotny Zoltán Molnár Attila 2015/2016 2016-03-24 09:08:54
    módosít töröl Floorball III.kcsp. fiú orsz. selejetező testnevelés-diákolimpia területi 1. csapat Szalay Boldizsár Molnár Attila 2015/2016 2016-03-24 09:08:54
    módosít töröl Floorball III.kcsp. fiú orsz. selejetező testnevelés-diákolimpia területi 1. csapat Beszterczey Kristóf Molnár Attila 2015/2016 2016-03-24 09:08:54
    módosít töröl Floorball III.kcsp. fiú orsz. selejetező testnevelés-diákolimpia területi 1. csapat Dunai Zsolt Molnár Attila 2015/2016 2016-03-24 09:08:54
    módosít töröl Floorball III.kcsp. fiú orsz. selejetező testnevelés-diákolimpia területi 1. csapat Szedlák Ádám Molnár Attila 2015/2016 2016-03-24 09:08:54
    módosít töröl Sakk III-IV.kcsp. fiú testnevelés-diákolimpia megyei 3. csapat Boldogh Benedek 2015/2016 2016-03-23 22:53:39
    módosít töröl Sakk III-IV.kcsp. fiú testnevelés-diákolimpia megyei 3. csapat Kovác József Dénes 2015/2016 2016-03-23 22:53:39
    módosít töröl Sakk III-IV.kcsp. fiú testnevelés-diákolimpia megyei 3. csapat Turóczi Gergely 2015/2016 2016-03-23 22:53:39
    módosít töröl Sakk III-IV.kcsp. fiú testnevelés-diákolimpia megyei 3. csapat Várhegyi Csaba 2015/2016 2016-03-23 22:53:39
    módosít töröl Sakk VI.kcsp fiú testnevelés-diákolimpia megyei 3. egyéni Horváth Bence 2015/2016 2016-03-23 22:47:51
    módosít töröl Sakk III.kcsp. fiú testnevelés-diákolimpia megyei 4. egyéni Boldogh Benedek 2015/2016 2016-03-23 22:45:51
    módosít töröl Sakk III.kcsp. fiú testnevelés-diákolimpia városi 3. egyéni Boldogh Benedek 2015/2016 2016-03-23 22:41:49
    módosít töröl Sakk testnevelés-diákolimpia városi 3. csapat Boldogh Benedek 2015/2016 2016-03-23 22:40:32
    módosít töröl Sakk testnevelés-diákolimpia városi 3. csapat Kovác József Dénes 2015/2016 2016-03-23 22:40:32
    módosít töröl Sakk testnevelés-diákolimpia városi 3. csapat Turóczi Gergely 2015/2016 2016-03-23 22:40:32
    módosít töröl Sakk testnevelés-diákolimpia városi 3. csapat Várhegyi Csaba 2015/2016 2016-03-23 22:40:32
    módosít töröl Úszás 4x50 méter fiú gyorsváltó IV.kcsp. testnevelés-diákolimpia megyei 3. csapat Pecze Dániel Molnár Attila 2015/2016 2016-03-23 22:34:41
    módosít töröl Úszás 4x50 méter fiú gyorsváltó IV.kcsp. testnevelés-diákolimpia megyei 3. csapat Bulla Gerald Molnár Attila 2015/2016 2016-03-23 22:34:41
    módosít töröl Úszás 4x50 méter fiú gyorsváltó IV.kcsp. testnevelés-diákolimpia megyei 3. csapat Gedeon Máté Károly Molnár Attila 2015/2016 2016-03-23 22:34:41
    módosít töröl Úszás 4x50 méter fiú gyorsváltó IV.kcsp. testnevelés-diákolimpia megyei 3. csapat Kara Gábor Molnár Attila 2015/2016 2016-03-23 22:34:41
    módosít töröl Úszás 4x50 méter fiú gyorsváltó III.kcsp. testnevelés-diákolimpia megyei 4. csapat Szabó András Márton Molnár Attila 2015/2016 2016-03-23 22:31:55
    módosít töröl Úszás 4x50 méter fiú gyorsváltó III.kcsp. testnevelés-diákolimpia megyei 4. csapat Sike Zsombor Molnár Attila 2015/2016 2016-03-23 22:31:55
    módosít töröl Úszás 4x50 méter fiú gyorsváltó III.kcsp. testnevelés-diákolimpia megyei 4. csapat Lukács Barnabás Molnár Attila 2015/2016 2016-03-23 22:31:55
    módosít töröl Úszás 4x50 méter fiú gyorsváltó III.kcsp. testnevelés-diákolimpia megyei 4. csapat Szalay Boldizsár Molnár Attila 2015/2016 2016-03-23 22:31:55
    módosít töröl Úszás 100 méter fiú mellúszás IV.kcsp. testnevelés-diákolimpia megyei 3. egyéni Gedeon Máté Károly Molnár Attila 2015/2016 2016-03-23 22:23:56
    módosít töröl Úszás 4x50 méter leány gyorsváltó IV.kcsp. testnevelés-diákolimpia városi 1. csapat Kornidesz Petra Molnár Attila 2015/2016 2016-03-23 22:15:01
    módosít töröl Úszás 4x50 méter leány gyorsváltó IV.kcsp. testnevelés-diákolimpia városi 1. csapat Szabó Eszter Molnár Attila 2015/2016 2016-03-23 22:15:01
    módosít töröl Úszás 4x50 méter leány gyorsváltó IV.kcsp. testnevelés-diákolimpia városi 1. csapat Bodolai Anna Molnár Attila 2015/2016 2016-03-23 22:15:01
    módosít töröl Úszás 4x50 méter leány gyorsváltó IV.kcsp. testnevelés-diákolimpia városi 1. csapat Kovács Nóra Molnár Attila 2015/2016 2016-03-23 22:15:01
    módosít töröl Úszás 4x50 méter fiú gyorsváltó IV.kcsp. testnevelés-diákolimpia városi 1. csapat Pető Ákos György Molnár Attila 2015/2016 2016-03-23 22:11:34
    módosít töröl Úszás 4x50 méter fiú gyorsváltó IV.kcsp. testnevelés-diákolimpia városi 1. csapat Bulla Gerald Molnár Attila 2015/2016 2016-03-23 22:11:34
    módosít töröl Úszás 4x50 méter fiú gyorsváltó IV.kcsp. testnevelés-diákolimpia városi 1. csapat Gedeon Máté Károly Molnár Attila 2015/2016 2016-03-23 22:11:34
    módosít töröl Úszás 4x50 méter fiú gyorsváltó IV.kcsp. testnevelés-diákolimpia városi 1. csapat Kara Gábor Molnár Attila 2015/2016 2016-03-23 22:11:34
    módosít töröl Úszás 100 méter fiú mellúszás testnevelés-diákolimpia városi 1. egyéni Gedeon Máté Károly Molnár Attila 2015/2016 2016-03-23 22:09:06
    módosít töröl Úszás 4x50 méter fiú gyorsváltó testnevelés-diákolimpia városi 3. csapat Szalay Boldizsár Molnár Attila 2015/2016 2016-03-23 22:06:38
    módosít töröl Úszás 4x50 méter fiú gyorsváltó testnevelés-diákolimpia városi 3. csapat Lukács Barnabás Molnár Attila 2015/2016 2016-03-23 22:06:38
    módosít töröl Úszás 4x50 méter fiú gyorsváltó testnevelés-diákolimpia városi 3. csapat Sike Zsombor Molnár Attila 2015/2016 2016-03-23 22:06:38
    módosít töröl Úszás 4x50 méter fiú gyorsváltó testnevelés-diákolimpia városi 3. csapat Szabó András Márton Molnár Attila 2015/2016 2016-03-23 22:06:38
    módosít töröl Atlétika többpróba körzeti III.kcsp fiú testnevelés-diákolimpia városi 1. forduló 2. csapat Szalay Boldizsár Molnár Attila 2015/2016 2016-03-23 21:51:13
    módosít töröl Atlétika többpróba körzeti III.kcsp fiú testnevelés-diákolimpia városi 1. forduló 2. csapat Veréb Áron Molnár Attila 2015/2016 2016-03-23 21:51:13
    módosít töröl Atlétika többpróba körzeti III.kcsp fiú testnevelés-diákolimpia városi 1. forduló 2. csapat Bodnár László Molnár Attila 2015/2016 2016-03-23 21:51:13
    módosít töröl Atlétika többpróba körzeti III.kcsp fiú testnevelés-diákolimpia városi 1. forduló 2. csapat Dunai Zsolt Molnár Attila 2015/2016 2016-03-23 21:51:13
    módosít töröl Atlétika többpróba körzeti III.kcsp fiú testnevelés-diákolimpia városi 1. forduló 2. csapat Szedlák Ádám Molnár Attila 2015/2016 2016-03-23 21:51:13
    módosít töröl Mezei futás III.kcsp fiú testnevelés-diákolimpia megyei 3. egyéni Szedlák Ádám 2015/2016 2016-03-23 16:31:00
    módosít töröl Mezei futás III.kcsp fiú testnevelés-diákolimpia megyei 4. csapat Agárdy Norbert Molnár Attila 2015/2016 2016-03-23 16:29:46
    módosít töröl Mezei futás III.kcsp fiú testnevelés-diákolimpia megyei 4. csapat Bodnár László Molnár Attila 2015/2016 2016-03-23 16:29:46
    módosít töröl Mezei futás III.kcsp fiú testnevelés-diákolimpia megyei 4. csapat Boldogh Benedek Molnár Attila 2015/2016 2016-03-23 16:29:46
    módosít töröl Mezei futás III.kcsp fiú testnevelés-diákolimpia megyei 4. csapat Fogarasi Levente Molnár Attila 2015/2016 2016-03-23 16:29:46
    módosít töröl Mezei futás III.kcsp fiú testnevelés-diákolimpia megyei 4. csapat Szedlák Ádám Molnár Attila 2015/2016 2016-03-23 16:29:46
    módosít töröl Mezei futás IV.kcsp fiú testnevelés-diákolimpia városi 2. csapat Lőrincz Bálint Molnár Attila 2015/2016 2016-03-23 16:25:08
    módosít töröl Mezei futás IV.kcsp fiú testnevelés-diákolimpia városi 2. csapat Szilágyi Balázs Molnár Attila 2015/2016 2016-03-23 16:25:08
    módosít töröl Mezei futás IV.kcsp fiú testnevelés-diákolimpia városi 2. csapat Hangácsi Zsolt Molnár Attila 2015/2016 2016-03-23 16:25:08
    módosít töröl Mezei futás IV.kcsp fiú testnevelés-diákolimpia városi 2. csapat Fogarasi Botond Molnár Attila 2015/2016 2016-03-23 16:25:08
    módosít töröl Mezei futás IV.kcsp fiú testnevelés-diákolimpia városi 2. csapat Sallai Zsombor Molnár Attila 2015/2016 2016-03-23 16:25:08
    módosít töröl Mezei futás IV.kcsp fiú testnevelés-diákolimpia városi 2. csapat Lövei Dávid Molnár Attila 2015/2016 2016-03-23 16:25:08
    módosít töröl Mezei futás IV.kcsp fiú testnevelés-diákolimpia városi 2. csapat Veréb Balázs Molnár Attila 2015/2016 2016-03-23 16:25:08
    módosít töröl Mezei futás II.kcsp fiú testnevelés-diákolimpia városi 3. egyéni Tóth Kristóf 2015/2016 2016-03-23 16:17:34
    módosít töröl Mezei futás III.kcsp fiú testnevelés-diákolimpia városi 1. egyéni Szilágyi Gellért 2015/2016 2016-03-23 16:17:12
    módosít töröl Mezei futás III.kcsp fiú testnevelés-diákolimpia városi 1. csapat Szűcs Kende Fülöp Molnár Attila 2015/2016 2016-03-23 16:16:57
    módosít töröl Mezei futás III.kcsp fiú testnevelés-diákolimpia városi 1. csapat Szedlák Ádám Molnár Attila 2015/2016 2016-03-23 16:16:38
    módosít töröl Mezei futás III.kcsp fiú testnevelés-diákolimpia városi 1. csapat Fogarasi Levente Molnár Attila 2015/2016 2016-03-23 16:16:20
    módosít töröl Mezei futás III.kcsp fiú testnevelés-diákolimpia városi 1. csapat Szilágyi Gellért Molnár Attila 2015/2016 2016-03-23 16:16:07
    módosít töröl Mezei futás III.kcsp fiú testnevelés-diákolimpia városi 1. csapat Bodnár László Molnár Attila 2015/2016 2016-03-23 16:15:53
    módosít töröl Mezei futás III.kcsp fiú testnevelés-diákolimpia városi 1. csapat Agárdy Norbert Molnár Attila 2015/2016 2016-03-23 16:14:54
    módosít töröl Eötvös József Országos Középiskolai Szónokverseny magyar irodalom / nyelvtan területi 2. egyéni Ágoston Zsófia Hutka József 2015/2016 2016-03-22 07:45:41
    módosít töröl Eötvös József Országos Középiskolai Szónokverseny magyar irodalom / nyelvtan területi 3. egyéni Józsa Judit Hutka József 2015/2016 2016-03-22 07:44:43
    módosít töröl Alpesi sí testnevelés-diákolimpia országos 1. egyéni Beszterczey Kristóf 2015/2016 2016-03-21 21:24:22
    módosít töröl Madarak és Fák Napja Országos Tanulmányi Verseny biológia területi 1. csapat Boldogh Benedek Polák Péter 2015/2016 2016-03-18 16:18:58
    módosít töröl Madarak és Fák Napja Országos Tanulmányi Verseny biológia területi 1. csapat Szűcs Kende Fülöp Polák Péter 2015/2016 2016-03-18 16:18:58
    módosít töröl Madarak és Fák Napja Országos Tanulmányi Verseny biológia területi 1. csapat Pusztai Leó Áron Polák Péter 2015/2016 2016-03-18 16:18:58
    módosít töröl Madarak és Fák Napja Országos Tanulmányi Verseny biológia területi 2. csapat Szabó Zsanett Bobcsákné Berzi Ibolya 2015/2016 2016-03-18 16:18:07
    módosít töröl Madarak és Fák Napja Országos Tanulmányi Verseny biológia területi 2. csapat Németh Luca Bobcsákné Berzi Ibolya 2015/2016 2016-03-18 16:18:07
    módosít töröl Madarak és Fák Napja Országos Tanulmányi Verseny biológia területi 2. csapat Kovács Lőrinc Bobcsákné Berzi Ibolya 2015/2016 2016-03-18 16:18:07
    módosít töröl Magyar vagyok rajz nemzetközi kiemelt egyéni Holló Hanna Vincze Judit 2015/2016 2016-03-17 17:16:46
    módosít töröl Wass Albert szavalóverseny magyar irodalom / nyelvtan városi 3. egyéni Gyenes Donát Soltész Ágnes 2015/2016 2016-03-15 13:20:49
    módosít töröl Wass Albert szavalóverseny magyar irodalom / nyelvtan városi 2. egyéni Szrenka Ágoston Péter Lőveiné Árva Melinda 2015/2016 2016-03-15 13:20:03
    módosít töröl Zrínyi Ilona Matematikaverseny matematika megyei 2. csapat Fojtán Szabolcs Balázs Tóth Tibor 2015/2016 2016-03-07 18:59:14
    módosít töröl Zrínyi Ilona Matematikaverseny matematika megyei 2. csapat Vargay András Dávid Tóth Tibor 2015/2016 2016-03-07 18:58:50
    módosít töröl Zrínyi Ilona Matematikaverseny matematika megyei 2. csapat Boldogh Benedek Németh Anna 2015/2016 2016-03-07 18:58:21
    módosít töröl Zrínyi Ilona Matematikaverseny matematika megyei 3. csapat Kovács Kende Tóth Tibor 2015/2016 2016-03-07 18:57:01
    módosít töröl Zrínyi Ilona Matematikaverseny matematika megyei 3. csapat Mráz Márton Damján Tóth Tibor 2015/2016 2016-03-07 18:55:45
    módosít töröl Zrínyi Ilona Matematikaverseny matematika megyei 3. csapat Köcski Nikolett Ambrus Judit 2015/2016 2016-03-07 18:54:42
    módosít töröl Zrínyi Ilona Matematikaverseny matematika megyei 2. egyéni Fojtán Szabolcs Balázs Tóth Tibor 2015/2016 2016-03-07 18:21:31
    módosít töröl Zrínyi Ilona Matematikaverseny matematika megyei 4. egyéni Kovács Kende Tóth Tibor 2015/2016 2016-03-07 18:21:02
    módosít töröl Zrínyi Ilona Matematikaverseny matematika megyei 5. egyéni Gajdócsi András Velkey Balázs 2015/2016 2016-03-07 18:20:19
    módosít töröl Zrínyi Ilona Matematikaverseny matematika megyei 15. egyéni Boldogh Benedek Németh Anna 2015/2016 2016-03-07 18:18:38
    módosít töröl Zrínyi Ilona Matematikaverseny matematika megyei 19. egyéni Várhegyi Csaba Sike László 2015/2016 2016-03-07 18:17:41
    módosít töröl Heinrich Heine Szavalóverseny német nyelv városi különdíj egyéni Barati Barnabás Szabó Dalma 2015/2016 2016-03-04 17:12:00
    módosít töröl EU választási verseny történelem területi 2. forduló 1. csapat Gulyás István Flórián Bodrogi Tamás 2015/2016 2016-03-04 12:29:12
    módosít töröl EU választási verseny történelem területi 2. forduló 1. csapat Kuripla János Bodrogi Tamás 2015/2016 2016-03-04 12:29:12
    módosít töröl EU választási verseny történelem területi 2. forduló 1. csapat Mondok Dávid Bodrogi Tamás 2015/2016 2016-03-04 12:29:12
    módosít töröl EU választási verseny történelem területi 2. forduló 1. csapat Szabó Bence Bodrogi Tamás 2015/2016 2016-03-04 12:29:12
    módosít töröl Curie országos kémia verseny kémia területi 9. egyéni Veselényi Márton Ambrus Judit 2015/2016 2016-03-01 21:46:57
    módosít töröl Curie országos kémia verseny kémia területi 8. egyéni Oláh Dorottya Ambrus Judit 2015/2016 2016-03-01 21:45:39
    módosít töröl Curie országos kémia verseny kémia területi 7. egyéni Németh Luca Ambrus Judit 2015/2016 2016-03-01 21:44:39
    módosít töröl Curie országos kémia verseny kémia területi 3. egyéni Gajdócsi András Ambrus Judit 2015/2016 2016-03-01 21:43:10
    módosít töröl Curie országos kémia verseny kémia területi 5. egyéni Várhegyi Csaba Ambrus Judit 2015/2016 2016-03-01 21:42:05
    módosít töröl Curie országos kémia verseny kémia területi 4. Kovác József Dénes Ambrus Judit 2015/2016 2016-03-01 21:40:09
    módosít töröl Curie országos kémia verseny kémia területi 4. egyéni László Hunor Dávid Ambrus Judit 2015/2016 2016-03-01 21:39:05
    módosít töröl Curie országos kémia verseny kémia területi 2. egyéni Szabó Dominik Ambrus Judit 2015/2016 2016-03-01 21:37:30
    módosít töröl Curie országos kémia verseny kémia területi 1. egyéni Szűcs Boglárka Ambrus Judit 2015/2016 2016-03-01 21:35:28
    módosít töröl Varga Tamás Matematikaverseny matematika megyei 2. forduló 12. egyéni Bakondi Gábor Németh Anna 2015/2016 2016-02-25 18:33:50
    módosít töröl Varga Tamás Matematikaverseny matematika megyei 2. forduló 3. egyéni Várhegyi Csaba Sike László 2015/2016 2016-02-25 18:33:01
    módosít töröl Varga Tamás Matematikaverseny matematika megyei 2. forduló 10. egyéni Nagy Dominik Mozgó Endréné 2015/2016 2016-02-25 18:31:26
    módosít töröl Varga Tamás Matematikaverseny matematika megyei 2. forduló 5. egyéni Gajdócsi András Velkey Balázs 2015/2016 2016-02-25 18:29:26
    módosít töröl Varga Tamás Matematikaverseny matematika megyei 2. forduló 3. egyéni Mátraházi Krisztián Márk Mozgó Endréné 2015/2016 2016-02-25 18:28:29
    módosít töröl Szép Magyar Beszéd magyar irodalom / nyelvtan megyei 1. egyéni Ágoston Zsófia Hutka József 2015/2016 2016-02-25 13:25:25
    módosít töröl Szép Magyar Beszéd magyar irodalom / nyelvtan megyei 3. egyéni Gyenes Donát Soltész Ágnes 2015/2016 2016-02-25 13:24:21
    módosít töröl Implom József Középiskolai Helyesírási Verseny magyar irodalom / nyelvtan megyei 2. egyéni Ágoston Zsófia Hutka József 2015/2016 2016-02-25 13:22:09
    módosít töröl ECL Nyelvi Verseny angol nyelv megyei 2. egyéni Szelenge Anand Bertalan Dojcsák Adrienn 2015/2016 2016-02-17 18:54:17
    módosít töröl Szépkiejtési Verseny angol nyelv országos különdíj egyéni Enyedi Áron Dojcsák Adrienn 2015/2016 2016-02-17 18:52:17
    módosít töröl Szépkiejtési Verseny angol nyelv országos különdíj egyéni Szelenge Anand Bertalan Dojcsák Adrienn 2015/2016 2016-02-17 18:52:17
    módosít töröl Szépkiejtési Verseny angol nyelv országos egyéni Enyedi Áron Dojcsák Adrienn 2015/2016 2016-02-17 18:50:40
    módosít töröl Szépkiejtési Verseny angol nyelv országos egyéni Szelenge Anand Bertalan Dojcsák Adrienn 2015/2016 2016-02-17 18:50:40
    módosít töröl Curie Matematika verseny matematika területi 2. forduló 5. egyéni Pákozdi Marcell Tóth Tibor 2015/2016 2016-02-15 13:52:44
    módosít töröl Curie Matematika verseny matematika területi 2. forduló 4. egyéni Vida Kamilla Zsanna Tóth Tibor 2015/2016 2016-02-15 13:51:11
    módosít töröl Curie Matematika verseny matematika területi 2. forduló 3. egyéni Takács Donát György Ambrus Judit 2015/2016 2016-02-15 13:50:02
    módosít töröl Curie Matematika verseny matematika területi 2. forduló 1. egyéni Köcski Nikolett Ambrus Judit 2015/2016 2016-02-15 13:48:45
    módosít töröl Curie Matematika verseny matematika területi 2. forduló 2. egyéni Bodnár Norbert Tóth Tibor 2015/2016 2016-02-15 13:47:02
    módosít töröl Curie Matematika verseny matematika területi 2. forduló 2. egyéni Németh Mária Tóth Tibor 2015/2016 2016-02-15 13:45:02
    módosít töröl Curie Matematika verseny matematika területi 2. forduló 1. egyéni Várkonyi Dóra Mária Tóth Tibor 2015/2016 2016-02-15 13:44:17
    módosít töröl Curie Matematika verseny matematika területi 2. forduló 1. egyéni Gajdócsi András Velkey Balázs 2015/2016 2016-02-15 13:43:15
    módosít töröl Dürer matematika verseny matematika országos 10. csapat Kovács Kende Tóth Tibor 2015/2016 2016-02-08 11:05:22
    módosít töröl Dürer matematika verseny matematika országos 10. csapat Vargay András Dávid Tóth Tibor 2015/2016 2016-02-08 11:05:22
    módosít töröl Dürer matematika verseny matematika országos 10. csapat Várkonyi Dóra Mária Tóth Tibor 2015/2016 2016-02-08 11:05:22
    módosít töröl Dürer fizikaverseny fizika országos 4. csapat Lelkes Gergely Gonda Gáspár 2015/2016 2016-02-08 11:03:58
    módosít töröl Dürer fizikaverseny fizika országos 4. csapat Pammer Tamás Gonda Gáspár 2015/2016 2016-02-08 11:03:58
    módosít töröl Dürer fizikaverseny fizika országos 4. csapat Sztankovics Anna Gonda Gáspár 2015/2016 2016-02-08 11:03:58
    módosít töröl Szépkiejtési verseny német nyelv 6. egyéni Lauer Áron Szabó Dalma 2015/2016 2016-01-29 20:08:22
    módosít töröl MeMOOC Informatikai verseny informatika megyei 2. forduló különdíj csapat Imregh András István Mozgó Endre 2015/2016 2016-01-16 19:49:12
    módosít töröl MeMOOC Informatikai verseny informatika megyei 2. forduló különdíj csapat Pistai Titusz Mozgó Endre 2015/2016 2016-01-16 19:49:12
    módosít töröl MeMOOC Informatikai verseny informatika megyei 2. forduló különdíj csapat Taksár Tamás Mozgó Endre 2015/2016 2016-01-16 19:49:12
    módosít töröl Megyei Matematikaverseny matematika országos 2. forduló 7. egyéni Gedeon Máté Károly Sike László 2015/2016 2016-01-04 13:42:04
    módosít töröl Megyei Matematikaverseny matematika országos 2. forduló 4. egyéni Mátraházi Krisztián Márk Mozgó Endréné 2015/2016 2016-01-04 13:41:16
    módosít töröl Megyei Matematikaverseny matematika országos 2. forduló 3. egyéni Gajdócsi András Velkey Balázs 2015/2016 2016-01-04 13:40:24
    módosít töröl Megyei Matematikaverseny matematika országos 2. forduló 7. egyéni Várkonyi Dóra Mária Tóth Tibor 2015/2016 2016-01-04 13:39:34
    módosít töröl Megyei Matematikaverseny matematika országos 2. forduló 5. egyéni Németh Mária Tóth Tibor 2015/2016 2016-01-04 13:38:55
    módosít töröl Megyei Matematikaverseny matematika országos 2. forduló 3. egyéni Boldogh Benedek Németh Anna 2015/2016 2016-01-04 13:37:47
    módosít töröl Sportlövészet, 20 lövéses légpuska testnevelés-diákolimpia országos 2. egyéni Vékony Bálint 2015/2016 2015-12-14 20:48:17
    módosít töröl Szárazelem gyűjtés kémia városi 1. egyéni Veselényi Márton Ambrus Judit 2015/2016 2015-12-14 08:41:20
    módosít töröl Szárazelem gyűjtés kémia városi 1. egyéni Csurilla Bertalan Ambrus Judit 2015/2016 2015-12-14 08:40:17
    módosít töröl Szárazelem gyűjtés kémia városi 1. csapat Szklenár Eszter Ambrus Judit 2015/2016 2015-12-14 08:38:00
    módosít töröl Miskolc Város Ifjú Szónoka magyar irodalom / nyelvtan megyei 4. egyéni Hejczei Laura Lőveiné Árva Melinda 2015/2016 2015-12-12 07:38:34
    módosít töröl Miskolc Város Ifjú Szónoka magyar irodalom / nyelvtan megyei 6. egyéni Gyenes Donát Soltész Ágnes 2015/2016 2015-12-12 07:37:59
    módosít töröl Miskolc Város Ifjú Szónoka magyar irodalom / nyelvtan megyei eredményesen szerepelt egyéni Szemán Richárd Lőveiné Árva Melinda 2015/2016 2015-12-12 07:36:57
    módosít töröl Miskolc Város Ifjú Szónoka magyar irodalom / nyelvtan megyei eredményesen szerepelt egyéni Érsok Gábor Lőveiné Árva Melinda 2015/2016 2015-12-12 07:36:57
    módosít töröl Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny magyar irodalom / nyelvtan országos 19. csapat Boldogh Benedek Lőveiné Árva Melinda 2015/2016 2015-12-12 07:35:07
    módosít töröl Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny magyar irodalom / nyelvtan országos 19. csapat Fegyverneki Lilien Lőveiné Árva Melinda 2015/2016 2015-12-12 07:35:07
    módosít töröl Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny magyar irodalom / nyelvtan országos 19. csapat Szarka Edit Lőveiné Árva Melinda 2015/2016 2015-12-12 07:35:07
    módosít töröl Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny magyar irodalom / nyelvtan országos 19. csapat Vékony Benedek Lőveiné Árva Melinda 2015/2016 2015-12-12 07:35:07
    módosít töröl Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny magyar irodalom / nyelvtan országos 12. csapat Dudra Zsófia Hutka József 2015/2016 2015-12-12 07:34:09
    módosít töröl Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny magyar irodalom / nyelvtan országos 12. csapat Imre Eszter Anna Hutka József 2015/2016 2015-12-12 07:34:09
    módosít töröl Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny magyar irodalom / nyelvtan országos 12. csapat Kovács Kende Hutka József 2015/2016 2015-12-12 07:34:09
    módosít töröl Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny magyar irodalom / nyelvtan országos 12. csapat Sólyom Csillag Virág Hutka József 2015/2016 2015-12-12 07:34:09
    módosít töröl Szent Imre Katolikus Ált. Iskola nyelvi versenye angol nyelv megyei 8. egyéni Németh Luca Szatur Anett 2015/2016 2015-12-01 11:09:57
    módosít töröl Szent Imre Katolikus Ált. Iskola nyelvi versenye angol nyelv megyei 4. egyéni Molnár Zsombor Buzáné Kiss Judit 2015/2016 2015-12-01 11:09:01
    módosít töröl Szent Imre Katolikus Ált. Iskola nyelvi versenye angol nyelv megyei 3. egyéni Mátraházi Krisztián Márk Szatur Anett 2015/2016 2015-12-01 11:08:21
    módosít töröl Bibliai szövegértési verseny angol nyelv megyei 1. egyéni Mérai Lilian Pilar Buzáné Kiss Judit 2015/2016 2015-12-01 11:05:07
    módosít töröl Bibliai szövegértési verseny angol nyelv megyei 2. egyéni Nagy Dominik Szatur Anett 2015/2016 2015-12-01 11:03:57
    módosít töröl Bibliai szövegértési verseny angol nyelv megyei 1. egyéni Buza Boglárka Szatur Anett 2015/2016 2015-12-01 11:02:53
    módosít töröl Szent Imre Katolikus Ált. Iskola nyelvi versenye angol nyelv megyei 1. egyéni Mérai Lilian Pilar Buzáné Kiss Judit 2015/2016 2015-12-01 09:31:20
    módosít töröl Hittanverseny hittan területi 1. csapat Frankó Boglárka Vincze Judit 2015/2016 2015-11-28 20:54:24
    módosít töröl Hittanverseny hittan területi 1. csapat Henez Botond Vincze Judit 2015/2016 2015-11-28 20:54:24
    módosít töröl Hittanverseny hittan területi 1. csapat Spekker Dorina Vincze Judit 2015/2016 2015-11-28 20:54:24
    módosít töröl Hittanverseny hittan területi 1. csapat Szabó Dominik Vincze Judit 2015/2016 2015-11-28 20:54:24
    módosít töröl VII. megyei idegennyelvű szavalóverseny német nyelv megyei 3. egyéni Érsok Gábor Szabó Dalma 2015/2016 2015-11-25 11:28:51
    módosít töröl Görög Katolikus Szavalóverseny magyar irodalom / nyelvtan területi eredményesen szerepelt egyéni Czipa Klára Hutka József 2015/2016 2015-11-22 19:37:16
    módosít töröl Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny magyar irodalom / nyelvtan megyei 3. csapat Czegle Bendegúz Zsombor Hutka József 2015/2016 2015-11-22 19:35:33
    módosít töröl Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny magyar irodalom / nyelvtan megyei 3. csapat Ladányi Anna Hutka József 2015/2016 2015-11-22 19:35:33
    módosít töröl Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny magyar irodalom / nyelvtan megyei 3. csapat Németh Mária Hutka József 2015/2016 2015-11-22 19:35:33
    módosít töröl Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny magyar irodalom / nyelvtan megyei 3. csapat Takács Donát Hutka József 2015/2016 2015-11-22 19:35:33
    módosít töröl Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny magyar irodalom / nyelvtan megyei 2. csapat Köcski Nikolett Szemerszki Mihályné 2015/2016 2015-11-21 07:02:59
    módosít töröl Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny magyar irodalom / nyelvtan megyei 2. csapat Rácz Balázs Szemerszki Mihályné 2015/2016 2015-11-21 07:02:59
    módosít töröl Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny magyar irodalom / nyelvtan megyei 2. csapat Sike Barnabás Szemerszki Mihályné 2015/2016 2015-11-21 07:02:59
    módosít töröl Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny magyar irodalom / nyelvtan megyei 2. csapat Simon Szonja Szolanzs Szemerszki Mihályné 2015/2016 2015-11-21 07:02:59
    módosít töröl Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny magyar irodalom / nyelvtan megyei 1. csapat Dudra Zsófia Hutka József 2015/2016 2015-11-21 07:01:13
    módosít töröl Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny magyar irodalom / nyelvtan megyei 1. csapat Imre Eszter Anna Hutka József 2015/2016 2015-11-21 07:01:13
    módosít töröl Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny magyar irodalom / nyelvtan megyei 1. csapat Kovács Kende Hutka József 2015/2016 2015-11-21 07:01:13
    módosít töröl Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny magyar irodalom / nyelvtan megyei 1. csapat Sólyom Csillag Virág Hutka József 2015/2016 2015-11-21 07:01:13
    módosít töröl Görög Katolikus Szavalóverseny magyar irodalom / nyelvtan területi 3. egyéni Bodolai Anna Varga Péter 2015/2016 2015-11-21 06:55:29
    módosít töröl Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny magyar irodalom / nyelvtan megyei 1. csapat Boldogh Benedek Lőveiné Árva Melinda 2015/2016 2015-11-21 06:53:50
    módosít töröl Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny magyar irodalom / nyelvtan megyei 1. csapat Fegyverneki Lilien Lőveiné Árva Melinda 2015/2016 2015-11-21 06:53:50
    módosít töröl Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny magyar irodalom / nyelvtan megyei 1. csapat Szarka Edit Lőveiné Árva Melinda 2015/2016 2015-11-21 06:53:50
    módosít töröl Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny magyar irodalom / nyelvtan megyei 1. csapat Vékony Benedek Lőveiné Árva Melinda 2015/2016 2015-11-21 06:53:50
    módosít töröl Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny magyar irodalom / nyelvtan megyei 4. csapat Prekop Dorottya Lőveiné Árva Melinda 2015/2016 2015-11-21 06:51:29
    módosít töröl Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny magyar irodalom / nyelvtan megyei 4. csapat Ősz Kamilla Anna Lőveiné Árva Melinda 2015/2016 2015-11-21 06:51:29
    módosít töröl Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny magyar irodalom / nyelvtan megyei 4. csapat Kondás Réka Anna Lőveiné Árva Melinda 2015/2016 2015-11-21 06:51:29
    módosít töröl Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny magyar irodalom / nyelvtan megyei 4. csapat Veres Noémi Lili Lőveiné Árva Melinda 2015/2016 2015-11-21 06:51:29
    módosít töröl Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny magyar irodalom / nyelvtan megyei 3. csapat Kriston Ágnes Soltész Ágnes 2015/2016 2015-11-21 06:46:25
    módosít töröl Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny magyar irodalom / nyelvtan megyei 3. csapat Molnár Eszter Panni Soltész Ágnes 2015/2016 2015-11-21 06:46:25
    módosít töröl Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny magyar irodalom / nyelvtan megyei 3. csapat Bársony Kata Soltész Ágnes 2015/2016 2015-11-21 06:44:53
    módosít töröl Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny magyar irodalom / nyelvtan megyei 3. csapat Ambrus Virág Soltész Ágnes 2015/2016 2015-11-21 06:44:02
    módosít töröl Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny magyar irodalom / nyelvtan megyei 8. csapat Tóth Ágnes Soltész Ágnes 2015/2016 2015-11-21 06:42:36
    módosít töröl Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny magyar irodalom / nyelvtan megyei 8. csapat Bencs Flóra Soltész Ágnes 2015/2016 2015-11-21 06:40:19
    módosít töröl Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny magyar irodalom / nyelvtan megyei 8. csapat Bencs Fruzsina Soltész Ágnes 2015/2016 2015-11-21 06:40:19
    módosít töröl Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny magyar irodalom / nyelvtan megyei 8. csapat Tóth Karina Soltész Ágnes 2015/2016 2015-11-21 06:37:27
    módosít töröl Dürer Matematika Verseny matematika megyei 4. csapat Kovács Kende Tóth Tibor 2015/2016 2015-11-20 07:34:51
    módosít töröl Dürer Matematika Verseny matematika megyei 4. csapat Vargay András Dávid Tóth Tibor 2015/2016 2015-11-20 07:34:51
    módosít töröl Dürer Matematika Verseny matematika megyei 4. csapat Várkonyi Dóra Mária Tóth Tibor 2015/2016 2015-11-20 07:34:51
    módosít töröl Görögkatolikus szavalóverseny magyar irodalom / nyelvtan területi 1. egyéni Fülöp Vanda Lőveiné Árva Melinda 2015/2016 2015-11-18 18:15:13
    módosít töröl Bolyai Matematika Csapatverseny matematika megyei 4. csapat Bulla Gerald Sike László 2015/2016 2015-11-08 16:55:21
    módosít töröl Bolyai Matematika Csapatverseny matematika megyei 4. csapat Gedeon Máté Károly Sike László 2015/2016 2015-11-08 16:55:21
    módosít töröl Bolyai Matematika Csapatverseny matematika megyei 4. csapat Juhász András Barnabás Sike László 2015/2016 2015-11-08 16:55:21
    módosít töröl Bolyai Matematika Csapatverseny matematika megyei 4. csapat Várhegyi Csaba Sike László 2015/2016 2015-11-08 16:55:21
    módosít töröl Bolyai Matematika Csapatverseny matematika megyei 3. csapat Mátraházi Krisztián Márk Mozgó Endréné 2015/2016 2015-11-08 16:53:43
    módosít töröl Bolyai Matematika Csapatverseny matematika megyei 3. csapat Nagy Dominik Mozgó Endréné 2015/2016 2015-11-08 16:53:43
    módosít töröl Bolyai Matematika Csapatverseny matematika megyei 3. csapat Nagy Laura Boglárka Mozgó Endréné 2015/2016 2015-11-08 16:53:43
    módosít töröl Bolyai Matematika Csapatverseny matematika megyei 3. csapat Raisz Gellért Balázs Mozgó Endréné 2015/2016 2015-11-08 16:53:43
    módosít töröl Bolyai Matematika Csapatverseny matematika megyei 6. csapat Gajdócsi András Velkey Balázs 2015/2016 2015-11-08 16:52:17
    módosít töröl Bolyai Matematika Csapatverseny matematika megyei 6. csapat Kondás Réka Anna Velkey Balázs 2015/2016 2015-11-08 16:52:17
    módosít töröl Bolyai Matematika Csapatverseny matematika megyei 6. csapat Németh Luca Velkey Balázs 2015/2016 2015-11-08 16:52:17
    módosít töröl Bolyai Matematika Csapatverseny matematika megyei 6. csapat Szabó Márton Velkey Balázs 2015/2016 2015-11-08 16:52:17
    módosít töröl Bolyai Matematika Csapatverseny matematika megyei 6. csapat Krajnyák Réka Tóth Tibor 2015/2016 2015-11-08 16:49:37
    módosít töröl Bolyai Matematika Csapatverseny matematika megyei 6. csapat Molnár Lilla Tóth Tibor 2015/2016 2015-11-08 16:49:37
    módosít töröl Bolyai Matematika Csapatverseny matematika megyei 6. csapat Németh Mária Tóth Tibor 2015/2016 2015-11-08 16:49:37
    módosít töröl Bolyai Matematika Csapatverseny matematika megyei 6. csapat Szabó Dorina Tóth Tibor 2015/2016 2015-11-08 16:49:37
    módosít töröl Bolyai Matematika Csapatverseny matematika megyei 5. csapat Kovác Márk Dorián Ambrus Judit 2015/2016 2015-11-08 16:48:09
    módosít töröl Bolyai Matematika Csapatverseny matematika megyei 5. csapat László Vince Zsombor Ambrus Judit 2015/2016 2015-11-08 16:48:09
    módosít töröl Bolyai Matematika Csapatverseny matematika megyei 5. csapat Molnár Gábor Ambrus Judit 2015/2016 2015-11-08 16:48:09
    módosít töröl Bolyai Matematika Csapatverseny matematika megyei 5. csapat Rácz Balázs Ambrus Judit 2015/2016 2015-11-08 16:48:09
    módosít töröl Rendhagyó tanóra az egészségért! egészségnevelés megyei 1. forduló 2. csapat Balogh Zoé Vass Krisztina 2015/2016 2015-10-03 14:52:53
    módosít töröl Rendhagyó tanóra az egészségért! egészségnevelés megyei 1. forduló 2. csapat Fegyverneki Lilien Vass Krisztina 2015/2016 2015-10-03 14:52:53
    módosít töröl Rendhagyó tanóra az egészségért! egészségnevelés megyei 1. forduló 2. csapat Szarka Edit Vass Krisztina 2015/2016 2015-10-03 14:52:53
    módosít töröl Spring in the English speaking countries angol nyelv országos 8. csapat Oláh Dorottya Szabó Flóra 2014/2015 2015-06-20 16:50:01
    módosít töröl Spring in the English speaking countries angol nyelv országos 8. csapat Sorbán Zalán Szabó Flóra 2014/2015 2015-06-20 16:49:31
    módosít töröl Spring in the English speaking countries angol nyelv országos 8. csapat Sárkány Egon Szabó Flóra 2014/2015 2015-06-20 16:49:17
    módosít töröl Spring in the English speaking countries angol nyelv országos 8. csapat Gunda Eszter Virág Szabó Flóra 2014/2015 2015-06-20 16:48:32
    módosít töröl Spring in the English speaking countries angol nyelv országos 20. csapat Litkei Kinga Szabó Flóra 2014/2015 2015-06-20 16:46:48
    módosít töröl Spring in the English speaking countries angol nyelv országos 20. csapat Ősz Kamilla Anna Szabó Flóra 2014/2015 2015-06-20 16:46:48
    módosít töröl Spring in the English speaking countries angol nyelv országos 20. csapat Prekop Dorottya Szabó Flóra 2014/2015 2015-06-20 16:46:48
    módosít töröl Spring in the English speaking countries angol nyelv országos 20. csapat Veres Noémi Lili Szabó Flóra 2014/2015 2015-06-20 16:46:48
    módosít töröl Langwest nyelvi verseny angol nyelv megyei 9. egyéni Mátraházi Krisztián Márk Szatur Anett 2014/2015 2015-06-20 16:13:57
    módosít töröl Langwest nyelvi verseny angol nyelv megyei 4. egyéni Szauervein Zsanett Szatur Anett 2014/2015 2015-06-20 16:12:18
    módosít töröl Légy Te is a Természet Barátja! természetismeret egyéb 2. csapat Nagy Dominik Bobcsákné Berzi Ibolya 2014/2015 2015-06-19 15:48:09
    módosít töröl Légy Te is a Természet Barátja! természetismeret egyéb 2. csapat Pusztai Leó Áron Bobcsákné Berzi Ibolya 2014/2015 2015-06-19 15:48:09
    módosít töröl Légy Te is a Természet Barátja! természetismeret egyéb 2. csapat Urbán Boglárka Bobcsákné Berzi Ibolya 2014/2015 2015-06-19 15:48:09
    módosít töröl Légy Te is a Természet Barátja! természetismeret egyéb 2. csapat Zelena Zóra Gabriella Bobcsákné Berzi Ibolya 2014/2015 2015-06-19 15:48:09
    módosít töröl Légy Te is a Természet Barátja! természetismeret egyéb 1. csapat Demeter Ágoston Bobcsákné Berzi Ibolya 2014/2015 2015-06-19 15:47:15
    módosít töröl Légy Te is a Természet Barátja! természetismeret egyéb 1. csapat Kornidesz Petra Bobcsákné Berzi Ibolya 2014/2015 2015-06-19 15:47:15
    módosít töröl Légy Te is a Természet Barátja! természetismeret egyéb 1. csapat Lőrincz Bálint Bobcsákné Berzi Ibolya 2014/2015 2015-06-19 15:47:15
    módosít töröl Légy Te is a Természet Barátja! természetismeret egyéb 1. csapat Pacsai Cirill Bobcsákné Berzi Ibolya 2014/2015 2015-06-19 15:47:15
    módosít töröl Légy Te is a Természet Barátja! természetismeret egyéb 1. csapat Szabó Réka Bobcsákné Berzi Ibolya 2014/2015 2015-06-19 15:47:15
    módosít töröl Légy Te is a Természet Barátja! természetismeret egyéb 2. csapat Bakondi Gábor Bobcsákné Berzi Ibolya 2014/2015 2015-06-19 15:45:49
    módosít töröl Légy Te is a Természet Barátja! természetismeret egyéb 2. csapat Piskóti Levente Bobcsákné Berzi Ibolya 2014/2015 2015-06-19 15:45:49
    módosít töröl Légy Te is a Természet Barátja! természetismeret egyéb 2. csapat Spekker Dorina Bobcsákné Berzi Ibolya 2014/2015 2015-06-19 15:45:49
    módosít töröl Légy Te is a Természet Barátja! természetismeret egyéb 2. csapat Szabó Dominik Bobcsákné Berzi Ibolya 2014/2015 2015-06-19 15:45:49
    módosít töröl Légy Te is a Természet Barátja! természetismeret egyéb 1. csapat Gecsei Bendegúz István Bobcsákné Berzi Ibolya 2014/2015 2015-06-19 15:44:52
    módosít töröl Légy Te is a Természet Barátja! természetismeret egyéb 1. csapat Kovács Lőrinc Bobcsákné Berzi Ibolya 2014/2015 2015-06-19 15:44:52
    módosít töröl Curie környezetvédelmi területi verszeny természetismeret területi 2. csapat Németh Luca Bobcsákné Berzi Ibolya 2014/2015 2015-06-19 15:43:48
    módosít töröl Curie környezetvédelmi területi verszeny természetismeret területi 2. csapat Szabó Réka Bobcsákné Berzi Ibolya 2014/2015 2015-06-19 15:43:48
    módosít töröl Curie környezetvédelmi területi verszeny természetismeret területi 2. csapat Vincze Borbála Kincső Bobcsákné Berzi Ibolya 2014/2015 2015-06-19 15:43:48
    módosít töröl Curie környezetvédelmi területi verszeny természetismeret területi 5. csapat Csapó Bálint Bobcsákné Berzi Ibolya 2014/2015 2015-06-19 15:42:53
    módosít töröl Curie környezetvédelmi területi verszeny természetismeret területi 5. csapat Bordás Alex Bobcsákné Berzi Ibolya 2014/2015 2015-06-19 15:42:53
    módosít töröl Curie környezetvédelmi területi verszeny természetismeret területi 5. csapat Pacsai Cirill Bobcsákné Berzi Ibolya 2014/2015 2015-06-19 15:42:53
    módosít töröl Curie környezetvédelmi területi verszeny természetismeret területi 3. csapat Kovács Lőrinc Bobcsákné Berzi Ibolya 2014/2015 2015-06-19 15:41:36
    módosít töröl Curie környezetvédelmi területi verszeny természetismeret területi 3. csapat Pós Polett Bobcsákné Berzi Ibolya 2014/2015 2015-06-19 15:41:36
    módosít töröl Curie környezetvédelmi területi verszeny természetismeret területi 3. csapat Gecsei Bendegúz István Bobcsákné Berzi Ibolya 2014/2015 2015-06-19 15:41:36
    módosít töröl Curie környezetvédelmi területi verszeny természetismeret területi 5. csapat László Hunor Dávid Bobcsákné Berzi Ibolya 2014/2015 2015-06-19 15:40:27
    módosít töröl Curie környezetvédelmi területi verszeny természetismeret területi 5. csapat Berecz Máté Bobcsákné Berzi Ibolya 2014/2015 2015-06-19 15:40:27
    módosít töröl Curie környezetvédelmi területi verszeny természetismeret területi 5. csapat Spekker Dorina Bobcsákné Berzi Ibolya 2014/2015 2015-06-19 15:40:27
    módosít töröl Curie környezetvédelmi területi verszeny természetismeret területi 7. csapat Bakondi Gábor Bobcsákné Berzi Ibolya 2014/2015 2015-06-19 15:36:21
    módosít töröl Curie környezetvédelmi területi verszeny természetismeret területi 7. csapat Henez Botond Bobcsákné Berzi Ibolya 2014/2015 2015-06-19 15:36:21
    módosít töröl Curie környezetvédelmi területi verszeny természetismeret területi 7. csapat Kovác József Dénes Bobcsákné Berzi Ibolya 2014/2015 2015-06-19 15:36:21
    módosít töröl Budapesti Műszaki Egyetem Energetikai Szakollégium fizika országos 9. csapat Szemerszki Mihály Baloghné Gyüre Judit 2014/2015 2015-06-19 15:29:54
    módosít töröl Jedlik Ányos Fizikaverseny fizika megyei 4. egyéni Gulyás István Flórián Baloghné Gyüre Judit 2014/2015 2015-06-19 11:34:59
    módosít töröl Jedlik Ányos Fizikaverseny fizika megyei 8. egyéni Forrai Katalin Baloghné Gyüre Judit 2014/2015 2015-06-19 11:34:03
    módosít töröl Jedlik Ányos Fizikaverseny fizika megyei 3. Gordoni Dániel Gábor Baloghné Gyüre Judit 2014/2015 2015-06-19 11:33:02
    módosít töröl Jedlik Ányos Fizikaverseny fizika megyei 7. egyéni Szemerszki Mihály Baloghné Gyüre Judit 2014/2015 2015-06-19 11:32:14
    módosít töröl Jedlik Ányos Fizikaverseny fizika megyei 7. egyéni Henez Botond Baloghné Gyüre Judit 2014/2015 2015-06-19 11:32:14
    módosít töröl Jedlik Ányos Fizikaverseny fizika megyei 7. egyéni Vasas Anna Baloghné Gyüre Judit 2014/2015 2015-06-19 11:32:14
    módosít töröl Jedlik Ányos Fizikaverseny fizika megyei 7. egyéni Fogarasi Botond Baloghné Gyüre Judit 2014/2015 2015-06-19 11:32:14
    módosít töröl Jedlik Ányos Fizikaverseny fizika országos 7. egyéni Gedeon Máté Károly Baloghné Gyüre Judit 2014/2015 2015-06-19 11:28:54
    módosít töröl Budapesti Műszaki Egyetem Energetikai Szakollégium fizika országos 10. csapat Hora Gábor Baloghné Gyüre Judit 2014/2015 2015-06-19 11:27:48
    módosít töröl Budapesti Műszaki Egyetem Energetikai Szakollégium fizika országos 10. csapat Kiss Marcell Lóránd Baloghné Gyüre Judit 2014/2015 2015-06-19 11:27:48
    módosít töröl Budapesti Műszaki Egyetem Energetikai Szakollégium fizika országos 10. csapat Marcsik Milán Baloghné Gyüre Judit 2014/2015 2015-06-19 11:27:48
    módosít töröl Károly Iréneusz Fizika Kísérleti Verseny fizika országos 2. forduló eredményesen szerepelt csapat Imregh András István Tóth Tibor 2014/2015 2015-06-19 10:58:42
    módosít töröl Károly Iréneusz Fizika Kísérleti Verseny fizika országos 2. forduló eredményesen szerepelt csapat Pistai Titusz Tóth Tibor 2014/2015 2015-06-19 10:58:42
    módosít töröl Dr. Gárdus János idegen nyelvű angol nyelv megyei 1. forduló 25. egyéni Nyárádi Fanni Csizmarik Irén 2014/2015 2015-06-18 12:28:48
    módosít töröl Dr. Gárdus János idegen nyelvű angol nyelv megyei 1. forduló 24. egyéni Lénárt Lilla Csizmarik Irén 2014/2015 2015-06-18 12:27:49
    módosít töröl Dr. Gárdus János idegen nyelvű angol nyelv megyei 1. forduló 22. egyéni Gedeon András Sándor Csizmarik Irén 2014/2015 2015-06-18 12:27:00
    módosít töröl Dr. Gárdus János idegen nyelvű angol nyelv megyei 1. forduló 15. egyéni Kertész Anna Csizmarik Irén 2014/2015 2015-06-18 12:26:06
    módosít töröl Fidelitas-történelem- történelem városi 1. forduló 6. csapat Bulla Bettina Ötvös Lajos 2014/2015 2015-06-18 12:23:19
    módosít töröl Dr. Gárdus János idegen nyelvű angol nyelv megyei 1. forduló 13. egyéni Biró Boldizsár Csizmarik Irén 2014/2015 2015-06-18 12:23:11
    módosít töröl Dr. Gárdus János idegen nyelvű angol nyelv megyei 1. forduló 9. egyéni Lauer Áron Csizmarik Irén 2014/2015 2015-06-18 12:18:57
    módosít töröl Országos Történelem Verseny történelem megyei 2. forduló 5. egyéni Szabó Dominik Ötvös Lajos 2014/2015 2015-06-18 12:17:36
    módosít töröl Német nyelvű szavalóverseny német nyelv területi 1. forduló 3. egyéni Vasas Anna Koseczki Tamásné 2014/2015 2015-06-18 11:26:17
    módosít töröl Német nyelvű szövegértés német nyelv városi 1. forduló 2. egyéni Raisz Gellért Balázs Koseczki Tamásné 2014/2015 2015-06-18 11:13:12
    módosít töröl Nemzeti Színház Drámaverseny magyar irodalom / nyelvtan országos 2. forduló eredményesen szerepelt csapat Ágoston Zsófia Hutka József 2014/2015 2015-06-18 11:08:32
    módosít töröl Nemzeti Színház Drámaverseny magyar irodalom / nyelvtan országos 2. forduló eredményesen szerepelt csapat Béres Vera Hutka József 2014/2015 2015-06-18 11:08:32
    módosít töröl Nemzeti Színház Drámaverseny magyar irodalom / nyelvtan országos 2. forduló eredményesen szerepelt csapat Bulla Bettina Hutka József 2014/2015 2015-06-18 11:08:32
    módosít töröl Nemzeti Színház Drámaverseny magyar irodalom / nyelvtan országos 2. forduló eredményesen szerepelt csapat Dabasi Halász Zsigmond Hutka József 2014/2015 2015-06-18 11:08:32
    módosít töröl Nemzeti Színház Drámaverseny magyar irodalom / nyelvtan országos 2. forduló eredményesen szerepelt csapat Gramantik Boglárka Anna Hutka József 2014/2015 2015-06-18 11:08:32
    módosít töröl Nemzeti Színház Drámaverseny magyar irodalom / nyelvtan országos 2. forduló eredményesen szerepelt csapat György Klára Hutka József 2014/2015 2015-06-18 11:08:32
    módosít töröl Nemzeti Színház Drámaverseny magyar irodalom / nyelvtan országos 2. forduló eredményesen szerepelt csapat Józsa Judit Hutka József 2014/2015 2015-06-18 11:08:32
    módosít töröl Nemzeti Színház Drámaverseny magyar irodalom / nyelvtan országos 2. forduló eredményesen szerepelt csapat Kuripla János Hutka József 2014/2015 2015-06-18 11:08:32
    módosít töröl Nemzeti Színház Drámaverseny magyar irodalom / nyelvtan országos 2. forduló eredményesen szerepelt csapat Mondok Dávid Hutka József 2014/2015 2015-06-18 11:08:32
    módosít töröl Nemzeti Színház Drámaverseny magyar irodalom / nyelvtan országos 2. forduló eredményesen szerepelt csapat Szabó Bence Hutka József 2014/2015 2015-06-18 11:08:32
    módosít töröl Nemzeti Színház Drámaverseny magyar irodalom / nyelvtan országos 2. forduló eredményesen szerepelt csapat Szalóki Anna Csenge Hutka József 2014/2015 2015-06-18 11:08:32
    módosít töröl Nemzeti Színház Drámaverseny magyar irodalom / nyelvtan országos 2. forduló eredményesen szerepelt csapat Szemerszki Mihály Hutka József 2014/2015 2015-06-18 11:08:32
    módosít töröl Német nyelvű szövegértés német nyelv városi 1. forduló 1. egyéni Ladányi Anna Koseczki Tamásné 2014/2015 2015-06-18 11:07:55
    módosít töröl Német nyelvű szövegértés német nyelv városi 1. forduló 3. egyéni Tóth Karina Koseczki Tamásné 2014/2015 2015-06-18 11:06:41
    módosít töröl Német nyelvű szövegértés német nyelv városi 1. forduló 5. egyéni Krajnik Fanni Koseczki Tamásné 2014/2015 2015-06-18 11:05:45
    módosít töröl Szt. Imre Dráma Verseny magyar irodalom / nyelvtan megyei 3. csapat Vincze Borbála Kincső Hutka József 2014/2015 2015-06-18 10:59:43
    módosít töröl Német nyelvű bibliai szövegértés német nyelv városi 1. forduló 3. egyéni Pacsai Luca Koseczki Tamásné 2014/2015 2015-06-18 10:56:30
    módosít töröl Német nyelvű bibliai szövegértés német nyelv városi 1. forduló 2. egyéni Volcz Barnabás Jakab Koseczki Tamásné 2014/2015 2015-06-18 10:55:34
    módosít töröl Német nyelvű szövegértés német nyelv városi 1. forduló 8. egyéni Demeter Ambrus Szabó Dalma 2014/2015 2015-06-18 10:54:10
    módosít töröl Német nyelvű szövegértés német nyelv városi 1. forduló 8. egyéni Tóth Karina Koseczki Tamásné 2014/2015 2015-06-18 10:52:51
    módosít töröl Német nyelvű szövegértés német nyelv városi 1. forduló 3. egyéni Danyi Kristóf Milán Koseczki Tamásné 2014/2015 2015-06-18 10:51:47
    módosít töröl Német nyelvű szövegértés német nyelv városi 1. forduló 2. egyéni Sallai Zsombor Koseczki Tamásné 2014/2015 2015-06-18 10:50:25
    módosít töröl Német nyelvű szövegértés német nyelv városi 1. forduló 1. egyéni Ladányi Anna Romhányi Rita 2014/2015 2015-06-18 10:49:18
    módosít töröl Spring in the English Speaking Countries angol nyelv országos 1. forduló eredményesen szerepelt csapat Gulybán Csongor Csizmarik Irén 2014/2015 2015-06-18 10:02:20
    módosít töröl Spring in the English Speaking Countries angol nyelv országos 1. forduló eredményesen szerepelt csapat Izsvák Gergő Csizmarik Irén 2014/2015 2015-06-18 10:02:20
    módosít töröl Spring in the English Speaking Countries angol nyelv országos 1. forduló eredményesen szerepelt csapat Lukács Barnabás Csizmarik Irén 2014/2015 2015-06-18 10:02:20
    módosít töröl Spring in the English Speaking Countries angol nyelv országos 1. forduló eredményesen szerepelt csapat Molnár Lilla Csizmarik Irén 2014/2015 2015-06-18 10:02:20
    módosít töröl Spring in the English Speaking Countries angol nyelv országos 1. forduló eredményesen szerepelt csapat Vargay András Dávid Csizmarik Irén 2014/2015 2015-06-18 10:02:20
    módosít töröl Spring in the English Speaking Countries angol nyelv országos 1. forduló eredményesen szerepelt csapat Dabasi - Halász Gellért Csizmarik Irén 2014/2015 2015-06-18 10:02:20
    módosít töröl Spring in the English Speaking Countries angol nyelv országos 1. forduló eredményesen szerepelt csapat Palocsai Ákos Csizmarik Irén 2014/2015 2015-06-18 10:02:20
    módosít töröl Spring in the English Speaking Countries angol nyelv országos 1. forduló eredményesen szerepelt csapat Vékony Benedek Csizmarik Irén 2014/2015 2015-06-18 10:02:20
    módosít töröl Spring in the English Speaking Countries angol nyelv országos 1. forduló eredményesen szerepelt csapat Vladár Csilla Csizmarik Irén 2014/2015 2015-06-18 10:02:20
    módosít töröl Mezzofanti német nyelv országos 2. forduló 5. egyéni Ötvös Anna Szabó Andras 2014/2015 2015-06-18 09:48:03
    módosít töröl Öveges József Kárpát-medencei Fizika verseny fizika megyei 1. forduló 1. egyéni Tinon Augustin Tóth Tibor 2014/2015 2015-06-18 09:08:32
    módosít töröl Kosárlabda Diákolimpia D5 korcsoport testnevelés-diákolimpia megyei 3. csapat Tringel István László 2014/2015 2015-06-17 16:10:35
    módosít töröl Kosárlabda Diákolimpia D5 korcsoport testnevelés-diákolimpia megyei 3. csapat Anda Dávid 2014/2015 2015-06-17 16:10:35
    módosít töröl Kosárlabda Diákolimpia D5 korcsoport testnevelés-diákolimpia megyei 3. csapat Kovács Áron 2014/2015 2015-06-17 16:10:35
    módosít töröl Diákolimpia, Kosárlabda III. kcs. testnevelés városi 2. csapat Csobádi Viktor Tóth Gyula 2014/2015 2015-06-17 00:06:51
    módosít töröl Atlétika, súlylökés testnevelés-diákolimpia megyei 6. egyéni Fauszt Gábor Molnár Attila 2014/2015 2015-06-17 00:02:18
    módosít töröl Atlétika, 4X 1000 m futás fiú testnevelés-diákolimpia megyei 3. csapat Barati Barnabás Molnár Attila 2014/2015 2015-06-17 00:01:02
    módosít töröl Atlétika, 4X 1000 m futás fiú testnevelés-diákolimpia megyei 3. csapat Demeter Ambrus Molnár Attila 2014/2015 2015-06-17 00:01:02
    módosít töröl Atlétika, 4X 1000 m futás fiú testnevelés-diákolimpia megyei 3. csapat Szaszkó Péter Molnár Attila 2014/2015 2015-06-17 00:01:02
    módosít töröl Atlétika, 4X 1000 m futás fiú testnevelés-diákolimpia megyei 3. csapat Veréb Balázs Molnár Attila 2014/2015 2015-06-17 00:01:02
    módosít töröl Atlétika, 4X100m váltófutás fiú testnevelés-diákolimpia megyei 8. csapat Marton Domonkos Molnár Attila 2014/2015 2015-06-16 23:58:56
    módosít töröl Atlétika, 4X100m váltófutás fiú testnevelés-diákolimpia megyei 8. csapat Somoskői László Molnár Attila 2014/2015 2015-06-16 23:58:56
    módosít töröl Atlétika, 4X100m váltófutás fiú testnevelés-diákolimpia megyei 8. csapat Fauszt Gábor Molnár Attila 2014/2015 2015-06-16 23:58:56
    módosít töröl Atlétika, 4X100m váltófutás fiú testnevelés-diákolimpia megyei 8. csapat Káplár Ákos Molnár Attila 2014/2015 2015-06-16 23:58:56
    módosít töröl Atlétika, 300m futás testnevelés-diákolimpia megyei 2. egyéni Káplár Ákos Molnár Attila 2014/2015 2015-06-16 23:56:45
    módosít töröl Atlétika, 4X100m váltófutás fiú angol nyelv megyei 6. csapat Sike Zsombor Molnár Attila 2014/2015 2015-06-16 23:54:46
    módosít töröl Atlétika, 4X100m váltófutás fiú angol nyelv megyei 6. csapat Dunai Zsolt Molnár Attila 2014/2015 2015-06-16 23:54:46
    módosít töröl Atlétika, 4X100m váltófutás fiú angol nyelv megyei 6. csapat Szabó Márton Molnár Attila 2014/2015 2015-06-16 23:54:46
    módosít töröl Atlétika, 4X100m váltófutás fiú angol nyelv megyei 6. csapat Vály Áron György Molnár Attila 2014/2015 2015-06-16 23:54:46
    módosít töröl Atlétika, távolugrás testnevelés-diákolimpia megyei 8. egyéni Szabó Márton Molnár Attila 2014/2015 2015-06-16 23:51:32
    módosít töröl Atlétika, magasugrás testnevelés-diákolimpia megyei 4. egyéni Fogarasi Botond Tóth Gyula 2014/2015 2015-06-16 23:49:53
    módosít töröl Középiskolák közti verseny légpuska testnevelés megyei 3. egyéni Pál Dávid 2014/2015 2015-06-16 19:30:24
    módosít töröl Középiskolák közti verseny légpuska testnevelés megyei 3. egyéni Vékony Bálint 2014/2015 2015-06-16 19:29:48
    módosít töröl Középiskolák közti verseny légpisztoly testnevelés megyei 1. egyéni Vékony Bálint 2014/2015 2015-06-16 19:28:51
    módosít töröl 20 lövéses légpuska középiskolák közötti verseny testnevelés országos 4. egyéni Vékony Bálint 2014/2015 2015-06-16 19:27:37
    módosít töröl 20 lövéses légpuska középiskolák közötti verseny testnevelés megyei 1. csapat Pál Dávid 2014/2015 2015-06-16 19:26:11
    módosít töröl 20 lövéses légpuska középiskolák közötti verseny testnevelés megyei 1. csapat Palócz Bence 2014/2015 2015-06-16 19:26:11
    módosít töröl 20 lövéses légpuska középiskolák közötti verseny testnevelés megyei 1. csapat Vékony Bálint 2014/2015 2015-06-16 19:26:11
    módosít töröl Amatőr Kosárlabda III. kcs. testnevelés-diákolimpia városi 1. csapat Fojtán Szabolcs Balázs Tóth Gyula 2014/2015 2015-06-16 19:22:03
    módosít töröl Amatőr Kosárlabda III. kcs. testnevelés-diákolimpia városi 1. csapat Dabasi - Halász Gellért Tóth Gyula 2014/2015 2015-06-16 19:22:03
    módosít töröl Amatőr Kosárlabda III. kcs. testnevelés-diákolimpia városi 1. csapat Fogarasi Levente Tóth Gyula 2014/2015 2015-06-16 19:22:03
    módosít töröl Amatőr Kosárlabda III. kcs. testnevelés-diákolimpia városi 1. csapat Juhász Zoltán István Tóth Gyula 2014/2015 2015-06-16 19:22:03
    módosít töröl Amatőr Kosárlabda III. kcs. testnevelés-diákolimpia városi 1. csapat Kisfalusi Imre Tóth Gyula 2014/2015 2015-06-16 19:22:03
    módosít töröl Amatőr Kosárlabda III. kcs. testnevelés-diákolimpia városi 1. csapat Csobádi Viktor Tóth Gyula 2014/2015 2015-06-16 19:22:03
    módosít töröl Amatőr Kosárlabda III. kcs. testnevelés-diákolimpia városi 1. csapat Jacsó József Tóth Gyula 2014/2015 2015-06-16 19:22:03
    módosít töröl Amatőr Kosárlabda III. kcs. testnevelés-diákolimpia városi 1. csapat Káplár Bálint Tóth Gyula 2014/2015 2015-06-16 19:22:03
    módosít töröl Amatőr Kosárlabda III. kcs. testnevelés-diákolimpia városi 1. csapat Mátraházi Krisztián Márk Tóth Gyula 2014/2015 2015-06-16 19:22:03
    módosít töröl Amatőr Kosárlabda III. kcs. testnevelés-diákolimpia városi 1. csapat Papp Szabolcs Sándor Tóth Gyula 2014/2015 2015-06-16 19:22:03
    módosít töröl Amatőr Kosárlabda III. kcs. testnevelés-diákolimpia városi 1. csapat Raisz Gellért Balázs Tóth Gyula 2014/2015 2015-06-16 19:22:03
    módosít töröl Amatőr Kosárlabda III. kcs. testnevelés-diákolimpia városi 1. csapat Simkó Gergely Tóth Gyula 2014/2015 2015-06-16 19:22:03
    módosít töröl Amatőr Kosárlabda III. kcs. testnevelés-diákolimpia városi 1. csapat Fogarasi Botond Tóth Gyula 2014/2015 2015-06-16 19:22:03
    módosít töröl Amatőr Kosárlabda IV. kcs. testnevelés-diákolimpia városi 2. csapat Csobádi Viktor Tóth Gyula 2014/2015 2015-06-16 19:07:43
    módosít töröl Amatőr Kosárlabda IV. kcs. testnevelés-diákolimpia városi 2. csapat Mátraházi Krisztián Márk Tóth Gyula 2014/2015 2015-06-16 19:07:43
    módosít töröl Amatőr Kosárlabda IV. kcs. testnevelés-diákolimpia városi 2. csapat Raisz Gellért Balázs Tóth Gyula 2014/2015 2015-06-16 19:07:43
    módosít töröl Amatőr Kosárlabda IV. kcs. testnevelés-diákolimpia városi 2. csapat Cseke Dániel Tóth Gyula 2014/2015 2015-06-16 19:07:43
    módosít töröl Amatőr Kosárlabda IV. kcs. testnevelés-diákolimpia városi 2. csapat Gecsei Bendegúz István Tóth Gyula 2014/2015 2015-06-16 19:07:43
    módosít töröl Amatőr Kosárlabda IV. kcs. testnevelés-diákolimpia városi 2. csapat Bozsik József Tóth Gyula 2014/2015 2015-06-16 19:07:43
    módosít töröl Amatőr Kosárlabda IV. kcs. testnevelés-diákolimpia városi 2. csapat Fogarasi Botond Tóth Gyula 2014/2015 2015-06-16 19:07:43
    módosít töröl Amatőr Kosárlabda IV. kcs. testnevelés-diákolimpia városi 2. csapat Soltész Dániel Tóth Gyula 2014/2015 2015-06-16 19:07:43
    módosít töröl Amatőr Kosárlabda IV. kcs. testnevelés-diákolimpia városi 2. csapat Somoskői László Tóth Gyula 2014/2015 2015-06-16 19:07:43
    módosít töröl Diákolimpia, Kosárlabda III. kcs. testnevelés megyei 2. csapat Juhász Zoltán István Tóth Gyula 2014/2015 2015-06-16 19:04:25
    módosít töröl Diákolimpia, Kosárlabda III. kcs. testnevelés megyei 2. csapat Kisfalusi Imre Tóth Gyula 2014/2015 2015-06-16 19:04:25
    módosít töröl Diákolimpia, Kosárlabda III. kcs. testnevelés megyei 2. csapat Káplár Bálint Tóth Gyula 2014/2015 2015-06-16 19:04:25
    módosít töröl Diákolimpia, Kosárlabda III. kcs. testnevelés megyei 2. csapat Mátraházi Krisztián Márk Tóth Gyula 2014/2015 2015-06-16 19:04:25
    módosít töröl Diákolimpia, Kosárlabda III. kcs. testnevelés megyei 2. csapat Papp Szabolcs Sándor Tóth Gyula 2014/2015 2015-06-16 19:04:25
    módosít töröl Diákolimpia, Kosárlabda III. kcs. testnevelés megyei 2. csapat Raisz Gellért Balázs Tóth Gyula 2014/2015 2015-06-16 19:04:25
    módosít töröl Diákolimpia, Kosárlabda III. kcs. testnevelés megyei 2. csapat Simkó Gergely Tóth Gyula 2014/2015 2015-06-16 19:04:25
    módosít töröl Diákolimpia, Kosárlabda III. kcs. testnevelés megyei 2. csapat Veselényi Márton Tóth Gyula 2014/2015 2015-06-16 19:04:25
    módosít töröl Diákolimpia, Kosárlabda III. kcs. testnevelés megyei 2. csapat Ács Dénes Tóth Gyula 2014/2015 2015-06-16 19:04:25
    módosít töröl Diákolimpia, Kosárlabda III. kcs. testnevelés megyei 2. csapat Fogarasi Botond Tóth Gyula 2014/2015 2015-06-16 19:04:25
    módosít töröl Diákolimpia, Kosárlabda IV. kcs. testnevelés megyei 3. csapat Mátraházi Krisztián Márk Tóth Gyula 2014/2015 2015-06-16 19:00:18
    módosít töröl Diákolimpia, Kosárlabda IV. kcs. testnevelés megyei 3. csapat Raisz Gellért Balázs Tóth Gyula 2014/2015 2015-06-16 19:00:18
    módosít töröl Diákolimpia, Kosárlabda IV. kcs. testnevelés megyei 3. csapat Simkó Gergely Tóth Gyula 2014/2015 2015-06-16 19:00:18
    módosít töröl Diákolimpia, Kosárlabda IV. kcs. testnevelés megyei 3. csapat Gecsei Bendegúz István Tóth Gyula 2014/2015 2015-06-16 19:00:18
    módosít töröl Diákolimpia, Kosárlabda IV. kcs. testnevelés megyei 3. csapat Ács Dénes Tóth Gyula 2014/2015 2015-06-16 19:00:18
    módosít töröl Diákolimpia, Kosárlabda IV. kcs. testnevelés megyei 3. csapat Bobkó Gyula Tóth Gyula 2014/2015 2015-06-16 19:00:18
    módosít töröl Diákolimpia, Kosárlabda IV. kcs. testnevelés megyei 3. csapat Bozsik József Tóth Gyula 2014/2015 2015-06-16 19:00:18
    módosít töröl Diákolimpia, Kosárlabda IV. kcs. testnevelés megyei 3. csapat Fogarasi Botond Tóth Gyula 2014/2015 2015-06-16 19:00:18
    módosít töröl Diákolimpia, Kosárlabda IV. kcs. testnevelés megyei 3. csapat Földházi Péter Tóth Gyula 2014/2015 2015-06-16 19:00:18
    módosít töröl Diákolimpia, Kosárlabda IV. kcs. testnevelés megyei 3. csapat Marton Domonkos Tóth Gyula 2014/2015 2015-06-16 19:00:18
    módosít töröl Diákolimpia, Kosárlabda IV. kcs. testnevelés megyei 3. csapat Soltész Dániel Tóth Gyula 2014/2015 2015-06-16 19:00:18
    módosít töröl Diákolimpia, Kosárlabda IV. kcs. testnevelés megyei 3. csapat Várhegyi Csaba Tóth Gyula 2014/2015 2015-06-16 19:00:18
    módosít töröl Judo testnevelés-diákolimpia országos 2. egyéni Feczkó Csanád 2014/2015 2015-06-16 11:05:57
    módosít töröl Judo testnevelés-diákolimpia országos 5. egyéni Gecsei Dorottya 2014/2015 2015-06-16 11:04:07
    módosít töröl Judo testnevelés-diákolimpia országos 2. egyéni Veréb Balázs 2014/2015 2015-06-16 11:00:13
    módosít töröl Judo testnevelés-diákolimpia országos 2. egyéni Kövesi Karina Dóra 2014/2015 2015-06-16 10:46:01
    módosít töröl Judo testnevelés-diákolimpia országos 1. egyéni Feczkó Botond 2014/2015 2015-06-16 10:31:30
    módosít töröl Szt. Imre Dráma Verseny magyar irodalom / nyelvtan megyei 3. csapat Kiss Annamária Réka Hutka József 2014/2015 2015-06-16 10:26:27
    módosít töröl Delfin Kupa testnevelés országos ezüst csapat Kiss Annamária Réka 2014/2015 2015-06-16 10:24:53
    módosít töröl Szinvavölgyi Szólótáncos néptánc egyéb kiemelt egyéni Oláh Dorottya 2014/2015 2015-06-16 10:21:46
    módosít töröl VII. Hatvan Kupa (Junior I.E.Standard) néptánc országos 2. egyéni Sárkány Egon 2014/2015 2015-06-16 10:20:49
    módosít töröl Judo testnevelés-diákolimpia országos 3. egyéni Cseke Dániel 2014/2015 2015-06-16 10:20:32
    módosít töröl VII. Hatvan Kupa (Junior I.E.Latin) néptánc országos 2. egyéni Sárkány Egon 2014/2015 2015-06-16 10:19:55
    módosít töröl Judo testnevelés-diákolimpia országos 5. egyéni Király Máté 2014/2015 2015-06-16 10:18:43
    módosít töröl VIII.Kner Kupa Mezőtur (Junior I. E. Latin)) néptánc országos 2. Sárkány Egon 2014/2015 2015-06-16 10:18:40
    módosít töröl Judo testnevelés-diákolimpia országos 5. egyéni Pető Ákos György 2014/2015 2015-06-16 10:17:45
    módosít töröl Bach Zongoraverseny ének-zene egyéb kiemelt egyéni Németh Luca 2014/2015 2015-06-16 10:12:15
    módosít töröl Pap Lajos Megyei Zongoraverseny ének-zene megyei 3. egyéni Németh Luca 2014/2015 2015-06-16 10:09:48
    módosít töröl Judo testnevelés-diákolimpia országos 1. egyéni Kriza Anna 2014/2015 2015-06-16 09:54:26
    módosít töröl Judo testnevelés-diákolimpia országos 1. egyéni Fülöp Vanda 2014/2015 2015-06-16 09:53:18
    módosít töröl Judo testnevelés-diákolimpia országos 3. egyéni Beszterczey Kristóf 2014/2015 2015-06-16 09:51:28
    módosít töröl Atlétika többpróba körzeti testnevelés-diákolimpia városi 1. csapat Sike Zsombor Molnár Attila 2014/2015 2015-06-16 09:43:46
    módosít töröl Atlétika többpróba körzeti testnevelés-diákolimpia városi 1. csapat Dunai Zsolt Molnár Attila 2014/2015 2015-06-16 09:43:46
    módosít töröl Atlétika többpróba körzeti testnevelés-diákolimpia városi 1. csapat Palocsai Ákos Molnár Attila 2014/2015 2015-06-16 09:43:46
    módosít töröl Atlétika többpróba körzeti testnevelés-diákolimpia városi 1. csapat Szabó Márton Molnár Attila 2014/2015 2015-06-16 09:43:46
    módosít töröl Atlétika többpróba körzeti testnevelés-diákolimpia városi 1. csapat Fogarasi Botond Molnár Attila 2014/2015 2015-06-16 09:43:46
    módosít töröl Határtalan Design rajz országos eredményesen szerepelt egyéni Szűcs Bence Lóránd Majorszki András 2014/2015 2015-06-15 12:21:46
    módosít töröl Határtalan Design rajz országos kiemelt csapat Henez Hanna Majorszki András 2014/2015 2015-06-15 12:19:49
    módosít töröl Határtalan Design rajz országos kiemelt csapat Vincze Borbála Kincső Majorszki András 2014/2015 2015-06-15 12:19:05
    módosít töröl Határtalan Design rajz országos kiemelt csapat Ősz Kamilla Anna Majorszki András 2014/2015 2015-06-15 12:17:04
    módosít töröl Határtalan Design rajz országos kiemelt egyéni Nagy Ferenc Majorszki András 2014/2015 2015-06-15 12:14:46
    módosít töröl Határtalan Design rajz országos kiemelt csapat Czár Anna Csenge Majorszki András 2014/2015 2015-06-15 12:13:39
    módosít töröl József Attila Vers- és Prózaíró Verseny magyar irodalom / nyelvtan országos 1. egyéni Csiba Ágota Szemerszki Mihályné 2014/2015 2015-06-15 12:13:32
    módosít töröl Határtalan Design rajz országos kiemelt egyéni Pető Ákos György Majorszki András 2014/2015 2015-06-15 12:12:12
    módosít töröl József Attila Vers- és Prózaíró Verseny magyar irodalom / nyelvtan országos 2. egyéni Csiba Ágota Szemerszki Mihályné 2014/2015 2015-06-15 12:11:58
    módosít töröl Miskolci Színészmúzeum rajz városi 1. egyéni Kerekes Kisanna Majorszki András 2014/2015 2015-06-15 12:10:49
    módosít töröl Miskolci Séta rajz városi 3. egyéni Kerekes Kisanna Majorszki András 2014/2015 2015-06-15 12:09:34
    módosít töröl Színház az egész világ rajz városi 1. egyéni Kerekes Kisanna Majorszki András 2014/2015 2015-06-15 12:08:24
    módosít töröl Lakatos Menyhért Versmondó Verseny magyar irodalom / nyelvtan területi 1. egyéni Váradi Mónika Szemerszki Mihályné 2014/2015 2015-06-15 12:07:40
    módosít töröl Miskolci Kocsonyafarsang rajz városi 1. egyéni Kerekes Kisanna Majorszki András 2014/2015 2015-06-15 12:07:33
    módosít töröl Kedvenc Cigány Népmesém rajz megyei 1. Kocsis Anna Réka Majorszki András 2014/2015 2015-06-15 12:05:52
    módosít töröl B-A-Z Megyei Könyvtár rajz megyei különdíj egyéni Kerekes Kisanna Majorszki András 2014/2015 2015-06-15 12:04:29
    módosít töröl Megyei Cigány Önkormányzat rajz megyei különdíj egyéni Kerekes Kisanna Majorszki András 2014/2015 2015-06-15 12:02:02
    módosít töröl A Tisza gyerekszemmel rajz országos 1. forduló különdíj egyéni Kerekes Kisanna Majorszki András 2014/2015 2015-06-15 12:00:21
    módosít töröl Határtalan Design rajz országos 1. forduló 1. egyéni Kerekes Kisanna Majorszki András 2014/2015 2015-06-15 11:58:34
    módosít töröl Magyar Közlekedési Klub rajz országos 1. forduló különdíj egyéni Kerekes Kisanna Majorszki András 2014/2015 2015-06-15 11:56:49
    módosít töröl "Elit Alakulat" rajz városi 1. forduló 1. egyéni Kerekes Kisanna Majorszki András 2014/2015 2015-06-15 11:54:42
    módosít töröl 100 méter leány mellúszás "A" kat. testnevelés-diákolimpia országos 5. egyéni Vécsei Réka 2014/2015 2015-06-14 15:06:08
    módosít töröl Tájfutás normáltáv testnevelés-diákolimpia országos 3. egyéni Szűcs Botond 2014/2015 2015-06-14 15:02:33
    módosít töröl Tájfutás rövidtáv testnevelés-diákolimpia országos 7. egyéni Szűcs Botond 2014/2015 2015-06-14 15:00:46
    módosít töröl Tájfutás normáltáv testnevelés-diákolimpia országos 1. egyéni Demeter Ambrus 2014/2015 2015-06-14 14:59:13
    módosít töröl Tájfutás rövidtáv testnevelés-diákolimpia országos 1. egyéni Demeter Ambrus 2014/2015 2015-06-14 14:58:10
    módosít töröl Kéttus csapat testnevelés-diákolimpia országos 4. csapat Torma Rebeka 2014/2015 2015-06-14 14:55:47
    módosít töröl Kéttus csapat testnevelés-diákolimpia országos 4. csapat Farkas Kinga 2014/2015 2015-06-14 14:55:47
    módosít töröl Kéttusa testnevelés-diákolimpia országos 10. egyéni Torma Rebeka 2014/2015 2015-06-14 14:54:43
    módosít töröl Kéttusa testnevelés-diákolimpia megyei 2. egyéni Farkas Kinga 2014/2015 2015-06-14 14:49:10
    módosít töröl Kéttusa testnevelés-diákolimpia megyei 1. egyéni Torma Rebeka 2014/2015 2015-06-14 14:48:30
    módosít töröl Kéttus csapat testnevelés-diákolimpia megyei 1. csapat Torma Rebeka 2014/2015 2015-06-14 14:35:02
    módosít töröl Kéttus csapat testnevelés-diákolimpia megyei 1. csapat Farkas Kinga 2014/2015 2015-06-14 14:35:02
    módosít töröl Kéttus csapat testnevelés-diákolimpia megyei 3. csapat Barati Barnabás 2014/2015 2015-06-14 14:33:25
    módosít töröl Kéttus csapat testnevelés-diákolimpia megyei 3. csapat Guba Dávid 2014/2015 2015-06-14 14:33:25
    módosít töröl Kéttusa testnevelés-diákolimpia megyei 4. egyéni Barati Barnabás 2014/2015 2015-06-14 14:32:20
    módosít töröl Kéttus csapat testnevelés-diákolimpia megyei 5. csapat Sallai Noémi 2014/2015 2015-06-14 14:30:47
    módosít töröl Kéttus csapat testnevelés-diákolimpia megyei 5. csapat Zelena Zóra Gabriella 2014/2015 2015-06-14 14:30:47
    módosít töröl Bendegúz Matematika Verseny matematika megyei 3. egyéni Várkonyi Dóra Mária Tóth Tibor 2014/2015 2015-06-09 22:17:54
    módosít töröl Kalmár László Országos Matematika Verseny matematika országos 21. egyéni Vargay András Dávid Tóth Tibor 2014/2015 2015-06-09 22:15:17
    módosít töröl Hevesy György országos verseny kémia országos eredményesen szerepelt egyéni Oláh Soma Ambrus Judit 2014/2015 2015-06-09 09:19:35
    módosít töröl XX. OrszágosCsecsemőgondozási Verseny egészségnevelés országos 3. forduló 10. csapat Danyi Kinga Karolina Vass Krisztina 2014/2015 2015-06-08 08:03:17
    módosít töröl XX. OrszágosCsecsemőgondozási Verseny egészségnevelés országos 3. forduló 10. csapat Gyurkó Kinga Vass Krisztina 2014/2015 2015-06-08 08:03:17
    módosít töröl XX. OrszágosCsecsemőgondozási Verseny egészségnevelés országos 3. forduló 10. csapat Tóth Gergő Tamás Vass Krisztina 2014/2015 2015-06-08 08:03:17
    módosít töröl Diákalkotók VI. Országos Tűzzománc Pályázata rajz országos kiemelt egyéni Szunyogh Kata Vincze Judit 2014/2015 2015-05-31 17:55:40
    módosít töröl Diákalkotók VI. Országos Tűzzománc Pályázata rajz országos 3. egyéni Kapi Boglárka Vincze Judit 2014/2015 2015-05-31 17:54:04
    módosít töröl Regionális középiskolai rajzverseny rajz egyéb 2. forduló 2. egyéni Mádli Boglárka Vincze Judit 2014/2015 2015-05-31 17:25:11
    módosít töröl Megyei Csecsemőgondozási Verseny egészségnevelés megyei 2. forduló 1. csapat Danyi Kinga Karolina Vass Krisztina 2014/2015 2015-05-22 08:35:18
    módosít töröl Megyei Csecsemőgondozási Verseny egészségnevelés megyei 2. forduló 1. csapat Gyurkó Kinga Vass Krisztina 2014/2015 2015-05-22 08:35:18
    módosít töröl Megyei Csecsemőgondozási Verseny egészségnevelés megyei 2. forduló 1. csapat Tóth Gergő Tamás Vass Krisztina 2014/2015 2015-05-22 08:35:18
    módosít töröl Országos Elsősegély - ismereti verseny elsősegély országos 3. forduló 21. csapat Bodolai Anna Vass Krisztina 2014/2015 2015-05-19 12:20:31
    módosít töröl Országos Elsősegély - ismereti verseny elsősegély országos 3. forduló 21. csapat Kara Gábor Vass Krisztina 2014/2015 2015-05-19 12:20:31
    módosít töröl Országos Elsősegély - ismereti verseny elsősegély országos 3. forduló 21. csapat Szklenár Eszter Vass Krisztina 2014/2015 2015-05-19 12:20:31
    módosít töröl Országos Elsősegély - ismereti verseny elsősegély országos 3. forduló 17. csapat László Hunor Dávid Vass Krisztina 2014/2015 2015-05-19 12:19:10
    módosít töröl Országos Elsősegély - ismereti verseny elsősegély országos 3. forduló 17. csapat Pós Polett Vass Krisztina 2014/2015 2015-05-19 12:19:10
    módosít töröl Országos Elsősegély - ismereti verseny elsősegély országos 3. forduló 17. csapat Spekker Dorina Vass Krisztina 2014/2015 2015-05-19 12:19:10
    módosít töröl 5-6. osztályos Elsősegélyverseny elsősegély országos 3. forduló 17. csapat Csapó Bálint Vass Krisztina 2014/2015 2015-05-19 12:16:07
    módosít töröl 5-6. osztályos Elsősegélyverseny elsősegély országos 3. forduló 17. csapat Horváth Kolos Miklós Vass Krisztina 2014/2015 2015-05-19 12:16:07
    módosít töröl 5-6. osztályos Elsősegélyverseny elsősegély országos 3. forduló 17. csapat Sárkány Egon Vass Krisztina 2014/2015 2015-05-19 12:16:07
    módosít töröl 5-6. osztályos Elsősegélyverseny elsősegély országos 3. forduló 13. csapat Vékony Benedek Vass Krisztina 2014/2015 2015-05-19 12:14:51
    módosít töröl 5-6. osztályos Elsősegélyverseny elsősegély országos 3. forduló 13. csapat Sorbán Zalán Vass Krisztina 2014/2015 2015-05-19 12:14:51
    módosít töröl 5-6. osztályos Elsősegélyverseny elsősegély országos 3. forduló 13. csapat Pusztai Leó Áron Vass Krisztina 2014/2015 2015-05-19 12:14:51
    módosít töröl 5-6. osztályos Elsősegélyverseny elsősegély országos 3. forduló 12. csapat Ladányi Anna Vass Krisztina 2014/2015 2015-05-19 12:13:26
    módosít töröl 5-6. osztályos Elsősegélyverseny elsősegély országos 3. forduló 12. csapat Molnár Lilla Vass Krisztina 2014/2015 2015-05-19 12:13:26
    módosít töröl 5-6. osztályos Elsősegélyverseny elsősegély országos 3. forduló 12. csapat Szarka Edit Vass Krisztina 2014/2015 2015-05-19 12:13:26
    módosít töröl Curie kémia országos 25. egyéni Szűcs Boglárka Ambrus Judit 2014/2015 2015-05-18 11:11:02
    módosít töröl Curie kémia országos 9. egyéni Oláh Soma Ambrus Judit 2014/2015 2015-05-18 11:10:00
    módosít töröl Kalmár László matematika megyei 6. egyéni Pacsai Luca Ambrus Judit 2014/2015 2015-05-18 11:08:41
    módosít töröl Városi Csecsemőgondozási verseny egészségnevelés városi 1. forduló 3. csapat Kriston Boglárka Vass Krisztina 2014/2015 2015-05-15 18:34:48
    módosít töröl Városi Csecsemőgondozási verseny egészségnevelés városi 1. forduló 3. csapat Pacsai Luca Vass Krisztina 2014/2015 2015-05-15 18:34:48
    módosít töröl Városi Csecsemőgondozási verseny egészségnevelés városi 1. forduló 3. csapat Váradi Mónika Vass Krisztina 2014/2015 2015-05-15 18:34:48
    módosít töröl Városi Csecsemőgondozási Verseny egészségnevelés városi 1. forduló 1. csapat Danyi Kinga Karolina Vass Krisztina 2014/2015 2015-05-15 12:44:21
    módosít töröl Városi Csecsemőgondozási Verseny egészségnevelés városi 1. forduló 1. csapat Gyurkó Kinga Vass Krisztina 2014/2015 2015-05-15 12:44:21
    módosít töröl Városi Csecsemőgondozási Verseny egészségnevelés városi 1. forduló 1. csapat Tóth Gergő Tamás Vass Krisztina 2014/2015 2015-05-15 12:44:21
    módosít töröl Madarak és Fák Napja Országos Tanulmányi Verseny biológia országos 13. csapat Boldogh Benedek Polák Péter 2014/2015 2015-05-11 05:28:49
    módosít töröl Madarak és Fák Napja Országos Tanulmányi Verseny biológia országos 13. csapat Vály Áron György Polák Péter 2014/2015 2015-05-11 05:28:49
    módosít töröl Madarak és Fák Napja Országos Tanulmányi Verseny biológia országos 13. csapat Somoskői László Polák Péter 2014/2015 2015-05-11 05:28:49
    módosít töröl CURIE Kémia Emlékverseny kémia országos 16. egyéni Pistai Titusz Polák Péter 2014/2015 2015-05-11 05:25:47
    módosít töröl Kalmár László Országos Matematika Verseny matematika megyei 1. forduló 3. egyéni Mátraházi Krisztián Márk Mozgó Endréné 2014/2015 2015-05-07 09:58:34
    módosít töröl Kalmár László Országos Matematika Verseny matematika megyei 1. forduló 3. egyéni Vargay András Dávid Tóth Tibor 2014/2015 2015-05-07 09:57:37
    módosít töröl Kalmár László Országos Matematika Verseny matematika megyei 1. forduló 1. egyéni Várhegyi Csaba Sike László 2014/2015 2015-05-04 13:13:59
    módosít töröl CURIE Kémia Emlékverseny kémia területi 1. egyéni Pistai Titusz Polák Péter 2014/2015 2015-04-30 04:33:35
    módosít töröl CURIE Kémia Emlékverseny kémia területi 2. egyéni Szabó Dániel Márk dr. Velkey László 2014/2015 2015-04-30 04:33:00
    módosít töröl CURIE Kémia Emlékverseny kémia területi 3. egyéni Homolya Panni Polák Péter 2014/2015 2015-04-30 04:32:30
    módosít töröl CURIE Kémia Emlékverseny kémia területi 4. egyéni Németh Csenge Bredács Éva 2014/2015 2015-04-30 04:31:45
    módosít töröl CURIE Kémia Emlékverseny kémia területi 5. egyéni Szemerszki Anna Bredács Éva 2014/2015 2015-04-30 04:31:02
    módosít töröl Arany János Balladamondó Verseny magyar irodalom / nyelvtan országos eredményesen szerepelt egyéni Józsa Judit Hutka József 2014/2015 2015-04-28 21:04:06
    módosít töröl Arany János Balladamondó Verseny magyar irodalom / nyelvtan országos eredményesen szerepelt egyéni Bársony Kata Soltész Ágnes 2014/2015 2015-04-28 21:03:22
    módosít töröl Szép magyar beszéd verseny magyar irodalom / nyelvtan országos Kazinczy-érem egyéni Németh Márta Herpainé Velkey Klára 2014/2015 2015-04-28 21:01:39
    módosít töröl Arany János Irodalmi Verseny magyar irodalom / nyelvtan országos bronz egyéni Molnár Eszter Panni Soltész Ágnes 2014/2015 2015-04-28 18:46:19
    módosít töröl Megyei Elsősegélynyújtó verseny elsősegély megyei 1. forduló 3. csapat Csapó Bálint Vass Krisztina 2014/2015 2015-04-27 06:56:55
    módosít töröl Megyei Elsősegélynyújtó verseny elsősegély megyei 1. forduló 3. csapat Horváth Kolos Miklós Vass Krisztina 2014/2015 2015-04-27 06:56:55
    módosít töröl Megyei Elsősegélynyújtó verseny elsősegély megyei 1. forduló 3. csapat Sárkány Egon Vass Krisztina 2014/2015 2015-04-27 06:56:55
    módosít töröl Megyei Elsősegélynyújtó verseny elsősegély megyei 1. forduló 3. csapat Latorcai Levente Hunor Vass Krisztina 2014/2015 2015-04-27 06:56:55
    módosít töröl Megyei Elsősegélynyújtó verseny elsősegély megyei 1. forduló 3. csapat Tóth Gergő Tamás Vass Krisztina 2014/2015 2015-04-27 06:56:55
    módosít töröl Öveges József Kárpát-medencei Fizikaverseny fizika megyei 2. forduló 12. egyéni Tinon Augustin Tóth Tibor 2014/2015 2015-04-26 21:20:49
    módosít töröl CURIE Környezetvédelmi Verseny biológia országos 7. csapat Bóka Zsombor Polák Péter 2014/2015 2015-04-25 22:58:05
    módosít töröl CURIE Környezetvédelmi Verseny biológia országos 7. csapat Imregh András István Polák Péter 2014/2015 2015-04-25 22:58:05
    módosít töröl CURIE Környezetvédelmi Verseny biológia országos 7. csapat Pistai Titusz Polák Péter 2014/2015 2015-04-25 22:58:05
    módosít töröl CURIE Környezetvédelmi Verseny biológia országos 9. csapat Kisfalusi Imre Polák Péter 2014/2015 2015-04-25 22:57:06
    módosít töröl CURIE Környezetvédelmi Verseny biológia országos 9. csapat Nagy Vencel Polák Péter 2014/2015 2015-04-25 22:57:06
    módosít töröl CURIE Környezetvédelmi Verseny biológia országos 9. csapat Boldogh Benedek Polák Péter 2014/2015 2015-04-25 22:57:04
    módosít töröl CURIE Környezetvédelmi Verseny biológia országos 10. csapat Demeter Ambrus Polák Péter 2014/2015 2015-04-25 22:55:54
    módosít töröl CURIE Környezetvédelmi Verseny biológia országos 10. csapat Liska Tamás Polák Péter 2014/2015 2015-04-25 22:55:54
    módosít töröl CURIE Környezetvédelmi Verseny biológia országos 10. csapat Oláh Soma Polák Péter 2014/2015 2015-04-25 22:55:54
    módosít töröl szertorna lány 4.kcs. testnevelés megyei 2. csapat Barják Dorottya Virosztekné Szakál Ildikó 2014/2015 2015-04-21 14:36:20
    módosít töröl szertorna lány 4.kcs. testnevelés megyei 2. csapat Szabados Evelin Virosztekné Szakál Ildikó 2014/2015 2015-04-21 14:36:20
    módosít töröl szertorna lány 4.kcs. testnevelés megyei 2. csapat Szabó Judit Virosztekné Szakál Ildikó 2014/2015 2015-04-21 14:36:20
    módosít töröl szertorna lány 4.kcs. testnevelés megyei 2. csapat Zemlényi Hanna Zóra Virosztekné Szakál Ildikó 2014/2015 2015-04-21 14:36:20
    módosít töröl szertorna lány 4.kcs. testnevelés megyei 2. csapat Brezsnyák Ágnes Virosztekné Szakál Ildikó 2014/2015 2015-04-21 14:36:20
    módosít töröl szertorna lány 4.kcs. testnevelés megyei 2. csapat Kovács Dorottya Virosztekné Szakál Ildikó 2014/2015 2015-04-21 14:36:20
    módosít töröl szertorna diákolimpia lány 4.kcs. testnevelés városi 1. csapat Barják Dorottya Virosztekné Szakál Ildikó 2014/2015 2015-04-21 14:31:40
    módosít töröl szertorna diákolimpia lány 4.kcs. testnevelés városi 1. csapat Szabados Evelin Virosztekné Szakál Ildikó 2014/2015 2015-04-21 14:31:40
    módosít töröl szertorna diákolimpia lány 4.kcs. testnevelés városi 1. csapat Szabó Judit Virosztekné Szakál Ildikó 2014/2015 2015-04-21 14:31:40
    módosít töröl szertorna diákolimpia lány 4.kcs. testnevelés városi 1. csapat Zemlényi Hanna Zóra Virosztekné Szakál Ildikó 2014/2015 2015-04-21 14:31:40
    módosít töröl szertorna diákolimpia lány 4.kcs. testnevelés városi 1. csapat Brezsnyák Ágnes Virosztekné Szakál Ildikó 2014/2015 2015-04-21 14:31:40
    módosít töröl Less Nándor Földrajzverseny földrajz országos 17. egyéni Kara Gábor Udvarhelyiné Hyross Amelita 2014/2015 2015-04-21 09:34:27
    módosít töröl Less Nándor Földrajzverseny földrajz országos 15. egyéni Tóth Márk Udvarhelyiné Hyross Amelita 2014/2015 2015-04-21 09:33:30
    módosít töröl Város és város környéki elsősegélynyújtó verseny elsősegély városi 1. forduló 2. csapat Balajti Melinda Vass Krisztina 2014/2015 2015-04-20 11:04:25
    módosít töröl Város és város környéki elsősegélynyújtó verseny elsősegély városi 1. forduló 2. csapat Hirkó Hanna Vass Krisztina 2014/2015 2015-04-20 11:04:25
    módosít töröl Város és város környéki elsősegélynyújtó verseny elsősegély városi 1. forduló 2. csapat Soltész Erik Vass Krisztina 2014/2015 2015-04-20 11:04:25
    módosít töröl Város és város környéki elsősegélynyújtó verseny elsősegély városi 1. forduló 2. csapat Szepesi Marcell Vass Krisztina 2014/2015 2015-04-20 11:04:25
    módosít töröl Város és város környéki elsősegélynyújtó verseny elsősegély városi 1. forduló 2. csapat Urbán Laura Dóra Vass Krisztina 2014/2015 2015-04-20 11:04:25
    módosít töröl Város és város környéki elsősegélynyújtó verseny elsősegély városi 1. forduló 1. csapat Csapó Bálint Vass Krisztina 2014/2015 2015-04-20 11:03:18
    módosít töröl Város és város környéki elsősegélynyújtó verseny elsősegély városi 1. forduló 1. csapat Horváth Kolos Miklós Vass Krisztina 2014/2015 2015-04-20 11:03:18
    módosít töröl Város és város környéki elsősegélynyújtó verseny elsősegély városi 1. forduló 1. csapat Sárkány Egon Vass Krisztina 2014/2015 2015-04-20 11:03:18
    módosít töröl Város és város környéki elsősegélynyújtó verseny elsősegély városi 1. forduló 1. csapat Latorcai Levente Hunor Vass Krisztina 2014/2015 2015-04-20 11:03:18
    módosít töröl Város és város környéki elsősegélynyújtó verseny elsősegély városi 1. forduló 1. csapat Tóth Gergő Tamás Vass Krisztina 2014/2015 2015-04-20 11:03:18
    módosít töröl Kaán Károly XXIII. Országos Természet- és Környeze természetismeret megyei 6. egyéni Szarka Edit Polák Péter 2014/2015 2015-04-19 22:32:58
    módosít töröl Kaán Károly XXIII. Országos Természet- és Környeze természetismeret megyei 2. egyéni Boldogh Benedek Polák Péter 2014/2015 2015-04-19 22:32:13
    módosít töröl OKTV földrajz országos 15. egyéni Gilányi Gibárt Udvarhelyiné Hyross Amelita 2014/2015 2015-04-16 20:30:09
    módosít töröl OKTV földrajz országos 6. egyéni Szűcs Botond Udvarhelyiné Hyross Amelita 2014/2015 2015-04-16 20:29:24
    módosít töröl OKTV földrajz országos 2. egyéni Hatala Imre József Udvarhelyiné Hyross Amelita 2014/2015 2015-04-16 20:28:40
    módosít töröl Teleki Pál Földrajz Földtan Verseny földrajz megyei 10. egyéni Kara Gábor Udvarhelyiné Hyross Amelita 2014/2015 2015-04-16 20:27:56
    módosít töröl Teleki Pál Földrajz Földtan Verseny földrajz megyei 9. egyéni Bobkó Gyula Udvarhelyiné Hyross Amelita 2014/2015 2015-04-16 20:27:11
    módosít töröl Teleki Pál Földrajz Földtan Verseny földrajz megyei 4. egyéni Földházi Péter Udvarhelyiné Hyross Amelita 2014/2015 2015-04-16 20:25:53
    módosít töröl Curie Matematika Emlékverseny matematika országos 13. egyéni Németh Mária Tóth Tibor 2014/2015 2015-04-15 09:07:20
    módosít töröl Curie Matematika Emlékvesreny matematika 7. egyéni Gedeon Máté Károly Sike László 2014/2015 2015-04-15 09:06:07
    módosít töröl Curie Matematika Emlékverseny matematika országos 3. egyéni Gajdócsi András Ambrus Judit 2014/2015 2015-04-15 09:04:19
    módosít töröl Langwest Országos Tehetségkutató Tanulmányi Versen angol nyelv országos 2. forduló 4. egyéni Somosi Gábor László Buzáné Kiss Judit 2014/2015 2015-04-13 18:38:27
    módosít töröl Tudj többet a rákról, tegyél többet ellene! egészségnevelés országos 2. forduló 3. csapat Balajti Melinda Vass Krisztina 2014/2015 2015-04-13 11:14:23
    módosít töröl Tudj többet a rákról, tegyél többet ellene! egészségnevelés országos 2. forduló 3. csapat Gaskó Alexandra Vass Krisztina 2014/2015 2015-04-13 11:14:23
    módosít töröl Tudj többet a rákról, tegyél többet ellene! egészségnevelés országos 2. forduló 3. csapat Kovács Kincső Lilla Vass Krisztina 2014/2015 2015-04-13 11:14:23
    módosít töröl Tudj többet a rákról, tegyél többet ellene! egészségnevelés országos 2. forduló 3. csapat Urbán Laura Dóra Vass Krisztina 2014/2015 2015-04-13 11:14:23
    módosít töröl Bod Péter Országos Könyvtárhasználati Verseny könyvtár megyei 1. forduló 1. egyéni Kovács Zsófia dr. Marincsákné Nagy Ildikó 2014/2015 2015-04-13 10:59:48
    módosít töröl Sí "B" kategória testnevelés-diákolimpia országos 1. egyéni Beszterczey Kristóf 2014/2015 2015-04-10 10:55:28
    módosít töröl Töprengő matematika városi 2. egyéni Kondás Réka Anna Ambrus Judit 2014/2015 2015-04-09 11:57:55
    módosít töröl Töprengő matematika városi 1. egyéni Vargay András Dávid Tóth Tibor 2014/2015 2015-04-09 11:57:05
    módosít töröl Hancsók Kálmán megyei matematika verseny matematika megyei 5. egyéni Gedeon András Sándor Toró Csaba 2014/2015 2015-04-09 08:26:37
    módosít töröl Hancsók Kálmán megyei matematika verseny matematika megyei 2. egyéni Gajdócsi Gergely Toró Csaba 2014/2015 2015-04-09 08:25:34
    módosít töröl Hancsók Kálmán megyei matematika verseny matematika megyei 1. egyéni Hatala Imre József Toró Csaba 2014/2015 2015-04-09 08:24:34
    módosít töröl Hancsók Kálmán megyei matematika verseny matematika megyei 1. egyéni Pammer Tamás Toró Csaba 2014/2015 2015-04-09 08:22:06
    módosít töröl Hancsók Kálmán megyei matematika verseny matematika megyei 2. forduló 2. csapat Gedeon András Sándor Toró Csaba 2014/2015 2015-04-09 08:20:26
    módosít töröl Hancsók Kálmán megyei matematika verseny matematika megyei 2. forduló 2. csapat Pammer Tamás Toró Csaba 2014/2015 2015-04-09 08:20:26
    módosít töröl Hancsók Kálmán megyei matematika verseny matematika megyei 2. forduló 2. csapat Gajdócsi Gergely Toró Csaba 2014/2015 2015-04-09 08:20:26
    módosít töröl Hancsók Kálmán megyei matematika verseny matematika megyei 2. forduló 2. csapat Hatala Imre József Toró Csaba 2014/2015 2015-04-09 08:20:26
    módosít töröl Hevesy György kémia verseny kémia megyei 11. egyéni Bozsik József Ambrus Judit 2014/2015 2015-04-08 12:53:46
    módosít töröl Hevesy György kémia verseny kémia megyei 2. egyéni Várhegyi Csaba Ambrus Judit 2014/2015 2015-04-08 12:52:25
    módosít töröl Hevesy György kémia verseny kémia megyei 7. egyéni Tinon Augustin Ambrus Judit 2014/2015 2015-04-08 12:51:13
    módosít töröl Hevesy György kémia verseny kémia megyei 1. egyéni Oláh Soma Ambrus Judit 2014/2015 2015-04-08 12:50:04
    módosít töröl Dugonics András matematika országos 1. egyéni Gedeon Máté Károly Sike László 2014/2015 2015-03-30 19:26:08
    módosít töröl Dugonics András matematika országos 8. egyéni Pacsai Luca Ambrus Judit 2014/2015 2015-03-30 19:25:27
    módosít töröl Dugonics András matematika országos 3. egyéni Gajdócsi András Ambrus Judit 2014/2015 2015-03-30 19:24:58
    módosít töröl Kreatív Történelem történelem országos 3. forduló 6. csapat Érsok Gábor Vályné Gál Csilla 2014/2015 2015-03-30 10:09:06
    módosít töröl Kreatív Történelem történelem országos 3. forduló 6. csapat Farkas Panna Vályné Gál Csilla 2014/2015 2015-03-30 10:09:06
    módosít töröl Kreatív Történelem történelem országos 3. forduló 6. csapat Nagy Boglárka Gréta Vályné Gál Csilla 2014/2015 2015-03-30 10:09:06
    módosít töröl Kreatív Történelem történelem országos 3. forduló 6. csapat Palócz Bence Vályné Gál Csilla 2014/2015 2015-03-30 10:09:06
    módosít töröl Kis Géniusz Történelmi Vetélkedő történelem területi 1. forduló 3. csapat Darányi László Vályné Gál Csilla 2014/2015 2015-03-30 10:08:02
    módosít töröl Kis Géniusz Történelmi Vetélkedő történelem területi 1. forduló 3. csapat Poczkodi Gergely Vályné Gál Csilla 2014/2015 2015-03-30 10:08:02
    módosít töröl Kis Géniusz Történelmi Vetélkedő történelem területi 1. forduló 3. csapat Tóth Tibor Vályné Gál Csilla 2014/2015 2015-03-30 10:08:02
    módosít töröl Kis Géniusz Történelmi Vetélkedő történelem területi 1. forduló 3. csapat Darányi László Ambrus Judit 2014/2015 2015-03-30 10:07:20
    módosít töröl Kis Géniusz Történelmi Vetélkedő történelem területi 1. forduló 3. csapat Poczkodi Gergely Ambrus Judit 2014/2015 2015-03-30 10:07:20
    módosít töröl Kis Géniusz Történelmi Vetélkedő történelem területi 1. forduló 3. csapat Tóth Tibor Ambrus Judit 2014/2015 2015-03-30 10:07:20
    módosít töröl Ábrahám Örzse Emlékverseny angol nyelv országos 2. forduló 2. egyéni Lauer Áron Csizmarik Irén 2014/2015 2015-03-23 21:46:56
    módosít töröl Megyei Középiskolai rajzverseny rajz megyei 1. egyéni Mádli Boglárka Vincze Judit 2014/2015 2015-03-22 18:27:18
    módosít töröl Megyei Középiskolai rajzverseny rajz megyei 2. egyéni Csapó Dóra Gabriella Vincze Judit 2014/2015 2015-03-22 18:26:04
    módosít töröl Magyar vagyok határtalanul rajz nemzetközi kiemelt egyéni Szunyogh Kata Vincze Judit 2014/2015 2015-03-22 18:24:08
    módosít töröl Kosárlabda diákolimpia testnevelés városi 3. Cseke Dániel Tóth Gyula 2014/2015 2015-03-21 17:01:16
    módosít töröl Madarak és Fák Napja Országos Tanulmányi Verseny biológia megyei 1. csapat Vály Áron György Polák Péter 2014/2015 2015-03-20 15:59:42
    módosít töröl Madarak és Fák Napja Országos Tanulmányi Verseny biológia megyei 1. csapat Boldogh Benedek Polák Péter 2014/2015 2015-03-20 15:59:42
    módosít töröl Madarak és Fák Napja Országos Tanulmányi Verseny biológia megyei 1. csapat Somoskői László Polák Péter 2014/2015 2015-03-20 15:59:42
    módosít töröl Madarak és Fák Napja Országos Tanulmányi Verseny biológia megyei 2. csapat Barati Noémi Polák Péter 2014/2015 2015-03-20 15:58:39
    módosít töröl Madarak és Fák Napja Országos Tanulmányi Verseny biológia megyei 2. csapat Demeter Ambrus Polák Péter 2014/2015 2015-03-20 15:58:39
    módosít töröl Madarak és Fák Napja Országos Tanulmányi Verseny biológia megyei 2. csapat Liska Tamás Polák Péter 2014/2015 2015-03-20 15:58:39
    módosít töröl Gordiusz matematika megyei 1. forduló 1. egyéni Németh Márta Gulyásné Vastag Irén 2014/2015 2015-03-14 12:27:24
    módosít töröl Gordiusz matematika megyei 1. forduló 1. csapat Németh Márta Toró Csaba 2014/2015 2015-03-14 12:26:20
    módosít töröl Gordiusz matematika megyei 1. forduló 1. csapat Pammer Tamás Toró Csaba 2014/2015 2015-03-14 12:26:20
    módosít töröl Gordiusz matematika megyei 1. forduló 1. csapat Szűcs Botond Toró Csaba 2014/2015 2015-03-14 12:26:20
    módosít töröl Gordiusz matematika megyei 1. forduló 3. egyéni Pammer Tamás Gulyásné Vastag Irén 2014/2015 2015-03-14 12:18:42
    módosít töröl Gordiusz matematika megyei 1. forduló 4. egyéni Szűcs Botond Gulyásné Vastag Irén 2014/2015 2015-03-14 12:17:29
    módosít töröl OKTV matematika országos 2. forduló egyéni Pammer Tamás Gulyásné Vastag Irén 2014/2015 2015-03-14 12:16:15
    módosít töröl Arany Dániel matematika országos 2. forduló egyéni Homolya Panni Toró Csaba 2014/2015 2015-03-14 12:14:30
    módosít töröl Arany Dániel matematika országos 2. forduló egyéni Németh Mihály Toró Csaba 2014/2015 2015-03-14 12:12:46
    módosít töröl Arany Dániel matematika országos 2. forduló egyéni Kovács Áron Toró Csaba 2014/2015 2015-03-14 12:11:37
    módosít töröl Arany Dániel matematika országos 2. forduló egyéni Debreceni Eszter Toró Csaba 2014/2015 2015-03-14 12:10:11
    módosít töröl Ârany Dániel matematika országos 2. forduló egyéni Pákozdi Máté Márk Toró Csaba 2014/2015 2015-03-14 12:06:41
    módosít töröl Arany Dániel matematika országos 2. forduló egyéni Gedeon András Sándor Toró Csaba 2014/2015 2015-03-14 12:04:58
    módosít töröl OKTV matematika országos 2. forduló egyéni Kovács Bence Toró Csaba 2014/2015 2015-03-14 12:02:20
    módosít töröl OKTV matematika matematika országos 2. forduló egyéni Gajdócsi Gergely Toró Csaba 2014/2015 2015-03-14 11:59:18
    módosít töröl Gordiusz matematika megyei 1. forduló 10. egyéni Kovács Bence Toró Csaba 2014/2015 2015-03-13 10:37:19
    módosít töröl Gordiusz matematika megyei 1. forduló 7. egyéni Gajdócsi Gergely Toró Csaba 2014/2015 2015-03-13 10:36:19
    módosít töröl Gordiusz matematika megyei 1. forduló 5. egyéni Hatala Imre József Toró Csaba 2014/2015 2015-03-13 10:35:36
    módosít töröl Gordiusz matematika megyei 1. forduló 10. egyéni Volcz Ágoston Marcell Ambrus Judit 2014/2015 2015-03-13 10:34:34
    módosít töröl Gordiusz matematika megyei 1. forduló 11. egyéni Gedeon András Sándor Toró Csaba 2014/2015 2015-03-13 10:30:17
    módosít töröl Gordiusz matematika megyei 1. forduló 8. egyéni Pákozdi Máté Márk Toró Csaba 2014/2015 2015-03-13 10:27:35
    módosít töröl Gordiusz matematika megyei 1. forduló 11. egyéni Németh Mihály Toró Csaba 2014/2015 2015-03-13 10:26:35
    módosít töröl Gordiusz matematika megyei 1. forduló 9. egyéni Debreceni Eszter Toró Csaba 2014/2015 2015-03-13 10:24:52
    módosít töröl Zrínyi Ilona matematika megyei 1. forduló 18. egyéni Pacsai Luca Ambrus Judit 2014/2015 2015-03-13 10:23:50
    módosít töröl Zrínyi Ilona matematika megyei 1. forduló 8. egyéni Kondás Péter Németh Anna 2014/2015 2015-03-13 10:23:06
    módosít töröl Zrínyi Ilona matematika megyei 1. forduló 7. egyéni Várhegyi Csaba Sike László 2014/2015 2015-03-13 10:22:17
    módosít töröl Zrínyi Ilona matematika megyei 1. forduló 14. egyéni Gajdócsi András Ambrus Judit 2014/2015 2015-03-13 10:21:28
    módosít töröl Zrínyi Ilona matematika megyei 1. forduló 10. egyéni Mátraházi Krisztián Márk Mozgó Endréné 2014/2015 2015-03-13 10:19:47
    módosít töröl Zrínyi Ilona matematika megyei 1. forduló 19. egyéni Várkonyi Dóra Mária Tóth Tibor 2014/2015 2015-03-13 10:18:39
    módosít töröl 100 méter leány hátúszás "B" kat. testnevelés-diákolimpia országos 12. egyéni Barják Annamária 2014/2015 2015-03-12 16:23:12
    módosít töröl 100 méter leány mellúszás "A" kat. testnevelés-diákolimpia országos 5. egyéni Vécsei Réka 2014/2015 2015-03-12 16:20:24
    módosít töröl Duatlon testnevelés-diákolimpia országos 6. egyéni Nagy Csoma Luca Molnár Attila 2014/2015 2015-03-12 15:42:32
    módosít töröl Duatlon testnevelés-diákolimpia országos 2. csapat Kertész Anna Molnár Attila 2014/2015 2015-03-12 15:40:45
    módosít töröl Duatlon testnevelés-diákolimpia országos 2. csapat Nyárádi Fanni Molnár Attila 2014/2015 2015-03-12 15:40:45
    módosít töröl Duatlon testnevelés-diákolimpia országos 2. csapat Nagy Csoma Luca Molnár Attila 2014/2015 2015-03-12 15:40:45
    módosít töröl Duatlon testnevelés-diákolimpia országos 2. csapat Bozsik Annamária Molnár Attila 2014/2015 2015-03-12 15:40:45
    módosít töröl Duatlon testnevelés-diákolimpia országos 6. csapat Kmetz Ottó Molnár Attila 2014/2015 2015-03-12 15:38:43
    módosít töröl Duatlon testnevelés-diákolimpia országos 6. csapat Papp János Molnár Attila 2014/2015 2015-03-12 15:38:43
    módosít töröl Duatlon testnevelés-diákolimpia országos 6. csapat Hatala Imre József Molnár Attila 2014/2015 2015-03-12 15:38:43
    módosít töröl Duatlon testnevelés-diákolimpia országos 6. csapat Siroki Szilveszter Ákos Molnár Attila 2014/2015 2015-03-12 15:38:43
    módosít töröl Duatlon testnevelés-diákolimpia országos 4. csapat Feczkó Botond Molnár Attila 2014/2015 2015-03-12 15:35:42
    módosít töröl Duatlon testnevelés-diákolimpia országos 4. csapat Papp Péter László Molnár Attila 2014/2015 2015-03-12 15:35:42
    módosít töröl Duatlon testnevelés-diákolimpia országos 4. csapat Soltész Erik Molnár Attila 2014/2015 2015-03-12 15:35:42
    módosít töröl Duatlon testnevelés-diákolimpia országos 4. csapat Pós Bertalan Molnár Attila 2014/2015 2015-03-12 15:35:42
    módosít töröl Duatlon testnevelés-diákolimpia országos 4. csapat Hangácsi Zsolt Molnár Attila 2014/2015 2015-03-12 15:30:48
    módosít töröl Duatlon testnevelés-diákolimpia országos 4. csapat Feczkó Csanád Molnár Attila 2014/2015 2015-03-12 15:30:48
    módosít töröl Duatlon testnevelés-diákolimpia országos 4. csapat Havas - Volczer Edvárd Márk Molnár Attila 2014/2015 2015-03-12 15:30:48
    módosít töröl Duatlon testnevelés-diákolimpia országos 4. csapat Veréb Balázs Molnár Attila 2014/2015 2015-03-12 15:30:48
    módosít töröl Duatlon testnevelés-diákolimpia megyei 1. egyéni Pós Polett Molnár Attila 2014/2015 2015-03-12 15:15:25
    módosít töröl Duatlon testnevelés-diákolimpia megyei 2. csapat Kertész Anna Molnár Attila 2014/2015 2015-03-12 15:13:53
    módosít töröl Duatlon testnevelés-diákolimpia megyei 2. csapat Nagy Csoma Luca Molnár Attila 2014/2015 2015-03-12 15:13:53
    módosít töröl Duatlon testnevelés-diákolimpia megyei 2. csapat Bozsik Annamária Molnár Attila 2014/2015 2015-03-12 15:13:53
    módosít töröl Duatlon testnevelés-diákolimpia megyei 3. egyéni Nagy Csoma Luca Molnár Attila 2014/2015 2015-03-12 15:12:14
    módosít töröl Duatlon testnevelés-diákolimpia megyei 1. egyéni Kertész Anna Molnár Attila 2014/2015 2015-03-12 15:09:28
    módosít töröl Duatlon testnevelés-diákolimpia megyei 1. csapat Kmetz Ottó Molnár Attila 2014/2015 2015-03-12 15:08:15
    módosít töröl Duatlon testnevelés-diákolimpia megyei 1. csapat Papp János Molnár Attila 2014/2015 2015-03-12 15:08:15
    módosít töröl Duatlon testnevelés-diákolimpia megyei 1. csapat Hatala Imre József Molnár Attila 2014/2015 2015-03-12 15:08:15
    módosít töröl Duatlon testnevelés-diákolimpia megyei 1. csapat Herpai Ágoston Molnár Attila 2014/2015 2015-03-12 15:08:15
    módosít töröl Duatlon testnevelés-diákolimpia megyei 2. csapat Feczkó Botond Molnár Attila 2014/2015 2015-03-12 15:06:15
    módosít töröl Duatlon testnevelés-diákolimpia megyei 2. csapat Papp Péter László Molnár Attila 2014/2015 2015-03-12 15:06:15
    módosít töröl Duatlon testnevelés-diákolimpia megyei 2. csapat Soltész Erik Molnár Attila 2014/2015 2015-03-12 15:06:15
    módosít töröl Duatlon testnevelés-diákolimpia megyei 2. csapat Pós Bertalan Molnár Attila 2014/2015 2015-03-12 15:06:15
    módosít töröl Duatlon testnevelés-diákolimpia megyei 1. csapat Pós Polett Molnár Attila 2014/2015 2015-03-12 15:02:04
    módosít töröl Duatlon testnevelés-diákolimpia megyei 1. csapat Szűcs Boglárka Molnár Attila 2014/2015 2015-03-12 15:02:04
    módosít töröl Duatlon testnevelés-diákolimpia megyei 1. csapat Demjén Orsolya Molnár Attila 2014/2015 2015-03-12 15:02:04
    módosít töröl Duatlon testnevelés-diákolimpia megyei 1. csapat Polyák Dominika Molnár Attila 2014/2015 2015-03-12 15:02:04
    módosít töröl 4x50 méter leány gyorsváltó testnevelés-diákolimpia megyei 2. csapat Torma Rebeka Molnár Attila 2014/2015 2015-03-12 14:50:28
    módosít töröl 4x50 méter leány gyorsváltó testnevelés-diákolimpia megyei 2. csapat Barják Annamária Molnár Attila 2014/2015 2015-03-12 14:49:45
    módosít töröl 4x50 méter leány gyorsváltó testnevelés-diákolimpia megyei 2. csapat Farkas Kinga Molnár Attila 2014/2015 2015-03-12 14:49:31
    módosít töröl 4x50 méter leány gyorsváltó testnevelés-diákolimpia megyei 2. csapat Bársony Kata Molnár Attila 2014/2015 2015-03-12 14:49:16
    módosít töröl Duatlon testnevelés-diákolimpia megyei 3. egyéni Fogarasi Botond Molnár Attila 2014/2015 2015-03-12 14:46:40
    módosít töröl Duatlon testnevelés-diákolimpia megyei 2. csapat Fogarasi Botond Molnár Attila 2014/2015 2015-03-12 14:46:20
    módosít töröl Duatlon testnevelés-diákolimpia megyei 2. csapat Lőrincz Bálint Molnár Attila 2014/2015 2015-03-12 14:46:03
    módosít töröl Duatlon testnevelés-diákolimpia megyei 2. csapat Szűcs Kende Fülöp Molnár Attila 2014/2015 2015-03-12 14:45:48
    módosít töröl Duatlon testnevelés-diákolimpia megyei 2. csapat Boldogh Benedek Molnár Attila 2014/2015 2015-03-12 14:45:32
    módosít töröl Duatlon testnevelés-diákolimpia megyei 3. csapat Kriza Anna Molnár Attila 2014/2015 2015-03-12 14:45:07
    módosít töröl Duatlon testnevelés-diákolimpia megyei 3. csapat Kövesi Karina Dóra Molnár Attila 2014/2015 2015-03-12 14:44:47
    módosít töröl Duatlon testnevelés-diákolimpia megyei 3. csapat Németh Luca Molnár Attila 2014/2015 2015-03-12 14:44:08
    módosít töröl Duatlon testnevelés-diákolimpia megyei 3. csapat Feczkó Villő Molnár Attila 2014/2015 2015-03-12 14:43:46
    módosít töröl Duatlon testnevelés-diákolimpia megyei 2. egyéni Demeter Ambrus Molnár Attila 2014/2015 2015-03-12 14:43:19
    módosít töröl Duatlon testnevelés-diákolimpia megyei 3. egyéni Veréb Balázs Molnár Attila 2014/2015 2015-03-12 14:40:27
    módosít töröl Duatlon testnevelés-diákolimpia megyei 1. csapat Veréb Balázs Molnár Attila 2014/2015 2015-03-12 14:39:38
    módosít töröl Duatlon testnevelés-diákolimpia megyei 1. csapat Káplár Ákos Molnár Attila 2014/2015 2015-03-12 14:39:22
    módosít töröl Duatlon testnevelés-diákolimpia megyei 1. csapat Demeter Ambrus Molnár Attila 2014/2015 2015-03-12 14:39:02
    módosít töröl Duatlon testnevelés-diákolimpia megyei 1. csapat Hangácsi Zsolt Molnár Attila 2014/2015 2015-03-12 14:38:40
    módosít töröl 100 méter leány hátúszás "B" kat. testnevelés-diákolimpia megyei 2. egyéni Barják Annamária 2014/2015 2015-03-12 14:04:02
    módosít töröl 50 méter fiú mellúszás testnevelés-diákolimpia városi 3. egyéni Szilágyi Gellért 2014/2015 2015-03-12 11:34:45
    módosít töröl 4x50 méter leány gyorsváltó "A" kat. testnevelés-diákolimpia megyei 2. csapat Bodolai Anna Molnár Attila 2014/2015 2015-03-11 17:01:48
    módosít töröl 4x50 méter leány gyorsváltó "A" kat. testnevelés-diákolimpia megyei 2. csapat Barati Noémi Molnár Attila 2014/2015 2015-03-11 17:01:48
    módosít töröl 4x50 méter leány gyorsváltó "A" kat. testnevelés-diákolimpia megyei 2. csapat Gergely Luca Molnár Attila 2014/2015 2015-03-11 17:01:48
    módosít töröl 4x50 méter leány gyorsváltó "A" kat. testnevelés-diákolimpia megyei 2. csapat Kovács Dorottya Molnár Attila 2014/2015 2015-03-11 17:01:48
    módosít töröl 4x50 méter fiú gyorsváltó "A" kat. testnevelés-diákolimpia megyei 3. csapat Juhász András Barnabás Molnár Attila 2014/2015 2015-03-11 16:59:44
    módosít töröl 4x50 méter fiú gyorsváltó "A" kat. testnevelés-diákolimpia megyei 3. csapat Kara Gábor Molnár Attila 2014/2015 2015-03-11 16:59:44
    módosít töröl 4x50 méter fiú gyorsváltó "A" kat. testnevelés-diákolimpia megyei 3. csapat Barati Barnabás Molnár Attila 2014/2015 2015-03-11 16:59:44
    módosít töröl 4x50 méter fiú gyorsváltó "A" kat. testnevelés-diákolimpia megyei 3. csapat Guba Dávid Molnár Attila 2014/2015 2015-03-11 16:59:44
    módosít töröl 4x50 méter lány gyorsváltó "A" kat. testnevelés-diákolimpia megyei 3. csapat Sallai Noémi 2014/2015 2015-03-11 16:51:41
    módosít töröl 4x50 méter lány gyorsváltó "A" kat. testnevelés-diákolimpia megyei 3. csapat Szabó Eszter 2014/2015 2015-03-11 16:51:41
    módosít töröl 4x50 méter lány gyorsváltó "A" kat. testnevelés-diákolimpia megyei 3. csapat Vécsei Réka 2014/2015 2015-03-11 16:51:41
    módosít töröl 4x50 méter lány gyorsváltó "A" kat. testnevelés-diákolimpia megyei 3. csapat Kövesi Karina Dóra 2014/2015 2015-03-11 16:51:41
    módosít töröl 100 méter leány hátúszás "A" kat. testnevelés-diákolimpia megyei 1. egyéni Vécsei Réka 2014/2015 2015-03-11 16:43:11
    módosít töröl 100 méter leány mellúszás "A" kat. testnevelés-diákolimpia megyei 1. egyéni Vécsei Réka 2014/2015 2015-03-11 16:41:05
    módosít töröl 100 méter leány gyorsúszás "A" kat. testnevelés-diákolimpia megyei 3. egyéni Sallai Noémi 2014/2015 2015-03-11 16:31:35
    módosít töröl 4x50 méter lány gyorsváltó "B" kat. testnevelés-diákolimpia megyei 2. csapat Henez Hanna Molnár Attila 2014/2015 2015-03-11 16:29:56
    módosít töröl 4x50 méter lány gyorsváltó "B" kat. testnevelés-diákolimpia megyei 2. csapat Kornidesz Petra Molnár Attila 2014/2015 2015-03-11 16:29:56
    módosít töröl 4x50 méter lány gyorsváltó "B" kat. testnevelés-diákolimpia megyei 2. csapat Szirmai Júlia Laura Molnár Attila 2014/2015 2015-03-11 16:29:56
    módosít töröl 4x50 méter lány gyorsváltó "B" kat. testnevelés-diákolimpia megyei 2. csapat Zelena Zóra Gabriella Molnár Attila 2014/2015 2015-03-11 16:29:56
    módosít töröl 50 méter fiú gyorsúszás testnevelés-diákolimpia városi 3. egyéni Szilágyi Gellért 2014/2015 2015-03-11 16:24:10
    módosít töröl 50 méter fiú mellúszás testnevelés-diákolimpia megyei 2. egyéni Szilágyi Gellért 2014/2015 2015-03-11 16:22:40
    módosít töröl 50 méter fiú gyorsúszás testnevelés-diákolimpia megyei 3. egyéni Szilágyi Gellért 2014/2015 2015-03-11 16:19:58
    módosít töröl 4x50 méter lány gyorsváltó "B" kat. testnevelés-diákolimpia városi 2. csapat Zelena Zóra Gabriella Molnár Attila 2014/2015 2015-03-11 16:15:36
    módosít töröl 4x50 méter lány gyorsváltó "B" kat. testnevelés-diákolimpia városi 2. csapat Szirmai Júlia Laura Molnár Attila 2014/2015 2015-03-11 16:15:19
    módosít töröl 4x50 méter lány gyorsváltó "B" kat. testnevelés-diákolimpia városi 2. csapat Kornidesz Petra Molnár Attila 2014/2015 2015-03-11 16:14:51
    módosít töröl 4x50 méter lány gyorsváltó "B" kat. testnevelés-diákolimpia városi 2. csapat Henez Hanna Molnár Attila 2014/2015 2015-03-11 16:12:42
    módosít töröl 100 méter fiú mellúszás "B" kat. testnevelés-diákolimpia városi 2. egyéni Gedeon Máté Károly 2014/2015 2015-03-11 16:12:15
    módosít töröl Dugonics András matematika megyei 1. Gajdócsi András Ambrus Judit 2014/2015 2015-03-10 21:00:39
    módosít töröl Dugonics András matematika megyei 1. egyéni Pacsai Luca Ambrus Judit 2014/2015 2015-03-10 21:00:03
    módosít töröl Dugonics András matematika megyei 1. egyéni Gedeon Máté Károly Sike László 2014/2015 2015-03-10 20:57:03
    módosít töröl Curie matematika területi 1. egyéni Németh Mária Tóth Tibor 2014/2015 2015-03-10 20:46:53
    módosít töröl Curie matematika területi 2. Vargay András Dávid Tóth Tibor 2014/2015 2015-03-10 20:45:52
    módosít töröl Curie matematika területi 3. Takács Donát Tóth Tibor 2014/2015 2015-03-10 20:44:36
    módosít töröl Curie matematika területi 4. egyéni Czegle Bendegúz Zsombor Tóth Tibor 2014/2015 2015-03-10 20:43:50
    módosít töröl Curie matematika területi 1. Gajdócsi András Ambrus Judit 2014/2015 2015-03-10 20:43:16
    módosít töröl Curie matematika területi 2. egyéni Szabó Márton Ambrus Judit 2014/2015 2015-03-10 20:42:52
    módosít töröl Curie matematika területi 4. egyéni Bordás Alex Ambrus Judit 2014/2015 2015-03-10 20:42:19
    módosít töröl Curie matematika területi 2. Várhegyi Csaba Sike László 2014/2015 2015-03-10 20:41:32
    módosít töröl Curie matematika területi 1. Gedeon Máté Károly Sike László 2014/2015 2015-03-10 20:40:54
    módosít töröl Curie matematika területi 1. egyéni Pacsai Luca Ambrus Judit 2014/2015 2015-03-10 20:39:26
    módosít töröl Varga Tamás matematika megyei 2. forduló 10. egyéni Várhegyi Csaba Sike László 2014/2015 2015-03-10 10:23:44
    módosít töröl Varga Tamás matematika megyei 2. forduló 8. egyéni Gedeon Máté Károly Sike László 2014/2015 2015-03-10 10:22:31
    módosít töröl Tiszán innen Dunán túl Országos Népdalverseny ének-zene megyei 2. forduló 2. csapat Gunda Veronika Csenge Herpainé Velkey Klára 2014/2015 2015-03-10 08:44:04
    módosít töröl Tiszán innen Dunán túl Országos Népdalverseny ének-zene megyei 2. forduló 2. csapat Kruppa Katalin Herpainé Velkey Klára 2014/2015 2015-03-10 08:44:04
    módosít töröl Tiszán innen Dunán túl Országos Népdalverseny ének-zene megyei 2. forduló 2. csapat Seszták Anna Herpainé Velkey Klára 2014/2015 2015-03-10 08:44:04
    módosít töröl Tiszán innen Dunán túl Országos Népdalverseny ének-zene megyei 2. forduló 2. csapat Spekker Dorina Herpainé Velkey Klára 2014/2015 2015-03-10 08:44:04
    módosít töröl Tiszán innen Dunán túl Országos Népdalverseny ének-zene megyei 2. forduló 2. csapat Szabó Viktória Herpainé Velkey Klára 2014/2015 2015-03-10 08:44:04
    módosít töröl Tiszán innen Dunán túl Országos Népdalverseny ének-zene megyei 2. forduló 2. csapat Velkey Borbála Herpainé Velkey Klára 2014/2015 2015-03-10 08:44:04
    módosít töröl Tiszán innen Dunán túl Országos Népdalverseny ének-zene megyei 2. forduló 1. csapat Saláta Zsuzsa Herpainé Velkey Klára 2014/2015 2015-03-10 08:40:18
    módosít töröl Tiszán innen Dunán túl Országos Népdalverseny ének-zene megyei 2. forduló 1. csapat Jaszik Julia Herpainé Velkey Klára 2014/2015 2015-03-10 08:40:18
    módosít töröl Tiszán innen Dunán túl Országos Népdalverseny ének-zene megyei 2. forduló 1. csapat Tóth Laura Csenge Herpainé Velkey Klára 2014/2015 2015-03-10 08:40:18
    módosít töröl Tiszán innen Dunán túl Országos Népdalverseny ének-zene megyei 2. forduló 1. csapat Sztankovics Anna Herpainé Velkey Klára 2014/2015 2015-03-10 08:40:18
    módosít töröl Tiszán innen Dunán túl Országos Népdalverseny ének-zene megyei 2. forduló 1. egyéni Németh Márta Herpainé Velkey Klára 2014/2015 2015-03-10 08:33:21
    módosít töröl Tiszán innen Dunán túl Országos Népdalverseny ének-zene megyei 2. forduló 1. csapat Bőke Fruzsina Herpainé Velkey Klára 2014/2015 2015-03-10 08:27:42
    módosít töröl Tiszán innen Dunán túl Országos Népdalverseny ének-zene megyei 2. forduló 1. csapat Litkei Klára Herpainé Velkey Klára 2014/2015 2015-03-10 08:27:42
    módosít töröl Tiszán innen Dunán túl Országos Népdalverseny ének-zene megyei 2. forduló 1. csapat Tóth Virág Eszter Herpainé Velkey Klára 2014/2015 2015-03-10 08:27:42
    módosít töröl Tiszán innen Dunán túl Országos Népdalverseny ének-zene megyei 2. forduló 1. csapat Velkey Sára Mária Herpainé Velkey Klára 2014/2015 2015-03-10 08:27:42
    módosít töröl Tiszán innen Dunán túl Országos Népdalverseny ének-zene megyei 2. forduló 1. csapat Dudás Borbála Herpainé Velkey Klára 2014/2015 2015-03-10 08:27:42
    módosít töröl Tiszán innen Dunán túl Országos Népdalverseny ének-zene megyei 2. forduló 1. csapat Dudás Katalin Herpainé Velkey Klára 2014/2015 2015-03-10 08:27:42
    módosít töröl Tiszán innen Dunán túl Országos Népdalverseny ének-zene megyei 2. forduló 1. csapat Szemerszki Anna Herpainé Velkey Klára 2014/2015 2015-03-10 08:27:42
    módosít töröl Tiszán innen Dunán túl Országos Népdalverseny ének-zene megyei 2. forduló 3. egyéni Feczkó Villő Herpainé Velkey Klára 2014/2015 2015-03-10 08:22:16
    módosít töröl Tiszán innen Dunán túl Országos Népdalverseny ének-zene megyei 2. forduló 1. egyéni Velkey Borbála Herpainé Velkey Klára 2014/2015 2015-03-10 08:20:51
    módosít töröl Tiszán innen Dunán túl Országos Népdalverseny ének-zene megyei 2. forduló 3. egyéni Jaszik Julia Herpainé Velkey Klára 2014/2015 2015-03-10 08:19:32
    módosít töröl Curie kémia verseny kémia területi 2. forduló 3. egyéni Tinon Augustin Ambrus Judit 2014/2015 2015-03-09 14:44:39
    módosít töröl Curie kémia verseny kémia területi 2. forduló 1. egyéni Oláh Soma Ambrus Judit 2014/2015 2015-03-09 14:43:03
    módosít töröl Curie kémia verseny kémia területi 2. forduló 4. Várhegyi Csaba Ambrus Judit 2014/2015 2015-03-09 14:41:29
    módosít töröl Curie kémia verseny kémia területi 2. forduló 2. egyéni Henez Botond Ambrus Judit 2014/2015 2015-03-09 14:40:15
    módosít töröl Curie kémia verseny kémia területi 2. forduló 1. egyéni Szűcs Boglárka Ambrus Judit 2014/2015 2015-03-09 13:31:39
    módosít töröl Angol és német nyelvű szavalóverseny (Mezőcsát) német nyelv megyei 1. egyéni Bíró Imola Anna Szabó Dalma 2014/2015 2015-03-09 06:28:17
    módosít töröl Hungeocontest angol nyelvű földrajz verseny földrajz országos 6. egyéni Gajdócsi Gergely Udvarhelyiné Hyross Amelita 2014/2015 2015-03-08 21:30:57
    módosít töröl Kosárlabda diákolimpia testnevelés városi 3. Raisz Gellért Balázs Tóth Gyula 2014/2015 2015-03-08 21:22:58
    módosít töröl Gyöngyvirág Tankerületi népdalverseny ének-zene városi arany csapat Litkei Klára Herpainé Velkey Klára 2014/2015 2015-03-08 16:06:42
    módosít töröl Gyöngyvirág Tankerületi népdalverseny ének-zene városi arany csapat Tóth Virág Eszter Herpainé Velkey Klára 2014/2015 2015-03-08 16:06:42
    módosít töröl Gyöngyvirág Tankerületi népdalverseny ének-zene városi arany csapat Velkey Sára Mária Herpainé Velkey Klára 2014/2015 2015-03-08 16:06:42
    módosít töröl Gyöngyvirág Tankerületi népdalverseny ének-zene városi arany csapat Dudás Borbála Herpainé Velkey Klára 2014/2015 2015-03-08 16:06:42
    módosít töröl Gyöngyvirág Tankerületi népdalverseny ének-zene városi arany csapat Dudás Katalin Herpainé Velkey Klára 2014/2015 2015-03-08 16:06:42
    módosít töröl Gyöngyvirág Tankerületi népdalverseny ének-zene városi arany csapat Szemerszki Anna Herpainé Velkey Klára 2014/2015 2015-03-08 16:06:42
    módosít töröl Gyöngyvirág Tankerületi népdalverseny ének-zene városi arany csapat Bőke Fruzsina Herpainé Velkey Klára 2014/2015 2015-03-08 16:06:42
    módosít töröl Gyöngyvirág Tankerületi népdalverseny ének-zene városi 1. forduló arany csapat Gunda Veronika Csenge Herpainé Velkey Klára 2014/2015 2015-03-08 15:53:37
    módosít töröl Gyöngyvirág Tankerületi népdalverseny ének-zene városi 1. forduló arany csapat Seszták Anna Herpainé Velkey Klára 2014/2015 2015-03-08 15:53:37
    módosít töröl Gyöngyvirág Tankerületi népdalverseny ének-zene városi 1. forduló arany csapat Spekker Dorina Herpainé Velkey Klára 2014/2015 2015-03-08 15:53:37
    módosít töröl Gyöngyvirág Tankerületi népdalverseny ének-zene városi 1. forduló arany csapat Szabó Viktória Herpainé Velkey Klára 2014/2015 2015-03-08 15:53:37
    módosít töröl Gyöngyvirág Tankerületi népdalverseny ének-zene városi 1. forduló arany csapat Velkey Borbála Herpainé Velkey Klára 2014/2015 2015-03-08 15:53:37
    módosít töröl Gyöngyvirág Tankerületi népdalverseny ének-zene városi 1. forduló arany egyéni Velkey Borbála Herpainé Velkey Klára 2014/2015 2015-03-08 15:51:48
    módosít töröl Gyöngyvirág Tankerületi népdalverseny ének-zene városi 1. forduló arany egyéni Feczkó Villő Herpainé Velkey Klára 2014/2015 2015-03-08 15:50:57
    módosít töröl Gyöngyvirág Tankerületi népdalverseny ének-zene városi 1. forduló kiemelt arany egyéni Németh Márta Herpainé Velkey Klára 2014/2015 2015-03-08 15:49:45
    módosít töröl Langwest Országos Tehetségkutató Tanulmányi Versen angol nyelv országos 1. forduló 1. egyéni Somosi Gábor László Buzáné Kiss Judit 2014/2015 2015-03-08 10:39:22
    módosít töröl BAz-megyei fizikavetélkedő fizika megyei 3. csapat Menyhért József Gonda Gáspár 2014/2015 2015-03-08 10:15:30
    módosít töröl BAz-megyei fizikavetélkedő fizika megyei 3. csapat Pammer Tamás Gonda Gáspár 2014/2015 2015-03-08 10:15:04
    módosít töröl BAz-megyei fizikavetélkedő fizika megyei 3. csapat Dabasi Halász Zsigmond Gonda Gáspár 2014/2015 2015-03-08 10:13:42
    módosít töröl Curie matematika verseny matematika területi 2. forduló 4. egyéni Czegle Bendegúz Zsombor Tóth Tibor 2014/2015 2015-02-26 10:46:45
    módosít töröl Curie matematika verseny matematika területi 2. forduló 3. egyéni Takács Donát Tóth Tibor 2014/2015 2015-02-26 10:45:48
    módosít töröl Curie matematika verseny matematika területi 2. forduló 2. egyéni Vargay András Dávid Tóth Tibor 2014/2015 2015-02-26 10:45:06
    módosít töröl Curie matematika területi 2. forduló 1. egyéni Németh Mária Tóth Tibor 2014/2015 2015-02-26 10:43:30
    módosít töröl Szép magyar beszéd magyar irodalom / nyelvtan városi 4. egyéni Molnár Enikő Lőveiné Árva Melinda 2014/2015 2015-02-26 10:29:01
    módosít töröl Szép magyar beszéd magyar irodalom / nyelvtan városi 2. egyéni Németh Márta Herpainé Velkey Klára 2014/2015 2015-02-26 10:28:08
    módosít töröl Wass Albert vers- és prózamandó verseny magyar irodalom / nyelvtan városi különdíj egyéni Gyenes Donát Soltész Ágnes 2014/2015 2015-02-26 10:15:46
    módosít töröl Wass Albert vers- és prózamandó verseny magyar irodalom / nyelvtan városi 3. egyéni Anda Dávid Soltész Ágnes 2014/2015 2015-02-26 10:14:33
    módosít töröl Wass Albert vers- és prózamandó verseny magyar irodalom / nyelvtan városi 3. egyéni Szemerszki Anna Varga Péter 2014/2015 2015-02-26 10:13:34
    módosít töröl Kosárlabda diákolimpia testnevelés városi 3. Gecsei Bendegúz István Tóth Gyula 2013/2014 2015-02-25 23:16:11
    módosít töröl Kosárlabda diákolimpia testnevelés városi 3. Ács Dénes Tóth Gyula 2013/2014 2015-02-25 23:16:11
    módosít töröl Kosárlabda diákolimpia testnevelés városi 3. Bozsik József Tóth Gyula 2013/2014 2015-02-25 23:16:11
    módosít töröl Kosárlabda diákolimpia testnevelés városi 3. Fogarasi Botond Tóth Gyula 2013/2014 2015-02-25 23:16:11
    módosít töröl Kosárlabda diákolimpia testnevelés városi 3. Földházi Péter Tóth Gyula 2013/2014 2015-02-25 23:16:11
    módosít töröl Kosárlabda diákolimpia testnevelés városi 3. Marton Domonkos Tóth Gyula 2013/2014 2015-02-25 23:16:11
    módosít töröl Kosárlabda diákolimpia testnevelés városi 3. Soltész Dániel Tóth Gyula 2013/2014 2015-02-25 23:16:11
    módosít töröl Kosárlabda diákolimpia testnevelés városi 3. Somoskői László Tóth Gyula 2013/2014 2015-02-25 23:16:11
    módosít töröl Kosárlabda diákolimpia testnevelés városi 3. Várhegyi Csaba Tóth Gyula 2013/2014 2015-02-25 23:16:11
    módosít töröl Kosárlabda diákolimpia testnevelés városi 3. Kondás Péter Tóth Gyula 2013/2014 2015-02-25 23:16:11
    módosít töröl Bolyai matematika csapatverseny matematika megyei 1. forduló 10. csapat Szabó Márton Ambrus Judit 2013/2014 2015-02-25 10:47:59
    módosít töröl Bolyai matematika csapatverseny matematika megyei 1. forduló 10. csapat Takács Anna Ambrus Judit 2013/2014 2015-02-25 10:46:14
    módosít töröl Curie matematika verseny területi döntő matematika területi 2. forduló 1. egyéni Pacsai Luca Ambrus Judit 2013/2014 2015-02-25 10:43:42
    módosít töröl Curie matematika verseny területi döntő matematika területi 2. forduló 4. egyéni Bordás Alex Ambrus Judit 2013/2014 2015-02-25 10:42:25
    módosít töröl Curie matematika verseny területi döntő matematika területi 2. forduló 2. egyéni Szabó Márton Ambrus Judit 2013/2014 2015-02-25 10:42:06
    módosít töröl Curie matematika verseny területi döntő matematika területi 2. forduló 1. egyéni Gajdócsi András Ambrus Judit 2013/2014 2015-02-25 10:41:28
    módosít töröl CURIE Környezetvédelmi Verseny biológia területi 1. csapat Bóka Zsombor Polák Péter 2014/2015 2015-02-16 13:46:43
    módosít töröl CURIE Környezetvédelmi Verseny biológia területi 1. csapat Imregh András István Polák Péter 2014/2015 2015-02-16 13:46:43
    módosít töröl CURIE Környezetvédelmi Verseny biológia területi 1. csapat Pistai Titusz Polák Péter 2014/2015 2015-02-16 13:46:43
    módosít töröl CURIE Környezetvédelmi Verseny biológia területi 2. csapat Kuripla János Polák Péter 2014/2015 2015-02-16 13:46:04
    módosít töröl CURIE Környezetvédelmi Verseny biológia területi 2. csapat Mondok Dávid Polák Péter 2014/2015 2015-02-16 13:46:04
    módosít töröl CURIE Környezetvédelmi Verseny biológia területi 2. csapat Szabó Bence Polák Péter 2014/2015 2015-02-16 13:46:04
    módosít töröl CURIE Környezetvédelmi Verseny biológia területi 1. csapat Demeter Ambrus Polák Péter 2014/2015 2015-02-16 13:45:09
    módosít töröl CURIE Környezetvédelmi Verseny biológia területi 1. csapat Liska Tamás Polák Péter 2014/2015 2015-02-16 13:45:09
    módosít töröl CURIE Környezetvédelmi Verseny biológia területi 1. csapat Oláh Soma Polák Péter 2014/2015 2015-02-16 13:45:09
    módosít töröl CURIE Környezetvédelmi Verseny biológia területi 2. csapat Grenda Luca Polák Péter 2014/2015 2015-02-16 13:44:24
    módosít töröl CURIE Környezetvédelmi Verseny biológia területi 2. csapat Kovács Zsófia Polák Péter 2014/2015 2015-02-16 13:44:24
    módosít töröl CURIE Környezetvédelmi Verseny biológia területi 2. csapat Kövessy Péter Ádám Polák Péter 2014/2015 2015-02-16 13:44:24
    módosít töröl CURIE Környezetvédelmi Verseny biológia területi 5. csapat Csiba Ágota Polák Péter 2014/2015 2015-02-16 13:43:39
    módosít töröl CURIE Környezetvédelmi Verseny biológia területi 5. csapat Kucsma Veronika Polák Péter 2014/2015 2015-02-16 13:43:39
    módosít töröl CURIE Környezetvédelmi Verseny biológia területi 5. csapat Szauervein Zsanett Polák Péter 2014/2015 2015-02-16 13:43:39
    módosít töröl CURIE Környezetvédelmi Verseny biológia területi 1. csapat Boldogh Benedek Polák Péter 2014/2015 2015-02-16 13:42:40
    módosít töröl CURIE Környezetvédelmi Verseny biológia területi 1. csapat Kisfalusi Imre Polák Péter 2014/2015 2015-02-16 13:42:40
    módosít töröl CURIE Környezetvédelmi Verseny biológia területi 1. csapat Nagy Vencel Polák Péter 2014/2015 2015-02-16 13:42:40
    módosít töröl CURIE Környezetvédelmi Verseny biológia területi 3. csapat Fogarasi Levente Polák Péter 2014/2015 2015-02-16 13:41:49
    módosít töröl CURIE Környezetvédelmi Verseny biológia területi 3. csapat Polyák Panna Lora Polák Péter 2014/2015 2015-02-16 13:41:49
    módosít töröl CURIE Környezetvédelmi Verseny biológia területi 3. csapat Vékony Benedek Polák Péter 2014/2015 2015-02-16 13:41:49
    módosít töröl OKTV rajz országos 1. forduló 25. egyéni Lauer Áron Vincze Judit 2014/2015 2015-02-08 19:50:06
    módosít töröl Sportlövészet légpuska 20 lövés testnevelés megyei 1. csapat Palócz Bence 2014/2015 2015-01-28 19:39:26
    módosít töröl Sportlövészet légpuska 20 lövés testnevelés megyei 1. csapat Vékony Bálint 2014/2015 2015-01-28 19:38:58
    módosít töröl Sportlövészet légpuska 20 lövés testnevelés megyei 1. csapat Pál Dávid 2014/2015 2015-01-28 19:38:41
    módosít töröl Sportlövészet légpuska 20 lövés testnevelés megyei 2. egyéni Vékony Bálint 2014/2015 2015-01-28 19:38:29
    módosít töröl Sportlövészet légpuska 20 lövés testnevelés megyei 3. egyéni Pál Dávid 2014/2015 2015-01-28 19:38:09
    módosít töröl Kispályás floorball diákolimpia testnevelés megyei 8. csapat Lövei Patrik Tóth Gyula 2014/2015 2015-01-15 12:16:55
    módosít töröl Kispályás floorball diákolimpia testnevelés megyei 8. csapat Kmetz Ottó Tóth Gyula 2014/2015 2015-01-15 12:16:55
    módosít töröl Kispályás floorball diákolimpia testnevelés megyei 8. csapat Szucskó Péter Tóth Gyula 2014/2015 2015-01-15 12:16:55
    módosít töröl Kispályás floorball diákolimpia testnevelés megyei 8. csapat Hedrik Gábor Tóth Gyula 2014/2015 2015-01-15 12:16:55
    módosít töröl Kispályás floorball diákolimpia testnevelés megyei 8. csapat Poczkodi Gergely Tóth Gyula 2014/2015 2015-01-15 12:16:55
    módosít töröl Kispályás floorball diákolimpia testnevelés megyei 8. csapat Pós Bertalan Tóth Gyula 2014/2015 2015-01-15 12:16:55
    módosít töröl Kispályás floorball diákolimpia testnevelés megyei 5. csapat Barati Barnabás Tóth Gyula 2014/2015 2015-01-15 12:14:15
    módosít töröl Kispályás floorball diákolimpia testnevelés megyei 5. csapat Feczkó Csanád Tóth Gyula 2014/2015 2015-01-15 12:14:15
    módosít töröl Kispályás floorball diákolimpia testnevelés megyei 5. csapat Lövei Dávid Tóth Gyula 2014/2015 2015-01-15 12:14:15
    módosít töröl Kispályás floorball diákolimpia testnevelés megyei 5. csapat Molnár Gábor Bálint Tóth Gyula 2014/2015 2015-01-15 12:14:15
    módosít töröl Kispályás floorball diákolimpia testnevelés megyei 5. csapat Veréb Balázs Tóth Gyula 2014/2015 2015-01-15 12:14:15
    módosít töröl Kispályás floorball diákolimpia testnevelés megyei 6. csapat Feczkó Botond Tóth Gyula 2014/2015 2015-01-15 12:12:09
    módosít töröl Kispályás floorball diákolimpia testnevelés megyei 6. csapat Lövei Patrik Tóth Gyula 2014/2015 2015-01-15 12:12:09
    módosít töröl Kispályás floorball diákolimpia testnevelés megyei 6. csapat Kerekes Kristóf Tóth Gyula 2014/2015 2015-01-15 12:12:09
    módosít töröl Kispályás floorball diákolimpia testnevelés megyei 6. csapat Kovács Áron Tóth Gyula 2014/2015 2015-01-15 12:12:09
    módosít töröl Kispályás floorball diákolimpia testnevelés megyei 6. csapat Pós Bertalan Tóth Gyula 2014/2015 2015-01-15 12:12:09
    módosít töröl Miskolc Város Ifjú Szónoka magyar irodalom / nyelvtan megyei 6. egyéni Érsok Gábor Lőveiné Árva Melinda 2014/2015 2014-12-14 15:03:28
    módosít töröl Miskolc Város Ifjú Szónoka magyar irodalom / nyelvtan megyei 5. egyéni Breuer Lábady Péter Lőveiné Árva Melinda 2014/2015 2014-12-14 15:02:55
    módosít töröl Miskolc Város Ifjú Szónoka magyar irodalom / nyelvtan megyei 1. egyéni Molnár Enikő Lőveiné Árva Melinda 2014/2015 2014-12-14 15:01:46
    módosít töröl Atlétika többpróba fiú városi körzeti testnevelés-diákolimpia egyéb 2. csapat Sike Zsombor Molnár Attila 2014/2015 2014-12-11 22:25:11
    módosít töröl Atlétika többpróba fiú városi körzeti testnevelés-diákolimpia egyéb 2. csapat Dunai Zsolt Molnár Attila 2014/2015 2014-12-11 22:25:11
    módosít töröl Atlétika többpróba fiú városi körzeti testnevelés-diákolimpia egyéb 2. csapat Palocsai Ákos Molnár Attila 2014/2015 2014-12-11 22:25:11
    módosít töröl Atlétika többpróba fiú városi körzeti testnevelés-diákolimpia egyéb 2. csapat Lőrincz Bálint Molnár Attila 2014/2015 2014-12-11 22:25:11
    módosít töröl Atlétika többpróba fiú városi körzeti testnevelés-diákolimpia egyéb 2. csapat Szabó Márton Molnár Attila 2014/2015 2014-12-11 22:25:11
    módosít töröl Atlétika többpróba fiú városi körzeti testnevelés-diákolimpia egyéb 2. csapat Fogarasi Botond Molnár Attila 2014/2015 2014-12-11 22:25:11
    módosít töröl labdarúgás városi körzeti testnevelés-diákolimpia egyéb 2. csapat Sike Zsombor Molnár Attila 2014/2015 2014-12-09 22:27:42
    módosít töröl labdarúgás városi körzeti testnevelés-diákolimpia egyéb 2. csapat Dabasi - Halász Gellért Molnár Attila 2014/2015 2014-12-09 22:27:42
    módosít töröl labdarúgás városi körzeti testnevelés-diákolimpia egyéb 2. csapat Dunai Zsolt Molnár Attila 2014/2015 2014-12-09 22:27:42
    módosít töröl labdarúgás városi körzeti testnevelés-diákolimpia egyéb 2. csapat Kisfalusi Imre Molnár Attila 2014/2015 2014-12-09 22:27:42
    módosít töröl labdarúgás városi körzeti testnevelés-diákolimpia egyéb 2. csapat Nagy Vencel Molnár Attila 2014/2015 2014-12-09 22:27:42
    módosít töröl labdarúgás városi körzeti testnevelés-diákolimpia egyéb 2. csapat Pacsai Cirill Molnár Attila 2014/2015 2014-12-09 22:27:42
    módosít töröl labdarúgás városi körzeti testnevelés-diákolimpia egyéb 2. csapat Szabó Márton Molnár Attila 2014/2015 2014-12-09 22:27:42
    módosít töröl labdarúgás városi körzeti testnevelés-diákolimpia egyéb 2. csapat Raisz Gellért Balázs Molnár Attila 2014/2015 2014-12-09 22:27:42
    módosít töröl labdarúgás városi körzeti testnevelés-diákolimpia egyéb 2. csapat Rencsicsovszki Bence Molnár Attila 2014/2015 2014-12-09 22:27:42
    módosít töröl labdarúgás városi körzeti testnevelés-diákolimpia egyéb 2. csapat Fogarasi Botond Molnár Attila 2014/2015 2014-12-09 22:27:42
    módosít töröl labdarúgás városi körzeti testnevelés-diákolimpia egyéb 2. csapat Király Máté Molnár Attila 2014/2015 2014-12-09 22:27:42
    módosít töröl Dürer Matematikaverseny matematika megyei 1. forduló 4. csapat Czegle Bendegúz Zsombor Tóth Tibor 2014/2015 2014-12-05 12:20:12
    módosít töröl Dürer Matematikaverseny matematika megyei 1. forduló 4. csapat Németh Mária Tóth Tibor 2014/2015 2014-12-05 12:20:12
    módosít töröl Dürer Matematikaverseny matematika megyei 1. forduló 4. csapat Várkonyi Dóra Mária Tóth Tibor 2014/2015 2014-12-05 12:20:12
    módosít töröl Bolyai Matematika Csapatverseny matematika megyei 1. forduló 4. csapat Krajnyák Réka Tóth Tibor 2014/2015 2014-12-05 12:16:22
    módosít töröl Bolyai Matematika Csapatverseny matematika megyei 1. forduló 4. csapat Molnár Lilla Tóth Tibor 2014/2015 2014-12-05 12:16:22
    módosít töröl Bolyai Matematika Csapatverseny matematika megyei 1. forduló 4. csapat Németh Mária Tóth Tibor 2014/2015 2014-12-05 12:16:22
    módosít töröl Bolyai Matematika Csapatverseny matematika megyei 1. forduló 4. csapat Szabó Dorina Tóth Tibor 2014/2015 2014-12-05 12:16:22
    módosít töröl Hittan hittan városi 1. csapat Vasas Anna Vincze Judit 2014/2015 2014-12-02 22:27:40
    módosít töröl Hittan hittan városi 1. csapat Szabó Dominik Vincze Judit 2014/2015 2014-12-02 22:26:39
    módosít töröl Hittan hittan városi 1. csapat Frankó Boglárka Vincze Judit 2014/2015 2014-12-02 22:25:15
    módosít töröl Hittan hittan városi 1. csapat Berecz Máté Vincze Judit 2014/2015 2014-12-02 22:24:04
    módosít töröl Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny magyar irodalom / nyelvtan megyei 3. csapat László Hunor Dávid Szemerszki Mihályné 2014/2015 2014-11-30 20:08:27
    módosít töröl Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny magyar irodalom / nyelvtan megyei 3. csapat Spekker Dorina Szemerszki Mihályné 2014/2015 2014-11-30 20:08:27
    módosít töröl Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny magyar irodalom / nyelvtan megyei 3. csapat Szabó Dominik Szemerszki Mihályné 2014/2015 2014-11-30 20:08:27
    módosít töröl Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny magyar irodalom / nyelvtan megyei 3. csapat Vasas Anna Szemerszki Mihályné 2014/2015 2014-11-30 20:08:27
    módosít töröl Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny magyar irodalom / nyelvtan megyei 1. csapat Csobádi Viktor Soltész Ágnes 2013/2014 2014-11-30 17:20:01
    módosít töröl Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny magyar irodalom / nyelvtan megyei 1. csapat Mátraházi Krisztián Márk Soltész Ágnes 2013/2014 2014-11-30 17:20:01
    módosít töröl Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny magyar irodalom / nyelvtan megyei 1. csapat Nagy Dominik Soltész Ágnes 2013/2014 2014-11-30 17:20:01
    módosít töröl Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny magyar irodalom / nyelvtan megyei 1. csapat Rencsicsovszki Bence Soltész Ágnes 2013/2014 2014-11-30 17:20:01
    módosít töröl Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny magyar irodalom / nyelvtan megyei 4. csapat Feczkó Csanád Szemerszki Mihályné 2014/2015 2014-11-30 17:09:57
    módosít töröl Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny magyar irodalom / nyelvtan megyei 4. csapat Kovács Dorottya Szemerszki Mihályné 2014/2015 2014-11-30 17:09:57
    módosít töröl Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny magyar irodalom / nyelvtan megyei 4. csapat Szauervein Zsanett Szemerszki Mihályné 2014/2015 2014-11-30 17:09:57
    módosít töröl Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny magyar irodalom / nyelvtan megyei 4. csapat Takács Anna Szemerszki Mihályné 2014/2015 2014-11-30 17:09:57
    módosít töröl Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny magyar irodalom / nyelvtan megyei 4. csapat Kovács Lőrinc Szemerszki Mihályné 2014/2015 2014-11-30 17:07:57
    módosít töröl Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny magyar irodalom / nyelvtan megyei 4. csapat Kruppa Katalin Szemerszki Mihályné 2014/2015 2014-11-30 17:07:57
    módosít töröl Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny magyar irodalom / nyelvtan megyei 4. csapat Vancz Máté Szemerszki Mihályné 2014/2015 2014-11-30 17:07:57
    módosít töröl Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny magyar irodalom / nyelvtan megyei 4. csapat Velkey Borbála Szemerszki Mihályné 2014/2015 2014-11-30 17:07:57
    módosít töröl Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny magyar irodalom / nyelvtan megyei 4. csapat Árgyel Anna Hutka József 2014/2015 2014-11-30 17:03:28
    módosít töröl Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny magyar irodalom / nyelvtan megyei 4. csapat Oláh Dorottya Hutka József 2014/2015 2014-11-30 17:03:28
    módosít töröl Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny magyar irodalom / nyelvtan megyei 4. csapat Sárkány Egon Hutka József 2014/2015 2014-11-30 17:03:28
    módosít töröl Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny magyar irodalom / nyelvtan megyei 4. csapat Szabó Eszter Hutka József 2014/2015 2014-11-30 17:03:28
    módosít töröl Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny magyar irodalom / nyelvtan megyei 6. csapat Gulybán Csongor Hutka József 2014/2015 2014-11-30 17:00:39
    módosít töröl Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny magyar irodalom / nyelvtan megyei 6. csapat Lukács Barnabás Hutka József 2014/2015 2014-11-30 17:00:39
    módosít töröl Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny magyar irodalom / nyelvtan megyei 6. csapat Németh Benjámin Hutka József 2014/2015 2014-11-30 17:00:39
    módosít töröl Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny magyar irodalom / nyelvtan megyei 6. csapat Takács Donát Hutka József 2014/2015 2014-11-30 17:00:39
    módosít töröl Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny magyar irodalom / nyelvtan megyei 4. csapat Ladányi Anna Hutka József 2014/2015 2014-11-30 16:56:47
    módosít töröl Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny magyar irodalom / nyelvtan megyei 4. csapat Szabó András Márton Hutka József 2014/2015 2014-11-30 16:56:47
    módosít töröl Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny magyar irodalom / nyelvtan megyei 4. csapat Tóth Áron Benedek Hutka József 2014/2015 2014-11-30 16:56:47
    módosít töröl Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny magyar irodalom / nyelvtan megyei 4. csapat Vargay András Dávid Hutka József 2014/2015 2014-11-30 16:56:47
    módosít töröl Tervezz egy designos rajz országos 1. egyéni Kapi Boglárka Vincze Judit 2014/2015 2014-11-24 18:38:15
    módosít töröl Tervezz egy designos rajz országos 1. egyéni Mádli Boglárka Vincze Judit 2014/2015 2014-11-24 18:37:22
    módosít töröl Tervezz egy designos rajz országos 1. egyéni Szunyogh Kata Vincze Judit 2014/2015 2014-11-24 18:37:07
    módosít töröl Tervezz egy designos rajz országos 1. egyéni Kerekes Kisanna Majorszki András 2014/2015 2014-11-24 18:36:50
    módosít töröl Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny magyar irodalom / nyelvtan megyei 3. csapat Mátraházi Krisztián Márk Soltész Ágnes 2014/2015 2014-11-22 23:26:52
    módosít töröl Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny magyar irodalom / nyelvtan megyei 3. csapat Csobádi Viktor Soltész Ágnes 2014/2015 2014-11-22 23:26:52
    módosít töröl Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny magyar irodalom / nyelvtan megyei 3. csapat Raisz Gellért Balázs Soltész Ágnes 2014/2015 2014-11-22 23:26:52
    módosít töröl Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny magyar irodalom / nyelvtan megyei 3. csapat Rencsicsovszki Bence Soltész Ágnes 2014/2015 2014-11-22 23:26:52
    módosít töröl Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny magyar irodalom / nyelvtan megyei 2. csapat Boldogh Benedek Lőveiné Árva Melinda 2014/2015 2014-11-22 23:12:28
    módosít töröl Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny magyar irodalom / nyelvtan megyei 2. csapat Juhász - Vankó Gellért Levent Lőveiné Árva Melinda 2014/2015 2014-11-22 23:12:28
    módosít töröl Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny magyar irodalom / nyelvtan megyei 2. csapat Szarka Edit Lőveiné Árva Melinda 2014/2015 2014-11-22 23:12:28
    módosít töröl Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny magyar irodalom / nyelvtan megyei 2. csapat Tóbiás Panni Lőveiné Árva Melinda 2014/2015 2014-11-22 23:12:28
    módosít töröl Gárdus János Megyei Idegennyelvű Szavalóversenyen francia nyelv megyei 2. egyéni Molnár Enikő Szalóki Csilla 2014/2015 2014-11-17 19:44:10
    módosít töröl Radnóti Miklós szavalóverseny magyar irodalom / nyelvtan városi 4. egyéni Szrenka Ágoston Péter Lőveiné Árva Melinda 2014/2015 2014-11-11 19:20:01
    módosít töröl Dürer matematika területi 2. csapat Beszterczey Kristóf Németh Anna 2014/2015 2014-11-11 09:51:23
    módosít töröl Dürer matematika területi 2. csapat Feczkó Villő Németh Anna 2014/2015 2014-11-11 09:51:23
    módosít töröl Dürer matematika területi 2. csapat Nagy Vencel Németh Anna 2014/2015 2014-11-11 09:51:23
    módosít töröl Bolyai Matematika Csapatverseny matematika megyei 5. csapat Bulla Gerald Sike László 2014/2015 2014-11-07 11:28:31
    módosít töröl Bolyai Matematika Csapatverseny matematika megyei 5. csapat Gedeon Máté Károly Sike László 2014/2015 2014-11-07 11:28:31
    módosít töröl Bolyai Matematika Csapatverseny matematika megyei 5. csapat Juhász András Barnabás Sike László 2014/2015 2014-11-07 11:28:31
    módosít töröl Bolyai Matematika Csapatverseny matematika megyei 5. csapat Várhegyi Csaba Sike László 2014/2015 2014-11-07 11:28:31
    módosít töröl Bolyai Matematika Csapatverseny matematika megyei 6. csapat Gecsei Bendegúz István Németh Anna 2014/2015 2014-11-07 11:26:28
    módosít töröl Bolyai Matematika Csapatverseny matematika megyei 6. csapat Hámori Mátyás Németh Anna 2014/2015 2014-11-07 11:26:28
    módosít töröl Bolyai Matematika Csapatverseny matematika megyei 6. csapat Mérai Lilian Pilar Németh Anna 2014/2015 2014-11-07 11:26:28
    módosít töröl Bolyai Matematika Csapatverseny matematika megyei 6. csapat Oláh Marcell Németh Anna 2014/2015 2014-11-07 11:26:28
    módosít töröl Bolyai Matematika Csapatverseny matematika megyei 4. csapat Krajnyák Réka Tóth Tibor 2014/2015 2014-11-07 11:23:36
    módosít töröl Bolyai Matematika Csapatverseny matematika megyei 4. csapat Molnár Lilla Tóth Tibor 2014/2015 2014-11-07 11:23:36
    módosít töröl Bolyai Matematika Csapatverseny matematika megyei 4. csapat Németh Mária Tóth Tibor 2014/2015 2014-11-07 11:23:36
    módosít töröl Bolyai Matematika Csapatverseny matematika megyei 4. csapat Szabó Dorina Tóth Tibor 2014/2015 2014-11-07 11:23:36
    módosít töröl Bolyai Matematika Csapatverseny matematika megyei 3. csapat Demeter Ambrus Németh Anna 2014/2015 2014-11-05 13:42:36
    módosít töröl Bolyai Matematika Csapatverseny matematika megyei 3. csapat Kondás Péter Németh Anna 2014/2015 2014-11-05 13:42:36
    módosít töröl Bolyai Matematika Csapatverseny matematika megyei 3. csapat Liska Tamás Németh Anna 2014/2015 2014-11-05 13:42:36
    módosít töröl Bolyai Matematika Csapatverseny matematika megyei 3. csapat Oláh Soma Németh Anna 2014/2015 2014-11-05 13:42:36
    módosít töröl Hívunk, jöjj, mert késve késő! egészségnevelés megyei 1. forduló 2. csapat Demjén Borbála Vass Krisztina 2014/2015 2014-11-05 07:33:29
    módosít töröl Hívunk, jöjj, mert késve késő! egészségnevelés megyei 1. forduló 2. csapat Kakuk Zita Vass Krisztina 2014/2015 2014-11-05 07:33:29
    módosít töröl Hívunk, jöjj, mert késve késő! egészségnevelés megyei 1. forduló 2. csapat Kollár Kitti Vass Krisztina 2014/2015 2014-11-05 07:33:29
    módosít töröl Hívunk, jöjj, mert késve késő! egészségnevelés megyei 1. forduló 2. csapat Ötvös Anna Vass Krisztina 2014/2015 2014-11-05 07:33:29
    módosít töröl Hívunk, jöjj, mert késve késő! egészségnevelés megyei 1. forduló 2. csapat Váczy Lili Vass Krisztina 2014/2015 2014-11-05 07:33:29
    módosít töröl A méhnyakrák megelőzhető: védőoltással, szűréssel egészségnevelés megyei 1. forduló 4. csapat Pós Polett Vass Krisztina 2014/2015 2014-11-03 15:51:11
    módosít töröl A méhnyakrák megelőzhető: védőoltással, szűréssel egészségnevelés megyei 1. forduló 4. csapat Spekker Dorina Vass Krisztina 2014/2015 2014-11-03 15:51:11
    módosít töröl A méhnyakrák megelőzhető: védőoltással, szűréssel egészségnevelés megyei 1. forduló 4. csapat Bodolai Anna Vass Krisztina 2014/2015 2014-11-03 15:51:11
    módosít töröl A méhnyakrák megelőzhető: védőoltással, szűréssel egészségnevelés megyei 1. forduló 4. csapat Szklenár Eszter Vass Krisztina 2014/2015 2014-11-03 15:51:11
    módosít töröl Szirmai Általános Iskola-Rejtvényfejtő Verseny angol nyelv városi 1. forduló 3. csapat Demjén Borbála Csizmarik Irén 2013/2014 2014-06-25 21:51:32
    módosít töröl Szirmai Általános Iskola-Rejtvényfejtő Verseny angol nyelv városi 1. forduló 3. csapat Kollár Kitti Csizmarik Irén 2013/2014 2014-06-25 21:51:32
    módosít töröl Mezzofanti-Katolikus Iskolák versenye angol nyelv országos 1. forduló eredményesen szerepelt egyéni Saláta Zsuzsa Csizmarik Irén 2013/2014 2014-06-25 21:23:06
    módosít töröl Oxford Glogster Verseny angol nyelv nemzetközi 1. forduló eredményesen szerepelt csapat Balajti Melinda Csizmarik Irén 2013/2014 2014-06-25 21:18:34
    módosít töröl Oxford Glogster Verseny angol nyelv nemzetközi 1. forduló eredményesen szerepelt csapat Demjén Borbála Csizmarik Irén 2013/2014 2014-06-25 21:18:34
    módosít töröl Oxford Glogster Verseny angol nyelv nemzetközi 1. forduló eredményesen szerepelt csapat Juhász Anna Csizmarik Irén 2013/2014 2014-06-25 21:18:34
    módosít töröl Oxford Glogster Verseny angol nyelv nemzetközi 1. forduló eredményesen szerepelt csapat Kakuk Zita Csizmarik Irén 2013/2014 2014-06-25 21:18:34
    módosít töröl Oxford Glogster Verseny angol nyelv nemzetközi 1. forduló eredményesen szerepelt csapat Katinszki Boglárka Csizmarik Irén 2013/2014 2014-06-25 21:18:34
    módosít töröl Oxford Glogster Verseny angol nyelv nemzetközi 1. forduló eredményesen szerepelt csapat Kollár Kitti Csizmarik Irén 2013/2014 2014-06-25 21:18:34
    módosít töröl Oxford Glogster Verseny angol nyelv nemzetközi 1. forduló eredményesen szerepelt csapat Piskóti Liliána Csizmarik Irén 2013/2014 2014-06-25 21:18:34
    módosít töröl Oxford Glogster Verseny angol nyelv nemzetközi 1. forduló eredményesen szerepelt csapat Urbán Laura Dóra Csizmarik Irén 2013/2014 2014-06-25 21:18:34
    módosít töröl Oxford Glogster Verseny angol nyelv nemzetközi 1. forduló eredményesen szerepelt csapat Gilányi Anna Csizmarik Irén 2013/2014 2014-06-25 21:18:34
    módosít töröl Oxford Glogster Verseny angol nyelv nemzetközi 1. forduló eredményesen szerepelt csapat Homolya Panni Csizmarik Irén 2013/2014 2014-06-25 21:18:34
    módosít töröl Oxford Glogster Verseny angol nyelv nemzetközi 1. forduló eredményesen szerepelt csapat Imregh András István Csizmarik Irén 2013/2014 2014-06-25 21:18:34
    módosít töröl Oxford Glogster Verseny angol nyelv nemzetközi 1. forduló eredményesen szerepelt csapat Kis Luca Bianka Csizmarik Irén 2013/2014 2014-06-25 21:18:34
    módosít töröl Oxford Glogster Verseny angol nyelv nemzetközi 1. forduló eredményesen szerepelt csapat Lucák Laura Csizmarik Irén 2013/2014 2014-06-25 21:18:34
    módosít töröl Oxford Glogster Verseny angol nyelv nemzetközi 1. forduló eredményesen szerepelt csapat Nagy Valentina Csizmarik Irén 2013/2014 2014-06-25 21:18:34
    módosít töröl Oxford Glogster Verseny angol nyelv nemzetközi 1. forduló eredményesen szerepelt csapat Poncsák Ádám Patrik Csizmarik Irén 2013/2014 2014-06-25 21:18:34
    módosít töröl Oxford Glogster Verseny angol nyelv nemzetközi 1. forduló eredményesen szerepelt csapat Révész Eszter Csizmarik Irén 2013/2014 2014-06-25 21:18:34
    módosít töröl Oxford Glogster Verseny angol nyelv nemzetközi 1. forduló eredményesen szerepelt csapat Szabados Natália Csizmarik Irén 2013/2014 2014-06-25 21:18:34
    módosít töröl Oxford Glogster Verseny angol nyelv nemzetközi 1. forduló eredményesen szerepelt csapat Szabó András Miklós Csizmarik Irén 2013/2014 2014-06-25 21:18:34
    módosít töröl Oxford Glogster Verseny angol nyelv nemzetközi 1. forduló eredményesen szerepelt csapat Tucsek Máté Csizmarik Irén 2013/2014 2014-06-25 21:18:34
    módosít töröl Oxford Glogster Verseny angol nyelv nemzetközi 1. forduló eredményesen szerepelt csapat Zsimala Fanni Csizmarik Irén 2013/2014 2014-06-25 21:18:34
    módosít töröl Károly Ireneusz Fizika Tanulmányi Verseny kísérlet fizika egyéb 1. csapat Imregh András István Tóth Tibor 2013/2014 2014-06-25 15:07:57
    módosít töröl Károly Ireneusz Fizika Tanulmányi Verseny kísérlet fizika egyéb 1. csapat Pistai Titusz Tóth Tibor 2013/2014 2014-06-25 15:07:57
    módosít töröl Eszterházy Károly Tanárképző Főiskola-Szépkiejtési angol nyelv megyei 1. forduló 2. egyéni Demjén Dorottya Csizmarik Irén 2013/2014 2014-06-24 21:12:36
    módosít töröl Szirmai Általános Iskola-Rejtvényfejtő verseny angol nyelv városi 1. forduló 5. csapat Csobádi Viktor Csizmarik Irén 2013/2014 2014-06-24 11:22:34
    módosít töröl Jedlik Ányos TIT-Angol vers- és prózamondó verseny angol nyelv megyei 1. forduló 9. egyéni Juhász Anna Csizmarik Irén 2013/2014 2014-06-24 11:18:07
    módosít töröl Langwest Országos Tehetségkutató Verseny angol nyelv országos 1. forduló egyéni Balajti Melinda Csizmarik Irén 2013/2014 2014-06-24 11:10:21
    módosít töröl Langwest Országos Tehetségkutató Verseny angol nyelv országos 1. forduló egyéni Zsimala Fanni Csizmarik Irén 2013/2014 2014-06-24 11:05:43
    módosít töröl Görög Katolikus Ált.Isk.-civilizációs verseny-Ausz angol nyelv városi 1. forduló 4. csapat Poncsák Ádám Patrik Csizmarik Irén 2013/2014 2014-06-24 10:52:44
    módosít töröl Szent Imre Általános Iskola - civilizásiós verseny angol nyelv városi 1. forduló 1. csapat Kakuk Zita Csizmarik Irén 2013/2014 2014-06-24 10:50:18
    módosít töröl Langwest verseny angol nyelv országos 2. forduló B2 nyelvvizsga egyéni Somosi Gábor László Buzáné Kiss Judit 2013/2014 2014-06-24 09:56:31
    módosít töröl Szent Imre Ált. Iskola angol nyelvi versenye angol nyelv megyei 1. forduló 1. csapat Kovács Nóra Buzáné Kiss Judit 2013/2014 2014-06-24 09:48:32
    módosít töröl ECL Nyelvi verseny angol nyelv országos C1 nyelvvizsga egyéni Hejczei Laura Dojcsák Adrienn 2013/2014 2014-06-24 09:20:10
    módosít töröl Langwest Országos Tehetségkutató Tanulmányi Versen angol nyelv országos 2. forduló B2 nyelvvizsga egyéni Dabasi Halász Zsigmond Dojcsák Adrienn 2013/2014 2014-06-24 09:16:17
    módosít töröl Langwest Országos Tehetségkutató Nyelvi Verseny angol nyelv országos 1. forduló 23. egyéni Takács Anna Szatur Anett 2013/2014 2014-06-24 07:37:45
    módosít töröl Langwest Országos Tehetségkutató Nyelvi Verseny angol nyelv országos 1. forduló 15. egyéni Sirokai Petra Szatur Anett 2013/2014 2014-06-24 07:37:04
    módosít töröl Bibliaértő angol nyelvi verseny angol nyelv városi 1. forduló 4. csapat Oláh Soma Szatur Anett 2013/2014 2014-06-24 07:35:25
    módosít töröl Bibliaértő angol nyelvi verseny angol nyelv városi 1. forduló 4. csapat Takács Anna Szatur Anett 2013/2014 2014-06-24 07:35:25
    módosít töröl Városi Civilizációs verseny - Ausztrália angol nyelv városi 1. forduló 4. csapat Szauervein Zsanett Szatur Anett 2013/2014 2014-06-24 07:33:42
    módosít töröl Városi Civilizációs verseny angol nyelv városi 1. forduló 1. csapat Sirokai Petra Szatur Anett 2013/2014 2014-06-24 07:32:37
    módosít töröl Városi Civilizációs verseny angol nyelv városi 1. forduló 1. csapat Kovács Dorottya Szatur Anett 2013/2014 2014-06-24 07:32:37
    módosít töröl Takács Sándor történelem országos 4. csapat Németh Csenge Ambrus Judit 2013/2014 2014-06-23 22:08:20
    módosít töröl Takács Sándor történelem országos 4. csapat Ötvös Anna Ambrus Judit 2013/2014 2014-06-23 22:08:20
    módosít töröl Takács Sándor történelem országos 4. csapat Tóth Márk Ambrus Judit 2013/2014 2014-06-23 22:08:20
    módosít töröl Takács Sándor történelem országos 4. csapat Urbán Laura Dóra Ambrus Judit 2013/2014 2014-06-23 22:08:20
    módosít töröl Curie kémia kémia területi 2. forduló 5. egyéni Németh Csenge Ambrus Judit 2013/2014 2014-06-23 19:49:08
    módosít töröl Curie kémia kémia országos 3. forduló 15. egyéni Oláh Soma Ambrus Judit 2013/2014 2014-06-23 19:48:13
    módosít töröl Curie kémia kémia területi 2. forduló 1. csapat Oláh Soma Ambrus Judit 2013/2014 2014-06-23 19:47:37
    módosít töröl Curie kémia kémia területi 2. forduló 6. csapat Veréb Balázs Ambrus Judit 2013/2014 2014-06-23 19:47:04
    módosít töröl Curie kémia kémia területi 2. forduló 5. csapat Tinon Augustin Ambrus Judit 2013/2014 2014-06-23 19:46:44
    módosít töröl Bolyai csapatverseny matematika megyei 1. forduló 5. csapat Pacsai Luca Ambrus Judit 2013/2014 2014-06-23 19:44:42
    módosít töröl Aritmetika matematika városi 1. forduló 14. egyéni Takács Anna Ambrus Judit 2013/2014 2014-06-23 19:42:15
    módosít töröl Aritmetika matematika városi 1. forduló 4. egyéni Németh Luca Ambrus Judit 2013/2014 2014-06-23 19:41:36
    módosít töröl Kalmár László matematika megyei 1. forduló 2. egyéni Pacsai Luca Ambrus Judit 2013/2014 2014-06-23 19:40:23
    módosít töröl Kalmár László matematika megyei 1. forduló 4. egyéni Gajdócsi András Ambrus Judit 2013/2014 2014-06-23 19:39:32
    módosít töröl Dugonics András matematika országos 3. forduló 2. egyéni Gajdócsi András Ambrus Judit 2013/2014 2014-06-23 19:38:21
    módosít töröl Zrínyi Ilona matematika megyei 1. forduló 17. egyéni Kiss Annamária Réka Ambrus Judit 2013/2014 2014-06-23 19:36:59
    módosít töröl Zrínyi Ilona matematika megyei 1. forduló 11. egyéni Kondás Réka Anna Ambrus Judit 2013/2014 2014-06-23 19:36:36
    módosít töröl Töprengő matematika városi 1. forduló 3. egyéni Kondás Réka Anna Ambrus Judit 2013/2014 2014-06-23 19:35:43
    módosít töröl Curie matematika verseny matematika országos 3. forduló 2. egyéni Gajdócsi András Ambrus Judit 2013/2014 2014-06-23 19:34:20
    módosít töröl Curie matematika verseny matematika területi 2. forduló 6. egyéni Gergely Luca Ambrus Judit 2013/2014 2014-06-23 19:33:30
    módosít töröl Curie matematika verseny matematika területi 2. forduló 4. egyéni Lövei Dávid Ambrus Judit 2013/2014 2014-06-23 19:33:00
    módosít töröl Curie matematika verseny matematika területi 2. forduló 1. egyéni Pacsai Luca Ambrus Judit 2013/2014 2014-06-23 19:32:33
    módosít töröl Curie matematika verseny matematika területi 2. forduló 8. egyéni Henez Hanna Ambrus Judit 2013/2014 2014-06-23 19:31:17
    módosít töröl Curie matematika verseny matematika területi 2. forduló 1. egyéni Gajdócsi András Ambrus Judit 2013/2014 2014-06-23 19:30:46
    módosít töröl Kár lenne, ha Rák lenne biológia megyei 2. forduló 2. csapat Farkas Panna Vass Krisztina 2013/2014 2014-06-23 08:11:49
    módosít töröl Kár lenne, ha Rák lenne biológia megyei 2. forduló 2. csapat Kozma Júlia Vass Krisztina 2013/2014 2014-06-23 08:11:49
    módosít töröl Kár lenne, ha Rák lenne biológia megyei 2. forduló 2. csapat Nagy Boglárka Gréta Vass Krisztina 2013/2014 2014-06-23 08:11:49
    módosít töröl Felmenő rendszerű Elsősegélynyújtó verseny elsősegély megyei 2. csapat Bodolai Anna Vass Krisztina 2013/2014 2014-06-23 08:03:51
    módosít töröl Felmenő rendszerű Elsősegélynyújtó verseny elsősegély megyei 2. csapat Hirkó Hanna Vass Krisztina 2013/2014 2014-06-23 08:03:51
    módosít töröl Felmenő rendszerű Elsősegélynyújtó verseny elsősegély megyei 2. csapat Sike Gábor Vass Krisztina 2013/2014 2014-06-23 08:03:51
    módosít töröl Felmenő rendszerű Elsősegélynyújtó verseny elsősegély megyei 2. csapat Szepesi Marcell Vass Krisztina 2013/2014 2014-06-23 08:03:51
    módosít töröl Felmenő rendszerű Elsősegélynyújtó verseny elsősegély megyei 2. csapat Urbán Laura Dóra Vass Krisztina 2013/2014 2014-06-23 08:03:51
    módosít töröl Felmenő rendszerű Elsősegélynyújtó verseny elsősegély városi 3. csapat Dabasi Halász Zsigmond Vass Krisztina 2013/2014 2014-06-23 08:02:32
    módosít töröl Felmenő rendszerű Elsősegélynyújtó verseny elsősegély városi 3. csapat Dráviczki Eszter Vass Krisztina 2013/2014 2014-06-23 08:02:32
    módosít töröl Felmenő rendszerű Elsősegélynyújtó verseny elsősegély városi 3. csapat György Klára Vass Krisztina 2013/2014 2014-06-23 08:02:32
    módosít töröl Felmenő rendszerű Elsősegélynyújtó verseny elsősegély városi 3. csapat Nemes Márk Vass Krisztina 2013/2014 2014-06-23 08:02:32
    módosít töröl Felmenő rendszerű Elsősegélynyújtó verseny elsősegély városi 3. csapat Szelenge Anand Bertalan Vass Krisztina 2013/2014 2014-06-23 08:02:32
    módosít töröl Felmenő rendszerű Elsősegélynyújtó verseny elsősegély városi 4. csapat László Hunor Dávid Vass Krisztina 2013/2014 2014-06-23 08:01:35
    módosít töröl Felmenő rendszerű Elsősegélynyújtó verseny elsősegély városi 4. csapat Kara Gábor Vass Krisztina 2013/2014 2014-06-23 08:01:35
    módosít töröl Felmenő rendszerű Elsősegélynyújtó verseny elsősegély városi 4. csapat Szklenár Eszter Vass Krisztina 2013/2014 2014-06-23 08:01:35
    módosít töröl Felmenő rendszerű Elsősegélynyújtó verseny elsősegély városi 4. csapat Balajti Melinda Vass Krisztina 2013/2014 2014-06-23 08:01:35
    módosít töröl Felmenő rendszerű Elsősegélynyújtó verseny elsősegély városi 4. csapat Batuczki Szabolcs Vass Krisztina 2013/2014 2014-06-23 08:01:35
    módosít töröl Felmenő rendszerű Elsősegélynyújtó verseny elsősegély városi 1. csapat Bodolai Anna Vass Krisztina 2013/2014 2014-06-23 08:00:06
    módosít töröl Felmenő rendszerű Elsősegélynyújtó verseny elsősegély városi 1. csapat Hirkó Hanna Vass Krisztina 2013/2014 2014-06-23 08:00:06
    módosít töröl Felmenő rendszerű Elsősegélynyújtó verseny elsősegély városi 1. csapat Sike Gábor Vass Krisztina 2013/2014 2014-06-23 08:00:06
    módosít töröl Felmenő rendszerű Elsősegélynyújtó verseny elsősegély városi 1. csapat Szepesi Marcell Vass Krisztina 2013/2014 2014-06-23 08:00:06
    módosít töröl Felmenő rendszerű Elsősegélynyújtó verseny elsősegély városi 1. csapat Urbán Laura Dóra Vass Krisztina 2013/2014 2014-06-23 08:00:06
    módosít töröl Országos Elsősegély - ismereti verseny elsősegély országos 3. forduló 4. csapat Hirkó Hanna Vass Krisztina 2013/2014 2014-06-23 07:56:14
    módosít töröl Országos Elsősegély - ismereti verseny elsősegély országos 3. forduló 4. csapat Szepesi Marcell Vass Krisztina 2013/2014 2014-06-23 07:56:14
    módosít töröl Országos Elsősegély - ismereti verseny elsősegély országos 3. forduló 4. csapat Urbán Laura Dóra Vass Krisztina 2013/2014 2014-06-23 07:56:14
    módosít töröl Országos Elsősegély - ismereti verseny elsősegély országos 3. forduló 17. csapat Kollár Kitti Vass Krisztina 2013/2014 2014-06-23 07:55:25
    módosít töröl Országos Elsősegély - ismereti verseny elsősegély országos 3. forduló 17. csapat Németh Máté Vass Krisztina 2013/2014 2014-06-23 07:55:25
    módosít töröl Országos Elsősegély - ismereti verseny elsősegély országos 3. forduló 17. csapat Tilk Zsombor Vass Krisztina 2013/2014 2014-06-23 07:55:25
    módosít töröl Országos Elsősegély - ismereti verseny elsősegély országos 3. forduló 24. csapat Bulla Bettina Vass Krisztina 2013/2014 2014-06-23 07:54:31
    módosít töröl Országos Elsősegély - ismereti verseny elsősegély országos 3. forduló 24. csapat Dabasi Halász Zsigmond Vass Krisztina 2013/2014 2014-06-23 07:54:31
    módosít töröl Országos Elsősegély - ismereti verseny elsősegély országos 3. forduló 24. csapat Dráviczki Eszter Vass Krisztina 2013/2014 2014-06-23 07:54:31
    módosít töröl Elsősegély 5-6 elsősegély országos 3. forduló 23. csapat Nagy Ferenc Vass Krisztina 2013/2014 2014-06-23 07:52:21
    módosít töröl Elsősegély 5-6 elsősegély országos 3. forduló 23. csapat Pető Ákos György Vass Krisztina 2013/2014 2014-06-23 07:52:21
    módosít töröl Elsősegély 5-6 elsősegély országos 3. forduló 23. csapat Tinon Mehdi Vass Krisztina 2013/2014 2014-06-23 07:52:21
    módosít töröl Elsősegély 5-6 elsősegély országos 3. forduló 21. csapat Czipa András Vass Krisztina 2013/2014 2014-06-23 07:51:32
    módosít töröl Elsősegély 5-6 elsősegély országos 3. forduló 21. csapat Gordoni Dániel Gábor Vass Krisztina 2013/2014 2014-06-23 07:51:32
    módosít töröl Elsősegély 5-6 elsősegély országos 3. forduló 21. csapat Kara Gábor Vass Krisztina 2013/2014 2014-06-23 07:51:32
    módosít töröl Elsősegély 5-6 elsősegély országos 3. forduló 19. csapat Csorkász Adél Vass Krisztina 2013/2014 2014-06-23 07:50:25
    módosít töröl Elsősegély 5-6 elsősegély országos 3. forduló 19. csapat Farkas Nóra Vass Krisztina 2013/2014 2014-06-23 07:50:25
    módosít töröl Elsősegély 5-6 elsősegély országos 3. forduló 19. csapat Tóth Blanka Vass Krisztina 2013/2014 2014-06-23 07:50:25
    módosít töröl Elsősegély 5-6 elsősegély országos 3. forduló 18. csapat Csapó Bálint Vass Krisztina 2013/2014 2014-06-23 07:49:10
    módosít töröl Elsősegély 5-6 elsősegély országos 3. forduló 18. csapat Pacsai Cirill Vass Krisztina 2013/2014 2014-06-23 07:49:10
    módosít töröl Elsősegély 5-6 elsősegély országos 3. forduló 18. csapat Sárkány Egon Vass Krisztina 2013/2014 2014-06-23 07:49:10
    módosít töröl Elsősegély 5-6 elsősegély országos 3. forduló 17. csapat Csoma Krisztián Vass Krisztina 2013/2014 2014-06-23 07:48:19
    módosít töröl Elsősegély 5-6 elsősegély országos 3. forduló 17. csapat Jacsó József Vass Krisztina 2013/2014 2014-06-23 07:48:19
    módosít töröl Elsősegély 5-6 elsősegély országos 3. forduló 17. csapat Pusztai Leó Áron Vass Krisztina 2013/2014 2014-06-23 07:48:19
    módosít töröl Elsősegély 5-6 elsősegély országos 3. forduló 15. csapat Bodolai Anna Vass Krisztina 2013/2014 2014-06-23 07:47:27
    módosít töröl Elsősegély 5-6 elsősegély országos 3. forduló 15. csapat Molnár Liza Vass Krisztina 2013/2014 2014-06-23 07:47:27
    módosít töröl Elsősegély 5-6 elsősegély országos 3. forduló 15. csapat Szklenár Eszter Vass Krisztina 2013/2014 2014-06-23 07:47:27
    módosít töröl Felmenő rendszerű Csecsemőgondozási Verseny biológia megyei 2. csapat Pós Polett Vass Krisztina 2013/2014 2014-06-23 07:44:34
    módosít töröl Felmenő rendszerű Csecsemőgondozási Verseny biológia megyei 2. csapat Spekker Dorina Vass Krisztina 2013/2014 2014-06-23 07:44:34
    módosít töröl Felmenő rendszerű Csecsemőgondozási Verseny biológia megyei 2. csapat Zsimala Fanni Vass Krisztina 2013/2014 2014-06-23 07:44:34
    módosít töröl Felmenő rendszerű Csecsemőgondozási Verseny biológia városi 2. csapat Gunda Veronika Csenge Vass Krisztina 2013/2014 2014-06-23 07:43:13
    módosít töröl Felmenő rendszerű Csecsemőgondozási Verseny biológia városi 2. csapat Szemán Szabina Vass Krisztina 2013/2014 2014-06-23 07:43:13
    módosít töröl Felmenő rendszerű Csecsemőgondozási Verseny biológia városi 2. csapat Szemerszki Anna Vass Krisztina 2013/2014 2014-06-23 07:43:13
    módosít töröl Felmenő rendszerű Csecsemőgondozási Verseny biológia városi 1. csapat Pós Polett Vass Krisztina 2013/2014 2014-06-23 07:41:23
    módosít töröl Felmenő rendszerű Csecsemőgondozási Verseny biológia városi 1. csapat Spekker Dorina Vass Krisztina 2013/2014 2014-06-23 07:41:23
    módosít töröl Felmenő rendszerű Csecsemőgondozási Verseny biológia városi 1. csapat Zsimala Fanni Vass Krisztina 2013/2014 2014-06-23 07:41:23
    módosít töröl Kár lenne, ha Rák lenne biológia országos 3. forduló 1. csapat Gedeon András Vass Krisztina 2013/2014 2014-06-23 07:35:04
    módosít töröl Kár lenne, ha Rák lenne biológia országos 3. forduló 1. csapat Fogarasi Virág Vass Krisztina 2013/2014 2014-06-23 07:35:04
    módosít töröl Kár lenne, ha Rák lenne biológia országos 3. forduló 1. csapat Hári Zsófia Vass Krisztina 2013/2014 2014-06-23 07:35:04
    módosít töröl Kár lenne, ha Rák lenne biológia országos 3. forduló 1. csapat Németh B. Nóra Vass Krisztina 2013/2014 2014-06-23 07:35:04
    módosít töröl Kár lenne, ha Rák lenne biológia országos 3. forduló 1. csapat Pénzeli Gabriella Vass Krisztina 2013/2014 2014-06-23 07:35:04
    módosít töröl Hancsók Kálmán megyei matematika verseny matematika megyei 2. csapat Pammer Tamás Gulyásné Vastag Irén 2013/2014 2014-06-22 10:38:44
    módosít töröl Hancsók Kálmán megyei matematika verseny matematika megyei 2. csapat Hatala Réka Erzsébet Toró Csaba 2013/2014 2014-06-22 10:37:02
    módosít töröl Hancsók Kálmán megyei matematika verseny matematika megyei 2. csapat Dudás Benedek Toró Csaba 2013/2014 2014-06-22 10:37:02
    módosít töröl Hancsók Kálmán megyei matematika verseny matematika megyei 2. csapat Hatala Imre József Toró Csaba 2013/2014 2014-06-22 10:37:02
    módosít töröl Hancsók Kálmán megyei matematika verseny matematika megyei 2. csapat Béri János Toró Csaba 2013/2014 2014-06-22 10:37:02
    módosít töröl Hancsók Kálmán megyei matematika verseny matematika megyei 2. csapat Edöcsény Ágnes Csenge Toró Csaba 2013/2014 2014-06-22 10:37:02
    módosít töröl BME Energeitikai Szakkollégiumi Verseny fizika országos 3. forduló 3. csapat Siroki Szilveszter Ákos Baloghné Gyüre Judit 2013/2014 2014-06-21 13:50:06
    módosít töröl BME Energeitikai Szakkollégiumi Verseny fizika országos 3. forduló 3. csapat Preinsperger Máté Baloghné Gyüre Judit 2013/2014 2014-06-21 13:49:26
    módosít töröl BME Energeitikai Szakkollégiumi Verseny fizika országos 3. forduló 9. csapat Molnár Ádám Baloghné Gyüre Judit 2013/2014 2014-06-21 13:48:45
    módosít töröl BME Energeitikai Szakkollégiumi Verseny fizika országos 3. forduló 9. csapat Papp Gergely 960429 Baloghné Gyüre Judit 2013/2014 2014-06-21 13:47:53
    módosít töröl BláThy Ottó Természettudományi Városi Verseny fizika városi 1. forduló 2. csapat Kiss Marcell Lóránd Baloghné Gyüre Judit 2013/2014 2014-06-21 13:47:18
    módosít töröl BláThy Ottó Természettudományi Városi Verseny fizika városi 1. forduló 2. csapat Szemerszki Mihály Baloghné Gyüre Judit 2013/2014 2014-06-21 13:46:33
    módosít töröl BláThy Ottó Természettudományi Városi Verseny fizika városi 1. forduló 2. csapat Lelkes Gergely Baloghné Gyüre Judit 2013/2014 2014-06-21 13:44:46
    módosít töröl BME Energeitikai Szakkollégiumi Verseny fizika országos 3. forduló 9. csapat Gajdócsi Gergely Baloghné Gyüre Judit 2013/2014 2014-06-21 13:42:46
    módosít töröl BME Energeitikai Szakkollégiumi Verseny fizika országos 3. forduló 3. csapat Menyhért József Baloghné Gyüre Judit 2013/2014 2014-06-21 13:40:39
    módosít töröl Károly Iréneusz fizika országos 2. forduló 3. Lelkes Gergely Baloghné Gyüre Judit 2013/2014 2014-06-21 13:39:00
    módosít töröl Károly Iréneusz fizika országos 2. forduló 3. egyéni Feczkó Botond Baloghné Gyüre Judit 2013/2014 2014-06-21 13:37:21
    módosít töröl Megyei Középiskolai rajzverseny rajz megyei 1. egyéni Semsey Áron Vincze Judit 2013/2014 2014-06-21 12:34:54
    módosít töröl Megyei Középiskolai rajzverseny rajz megyei 1. egyéni Lelkes Gergely Vincze Judit 2013/2014 2014-06-21 12:34:27
    módosít töröl Megyei Középiskolai rajzverseny rajz megyei 2. egyéni Horváth Zsófia Vincze Judit 2013/2014 2014-06-21 12:33:48
    módosít töröl Regionális középiskolai rajzverseny rajz különdíj egyéni Semsey Áron Vincze Judit 2013/2014 2014-06-21 12:32:10
    módosít töröl Miskolci kocsonyafesztivál rajzpályázata rajz városi különdíj egyéni Spekker Dorina Vincze Judit 2013/2014 2014-06-21 11:10:56
    módosít töröl Megyei Általános Iskolai rajzverseny rajz megyei 4. egyéni Mádli Boglárka Vincze Judit 2013/2014 2014-06-21 11:09:27
    módosít töröl Megyei Általános Iskolai rajzverseny rajz megyei 2. egyéni Gilányi Anna Vincze Judit 2013/2014 2014-06-21 11:08:34
    módosít töröl Megyei Általános Iskolai rajzverseny rajz megyei 1. egyéni Kerekes Kisanna Majorszki András 2013/2014 2014-06-21 11:06:34
    módosít töröl Országos Zománcművészeti Biennálé rajz országos 1. egyéni Mádli Boglárka Vincze Judit 2013/2014 2014-06-21 10:59:34
    módosít töröl Zrinyi Matematika Verseny matematika megyei 5. egyéni Gulyás István Flórián Toró Csaba 2013/2014 2014-06-21 10:47:01
    módosít töröl OKTV matematika országos 2. forduló eredményesen szerepelt Dudás Benedek Toró Csaba 2013/2014 2014-06-21 10:43:57
    módosít töröl OKTV matematika országos 2. forduló eredményesen szerepelt Gajdócsi Gergely Toró Csaba 2013/2014 2014-06-21 10:43:57
    módosít töröl Hancsók Kálmán Megyei matematika verseny matematika megyei 4. egyéni Pákozdi Máté Márk Toró Csaba 2013/2014 2014-06-21 10:36:48
    módosít töröl Hancsók Kálmán Megyei matematika verseny matematika megyei 4. egyéni Hatala Imre József Toró Csaba 2013/2014 2014-06-21 10:36:48
    módosít töröl Országismeret (ME BTK Modern Filológiai Int. szerv angol nyelv városi 3. egyéni Juhász Bence Szabóné Farkas Emma 2013/2014 2014-06-21 08:11:03
    módosít töröl Országismeret (ME BTK Modern Fi Filológiai Int.á angol nyelv városi 2. egyéni Virosztek Dalma Szabóné Farkas Emma 2013/2014 2014-06-21 08:07:40
    módosít töröl Német bibliafordító - és szövegértési verseny német nyelv városi 2. egyéni Németh Mihály Szabó Andras 2013/2014 2014-06-21 07:41:57
    módosít töröl Városi német helyesíró verseny német nyelv városi 3. egyéni Tóth Karina Koseczki Tamásné 2013/2014 2014-06-21 07:37:04
    módosít töröl Városi német helyesíró verseny német nyelv városi 3. egyéni Sallai Zsombor Koseczki Tamásné 2013/2014 2014-06-21 07:34:13
    módosít töröl Városi német nyelvű tesztmegoldó versenyen német nyelv városi 1. egyéni Sallai Zsombor Koseczki Tamásné 2013/2014 2014-06-21 07:30:10
    módosít töröl Városi német nyelvű tesztmegoldó versenyen német nyelv városi 2. egyéni Krajnik Fanni Koseczki Tamásné 2013/2014 2014-06-21 07:29:28
    módosít töröl Városi német nyelvű tesztmegoldó versenyen német nyelv városi 1. egyéni Tóth Karina Koseczki Tamásné 2013/2014 2014-06-21 07:29:01
    módosít töröl Városi német nyelvű tesztmegoldó versenyen német nyelv városi 2. egyéni Tóth Ágnes Koseczki Tamásné 2013/2014 2014-06-21 07:27:56
    módosít töröl Curie Kémia Verseny kémia területi 3. egyéni Homolya Panni Ambrus Judit 2013/2014 2014-06-21 00:19:27
    módosít töröl Arany Dániel Matematikai Tanulóverseny matematika országos 2. forduló egyéni Gulyás István Flórián Toró Csaba 2013/2014 2014-06-20 23:49:46
    módosít töröl Madarak és Fák Napja Országos Verseny biológia megyei 2. csapat Németh Máté Polák Péter 2013/2014 2014-06-20 23:39:45
    módosít töröl Madarak és Fák Napja Országos Verseny biológia megyei 2. csapat Tilk Zsombor Polák Péter 2013/2014 2014-06-20 23:39:45
    módosít töröl Madarak és Fák Napja Országos Verseny biológia megyei 2. csapat Tóth Márk Polák Péter 2013/2014 2014-06-20 23:39:45
    módosít töröl Zrínyi Ilona Matematikaverseny matematika megyei 5. egyéni Gulyás István Flórián Toró Csaba 2013/2014 2014-06-20 23:39:43
    módosít töröl Curie Környzetvédelmi Csapatverseny biológia területi 9. csapat Gyurkó Kinga Polák Péter 2013/2014 2014-06-20 23:36:30
    módosít töröl Curie Környzetvédelmi Csapatverseny biológia területi 9. csapat Kriston Boglárka Polák Péter 2013/2014 2014-06-20 23:36:30
    módosít töröl Curie Környzetvédelmi Csapatverseny biológia területi 9. csapat Zemlényi Hanna Zóra Polák Péter 2013/2014 2014-06-20 23:36:30
    módosít töröl CURIE Környezetvédelmi Csapatverseny biológia területi 3. csapat Gilányi Anna Polák Péter 2013/2014 2014-06-20 23:34:47
    módosít töröl CURIE Környezetvédelmi Csapatverseny biológia területi 3. csapat Nagy Valentina Polák Péter 2013/2014 2014-06-20 23:34:47
    módosít töröl CURIE Környezetvédelmi Csapatverseny biológia területi 3. csapat Szunyogh Kata Polák Péter 2013/2014 2014-06-20 23:34:47
    módosít töröl CURIE Környezetvédelmi csapatverseny biológia területi 2. csapat Csokai Lilianna Judit Polák Péter 2013/2014 2014-06-20 23:33:14
    módosít töröl CURIE Környezetvédelmi csapatverseny biológia területi 2. csapat Debreceni Eszter Polák Péter 2013/2014 2014-06-20 23:33:14
    módosít töröl CURIE Környezetvédelmi csapatverseny biológia területi 2. csapat Németh Csenge Polák Péter 2013/2014 2014-06-20 23:33:14
    módosít töröl Young People in European Forests biológia országos 1. forduló 7. csapat Béri János Polák Péter 2013/2014 2014-06-20 23:30:19
    módosít töröl Young People in European Forests biológia országos 1. forduló 7. csapat Polák Péter Polák Péter 2013/2014 2014-06-20 23:30:19
    módosít töröl Young People in European Forests biológia országos 1. forduló eredményesen szerepelt csapat Vékony Bálint Polák Péter 2013/2014 2014-06-20 23:29:37
    módosít töröl Young People in European Forests biológia országos 1. forduló eredményesen szerepelt csapat Dorony Balázs Polák Péter 2013/2014 2014-06-20 23:29:37
    módosít töröl Young People in European Forests biológia országos 1. forduló eredményesen szerepelt csapat Orosz Álmos Botond Polák Péter 2013/2014 2014-06-20 23:29:37
    módosít töröl Madarak és Fák Napja Országos Verseny biológia országos 11. csapat Demeter Ambrus Polák Péter 2013/2014 2014-06-20 23:26:08
    módosít töröl CURIE Környezetvédelmi Csapatverseny biológia országos 18. csapat Demeter Ambrus Polák Péter 2013/2014 2014-06-20 23:24:59
    módosít töröl CURIE Környezetvédelmi Csapatverseny biológia országos 18. csapat Liska Tamás Polák Péter 2013/2014 2014-06-20 23:24:59
    módosít töröl CURIE Környezetvédelmi Csapatverseny biológia országos 18. csapat Oláh Soma Polák Péter 2013/2014 2014-06-20 23:24:59
    módosít töröl Dr Árokszállásy Zoltán Biológia és Környezetvédelm biológia országos 5. egyéni Szűcs Botond Polák Péter 2013/2014 2014-06-20 23:22:28
    módosít töröl Madarak és Fák Napja Országos Verseny biológia országos 11. csapat Barati Noémi Polák Péter 2013/2014 2014-06-20 23:20:23
    módosít töröl Madarak és Fák Napja Országos Verseny biológia országos 11. csapat Liska Tamás Polák Péter 2013/2014 2014-06-20 23:20:23
    módosít töröl Stockholm Junior Water Prize (SJWP) biológia nemzetközi eredményesen szerepelt csapat Béri János Polák Péter 2013/2014 2014-06-20 23:18:21
    módosít töröl Stockholm Junior Water Prize (SJWP) biológia nemzetközi eredményesen szerepelt csapat Polák Péter Polák Péter 2013/2014 2014-06-20 23:18:21
    módosít töröl Stockholm Junior Water Prize (SJWP) biológia nemzetközi eredményesen szerepelt csapat Kakas Dézi Polák Péter 2013/2014 2014-06-20 23:18:21
    módosít töröl Szabó Lőrinc Szavalóverseny magyar irodalom / nyelvtan országos eredményesen szerepelt egyéni Szrenka Ágoston Péter Lőveiné Árva Melinda 2013/2014 2014-06-20 18:29:17
    módosít töröl Szabó Lőrinc Szavalóverseny magyar irodalom / nyelvtan városi 3. egyéni Szrenka Ágoston Péter Lőveiné Árva Melinda 2013/2014 2014-06-20 18:28:13
    módosít töröl Kazinczy Szépkiejtési Verseny magyar irodalom / nyelvtan országos kiemelt egyéni Janka György Lőveiné Árva Melinda 2013/2014 2014-06-20 18:26:17
    módosít töröl Kazinczy Szépkiejtési Verseny magyar irodalom / nyelvtan megyei 1. egyéni Janka György Lőveiné Árva Melinda 2013/2014 2014-06-20 18:24:57
    módosít töröl Miskolc Város Ifjú Szónoka magyar irodalom / nyelvtan városi eredményesen szerepelt egyéni Puskás Mária Lőveiné Árva Melinda 2013/2014 2014-06-20 18:23:46
    módosít töröl Miskolc Város Ifjú Szónoka magyar irodalom / nyelvtan városi kiemelt egyéni Ormay Nóra Lujza Lőveiné Árva Melinda 2013/2014 2014-06-20 18:23:04
    módosít töröl Miskolc Város Ifjú Szónoka magyar irodalom / nyelvtan városi 2. egyéni Juhász Bence Lőveiné Árva Melinda 2013/2014 2014-06-20 18:21:04
    módosít töröl Arany Dániel Országos Matematika Verseny matematika országos 2. forduló eredményesen szerepelt egyéni Pammer Tamás Gulyásné Vastag Irén 2013/2014 2014-06-20 16:13:16
    módosít töröl Irinyi János Országos Kémiaverseny kémia országos 3. forduló eredményesen szerepelt egyéni Dabasi Halász Zsigmond Csikós Csaba 2013/2014 2014-06-20 14:59:38
    módosít töröl Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny magyar irodalom / nyelvtan megyei 1. Takács Anna Szemerszki Mihályné 2013/2014 2014-06-20 14:00:57
    módosít töröl Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny magyar irodalom / nyelvtan megyei 1. Szauervein Zsanett Szemerszki Mihályné 2013/2014 2014-06-20 14:00:12
    módosít töröl Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny magyar irodalom / nyelvtan megyei 1. Kovács Dorottya Szemerszki Mihályné 2013/2014 2014-06-20 13:59:24
    módosít töröl Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny magyar irodalom / nyelvtan országos 3. csapat Szauervein Zsanett Szemerszki Mihályné 2013/2014 2014-06-20 13:58:28
    módosít töröl Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny magyar irodalom / nyelvtan megyei 1. Feczkó Csanád Szemerszki Mihályné 2013/2014 2014-06-20 13:57:52
    módosít töröl Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny magyar irodalom / nyelvtan országos 3. csapat Takács Anna Szemerszki Mihályné 2013/2014 2014-06-20 13:56:47
    módosít töröl Görögkatolikus Kerületi Hittanverseny hittan egyéb 1. csapat Kovács Kinga Szemerszki Mihályné 2013/2014 2014-06-20 13:47:06
    módosít töröl Görögkatolikus Kerületi Hittanverseny hittan egyéb 1. csapat Szemerszki Anna Szemerszki Mihályné 2013/2014 2014-06-20 13:47:06
    módosít töröl Görögkatolikus Kerületi Hittanverseny hittan egyéb 1. csapat Tóth Klára Szemerszki Mihályné 2013/2014 2014-06-20 13:47:06
    módosít töröl József Attila Vers- és Prózaíró Verseny magyar irodalom / nyelvtan országos 1. egyéni Csiba Ágota Szemerszki Mihályné 2013/2014 2014-06-20 13:45:01
    módosít töröl Lakatos Menyhért Versmondó Verseny magyar irodalom / nyelvtan egyéb 1. egyéni Váradi Mónika Szemerszki Mihályné 2013/2014 2014-06-20 13:43:26
    módosít töröl Bólyai Anyanyelvi Csapatverseny magyar irodalom / nyelvtan országos 3. csapat Feczkó Csanád Szemerszki Mihályné 2013/2014 2014-06-20 13:37:29
    módosít töröl Bólyai Anyanyelvi Csapatverseny magyar irodalom / nyelvtan országos 3. csapat Kovács Dorottya Szemerszki Mihályné 2013/2014 2014-06-20 13:37:29
    módosít töröl Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny magyar irodalom / nyelvtan megyei 3. csapat Csiba Ágota Szemerszki Mihályné 2013/2014 2014-06-20 13:34:27
    módosít töröl Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny magyar irodalom / nyelvtan megyei 3. csapat Mező Kristóf Szemerszki Mihályné 2013/2014 2014-06-20 13:34:27
    módosít töröl Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny magyar irodalom / nyelvtan megyei 3. csapat Pacsai Luca Szemerszki Mihályné 2013/2014 2014-06-20 13:34:27
    módosít töröl Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny magyar irodalom / nyelvtan megyei 3. csapat Tóth Fanni Szemerszki Mihályné 2013/2014 2014-06-20 13:34:27
    módosít töröl Kis-Géniusz Megyei Történelmi Verseny történelem megyei 1. forduló 1. csapat Darányi László Vályné Gál Csilla 2013/2014 2014-06-20 13:33:04
    módosít töröl Kis-Géniusz Megyei Történelmi Verseny történelem megyei 1. forduló 1. csapat Konkoly Balázs Vályné Gál Csilla 2013/2014 2014-06-20 13:33:04
    módosít töröl Kis-Géniusz Megyei Történelmi Verseny történelem megyei 1. forduló 1. csapat Poczkodi Gergely Vályné Gál Csilla 2013/2014 2014-06-20 13:33:04
    módosít töröl Zrnyi Ilona Matematikaverseny matematika megyei 2. csapat Mátraházi Krisztián Márk Mozgó Endréné 2013/2014 2014-06-20 13:16:56
    módosít töröl Töprengő matematika verseny matematika városi 1. egyéni Mátraházi Krisztián Márk Mozgó Endréné 2013/2014 2014-06-20 13:13:27
    módosít töröl Zrnyi Ilona Matematikaverseny matematika megyei 6. egyéni Mátraházi Krisztián Márk Mozgó Endréné 2013/2014 2014-06-20 13:13:02
    módosít töröl Károly Ireneusz fizika országos 3. egyéni Feczkó Botond Baloghné Gyüre Judit 2013/2014 2014-06-20 12:54:54
    módosít töröl egyházi iskolák német nyelvi versenye német nyelv városi 3. csapat Danyi Kristóf Milán Koseczki Tamásné 2013/2014 2014-06-20 11:48:18
    módosít töröl egyházi iskolák német nyelvi versenye német nyelv városi 3. csapat László Hunor Dávid Koseczki Tamásné 2013/2014 2014-06-20 11:48:18
    módosít töröl egyházi iskolák német nyelvi versenye német nyelv városi 3. csapat Kocsis Anna Réka Koseczki Tamásné 2013/2014 2014-06-20 11:48:18
    módosít töröl Bolyai Matematika Csapatverseny matematika országos 1. forduló 3. csapat Bozsik József Sike László 2013/2014 2014-06-20 11:47:51
    módosít töröl Bolyai Matematika Csapatverseny matematika országos 1. forduló 3. csapat Bulla Gerald Sike László 2013/2014 2014-06-20 11:47:51
    módosít töröl Bolyai Matematika Csapatverseny matematika országos 1. forduló 3. csapat Gedeon Máté Károly Sike László 2013/2014 2014-06-20 11:47:51
    módosít töröl Bolyai Matematika Csapatverseny matematika országos 1. forduló 3. csapat Várhegyi Csaba Sike László 2013/2014 2014-06-20 11:47:51
    módosít töröl Nemes Tihamér OITV informatika országos 1. forduló 2. egyéni Tilk Zsombor Sike László 2013/2014 2014-06-20 11:43:42
    módosít töröl egyházi iskolák német nyelvi versenye német nyelv városi 1. csapat Raisz Gellért Balázs Koseczki Tamásné 2013/2014 2014-06-20 11:40:24
    módosít töröl egyházi iskolák német nyelvi versenye német nyelv városi 3. csapat Velkey Julianna Koseczki Tamásné 2013/2014 2014-06-20 11:39:22
    módosít töröl egyházi iskolák német nyelvi versenye német nyelv városi 1. csapat Krajnik Fanni Koseczki Tamásné 2013/2014 2014-06-20 11:35:14
    módosít töröl egyházi iskolák német nyelvi versenye német nyelv városi 1. csapat Vasas Anna Koseczki Tamásné 2013/2014 2014-06-20 11:35:14
    módosít töröl egyházi iskolák német nyelvi versenye német nyelv városi 1. csapat Sallai Zsombor Koseczki Tamásné 2013/2014 2014-06-20 11:35:14
    módosít töröl XV.Országos Diákvegyész Napok kémia országos 1. egyéni Szabó Diána Nikoletta dr. Velkey László 2013/2014 2014-06-20 11:33:03
    módosít töröl egyházi iskolák német nyelvi versenye német nyelv városi 1. csapat Németh Mihály Novák Bernadett 2013/2014 2014-06-20 11:30:26
    módosít töröl egyházi iskolák német nyelvi versenye német nyelv városi 1. csapat Tóth Márk Novák Bernadett 2013/2014 2014-06-20 11:30:26
    módosít töröl egyházi iskolák német nyelvi versenye német nyelv városi 1. csapat Pistai Titusz Novák Bernadett 2013/2014 2014-06-20 11:30:26
    módosít töröl Városi német tesztverseny német nyelv városi 2. egyéni Bőke Fruzsina Novák Bernadett 2013/2014 2014-06-20 11:19:00
    módosít töröl Városi német tesztverseny német nyelv városi 1. forduló 1. egyéni Barati Noémi Novák Bernadett 2013/2014 2014-06-20 11:17:14
    módosít töröl Langwest Nyelvi verseny angol nyelv megyei 1. egyéni Dabasi Halász Zsigmond Dojcsák Adrienn 2013/2014 2014-06-20 11:01:52
    módosít töröl Szépkiejtési Verseny angol nyelv országos eredményesen szerepelt egyéni Bölkény Gábor Dojcsák Adrienn 2013/2014 2014-06-20 11:00:25
    módosít töröl Szépkiejtési Verseny angol nyelv országos eredményesen szerepelt egyéni Képes Luca Dojcsák Adrienn 2013/2014 2014-06-20 11:00:25
    módosít töröl Szépkiejtési Verseny angol nyelv országos eredményesen szerepelt egyéni Ötvös Olivér Kristóf Dojcsák Adrienn 2013/2014 2014-06-20 11:00:25
    módosít töröl Szépkiejtési Verseny angol nyelv országos eredményesen szerepelt egyéni Zajácz István Dojcsák Adrienn 2013/2014 2014-06-20 11:00:25
    módosít töröl Szépkiejtési Verseny angol nyelv országos eredményesen szerepelt egyéni Hámori Fruzsina Eszter Dojcsák Adrienn 2013/2014 2014-06-20 11:00:25
    módosít töröl Szépkiejtési Verseny angol nyelv országos eredményesen szerepelt egyéni Menyhért József Dojcsák Adrienn 2013/2014 2014-06-20 11:00:25
    módosít töröl Szépkiejtési Verseny angol nyelv országos eredményesen szerepelt egyéni Szabó Zsuzsanna Dojcsák Adrienn 2013/2014 2014-06-20 11:00:25
    módosít töröl Szépkiejtési Verseny angol nyelv országos eredményesen szerepelt egyéni Vajda Viktória Alexandra Dojcsák Adrienn 2013/2014 2014-06-20 11:00:25
    módosít töröl Mezzofanti Verseny angol nyelv országos eredményesen szerepelt egyéni Bulla Bettina Dojcsák Adrienn 2013/2014 2014-06-20 10:58:15
    módosít töröl Mezzofanti Verseny angol nyelv országos eredményesen szerepelt egyéni Dabasi Halász Zsigmond Dojcsák Adrienn 2013/2014 2014-06-20 10:58:15
    módosít töröl Mezzofanti Verseny angol nyelv országos eredményesen szerepelt egyéni Enyedi Áron Dojcsák Adrienn 2013/2014 2014-06-20 10:58:15
    módosít töröl Mezzofanti Verseny angol nyelv országos eredményesen szerepelt egyéni Szelenge Anand Bertalan Dojcsák Adrienn 2013/2014 2014-06-20 10:58:15
    módosít töröl Mezzofanti Verseny angol nyelv országos eredményesen szerepelt egyéni Zajácz István Dojcsák Adrienn 2013/2014 2014-06-20 10:58:15
    módosít töröl Mezzofanti Verseny angol nyelv országos eredményesen szerepelt egyéni Tóth Tibor Dojcsák Adrienn 2013/2014 2014-06-20 10:58:15
    módosít töröl TIT Vers és Prózamondó Verseny angol nyelv városi eredményesen szerepelt egyéni Bulla Bettina Dojcsák Adrienn 2013/2014 2014-06-20 10:56:09
    módosít töröl TIT Vers és Prózamondó Verseny angol nyelv városi eredményesen szerepelt egyéni Barják Annamária Dojcsák Adrienn 2013/2014 2014-06-20 10:56:09
    módosít töröl Lóczy Lajos Országos Földrajzverseny földrajz országos 19. egyéni Balczó Ákos Udvarhelyiné Hyross Amelita 2013/2014 2014-06-20 10:53:29
    módosít töröl FOX Competition angol nyelv városi eredményesen szerepelt egyéni Frankó Boglárka Dojcsák Adrienn 2013/2014 2014-06-20 10:52:59
    módosít töröl FOX Competition angol nyelv városi eredményesen szerepelt egyéni Seszták Anna Dojcsák Adrienn 2013/2014 2014-06-20 10:52:59
    módosít töröl FOX Competition angol nyelv városi eredményesen szerepelt egyéni Bodolai Anna Dojcsák Adrienn 2013/2014 2014-06-20 10:52:59
    módosít töröl FOX Competition angol nyelv városi eredményesen szerepelt egyéni Bozsik József Dojcsák Adrienn 2013/2014 2014-06-20 10:52:59
    módosít töröl FOX Competition angol nyelv városi eredményesen szerepelt egyéni Czipa András Dojcsák Adrienn 2013/2014 2014-06-20 10:52:59
    módosít töröl FOX Competition angol nyelv városi eredményesen szerepelt egyéni Seszták Lilla Dojcsák Adrienn 2013/2014 2014-06-20 10:52:59
    módosít töröl FOX Competition angol nyelv városi eredményesen szerepelt egyéni Bulla Bettina Dojcsák Adrienn 2013/2014 2014-06-20 10:52:59
    módosít töröl FOX Competition angol nyelv városi eredményesen szerepelt egyéni Dabasi Halász Zsigmond Dojcsák Adrienn 2013/2014 2014-06-20 10:52:59
    módosít töröl FOX Competition angol nyelv városi eredményesen szerepelt egyéni Enyedi Áron Dojcsák Adrienn 2013/2014 2014-06-20 10:52:59
    módosít töröl FOX Competition angol nyelv városi eredményesen szerepelt egyéni Hejczei Laura Dojcsák Adrienn 2013/2014 2014-06-20 10:52:59
    módosít töröl FOX Competition angol nyelv városi eredményesen szerepelt egyéni Szelenge Anand Bertalan Dojcsák Adrienn 2013/2014 2014-06-20 10:52:59
    módosít töröl FOX Competition angol nyelv városi eredményesen szerepelt egyéni Kriston Ágnes Dojcsák Adrienn 2013/2014 2014-06-20 10:52:59
    módosít töröl FOX Competition angol nyelv városi eredményesen szerepelt egyéni Molnár Eszter Panni Dojcsák Adrienn 2013/2014 2014-06-20 10:52:59
    módosít töröl Lóczy Lajos Országos Földrajzverseny földrajz országos 16. egyéni Gilányi Gibárt Udvarhelyiné Hyross Amelita 2013/2014 2014-06-20 10:52:26
    módosít töröl Less Nándor földrajzverseny földrajz országos 17. egyéni Hatala Réka Erzsébet Udvarhelyiné Hyross Amelita 2013/2014 2014-06-20 10:51:36
    módosít töröl ECL Nyelvi verseny angol nyelv országos egyéni Molnár Eszter Panni Dojcsák Adrienn 2013/2014 2014-06-20 10:49:56
    módosít töröl ECL Nyelvi verseny angol nyelv városi eredményesen szerepelt egyéni Brezsnyák Nóra Dojcsák Adrienn 2013/2014 2014-06-20 10:48:08
    módosít töröl ECL Nyelvi verseny angol nyelv városi eredményesen szerepelt egyéni Enyedi Áron Dojcsák Adrienn 2013/2014 2014-06-20 10:48:08
    módosít töröl ECL Nyelvi verseny angol nyelv városi eredményesen szerepelt egyéni Hejczei Laura Dojcsák Adrienn 2013/2014 2014-06-20 10:48:08
    módosít töröl ECL Nyelvi verseny angol nyelv városi eredményesen szerepelt egyéni Kapi Boglárka Dojcsák Adrienn 2013/2014 2014-06-20 10:48:08
    módosít töröl ECL Nyelvi verseny angol nyelv városi eredményesen szerepelt egyéni Szelenge Anand Bertalan Dojcsák Adrienn 2013/2014 2014-06-20 10:48:08
    módosít töröl ECL Nyelvi verseny angol nyelv városi eredményesen szerepelt egyéni Szemán Richárd Dojcsák Adrienn 2013/2014 2014-06-20 10:48:08
    módosít töröl ECL Nyelvi verseny angol nyelv városi eredményesen szerepelt egyéni Kaposvári Lóránt Attila Dojcsák Adrienn 2013/2014 2014-06-20 10:48:08
    módosít töröl ECL Nyelvi verseny angol nyelv városi eredményesen szerepelt egyéni Kriston Ágnes Dojcsák Adrienn 2013/2014 2014-06-20 10:48:08
    módosít töröl ECL Nyelvi verseny angol nyelv városi eredményesen szerepelt egyéni Molnár Eszter Panni Dojcsák Adrienn 2013/2014 2014-06-20 10:48:08
    módosít töröl OÁTV német nyelv megyei 2. egyéni Debreceni Eszter Novák Bernadett 2013/2014 2014-06-20 10:18:09
    módosít töröl országos görögkatolikus hittanverseny hittan országos 3. forduló 1. csapat Polyák Dominika Boronkai József 2013/2014 2014-06-20 10:18:06
    módosít töröl OÁTV német nyelv megyei 1. egyéni Ötvös Anna Novák Bernadett 2013/2014 2014-06-20 10:17:30
    módosít töröl országos görögkatolikus hittanverseny hittan országos 3. forduló 1. csapat Dudás Katalin Boronkai József 2013/2014 2014-06-20 10:17:21
    módosít töröl országos görögkatolikus hittanverseny hittan országos 3. forduló 1. csapat Debreceni Eszter Boronkai József 2013/2014 2014-06-20 10:16:36
    módosít töröl OÁTV német nyelv országos 8. egyéni Ötvös Anna Szabó Andras 2013/2014 2014-06-20 10:16:24
    módosít töröl OKTV földrajz országos 4. egyeni Kovács Bence Udvarhelyiné Hyross Amelita 2013/2014 2014-06-19 23:42:51
    módosít töröl OKTV földrajz országos 7. egyeni Hatala Imre József Udvarhelyiné Hyross Amelita 2013/2014 2014-06-19 23:42:51
    módosít töröl Less Nándor földrajzverseny földrajz országos 3. egyeni Poncsák Ádám Patrik Udvarhelyiné Hyross Amelita 2013/2014 2014-06-19 23:42:51
    módosít töröl Less Nándor földrajzverseny földrajz országos 13. egyeni Balczó Ákos Udvarhelyiné Hyross Amelita 2013/2014 2014-06-19 23:42:51
    módosít töröl Less Nándor földrajzverseny földrajz országos 15. egyeni Kaposvári Lóránt Attila Udvarhelyiné Hyross Amelita 2013/2014 2014-06-19 23:42:51
    módosít töröl Less Nándor földrajzverseny földrajz országos 11. egyeni Gilányi Gibárt Udvarhelyiné Hyross Amelita 2013/2014 2014-06-19 23:42:51
    módosít töröl Less Nándor földrajzverseny földrajz országos 11. egyeni Hatala Imre József Udvarhelyiné Hyross Amelita 2013/2014 2014-06-19 23:42:51
    módosít töröl Less Nándor földrajzverseny földrajz országos 1. csapat Balczó Ákos Udvarhelyiné Hyross Amelita 2013/2014 2014-06-19 23:42:51
    módosít töröl Less Nándor földrajzverseny földrajz országos 1. csapat Gilányi Gibárt Udvarhelyiné Hyross Amelita 2013/2014 2014-06-19 23:42:51
    módosít töröl Less Nándor földrajzverseny földrajz országos 1. csapat Hatala Imre József Udvarhelyiné Hyross Amelita 2013/2014 2014-06-19 23:42:51
    módosít töröl Lóczy Lajos Országos Földrajzverseny földrajz országos 2. egyeni Szűcs Botond Udvarhelyiné Hyross Amelita 2013/2014 2014-06-19 23:42:51
  • Tanulmányi versenyeredmények
    Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium
    Verseny neve Tantárgy Szintek Forduló Helyezés Egyéni / Csapat Tanuló neve Felkészítő tanár Tanév Feltöltés dátuma
    Miskolc Város Ifjú Szónoka magyar irodalom / nyelvtan városi 1. forduló 6. egyéni Gyenes Donát Soltész Ágnes 2016/2017 2017-06-24 14:56:12
    Lóczy Lajos Országos Földrajz Verseny földrajz országos 14. egyéni Kádár Gellért Udvarhelyiné Hyross Amelita 2016/2017 2017-06-21 22:19:56
    Lóczy Lajos Országos Földrajz Verseny földrajz országos 12. egyéni Oláh Soma Udvarhelyiné Hyross Amelita 2016/2017 2017-06-21 22:19:11
    Less Nándor Országos Földrajzverseny földrajz országos 5. egyéni Oláh Soma Udvarhelyiné Hyross Amelita 2016/2017 2017-06-21 22:16:59
    Less Nándor Országos Földrajzverseny földrajz országos 11. egyéni Mátraházi Krisztián Márk Udvarhelyiné Hyross Amelita 2016/2017 2017-06-21 22:16:12
    Less Nándor Országos Földrajzverseny földrajz országos 6. egyéni Gajdócsi András Udvarhelyiné Hyross Amelita 2016/2017 2017-06-21 22:15:23
    Teleki Pál földrajzverseny földrajz megyei 4. egyéni Mátraházi Krisztián Márk Udvarhelyiné Hyross Amelita 2016/2017 2017-06-21 22:11:49
    Teleki Pál földrajzverseny földrajz megyei 3. egyéni Vály Áron György Udvarhelyiné Hyross Amelita 2016/2017 2017-06-21 22:10:50
    Teleki Pál földrajzverseny földrajz megyei 2. egyéni Gajdócsi András Udvarhelyiné Hyross Amelita 2016/2017 2017-06-21 22:09:21
    Play and Win! angol nyelv országos 11. egyéni Sümegi Soma Képesné Szabó Flóra 2016/2017 2017-06-15 21:57:17
    Hevesy György kémia országos 3. forduló 6. egyéni Gajdócsi András Ambrus Judit 2016/2017 2017-06-12 11:37:03
    Curie kémia verseny kémia országos 3. forduló 15. egyéni Gajdócsi András Ambrus Judit 2016/2017 2017-06-09 16:24:05
    Play and Win! angol nyelv országos 2. egyéni Szabó Judit Képesné Szabó Flóra 2016/2017 2017-06-08 11:48:18
    Play and Win! angol nyelv országos 6. egyéni Magyar Levente Képesné Szabó Flóra 2016/2017 2017-05-29 14:56:47
    Magyar Vöröskereszt Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei El elsősegély megyei 1. forduló 5. csapat László Vince Zsombor Bakosné Vass Krisztina 2016/2017 2017-05-29 08:23:33
    Magyar Vöröskereszt Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei El elsősegély megyei 1. forduló 5. csapat Molnár Gábor Bakosné Vass Krisztina 2016/2017 2017-05-29 08:23:33
    Magyar Vöröskereszt Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei El elsősegély megyei 1. forduló 5. csapat Rácz Balázs Bakosné Vass Krisztina 2016/2017 2017-05-29 08:23:33
    Magyar Vöröskereszt Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei El elsősegély megyei 1. forduló 5. csapat Czegle Bendegúz Zsombor Bakosné Vass Krisztina 2016/2017 2017-05-29 08:23:33
    Magyar Vöröskereszt Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei El elsősegély megyei 1. forduló 5. csapat Juhász - Vankó Gellért Levente Bakosné Vass Krisztina 2016/2017 2017-05-29 08:23:33
    Magyar Vöröskereszt Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei El elsősegély megyei 1. forduló 3. csapat Dsupin Áron Bakosné Vass Krisztina 2016/2017 2017-05-29 08:22:06
    Magyar Vöröskereszt Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei El elsősegély megyei 1. forduló 3. csapat Kovács Menyhért Bakosné Vass Krisztina 2016/2017 2017-05-29 08:22:06
    Magyar Vöröskereszt Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei El elsősegély megyei 1. forduló 3. csapat Horváth Kolos Miklós Bakosné Vass Krisztina 2016/2017 2017-05-29 08:22:06
    Magyar Vöröskereszt Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei El elsősegély megyei 1. forduló 3. csapat Sorbán Zalán Bakosné Vass Krisztina 2016/2017 2017-05-29 08:22:06
    Magyar Vöröskereszt Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei El elsősegély megyei 1. forduló 3. csapat Tinon Mehdi Bakosné Vass Krisztina 2016/2017 2017-05-29 08:22:06
    Szent László- évi tárgyalkotó pályázat rajz országos 1. egyéni Mádli Boglárka Vincze Judit 2016/2017 2017-05-28 22:07:46
    Szent László- évi tárgyalkotó pályázat rajz országos különdíj egyéni Gilányi Anna Vincze Judit 2016/2017 2017-05-28 22:06:56
    Szent László- évi rajzpályázat rajz országos eredményesen szerepelt egyéni Csapó Dóra Gabriella Vincze Judit 2016/2017 2017-05-28 22:05:39
    Regionális középiskolai rajzverseny rajz egyéb 3. egyéni Juhász Eszter Zsófia Vincze Judit 2016/2017 2017-05-28 22:01:45
    Országos Tudásolimpia német nyelv országos 1. egyéni Papp Glória Szabó Dalma 2016/2017 2017-05-17 07:46:43
    Országos Elsősegély - Ismereti verseny elsősegély országos 3. forduló 20. csapat Czegle Bendegúz Zsombor Bakosné Vass Krisztina 2016/2017 2017-05-15 09:18:04
    Országos Elsősegély - Ismereti verseny elsősegély országos 3. forduló 20. csapat Dsupin Áron Bakosné Vass Krisztina 2016/2017 2017-05-15 09:18:04
    Országos Elsősegély - Ismereti verseny elsősegély országos 3. forduló 20. csapat Kovács Menyhért Bakosné Vass Krisztina 2016/2017 2017-05-15 09:18:04
    Országos Elsősegély - Ismereti verseny elsősegély országos 3. forduló 19. csapat Tóth Áron Benedek Bakosné Vass Krisztina 2016/2017 2017-05-15 09:16:48
    Országos Elsősegély - Ismereti verseny elsősegély országos 3. forduló 19. csapat Vargay András Dávid Bakosné Vass Krisztina 2016/2017 2017-05-15 09:16:48
    Országos Elsősegély - Ismereti verseny elsősegély országos 3. forduló 19. csapat Pusztai Leó Áron Bakosné Vass Krisztina 2016/2017 2017-05-15 09:16:48
    Madarak és Fák Napja Országos Tanulmányi Verseny biológia országos 8. csapat Boldogh Benedek Polák Péter 2016/2017 2017-05-15 07:51:34
    Madarak és Fák Napja Országos Tanulmányi Verseny biológia országos 8. csapat Szűcs Kende Fülöp Polák Péter 2016/2017 2017-05-15 07:51:34
    Madarak és Fák Napja Országos Tanulmányi Verseny biológia országos 8. csapat Pusztai Leó Áron Polák Péter 2016/2017 2017-05-15 07:51:34
    Mezoffanti Országos Nyelvi Verseny német nyelv országos 2. forduló 2. egyéni Ötvös Anna Novák Bernadett 2016/2017 2017-05-04 12:04:39
    Eötvös József szónokversenhy magyar irodalom / nyelvtan országos 7. egyéni Ötvös Anna Lőveiné Árva Melinda 2016/2017 2017-05-03 20:36:36
    CURIE Környezetvédelmi Verseny biológia országos 6. csapat Demeter Ambrus Polák Péter 2016/2017 2017-04-26 08:37:46
    CURIE Környezetvédelmi Verseny biológia országos 6. csapat Kövessy Péter Ádám Polák Péter 2016/2017 2017-04-26 08:37:46
    CURIE Környezetvédelmi Verseny biológia országos 6. csapat Liska Tamás Polák Péter 2016/2017 2017-04-26 08:37:46
    CURIE Környezetvédelmi Verseny biológia országos 6. csapat Oláh Soma Polák Péter 2016/2017 2017-04-26 08:37:46
    Katona József születésének 225. évfordulója alkalm rajz országos különdíj egyéni Sike Gábor Vincze Judit 2016/2017 2017-04-25 10:44:21
    Arany János Irodalmi Verseny magyar irodalom / nyelvtan országos 3. egyéni Kovács Zsófia Hutka Józsefné 2016/2017 2017-04-24 16:15:05
    Simonyi Zsigmond helyesírási verseny magyar irodalom / nyelvtan megyei 2. forduló 1. egyéni Polák Panna Hutka Józsefné 2016/2017 2017-04-24 16:14:02
    Macskaköröm novellaíró pályázat magyar irodalom / nyelvtan megyei 1. forduló 1. egyéni Berecz Annamária Hutka Józsefné 2016/2017 2017-04-24 16:12:51
    Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny magyar irodalom / nyelvtan területi 1. forduló 7. csapat László Hunor Dávid Hutka Józsefné 2016/2017 2017-04-24 16:11:52
    Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny magyar irodalom / nyelvtan területi 1. forduló 7. csapat Molnár Zsombor Hutka Józsefné 2016/2017 2017-04-24 16:11:52
    Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny magyar irodalom / nyelvtan területi 1. forduló 7. csapat Spekker Dorina Hutka Józsefné 2016/2017 2017-04-24 16:11:52
    Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny magyar irodalom / nyelvtan területi 1. forduló 7. csapat Szabó Dominik Hutka Józsefné 2016/2017 2017-04-24 16:11:52
    Savaria Országos Történelem Verseny történelem országos 3. forduló 15. egyéni Tóth Ádám Ötvös Lajos 2016/2017 2017-04-24 14:37:21
    Savaria Országos Történelen Verrseny történelem megyei 2. forduló Henez Botond Ötvös Lajos 2016/2017 2017-04-24 14:36:16
    Savaria Országos Történelen Verrseny történelem megyei 2. forduló Szabó Dominik Ötvös Lajos 2016/2017 2017-04-24 14:36:16
    Savaria Országos Történelem Verseny történelem megyei 2. forduló egyéni Rimán Áron Ötvös Lajos 2016/2017 2017-04-24 14:33:49
    Eötvös József szónokverseny magyar irodalom / nyelvtan országos 3. egyéni Hajas Tamás Boldizsár Soltész Ágnes 2016/2017 2017-04-24 12:32:20
    EötvösJózsef szónokverseny magyar irodalom / nyelvtan területi 2. forduló 1. egyéni Hajas Tamás Boldizsár Soltész Ágnes 2016/2017 2017-04-24 12:31:06
    Miskolc Város Ifjú Szónoka magyar irodalom / nyelvtan városi 1. forduló 1. egyéni Hajas Tamás Boldizsár Soltész Ágnes 2016/2017 2017-04-24 12:29:27
    Bolyai anyanyelvi verseny magyar irodalom / nyelvtan városi 1. forduló 8. csapat Csobádi Viktor Soltész Ágnes 2016/2017 2017-04-24 12:27:41
    Bolyai anyanyelvi verseny magyar irodalom / nyelvtan városi 1. forduló 8. csapat Mátraházi Krisztián Márk Soltész Ágnes 2016/2017 2017-04-24 12:27:41
    Bolyai anyanyelvi verseny magyar irodalom / nyelvtan városi 1. forduló 8. csapat Nagy Dominik Soltész Ágnes 2016/2017 2017-04-24 12:27:41
    Bolyai anyanyelvi verseny magyar irodalom / nyelvtan városi 1. forduló 8. csapat Rencsicsovszki Bence Soltész Ágnes 2016/2017 2017-04-24 12:27:41
    Langwest Tehetségkutató Verseny német nyelv 2. egyéni Imre Eszter Anna Novák Bernadett 2016/2017 2017-04-19 12:10:14
    Hevesy György kémia verseny kémia megyei 2. forduló 1. egyéni Gajdócsi András Ambrus Judit 2016/2017 2017-04-18 15:10:29
    Hevesy György kémia verseny kémia megyei 2. forduló 8. egyéni Gál Csongor Mátyás Ambrus Judit 2016/2017 2017-04-18 15:09:57
    Hevesy György kémia verseny kémia megyei 2. forduló 6. egyéni Vékony Benedek Ambrus Judit 2016/2017 2017-04-18 15:09:14
    Hevesy György kémia verseny kémia megyei 2. forduló 5. egyéni Dabasi - Halász Gellért Ambrus Judit 2016/2017 2017-04-18 14:26:47
    Kalmár László Matematika Verseny matematika megyei 3. egyéni Vargay András Dávid Tóth Tibor 2016/2017 2017-04-18 11:57:46
    Kalmár László Matematika Verseny matematika megyei 2. egyéni Várkonyi Dóra Mária Tóth Tibor 2016/2017 2017-04-18 11:57:24
    Curie matematika verseny matematika országos 3. forduló 7. egyéni Várkonyi Dóra Mária Tóth Tibor 2016/2017 2017-04-18 11:51:27
    Langwest Országos Tehetségkutató Tanulmányi Versen német nyelv országos 3. forduló 4. egyéni Gyurkó Kinga Szabó Dalma 2016/2017 2017-04-10 10:43:01
    Hancsók Kálmán Megyei Matematika verseny Mezőköves matematika megyei 1. forduló 2. egyéni Mátraházi Krisztián Márk Velkey Balázs 2016/2017 2017-04-05 10:31:04
    Hancsók Kálmán Megyei Matematika verseny Mezőköves matematika megyei 1. forduló 1. csapat Gajdócsi András Velkey Balázs 2016/2017 2017-04-05 10:30:29
    Hancsók Kálmán Megyei Matematika verseny Mezőköves matematika megyei 1. forduló 3. Gedeon Máté Károly Toró Csaba 2016/2017 2017-04-05 10:28:40
    Hancsók Kálmán Megyei Matematika verseny Mezőköves matematika megyei 1. forduló 3. Homolya Panni Toró Csaba 2016/2017 2017-04-05 10:27:34
    Hancsók Kálmán Megyei Matematika verseny Mezőköves matematika megyei 1. forduló 1. Pákozdi Máté Márk Toró Csaba 2016/2017 2017-04-05 10:26:52
    Hancsók Kálmán Megyei Matematika verseny Mezőköves matematika megyei 1. forduló 2. Gedeon András Sándor Toró Csaba 2016/2017 2017-04-05 10:25:48
    Zrínyi Ilona matematika verseny matematika megyei 1. forduló 4. Gedeon András Sándor Toró Csaba 2016/2017 2017-04-05 10:24:00
    Városi általános iskolai rajzverseny rajz városi 1. egyéni Molnár Balázs Boldizsár Vincze Judit 2016/2017 2017-04-02 22:17:23
    Városi általános iskolai rajzverseny rajz városi 2. egyéni Imre Eszter Anna Vincze Judit 2016/2017 2017-04-02 22:15:54
    Versmondó verseny a színházi világnap alkalmából magyar irodalom / nyelvtan megyei 1. egyéni Kovács Bálint Lőveiné Árva Melinda 2016/2017 2017-03-27 20:28:39
    Eötvös-szónokverseny magyar irodalom / nyelvtan egyéb 3. egyéni Ötvös Anna Lőveiné Árva Melinda 2016/2017 2017-03-27 20:21:28
    Madarak és Fák Napja Országos Tanulmányi Verseny biológia megyei 1. csapat Boldogh Benedek Polák Péter 2016/2017 2017-03-24 15:48:13
    Madarak és Fák Napja Országos Tanulmányi Verseny biológia megyei 1. csapat Szűcs Kende Fülöp Polák Péter 2016/2017 2017-03-24 15:48:13
    Madarak és Fák Napja Országos Tanulmányi Verseny biológia megyei 1. csapat Pusztai Leó Áron Polák Péter 2016/2017 2017-03-24 15:48:13
    Katolikus Iskolák közti Dugonics András Matematika matematika országos 3. forduló 6. egyéni Mátraházi Krisztián Márk Mozgó Endréné 2016/2017 2017-03-22 10:57:02
    Katolikus Iskolák közti Dugonics András Matematika matematika országos 3. forduló 4. egyéni Gajdócsi András Velkey Balázs 2016/2017 2017-03-22 10:56:35
    Bolyai Természettudományos csapatverseny kémia országos 2. forduló 6. csapat Németh Luca Ambrus Judit 2016/2017 2017-03-16 11:15:43
    Bolyai Természettudományos csapatverseny kémia országos 2. forduló 6. csapat Oláh Dorottya Ambrus Judit 2016/2017 2017-03-16 11:15:43
    Bolyai Természettudományos csapatverseny kémia országos 2. forduló 6. csapat Mátraházi Krisztián Márk Ambrus Judit 2016/2017 2017-03-16 11:15:43
    Heinrich Heine szavalóverseny német nyelv városi 2. Forrai Katalin Ágnes Novák Bernadett 2016/2017 2017-03-09 12:45:08
    Zrínyi matematikaverseny matematika megyei 1. forduló 2. csapat Boda Márton József Velkey Balázs 2016/2017 2017-03-08 13:45:39
    Zrínyi matematikaverseny matematika megyei 1. forduló 2. csapat Kiss Gergely Velkey Balázs 2016/2017 2017-03-08 13:45:39
    Zrínyi matematikaverseny matematika megyei 1. forduló 2. csapat Vrastyák Balázs László Velkey Balázs 2016/2017 2017-03-08 13:45:39
    Zrínyi matematikaverseny matematika megyei 1. forduló 2. csapat Bodnár Norbert Velkey Balázs 2016/2017 2017-03-08 13:45:39
    Zrínyi matematikaverseny matematika megyei 1. forduló 2. csapat Sike Barnabás Velkey Balázs 2016/2017 2017-03-08 13:45:39
    Zrínyi matematikaverseny matematika megyei 1. forduló 2. csapat Szirmai Márton Gyula Velkey Balázs 2016/2017 2017-03-08 13:45:39
    Zrínyi matematikaverseny matematika megyei 1. forduló 2. csapat Vargay András Dávid Velkey Balázs 2016/2017 2017-03-08 13:45:39
    Zrínyi matematikaverseny matematika megyei 1. forduló 2. csapat Boldogh Benedek Velkey Balázs 2016/2017 2017-03-08 13:45:39
    Zrínyi matematikaverseny matematika megyei 1. forduló 2. csapat Kovács Bálint Velkey Balázs 2016/2017 2017-03-08 13:45:39
    Zrínyi matematikaverseny matematika megyei 1. forduló 2. csapat Gajdócsi András Velkey Balázs 2016/2017 2017-03-08 13:45:39
    Zrínyi matematikaverseny matematika megyei 1. forduló 2. csapat Kondás Réka Anna Velkey Balázs 2016/2017 2017-03-08 13:45:39
    Zrínyi matematikaverseny matematika megyei 1. forduló 2. csapat Mátraházi Krisztián Márk Velkey Balázs 2016/2017 2017-03-08 13:45:39
    Zrínyi matematikaverseny matematika megyei 1. forduló 2. csapat Boda Márton József Tóth Tibor 2016/2017 2017-03-08 13:44:46
    Zrínyi matematikaverseny matematika megyei 1. forduló 2. csapat Kiss Gergely Tóth Tibor 2016/2017 2017-03-08 13:44:46
    Zrínyi matematikaverseny matematika megyei 1. forduló 2. csapat Vrastyák Balázs László Tóth Tibor 2016/2017 2017-03-08 13:44:46
    Zrínyi matematikaverseny matematika megyei 1. forduló 2. csapat Bodnár Norbert Tóth Tibor 2016/2017 2017-03-08 13:44:46
    Zrínyi matematikaverseny matematika megyei 1. forduló 2. csapat Sike Barnabás Tóth Tibor 2016/2017 2017-03-08 13:44:46
    Zrínyi matematikaverseny matematika megyei 1. forduló 2. csapat Szirmai Márton Gyula Tóth Tibor 2016/2017 2017-03-08 13:44:46
    Zrínyi matematikaverseny matematika megyei 1. forduló 2. csapat Vargay András Dávid Tóth Tibor 2016/2017 2017-03-08 13:44:46
    Zrínyi matematikaverseny matematika megyei 1. forduló 2. csapat Boldogh Benedek Tóth Tibor 2016/2017 2017-03-08 13:44:46
    Zrínyi matematikaverseny matematika megyei 1. forduló 2. csapat Kovács Bálint Tóth Tibor 2016/2017 2017-03-08 13:44:46
    Zrínyi matematikaverseny matematika megyei 1. forduló 3. csapat Boda Márton József Tóth Tibor 2016/2017 2017-03-08 13:43:53
    Zrínyi matematikaverseny matematika megyei 1. forduló 3. csapat Kiss Gergely Tóth Tibor 2016/2017 2017-03-08 13:43:53
    Zrínyi matematikaverseny matematika megyei 1. forduló 3. csapat Vrastyák Balázs László Tóth Tibor 2016/2017 2017-03-08 13:43:53
    Zrínyi matematikaverseny matematika megyei 1. forduló 3. csapat Bodnár Norbert Tóth Tibor 2016/2017 2017-03-08 13:43:53
    Zrínyi matematikaverseny matematika megyei 1. forduló 3. csapat Sike Barnabás Tóth Tibor 2016/2017 2017-03-08 13:43:53
    Zrínyi matematikaverseny matematika megyei 1. forduló 3. csapat Szirmai Márton Gyula Tóth Tibor 2016/2017 2017-03-08 13:43:53
    Zrínyi matematikaverseny matematika megyei 1. forduló 2. csapat Boda Márton József Németh Anna 2016/2017 2017-03-08 13:42:36
    Zrínyi matematikaverseny matematika megyei 1. forduló 2. csapat Kiss Gergely Németh Anna 2016/2017 2017-03-08 13:42:36
    Zrínyi matematikaverseny matematika megyei 1. forduló 2. csapat Vrastyák Balázs László Németh Anna 2016/2017 2017-03-08 13:42:36
    Zrínyi matematikaverseny matematika megyei 1. forduló 14. egyéni Bodnár Norbert Tóth Tibor 2016/2017 2017-03-08 13:39:05
    Zrínyi matematikaverseny matematika megyei 1. forduló 15. egyéni Kovács Bálint Németh Anna 2016/2017 2017-03-08 13:35:45
    Zrínyi matematikaverseny matematika megyei 1. forduló 11. egyéni Boldogh Benedek Németh Anna 2016/2017 2017-03-08 13:35:28
    Zrínyi matematikaverseny matematika megyei 1. forduló 16. egyéni Németh Mária Tóth Tibor 2016/2017 2017-03-08 13:35:05
    Zrínyi matematikaverseny matematika megyei 1. forduló 4. egyéni Vargay András Dávid Tóth Tibor 2016/2017 2017-03-08 13:34:37
    Zrínyi matematikaverseny matematika megyei 1. forduló 10. egyéni Mátraházi Krisztián Márk Mozgó Endréné 2016/2017 2017-03-08 13:33:58
    Zrínyi matematikaverseny matematika megyei 1. forduló 13. egyéni Kondás Réka Anna Velkey Balázs 2016/2017 2017-03-08 13:33:33
    Zrínyi matematikaverseny matematika megyei 1. forduló 5. egyéni Gajdócsi András Velkey Balázs 2016/2017 2017-03-08 13:33:00
    Zrínyi matematikaverseny matematika megyei 1. forduló 8. egyéni Vrastyák Balázs László Németh Anna 2016/2017 2017-03-08 13:32:11
    Zrínyi matematikaverseny matematika megyei 1. forduló 2. egyéni Boda Márton József Németh Anna 2016/2017 2017-03-08 13:31:33
    Curie kémia kémia területi 2. forduló 8. egyéni Lukács Barnabás Ambrus Judit 2016/2017 2017-03-06 08:45:01
    Curie kémia kémia területi 2. forduló 6. egyéni Vargay András Dávid Ambrus Judit 2016/2017 2017-03-06 08:44:01
    Curie kémia kémia területi 2. forduló 5. egyéni Szabó Dorina Ambrus Judit 2016/2017 2017-03-06 08:43:42
    Curie kémia kémia területi 2. forduló 3. egyéni Tóth Áron Benedek Ambrus Judit 2016/2017 2017-03-06 08:43:19
    Curie kémia kémia területi 2. forduló 3. egyéni Szűcs Kende Fülöp Ambrus Judit 2016/2017 2017-03-06 08:42:37
    Curie kémia kémia területi 2. forduló 5. egyéni Németh Luca Ambrus Judit 2016/2017 2017-03-06 08:39:58
    Curie kémia kémia területi 2. forduló 2. egyéni Vass Tünde Lilla Ambrus Judit 2016/2017 2017-03-06 08:38:48
    Curie kémia kémia területi 2. forduló 1. egyéni Gajdócsi András Ambrus Judit 2016/2017 2017-03-06 08:37:42
    Curie kémia kémia területi 2. forduló 1. egyéni Gajdócsi András Ambrus Judit 2016/2017 2017-03-06 08:37:22
    Bolyai Természettudományi Csapatverseny kémia megyei 1. forduló 2. csapat Németh Luca Ambrus Judit 2016/2017 2017-03-06 08:35:24
    Bolyai Természettudományi Csapatverseny kémia megyei 1. forduló 2. csapat Oláh Dorottya Ambrus Judit 2016/2017 2017-03-06 08:35:24
    Bolyai Természettudományi Csapatverseny kémia megyei 1. forduló 2. csapat Mátraházi Krisztián Márk Ambrus Judit 2016/2017 2017-03-06 08:35:24
    Álmodj és tervezz! rajz országos 2. egyéni Tutinka Sára Eszter Vincze Judit 2016/2017 2017-02-22 16:32:34
    CURIE Környezetvédelmi Verseny biológia területi 2. csapat Grenda Luca Polák Péter 2016/2017 2017-02-20 12:43:55
    CURIE Környezetvédelmi Verseny biológia területi 2. csapat Kovács Zsófia Polák Péter 2016/2017 2017-02-20 12:43:55
    CURIE Környezetvédelmi Verseny biológia területi 2. csapat Kövessy Péter Ádám Polák Péter 2016/2017 2017-02-20 12:43:55
    CURIE Környezetvédelmi Verseny biológia területi 1. csapat Oláh Soma Polák Péter 2016/2017 2017-02-20 12:42:51
    CURIE Környezetvédelmi Verseny biológia területi 1. csapat Demeter Ambrus Polák Péter 2016/2017 2017-02-20 12:42:50
    CURIE Környezetvédelmi Verseny biológia területi 1. csapat Liska Tamás Polák Péter 2016/2017 2017-02-20 12:42:50
    Curie matematika verseny matematika megyei 2. forduló 2. egyéni Balajthi Boglárka Ambrus Judit 2016/2017 2017-02-20 12:02:43
    Curie matematika verseny matematika megyei 2. forduló 2. egyéni Várhegyi Attila Ambrus Judit 2016/2017 2017-02-20 12:01:20
    Curie matematika verseny matematika megyei 2. forduló 3. egyéni Sike Barnabás Ambrus Judit 2016/2017 2017-02-20 11:57:45
    Curie matematika verseny matematika megyei 2. forduló 1. egyéni Várkonyi Dóra Mária Tóth Tibor 2016/2017 2017-02-16 20:28:11
    Curie matematika verseny matematika megyei 2. forduló 1. egyéni Németh Mária Tóth Tibor 2016/2017 2017-02-16 20:27:44
    Curie matematika verseny matematika megyei 2. forduló 3. egyéni Vida Kamilla Zsanna Tóth Tibor 2016/2017 2017-02-16 20:27:24
    Curie matematika verseny matematika megyei 2. forduló 2. egyéni Takács Donát György Ambrus Judit 2016/2017 2017-02-16 20:26:53
    Curie matematika verseny matematika megyei 2. forduló 1. egyéni Pákozdi Marcell Tóth Tibor 2016/2017 2017-02-16 20:25:56
    idegennyelvi szépkiejtési verseny, Eszterházy Káro német nyelv területi 1. egyéni Ötvös Anna Novák Bernadett 2016/2017 2017-02-07 12:41:40
    Macskaköröm novellaíró pályázat magyar irodalom / nyelvtan megyei 1. egyéni Prekop Dorottya Lőveiné Árva Melinda 2016/2017 2017-02-06 20:36:50
    Megyei Matematikaverseny matematika megyei 1. forduló 4. egyéni Gajdócsi András Velkey Balázs 2016/2017 2017-01-03 10:57:05
    Megyei Matematikaverseny matematika megyei 1. forduló 3. egyéni Mátraházi Krisztián Márk Mozgó Endréné 2016/2017 2017-01-03 10:56:04
    Megyei Matematikaverseny matematika megyei 1. forduló 9. egyéni Németh Mária Németh Anna 2016/2017 2017-01-03 10:54:48
    Megyei Matematikaverseny matematika megyei 1. forduló 9. egyéni Kovács Bálint Németh Anna 2016/2017 2017-01-03 10:54:48
    Megyei Matematikaverseny matematika megyei 1. forduló 6. egyéni Vargay András Dávid Tóth Tibor 2016/2017 2017-01-03 10:53:36
    Megyei Matematikaverseny matematika megyei 1. forduló 6. egyéni Várkonyi Dóra Mária Tóth Tibor 2016/2017 2017-01-03 10:53:36
    Megyei Matematikaverseny matematika megyei 1. forduló 8. egyéni Varga Réka Tóth Tibor 2016/2017 2017-01-03 10:52:06
    Megyei Matematikaverseny matematika megyei 1. forduló 7. egyéni Kovács-Csizmadia Márton Tóth Tibor 2016/2017 2017-01-03 10:51:10
    Megyei Matematikaverseny matematika megyei 1. forduló 7. egyéni Szabó Eszter Németh Anna 2016/2017 2017-01-03 10:49:48
    Megyei Matematikaverseny angol nyelv megyei 1. forduló 5. egyéni Boda Márton József Németh Anna 2016/2017 2017-01-03 10:48:34
    Megyei Matematikaverseny angol nyelv megyei 1. forduló 5. egyéni Csonka Borbála Róza Németh Anna 2016/2017 2017-01-03 10:48:34
    Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny magyar irodalom / nyelvtan megyei 3. csapat Bűdi Péter Lőveiné Árva Melinda 2016/2017 2016-12-06 11:40:28
    Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny magyar irodalom / nyelvtan megyei 3. csapat Fegyverneki Lilien Lőveiné Árva Melinda 2016/2017 2016-12-06 11:40:28
    Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny magyar irodalom / nyelvtan megyei 3. csapat Kis Gergely Lőveiné Árva Melinda 2016/2017 2016-12-06 11:40:28
    Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny magyar irodalom / nyelvtan megyei 3. csapat Szarka Edit Lőveiné Árva Melinda 2016/2017 2016-12-06 11:40:28
    Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny magyar irodalom / nyelvtan területi 12. csapat Bratu Csenge Fáta Lőveiné Árva Melinda 2016/2017 2016-12-06 11:36:14
    Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny magyar irodalom / nyelvtan területi 12. csapat Kádár Gellért Lőveiné Árva Melinda 2016/2017 2016-12-06 11:36:14
    Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny magyar irodalom / nyelvtan területi 12. csapat Miczán Panna Lőveiné Árva Melinda 2016/2017 2016-12-06 11:36:14
    Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny magyar irodalom / nyelvtan területi 12. csapat Szlifka Anna Lőveiné Árva Melinda 2016/2017 2016-12-06 11:36:14
    Bibliafordító és szövegértési verseny német nyelv megyei 6. egyéni Juhász - Vankó Gellért Levente Szabó Andras 2016/2017 2016-11-30 12:47:32
    Bibliafordító és szövegértési verseny német nyelv megyei 3. egyéni Tóth Ilona Ágnes Szabó Andras 2016/2017 2016-11-30 12:46:22
    Bibliafordító és szövegértési verseny német nyelv megyei 3. egyéni Ladányi Anna Szabó Andras 2016/2017 2016-11-30 12:44:33
    Bibliai szövegértési verseny angol nyelv megyei 1. forduló 1. egyéni Csobádi Viktor Bukovszki Edit 2016/2017 2016-11-29 07:33:52
    Angol országismereti és társakgási vetélkedő angol nyelv városi 1. forduló 1. csapat Kiss Annamária Réka Bukovszki Edit 2016/2017 2016-11-24 21:39:21
    Angol országismereti és társakgási vetélkedő angol nyelv városi 1. forduló 1. csapat Németh Luca Bukovszki Edit 2016/2017 2016-11-24 21:39:21
    Angol országismereti és társakgási vetélkedő angol nyelv városi 1. forduló 1. csapat Szabó Eszter Bukovszki Edit 2016/2017 2016-11-24 21:39:21
    Diákolimpia Kosárlabda Lány VI.kcs. testnevelés városi 6. csapat Demjén Orsolya Stefánné Hegedűs Zsuzsa 2016/2017 2016-11-24 19:05:49
    Diákolimpia Kosárlabda Lány VI.kcs. testnevelés városi 6. csapat Fogarasi Nikolett Stefánné Hegedűs Zsuzsa 2016/2017 2016-11-24 19:05:49
    Diákolimpia Kosárlabda Lány VI.kcs. testnevelés városi 6. csapat Gyurkó Kinga Stefánné Hegedűs Zsuzsa 2016/2017 2016-11-24 19:05:49
    Diákolimpia Kosárlabda Lány VI.kcs. testnevelés városi 6. csapat Mészáros Petra Stefánné Hegedűs Zsuzsa 2016/2017 2016-11-24 19:05:49
    Diákolimpia Kosárlabda Lány VI.kcs. testnevelés városi 6. csapat Demjén Borbála Stefánné Hegedűs Zsuzsa 2016/2017 2016-11-24 19:05:49
    Diákolimpia Kosárlabda Lány VI.kcs. testnevelés városi 6. csapat Ötvös Anna Stefánné Hegedűs Zsuzsa 2016/2017 2016-11-24 19:05:49
    Diákolimpia Kosárlabda Lány VI.kcs. testnevelés városi 6. csapat Szemerszki Anna Stefánné Hegedűs Zsuzsa 2016/2017 2016-11-24 19:05:49
    Diákolimpia Kosárlabda Lány VI.kcs. testnevelés városi 6. csapat Bársony Kata Stefánné Hegedűs Zsuzsa 2016/2017 2016-11-24 19:05:49
    Diákolimpia Kosárlabda Lány VI.kcs. testnevelés városi 6. csapat Farkas Kinga Stefánné Hegedűs Zsuzsa 2016/2017 2016-11-24 19:05:49
    Diákolimpia Kosárlabda Lány VI.kcs. testnevelés városi 6. csapat Bodolai Anna Stefánné Hegedűs Zsuzsa 2016/2017 2016-11-24 19:05:49
    Diákolimpia Kosárlabda Lány VI.kcs. testnevelés városi 6. csapat Dsupin Loretta Stefánné Hegedűs Zsuzsa 2016/2017 2016-11-24 19:05:49
    45. Országos Elsősegélynyújtó Verseny elsősegély országos 1. forduló 15. csapat Latorcai Nimród Örs Bakosné Vass Krisztina 2016/2017 2016-11-21 14:55:53
    45. Országos Elsősegélynyújtó Verseny elsősegély országos 1. forduló 15. csapat László Hunor Dávid Bakosné Vass Krisztina 2016/2017 2016-11-21 14:55:48
    45. Országos Elsősegélynyújtó Verseny elsősegély országos 1. forduló 15. csapat Bodolai Anna Bakosné Vass Krisztina 2016/2017 2016-11-21 14:55:44
    45. Országos Elsősegélynyújtó Verseny elsősegély országos 1. forduló 15. csapat Kara Gábor Bakosné Vass Krisztina 2016/2017 2016-11-21 14:55:40
    45. Országos Elsősegélynyújtó Verseny elsősegély országos 1. forduló 15. csapat Szklenár Eszter Bakosné Vass Krisztina 2016/2017 2016-11-21 14:55:35
    45. Országos Elsősegélynyújtó Verseny elsősegély országos 1. forduló 14. csapat Gyurkó Kinga Bakosné Vass Krisztina 2016/2017 2016-11-21 14:55:32
    45. Országos Elsősegélynyújtó Verseny elsősegély országos 1. forduló 14. csapat Kriston Boglárka Bakosné Vass Krisztina 2016/2017 2016-11-21 14:55:27
    45. Országos Elsősegélynyújtó Verseny elsősegély országos 1. forduló 14. csapat Latorcai Levente Hunor Bakosné Vass Krisztina 2016/2017 2016-11-21 14:55:23
    45. Országos Elsősegélynyújtó Verseny elsősegély országos 1. forduló 14. csapat Tóth Gergő Tamás Bakosné Vass Krisztina 2016/2017 2016-11-21 14:55:16
    45. Országos Elsősegélynyújtó Verseny elsősegély országos 1. forduló 14. csapat Rimaszéki Áron Bakosné Vass Krisztina 2016/2017 2016-11-21 14:55:09
    Bolyai Matematika Csapatverseny matematika megyei 1. forduló 7. csapat Sike Barnabás Ambrus Judit 2016/2017 2016-11-18 19:51:19
    Bolyai Matematika Csapatverseny matematika megyei 1. forduló 7. csapat Mérai Alexa Léna Ambrus Judit 2016/2017 2016-11-18 19:51:19
    Bolyai Matematika Csapatverseny matematika megyei 1. forduló 7. csapat László Vince Zsombor Ambrus Judit 2016/2017 2016-11-18 19:51:19
    Bolyai Matematika Csapatverseny matematika megyei 1. forduló 7. csapat Kovác Márk Dorián Ambrus Judit 2016/2017 2016-11-18 19:51:19
    Bolyai Matematika Csapatverseny matematika megyei 1. forduló 3. csapat Gadus Bogdán Olivér Geszti Mónika 2016/2017 2016-11-18 19:46:56
    Bolyai Matematika Csapatverseny matematika megyei 1. forduló 3. csapat Balajthi Boglárka Geszti Mónika 2016/2017 2016-11-18 19:46:56
    Bolyai Matematika Csapatverseny matematika megyei 1. forduló 3. csapat Várhegyi Attila Geszti Mónika 2016/2017 2016-11-18 19:46:56
    Bolyai Matematika Csapatverseny matematika megyei 1. forduló 3. csapat Murvai András György Geszti Mónika 2016/2017 2016-11-18 19:46:56
    Bolyai Matematika Csapatverseny matematika megyei 1. forduló 8. csapat Árgyel Anna Velkey Balázs 2016/2017 2016-11-18 19:38:14
    Bolyai Matematika Csapatverseny matematika megyei 1. forduló 8. csapat Gajdócsi András Velkey Balázs 2016/2017 2016-11-18 19:38:14
    Bolyai Matematika Csapatverseny matematika megyei 1. forduló 8. csapat Oláh Dorottya Velkey Balázs 2016/2017 2016-11-18 19:38:14
    Bolyai Matematika Csapatverseny matematika megyei 1. forduló 8. csapat Szabó Márton Velkey Balázs 2016/2017 2016-11-18 19:38:14
    Bolyai Matematika Csapatverseny matematika megyei 1. forduló 9. csapat Dabasi - Halász Gellért Németh Anna 2016/2017 2016-11-18 19:36:50
    Bolyai Matematika Csapatverseny matematika megyei 1. forduló 9. csapat Juhász Zoltán István Németh Anna 2016/2017 2016-11-18 19:36:50
    Bolyai Matematika Csapatverseny matematika megyei 1. forduló 9. csapat Kovács Bálint Németh Anna 2016/2017 2016-11-18 19:36:50
    Bolyai Matematika Csapatverseny matematika megyei 1. forduló 9. csapat Madarász Fanni Németh Anna 2016/2017 2016-11-18 19:36:50
    Bolyai Matematika Csapatverseny matematika megyei 1. forduló 8. csapat Kovács Menyhért Tóth Tibor 2016/2017 2016-11-18 19:35:22
    Bolyai Matematika Csapatverseny matematika megyei 1. forduló 8. csapat Takács Donát Tóth Tibor 2016/2017 2016-11-18 19:35:22
    Bolyai Matematika Csapatverseny matematika megyei 1. forduló 8. csapat Tóth Ilona Ágnes Tóth Tibor 2016/2017 2016-11-18 19:35:22
    Bolyai Matematika Csapatverseny matematika megyei 1. forduló 8. csapat Várkonyi Dóra Mária Tóth Tibor 2016/2017 2016-11-18 19:35:22
    Bolyai Matematika Csapatverseny matematika megyei 1. forduló 7. csapat Krajnyák Réka Tóth Tibor 2016/2017 2016-11-18 19:32:21
    Bolyai Matematika Csapatverseny matematika megyei 1. forduló 7. csapat Molnár Lilla Tóth Tibor 2016/2017 2016-11-18 19:32:21
    Bolyai Matematika Csapatverseny matematika megyei 1. forduló 7. csapat Németh Mária Tóth Tibor 2016/2017 2016-11-18 19:32:21
    Bolyai Matematika Csapatverseny matematika megyei 1. forduló 7. csapat Szabó Dorina Tóth Tibor 2016/2017 2016-11-18 19:32:21
    Bolyai Matematika Csapatverseny matematika megyei 1. forduló 6. csapat Kocsis Balázs Levente Ambrus Judit 2016/2017 2016-11-18 19:27:02
    Bolyai Matematika Csapatverseny matematika megyei 1. forduló 6. csapat Szirmai Márton Gyula Ambrus Judit 2016/2017 2016-11-18 19:27:02
    Bolyai Matematika Csapatverseny matematika megyei 1. forduló 6. csapat Takács Donát György Ambrus Judit 2016/2017 2016-11-18 19:27:02
    Bolyai Matematika Csapatverseny matematika megyei 1. forduló 6. csapat Ujhelyi Balázs Ambrus Judit 2016/2017 2016-11-18 19:27:02
    Bolyai Matematika Csapatverseny matematika megyei 1. forduló 4. csapat Mátraházi Krisztián Márk Mozgó Endréné 2016/2017 2016-11-18 19:24:17
    Bolyai Matematika Csapatverseny matematika megyei 1. forduló 4. csapat Nagy Laura Boglárka Mozgó Endréné 2016/2017 2016-11-18 19:24:17
    Bolyai Matematika Csapatverseny matematika megyei 1. forduló 4. csapat Rencsicsovszki Bence Mozgó Endréné 2016/2017 2016-11-18 19:24:17
    Bolyai Matematika Csapatverseny matematika megyei 1. forduló 4. csapat Tóth Karina Mozgó Endréné 2016/2017 2016-11-18 19:24:17
    Bolyai Matematika Csapatverseny matematika megyei 1. forduló 3. csapat Boda Márton József Németh Anna 2016/2017 2016-11-18 18:34:40
    Bolyai Matematika Csapatverseny matematika megyei 1. forduló 3. csapat Buday Botond Gergely Németh Anna 2016/2017 2016-11-18 18:34:40
    Bolyai Matematika Csapatverseny matematika megyei 1. forduló 3. csapat Fodor Marcell Németh Anna 2016/2017 2016-11-18 18:34:40
    Bolyai Matematika Csapatverseny matematika megyei 1. forduló 3. csapat Sümegi Soma Németh Anna 2016/2017 2016-11-18 18:34:40
    Bibliai Szövegértési Verseny német nyelv megyei 3. egyéni László Hunor Dávid Koseczki Tamásné 2015/2016 2016-06-24 23:34:52
    Bibliai Szövegértési Verseny német nyelv megyei 1. egyéni Sallai Zsombor Koseczki Tamásné 2015/2016 2016-06-24 23:34:18
    Országos Általános Iskolai Tanulmányi Verseny (OÁT német nyelv megyei 3. egyéni Krajnik Fanni Koseczki Tamásné 2015/2016 2016-06-24 23:23:35
    Országos Általános Iskolai Tanulmányi Verseny (OÁT német nyelv megyei 3. egyéni Sallai Zsombor Koseczki