1%  >> Katolikus Egyház (0011) | Jezsuita Nevelésért Alapítvány (18436501-1-05)

email   phone   social facebook circle 128   YouTube   logo issuu   donate

  • 19 Jun
    SZÓBELI ÉRETTSÉGI VIZSGÁK 00:00 to 00:00

  • 24 Jun
    TE DEUM TANÉVZÁRÓ 17:00 to 19:00

  • 24 Jun
    BANKETT 12. ÉVFOLYAM 20:00 to 00:00

  • 25 Jun
    ERASMUS BIOGÁZ PROJEKT - ATHÉN 00:00 to 00:00

    PROJEKTZÁRÁS

  • 19 Jun - 02 Jul
  • 25 Jun - 08 Jul
  • 08 Jul - 23 Jul

Beszámolók

Rendezvény beszámolók

Projektek

Projekt beszámolók

Versenyek

Verseny beszámolók

Lelki élet

Heti gondolat

DINA

D

i

n

a

Menza

Felhasználónév
Jelszó

M

e

n

z

a

Iskolai hírek

Iskolai hírek

Eredmények

  • Lóczy Lajos Országos Földrajz Verseny (országos, egyéni)

    Felkészítő tanár: Udvarhelyiné Hyross Amelita

    14.hely: Kádár Gellért,

    12.hely: Oláh Soma,

    Less Nándor Országos Földrajzverseny (országos, egyéni)

    Felkészítő tanár: Udvarhelyiné Hyross Amelita

    5.hely: Oláh Soma,

    11.hely: Mátraházi Krisztián Márk,

    6.hely: Gajdócsi András,

    Teleki Pál földrajzverseny (megyei, egyéni)

    Felkészítő tanár: Udvarhelyiné Hyross Amelita

    4.hely: Mátraházi Krisztián Márk,

    3.hely: Vály Áron György,

    2.hely: Gajdócsi András,

    Play and Win! (országos, egyéni)

    Felkészítő tanár: Képesné Szabó Flóra

    11.hely: Sümegi Soma,

    Hevesy György (országos, egyéni)

    Felkészítő tanár: Ambrus Judit

    6.hely: Gajdócsi András,

    Curie kémia verseny (országos, egyéni)

    Felkészítő tanár: Ambrus Judit

    15.hely: Gajdócsi András,

    Play and Win! (országos, egyéni)

    Felkészítő tanár: Képesné Szabó Flóra

    2.hely: Szabó Judit,

    6.hely: Magyar Levente,

    Magyar Vöröskereszt Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei El (megyei, csapat)

    Felkészítő tanár: Bakosné Vass Krisztina

    5.hely: László Vince Zsombor, Molnár Gábor, Rácz Balázs, Czegle Bendegúz Zsombor, Juhász - Vankó Gellért Levente,

    3.hely: Dsupin Áron, Kovács Menyhért, Horváth Kolos Miklós, Sorbán Zalán, Tinon Mehdi,

    Szent László- évi tárgyalkotó pályázat (országos, egyéni)

    Felkészítő tanár: Vincze Judit

    1.hely: Mádli Boglárka,

    különdíjhely: Gilányi Anna,

    Szent László- évi rajzpályázat (országos, egyéni)

    Felkészítő tanár: Vincze Judit

    eredményesen szerepelthely: Csapó Dóra Gabriella,

    Regionális középiskolai rajzverseny (egyéb, egyéni)

    Felkészítő tanár: Vincze Judit

    3.hely: Juhász Eszter Zsófia,

    Országos Tudásolimpia (országos, egyéni)

    Felkészítő tanár: Szabó Dalma

    1.hely: Papp Glória,

    Országos Elsősegély - Ismereti verseny (országos, csapat)

    Felkészítő tanár: Bakosné Vass Krisztina

    20.hely: Czegle Bendegúz Zsombor, Dsupin Áron, Kovács Menyhért,

    19.hely: Tóth Áron Benedek, Vargay András Dávid, Pusztai Leó Áron,

    Madarak és Fák Napja Országos Tanulmányi Verseny (országos, csapat)

    Felkészítő tanár: Polák Péter

    8.hely: Boldogh Benedek, Szűcs Kende Fülöp, Pusztai Leó Áron,

    Mezoffanti Országos Nyelvi Verseny (országos, egyéni)

    Felkészítő tanár: Novák Bernadett

    2.hely: Ötvös Anna,

    Eötvös József szónokversenhy (országos, egyéni)

    Felkészítő tanár: Lőveiné Árva Melinda

    7.hely: Ötvös Anna,

    CURIE Környezetvédelmi Verseny (országos, csapat)

    Felkészítő tanár: Polák Péter

    6.hely: Demeter Ambrus, Kövessy Péter Ádám, Liska Tamás, Oláh Soma,

    Katona József születésének 225. évfordulója alkalm (országos, egyéni)

    Felkészítő tanár: Vincze Judit

    különdíjhely: Sike Gábor,

    Arany János Irodalmi Verseny (országos, egyéni)

    Felkészítő tanár: Hutka Józsefné

    3.hely: Kovács Zsófia,

    Simonyi Zsigmond helyesírási verseny (megyei, egyéni)

    Felkészítő tanár: Hutka Józsefné

    1.hely: Polák Panna,

    Macskaköröm novellaíró pályázat (megyei, egyéni)

    Felkészítő tanár: Hutka Józsefné

    1.hely: Berecz Annamária,

    Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny (területi, csapat)

    Felkészítő tanár: Hutka Józsefné

    7.hely: László Hunor Dávid, Molnár Zsombor, Spekker Dorina, Szabó Dominik,

    Savaria Országos Történelem Verseny (országos, egyéni)

    Felkészítő tanár: Ötvös Lajos

    15.hely: Tóth Ádám,

    Savaria Országos Történelen Verrseny (megyei, )

    Felkészítő tanár: Ötvös Lajos

    hely: Henez Botond, Szabó Dominik,

    Savaria Országos Történelem Verseny (megyei, egyéni)

    Felkészítő tanár: Ötvös Lajos

    hely: Rimán Áron,

    Eötvös József szónokverseny (országos, egyéni)

    Felkészítő tanár: Soltész Ágnes

    3.hely: Hajas Tamás Boldizsár,

    EötvösJózsef szónokverseny (területi, egyéni)

    Felkészítő tanár: Soltész Ágnes

    1.hely: Hajas Tamás Boldizsár,

    Miskolc Város Ifjú Szónoka (városi, egyéni)

    Felkészítő tanár: Soltész Ágnes

    1.hely: Hajas Tamás Boldizsár,

    Bolyai anyanyelvi verseny (városi, csapat)

    Felkészítő tanár: Soltész Ágnes

    8.hely: Csobádi Viktor, Mátraházi Krisztián Márk, Nagy Dominik, Rencsicsovszki Bence,

    Langwest Tehetségkutató Verseny (, egyéni)

    Felkészítő tanár: Novák Bernadett

    2.hely: Imre Eszter Anna,

    Hevesy György kémia verseny (megyei, egyéni)

    Felkészítő tanár: Ambrus Judit

    1.hely: Gajdócsi András,

    8.hely: Gál Csongor Mátyás,

    6.hely: Vékony Benedek,

    5.hely: Dabasi - Halász Gellért,

    Kalmár László Matematika Verseny (megyei, egyéni)

    Felkészítő tanár: Tóth Tibor

    3.hely: Vargay András Dávid,

    2.hely: Várkonyi Dóra Mária,

    Curie matematika verseny (országos, egyéni)

    Felkészítő tanár: Tóth Tibor

    7.hely: Várkonyi Dóra Mária,

    Langwest Országos Tehetségkutató Tanulmányi Versen (országos, egyéni)

    Felkészítő tanár: Szabó Dalma

    4.hely: Gyurkó Kinga,

    Hancsók Kálmán Megyei Matematika verseny Mezőköves (megyei, egyéni)

    Felkészítő tanár: Velkey Balázs

    2.hely: Mátraházi Krisztián Márk,

    Hancsók Kálmán Megyei Matematika verseny Mezőköves (megyei, csapat)

    1.hely: Gajdócsi András,

    Hancsók Kálmán Megyei Matematika verseny Mezőköves (megyei, )

    Felkészítő tanár: Toró Csaba

    3.hely: Gedeon Máté Károly, Homolya Panni,

    1.hely: Pákozdi Máté Márk,

    2.hely: Gedeon András Sándor,

    Zrínyi Ilona matematika verseny (megyei, )

    Felkészítő tanár: Toró Csaba

    4.hely: Gedeon András Sándor,

    Városi általános iskolai rajzverseny (városi, egyéni)

    Felkészítő tanár: Vincze Judit

    1.hely: Molnár Balázs Boldizsár,

    2.hely: Imre Eszter Anna,

    Versmondó verseny a színházi világnap alkalmából (megyei, egyéni)

    Felkészítő tanár: Lőveiné Árva Melinda

    1.hely: Kovács Bálint,

    Eötvös-szónokverseny (egyéb, egyéni)

    Felkészítő tanár: Lőveiné Árva Melinda

    3.hely: Ötvös Anna,

    Madarak és Fák Napja Országos Tanulmányi Verseny (megyei, csapat)

    Felkészítő tanár: Polák Péter

    1.hely: Boldogh Benedek, Szűcs Kende Fülöp, Pusztai Leó Áron,

    Katolikus Iskolák közti Dugonics András Matematika (országos, egyéni)

    Felkészítő tanár: Mozgó Endréné

    6.hely: Mátraházi Krisztián Márk,

    Felkészítő tanár: Velkey Balázs

    4.hely: Gajdócsi András,

    Bolyai Természettudományos csapatverseny (országos, csapat)

    Felkészítő tanár: Ambrus Judit

    6.hely: Németh Luca, Oláh Dorottya, Mátraházi Krisztián Márk,

    Heinrich Heine szavalóverseny (városi, )

    Felkészítő tanár: Novák Bernadett

    2.hely: Forrai Katalin Ágnes,

    Zrínyi matematikaverseny (megyei, csapat)

    Felkészítő tanár: Velkey Balázs

    2.hely: Boda Márton József, Kiss Gergely, Vrastyák Balázs László, Bodnár Norbert, Sike Barnabás, Szirmai Márton Gyula, Vargay András Dávid, Boldogh Benedek, Kovács Bálint, Gajdócsi András, Kondás Réka Anna, Mátraházi Krisztián Márk,

    Felkészítő tanár: Tóth Tibor

    Boda Márton József, Kiss Gergely, Vrastyák Balázs László, Bodnár Norbert, Sike Barnabás, Szirmai Márton Gyula, Vargay András Dávid, Boldogh Benedek, Kovács Bálint,

    3.hely: Boda Márton József, Kiss Gergely, Vrastyák Balázs László, Bodnár Norbert, Sike Barnabás, Szirmai Márton Gyula,

    Felkészítő tanár: Németh Anna

    2.hely: Boda Márton József, Kiss Gergely, Vrastyák Balázs László,

    Zrínyi matematikaverseny (megyei, egyéni)

    Felkészítő tanár: Tóth Tibor

    14.hely: Bodnár Norbert,

    Felkészítő tanár: Németh Anna

    15.hely: Kovács Bálint,

    11.hely: Boldogh Benedek,

    Felkészítő tanár: Tóth Tibor

    16.hely: Németh Mária,

    4.hely: Vargay András Dávid,

    Felkészítő tanár: Mozgó Endréné

    10.hely: Mátraházi Krisztián Márk,

    Felkészítő tanár: Velkey Balázs

    13.hely: Kondás Réka Anna,

    5.hely: Gajdócsi András,

    Felkészítő tanár: Németh Anna

    8.hely: Vrastyák Balázs László,

    2.hely: Boda Márton József,

    Curie kémia (területi, egyéni)

    Felkészítő tanár: Ambrus Judit

    8.hely: Lukács Barnabás,

    6.hely: Vargay András Dávid,

    5.hely: Szabó Dorina,

    3.hely: Tóth Áron Benedek, Szűcs Kende Fülöp,

    5.hely: Németh Luca,

    2.hely: Vass Tünde Lilla,

    1.hely: Gajdócsi András, Gajdócsi András,

    Bolyai Természettudományi Csapatverseny (megyei, csapat)

    Felkészítő tanár: Ambrus Judit

    2.hely: Németh Luca, Oláh Dorottya, Mátraházi Krisztián Márk,

    Álmodj és tervezz! (országos, egyéni)

    Felkészítő tanár: Vincze Judit

    2.hely: Tutinka Sára Eszter,

    CURIE Környezetvédelmi Verseny (területi, csapat)

    Felkészítő tanár: Polák Péter

    2.hely: Grenda Luca, Kovács Zsófia, Kövessy Péter Ádám,

    1.hely: Oláh Soma, Demeter Ambrus, Liska Tamás,

    Curie matematika verseny (megyei, egyéni)

    Felkészítő tanár: Ambrus Judit

    2.hely: Balajthi Boglárka, Várhegyi Attila,

    3.hely: Sike Barnabás,

    Felkészítő tanár: Tóth Tibor

    1.hely: Várkonyi Dóra Mária, Németh Mária,

    3.hely: Vida Kamilla Zsanna,

    Felkészítő tanár: Ambrus Judit

    2.hely: Takács Donát György,

    Felkészítő tanár: Tóth Tibor

    1.hely: Pákozdi Marcell,

    idegennyelvi szépkiejtési verseny, Eszterházy Káro (területi, egyéni)

    Felkészítő tanár: Novák Bernadett

    1.hely: Ötvös Anna,

    Macskaköröm novellaíró pályázat (megyei, egyéni)

    Felkészítő tanár: Lőveiné Árva Melinda

    1.hely: Prekop Dorottya,

    Megyei Matematikaverseny (megyei, egyéni)

    Felkészítő tanár: Velkey Balázs

    4.hely: Gajdócsi András,

    Felkészítő tanár: Mozgó Endréné

    3.hely: Mátraházi Krisztián Márk,

    Felkészítő tanár: Németh Anna

    9.hely: Németh Mária, Kovács Bálint,

    Felkészítő tanár: Tóth Tibor

    6.hely: Vargay András Dávid, Várkonyi Dóra Mária,

    8.hely: Varga Réka,

    7.hely: Kovács-Csizmadia Márton,

    Felkészítő tanár: Németh Anna

    Szabó Eszter,

    5.hely: Boda Márton József, Csonka Borbála Róza,

    Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny (megyei, csapat)

    Felkészítő tanár: Lőveiné Árva Melinda

    3.hely: Bűdi Péter, Fegyverneki Lilien, Kis Gergely, Szarka Edit,

    Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny (területi, csapat)

    12.hely: Bratu Csenge Fáta, Kádár Gellért, Miczán Panna, Szlifka Anna,

    Bibliafordító és szövegértési verseny (megyei, egyéni)

    Felkészítő tanár: Szabó Andras

    6.hely: Juhász - Vankó Gellért Levente,

    3.hely: Tóth Ilona Ágnes, Ladányi Anna,

    Bibliai szövegértési verseny (megyei, egyéni)

    Felkészítő tanár: Bukovszki Edit

    1.hely: Csobádi Viktor,

    Angol országismereti és társakgási vetélkedő (városi, csapat)

    Felkészítő tanár: Bukovszki Edit

    1.hely: Kiss Annamária Réka, Németh Luca, Szabó Eszter,

    Diákolimpia Kosárlabda Lány VI.kcs. (városi, csapat)

    Felkészítő tanár: Stefánné Hegedűs Zsuzsa

    6.hely: Demjén Orsolya, Fogarasi Nikolett, Gyurkó Kinga, Mészáros Petra, Demjén Borbála, Ötvös Anna, Szemerszki Anna, Bársony Kata, Farkas Kinga, Bodolai Anna, Dsupin Loretta,

    45. Országos Elsősegélynyújtó Verseny (országos, csapat)

    Felkészítő tanár: Bakosné Vass Krisztina

    15.hely: Latorcai Nimród Örs, László Hunor Dávid, Bodolai Anna, Kara Gábor, Szklenár Eszter,

    14.hely: Gyurkó Kinga, Kriston Boglárka, Latorcai Levente Hunor, Tóth Gergő Tamás, Rimaszéki Áron,

    Bolyai Matematika Csapatverseny (megyei, csapat)

    Felkészítő tanár: Ambrus Judit

    7.hely: Sike Barnabás, Mérai Alexa Léna, László Vince Zsombor, Kovác Márk Dorián,

    Felkészítő tanár: Geszti Mónika

    3.hely: Gadus Bogdán Olivér, Balajthi Boglárka, Várhegyi Attila, Murvai András György,

    Felkészítő tanár: Velkey Balázs

    8.hely: Árgyel Anna, Gajdócsi András, Oláh Dorottya, Szabó Márton,

    Felkészítő tanár: Németh Anna

    9.hely: Dabasi - Halász Gellért, Juhász Zoltán István, Kovács Bálint, Madarász Fanni,

    Felkészítő tanár: Tóth Tibor

    8.hely: Kovács Menyhért, Takács Donát, Tóth Ilona Ágnes, Várkonyi Dóra Mária,

    7.hely: Krajnyák Réka, Molnár Lilla, Németh Mária, Szabó Dorina,

    Felkészítő tanár: Ambrus Judit

    6.hely: Kocsis Balázs Levente, Szirmai Márton Gyula, Takács Donát György, Ujhelyi Balázs,

    Felkészítő tanár: Mozgó Endréné

    4.hely: Mátraházi Krisztián Márk, Nagy Laura Boglárka, Rencsicsovszki Bence, Tóth Karina,

    Felkészítő tanár: Németh Anna

    3.hely: Boda Márton József, Buday Botond Gergely, Fodor Marcell, Sümegi Soma,

  • Bibliai Szövegértési Verseny (megyei, egyéni)

    Felkészítő tanár: Koseczki Tamásné

    3.hely: László Hunor Dávid,

    1.hely: Sallai Zsombor,

    Országos Általános Iskolai Tanulmányi Verseny (OÁT (megyei, egyéni)

    Felkészítő tanár: Koseczki Tamásné

    3.hely: Krajnik Fanni, Sallai Zsombor,

    Országos József Attila Mese-, Vers- és Novellaíró (országos, egyéni)

    Felkészítő tanár: Szemerszki Mihályné

    3.hely: Csiba Ágota,

    Szent Imre Katolikus Általános iskola (megyei, egyéni)

    Felkészítő tanár: Csizmarik Irén

    4.hely: Vékony Benedek, Molnár Lilla,

    Christmas Is All Around (országos, csapat)

    Felkészítő tanár: Csizmarik Irén

    eredményesen szerepelthely: Oroszi Márk Péter, Kovács Áron, Mérai Alexa Léna, Molnár Gábor, Simon Szonja Szolanzs, Lukács Barnabás, Vargay András Dávid, Fülöp Vanda,

    Eszterházy Károly Főiskola-Szépkiejtési Verseny (területi, egyéni)

    Felkészítő tanár: Csizmarik Irén

    2.hely: Lauer Áron,

    Christmas Is All Around (országos, csapat)

    Felkészítő tanár: Csizmarik Irén

    22.hely: Lukács Barnabás, Vargay András Dávid, Fülöp Vanda,

    Play and Win! (országos, csapat)

    Felkészítő tanár: Csizmarik Irén

    7.hely: Lukács Barnabás, Molnár Lilla, Vargay András Dávid,

    Christmas Is All Around (, csapat)

    Felkészítő tanár: Csizmarik Irén

    4.hely: Molnár Lilla, Dabasi - Halász Gellért, Vékony Benedek,

    Városi Szövegértési verseny (városi, )

    Felkészítő tanár: Szemerszki Mihályné

    1.hely: Köcski Nikolett,

    Play and Win! (országos, csapat)

    Felkészítő tanár: Szabó Flóra

    13.hely: Farkas Nóra, Kövesi Karina Dóra, Tóth Blanka,

    10.hely: Litkei Kinga, Prekop Dorottya, Sárkány Egon,

    8.hely: Ősz Kamilla Anna, Veres Noémi Lili,

    6.hely: Barati Aliza, Magyar Levente, Szuhánszki Rebeka,

    11.hely: Barati Noémi, Bőke Fruzsina, Zemlényi Hanna Zóra,

    OKTV (országos, egyéni)

    Felkészítő tanár: Csizmarik Irén

    eredményesen szerepelthely: Lauer Áron,

    Országos Történelem Verseny (városi, egyéni)

    Felkészítő tanár: Ötvös Lajos

    6.hely: Szabó Dominik,

    Országos Történelem Verseny (városi, )

    5.hely: László Hunor Dávid,

    CélPont (városi, csapat)

    Felkészítő tanár: Ötvös Lajos

    1.hely: Bajáky András Olivér, Imregh András István, Pistai Titusz, Szabó András Miklós, Szunyogh Kata, Tóth Klára, Tucsek Máté,

    Savaria Országos Történelem Verseny (megyei, egyéni)

    Felkészítő tanár: Ötvös Lajos

    2.hely: Tóth Ádám,

    Szent Imre Katolikus Általános iskola (megyei, egyéni)

    Felkészítő tanár: Csizmarik Irén

    3.hely: Simon Szonja Szolanzs,

    Próza- és versíró verseny a Szent Márton-év alkalm (országos, egyéni)

    Felkészítő tanár: Lőveiné Árva Melinda

    1.hely: Czár Anna Csenge,

    Diákolimpia kosárlabda IV.kcs. (országos, csapat)

    Felkészítő tanár: Tóth Gyula

    8.hely: Csobádi Viktor, Mátraházi Krisztián Márk, Papp Szabolcs Sándor, Raisz Gellért Balázs, Simkó Gergely, Ács Dénes, Bozsik József, Bulla Gerald, Földházi Péter, Marton Domonkos, Soltész Dániel, Somoskői László,

    "Az én mesém" meseíró pályázat (országos, egyéni)

    Felkészítő tanár: Lőveiné Árva Melinda

    különdíjhely: Czár Anna Csenge,

    D3 Kosárlabda Városi Bajnokság Fiú (városi, csapat)

    Felkészítő tanár: Milen Vukicevic

    2.hely: Geszti Imre, Vass Zoltán, Gulybán Csongor, Izsvák Gergő, Németh Benjámin, Boldogh Benedek, Bűdi Péter, Dabasi - Halász Gellért, Fogarasi Levente, Juhász Zoltán István, Kisfalusi Imre, Kovács András Álmos, Vékony Benedek, Raisz Gellért Balázs,

    "A kedvenc miskolci látnivalóm" (városi, egyéni)

    Felkészítő tanár: Vincze Judit

    különdíjhely: Sike Gábor,

    2.hely: Kucsma Kinga Xénia,

    3.hely: Szabó Zsanett, Vass Zoltán,

    4.hely: Szilágyi Hanna,

    Megyei Elsősegélynyújtó Verseny (megyei, csapat)

    Felkészítő tanár: Vass Krisztina

    1.hely: Hirkó Hanna, Urbán Laura Dóra, Latorcai Levente Hunor, Tóth Gergő Tamás, Rimaszéki Áron, Latorcai Nimród Örs, László Hunor Dávid, Bodolai Anna, Kara Gábor, Szklenár Eszter,

    Amatőr Kosárlabda Városi Bajnokság D3 fiú (városi, csapat)

    Felkészítő tanár: Milen Vukicevic

    1.hely: Geszti Imre, Veit Milán, Gulybán Csongor, Németh Benjámin, Boldogh Benedek, Bűdi Péter, Dabasi - Halász Gellért, Fogarasi Levente, Juhász Zoltán István, Kisfalusi Imre, Kovács András Álmos, Vékony Benedek, Raisz Gellért Balázs,

    Amatőr Kosárlabda Városi Bajnokság D3 leány (városi, csapat)

    Felkészítő tanár: Milen Vukicevic

    1.hely: Barati Aliza, Kiss Petra, Dobos Lilla, Kiss Júlia, Marincsák Anna, Szirmai Flóra Lívia, Borbély Blanka Fruzsina, Gál Nikolett, Hutka Luca Sára, Gulya Orsolya, Tóbiás Panni,

    Amatőr Kosárlabda Városi Bajnokság D4 leány (városi, csapat)

    Felkészítő tanár: Milen Vukicevic

    1.hely: Barati Aliza, Kiss Petra, Dobos Lilla, Marincsák Anna, Hutka Luca Sára, Gulya Orsolya, Tóbiás Panni, Kondás Réka Anna, Urbán Boglárka, Bodolai Anna, Dsupin Loretta, Kovács Nóra,

    Floorball V. kcs. (városi, csapat)

    Felkészítő tanár: Tóth Gyula

    1.hely: Soltész Erik, Ács Kristóf, Pós Bertalan, Feczkó Csanád, Lövei Dávid, Veréb Balázs,

    Floorball IV. kcs (városi, csapat)

    Felkészítő tanár: Tóth Gyula

    2.hely: Cseke Dániel, Gecsei Bendegúz István, Lövei Dávid, Veréb Balázs,

    Diákolimpia, Kosárlabda IV. kcs. AMATŐR (városi, csapat)

    Felkészítő tanár: Tóth Gyula

    2.hely: Csobádi Viktor, Mátraházi Krisztián Márk, Papp Szabolcs Sándor, Raisz Gellért Balázs, Simkó Gergely, Szilágyi Balázs, Bozsik József, Bulla Gerald, Fogarasi Botond, Soltész Dániel, Somoskői László,

    Diákolimpia, Kosárlabda IV. kcs. (megyei, csapat)

    Felkészítő tanár: Tóth Gyula

    1.hely: Csobádi Viktor, Mátraházi Krisztián Márk, Papp Szabolcs Sándor, Raisz Gellért Balázs, Simkó Gergely, Szilágyi Balázs, Veselényi Márton, Ács Dénes, Bozsik József, Bulla Gerald, Fogarasi Botond, Földházi Péter, Marton Domonkos, Soltész Dániel,

    Hevesy György országos kémia verseny (országos, egyéni)

    Felkészítő tanár: Ambrus Judit

    8.hely: Gajdócsi András,

    BorsodChem Zrt. Környezetvédelmi rajzpályázata (megyei, egyéni)

    Felkészítő tanár: Vincze Judit

    2.hely: Kövesi Karina Dóra,

    Eötvös József Országos Középiskolai Szónokverseny (országos, egyéni)

    Felkészítő tanár: Hutka József

    12.hely: Józsa Judit,

    10.hely: Ágoston Zsófia,

    Szép Magyar Beszéd Verseny (országos, egyéni)

    Felkészítő tanár: Hutka József

    eredményesen szerepelthely: Ágoston Zsófia,

    Almásy László földrajz verseny (megyei, csapat)

    Felkészítő tanár: Udvarhelyiné Hyross Amelita

    9.hely: Barják Dorottya, Bodolai Anna, Kocsis Anna Réka, Szabados Evelin,

    Lóczy Lajos Országos Földrajz Verseny (országos, egyéni)

    Felkészítő tanár: Udvarhelyiné Hyross Amelita

    24.hely: Oláh Soma,

    Less Nándor Földrajz Verseny (országos, egyéni)

    Felkészítő tanár: Udvarhelyiné Hyross Amelita

    7.hely: Oláh Soma, Kádár Gellért,

    11.hely: Mátraházi Krisztián Márk,

    Teleki Pál Földrajz Verseny (megyei, egyéni)

    Felkészítő tanár: Udvarhelyiné Hyross Amelita

    4.hely: Földházi Péter,

    3.hely: Kara Gábor,

    17.hely: Raisz Gellért Balázs,

    7.hely: Mátraházi Krisztián Márk,

    OKTV (országos, egyéni)

    Felkészítő tanár: Udvarhelyiné Hyross Amelita

    7.hely: Gilányi Gibárt,

    Aranyecset (városi, egyéni)

    Felkészítő tanár: Vincze Judit

    2.hely: Nagy - Csoma Sára,

    6.hely: Nagy Gréta,

    Miskolc Város és Vonzáskörzete Elsősegélynyújtó V (városi, csapat)

    Felkészítő tanár: Vass Krisztina

    2.hely: Pusztai Leó Áron, Szarka Edit, Vargay András Dávid, Tóth Áron Benedek,

    Magyar Vöröskereszt Miskolc Város És Vonzáskörzete (városi, csapat)

    Felkészítő tanár: Vass Krisztina

    1.hely: Latorcai Nimród Örs, Szklenár Eszter, Kara Gábor, Bodolai Anna, László Hunor Dávid,

    Miskolc Város és Vonzáskörzete Elsősegélynyújtó Ve (városi, csapat)

    Felkészítő tanár: Vass Krisztina

    2.hely: Lukács Barnabás,

    Magyar Vöröskereszt Miskolc Város És Vonzáskörzete (városi, csapat)

    Felkészítő tanár: Vass Krisztina

    1.hely: Gyurkó Kinga, Kriston Boglárka, Latorcai Levente Hunor, Tóth Gergő Tamás, Rimaszéki Áron,

    Langwest Országos Angol Nyelvi Verseny (országos, egyéni)

    Felkészítő tanár: Szatur Anett

    4.hely: Szauervein Zsanett,

    1.hely: Mátraházi Krisztián Márk,

    Országos Elsősegély - ismereti verseny (országos, csapat)

    Felkészítő tanár: Vass Krisztina

    19.hely: Hirkó Hanna, Soltész Erik, Urbán Laura Dóra,

    eredményesen szerepelthely: Csapó Bálint, Horváth Kolos Miklós, Sárkány Egon, Sorbán Zalán, Tinon Mehdi, Pusztai Leó Áron,

    Elsősegély 5 - 6 (országos, csapat)

    Felkészítő tanár: Vass Krisztina

    18.hely: László Vince Zsombor, Molnár Gábor, Ujhelyi Balázs,

    17.hely: Balogh Zoé, Fegyverneki Lilien, Szarka Edit,

    Madarak és Fák Napja Országos Tanulmányi Verseny (országos, csapat)

    Felkészítő tanár: Polák Péter

    13.hely: Boldogh Benedek, Szűcs Kende Fülöp, Pusztai Leó Áron,

    Bendegúz matematika vesreny (megyei, egyéni)

    Felkészítő tanár: Tóth Tibor

    1.hely: Várkonyi Dóra Mária,

    Curie matematika verseny (országos, egyéni)

    Felkészítő tanár: Velkey Balázs

    10.hely: Gajdócsi András,

    Felkészítő tanár: Tóth Tibor

    7.hely: Németh Mária,

    12.hely: Várkonyi Dóra Mária,

    Kommunikációs Verseny (városi, egyéni)

    Felkészítő tanár: Lőveiné Árva Melinda

    1.hely: Vass Tünde Lilla, Szarka Edit,

    Alkoss hulladékból! Hulladékszobrászati verseny (városi, csapat)

    Felkészítő tanár: Vincze Judit

    kiemelthely: Mádli Boglárka, Juhász Eszter Zsófia,

    Német világörökségi verseny, EKF (területi, csapat)

    Felkészítő tanár: Bodrogi Tamás

    3.hely: Németh Csenge, Ötvös Anna, Benke Zsófia,

    EU választási verseny (országos, csapat)

    Felkészítő tanár: Bodrogi Tamás

    6.hely: Kuripla János, Mondok Dávid, Szabó Bence, Gulyás István Flórián,

    Miskolc Város és Vonzáskörzete Csecsemőgondozási V (városi, csapat)

    Felkészítő tanár: Vass Krisztina

    2.hely: Gyurkó Kinga, Kriston Boglárka, Tóth Gergő Tamás,

    Megyei Középiskolai Rajzverseny (megyei, egyéni)

    Felkészítő tanár: Vincze Judit

    1.hely: Mádli Boglárka,

    2.hely: Sike Gábor,

    OKTV - BIOLÓGIA (országos, egyéni)

    Felkészítő tanár: Polák Péter

    18.hely: Szűcs Botond,

    Kaán Károly Országos Természetismereti verseny (megyei, egyéni)

    Felkészítő tanár: Polák Péter

    2.hely: Boldogh Benedek,

    5.hely: Szarka Edit,

    7.hely: Kovács Áron,

    Kaán Károly Országos Természetismereti verseny (megyei, )

    Felkészítő tanár: Bobcsákné Berzi Ibolya

    10.hely: Poncsák Nikolett Panna,

    Hevesy György Kémia Verseny (megyei, egyéni)

    Felkészítő tanár: Ambrus Judit

    1.hely: Gajdócsi András,

    5.hely: Oláh Dorottya,

    9.hely: Németh Luca,

    7.hely: Szabó Dominik,

    Kalmár László Matematikai Verseny (megyei, egyéni)

    Felkészítő tanár: Mozgó Endréné

    5.hely: Nagy Laura Boglárka,

    Felkészítő tanár: Velkey Balázs

    4.hely: Gajdócsi András,

    Felkészítő tanár: Tóth Tibor

    9.hely: Németh Mária,

    Hevesy György Kémia Verseny (megyei, egyéni)

    Felkészítő tanár: Ambrus Judit

    6.hely: Szűcs Boglárka,

    Kalmár László Matematikai Verseny (megyei, egyéni)

    Felkészítő tanár: Ambrus Judit

    10.hely: Sike Barnabás, Sike Barnabás,

    Felkészítő tanár: Mozgó Endréné

    8.hely: Nagy Dominik,

    Felkészítő tanár: Németh Anna

    2.hely: Bakondi Gábor,

    Felkészítő tanár: Sike László

    4.hely: Gedeon Máté Károly,

    Simonyi Zsigmond helyesírási verseny (megyei, egyéni)

    Felkészítő tanár: Szemerszki Mihályné

    3.hely: Simon Szonja Szolanzs,

    Tompa Mihály Szavalóverseny (területi, egyéni)

    Felkészítő tanár: Szemerszki Mihályné

    különdíjhely: Holló Hanna, Zalányi Márton, Vasas Anna,

    2.hely: Kovács Laura Marianna,

    Kalmár László Matematikai Verseny (megyei, egyéni)

    Felkészítő tanár: Sárközy Rita

    4.hely: Gedeon Máté Károly,

    Mezei futás VI.kcsp fiú (megyei, csapat)

    Felkészítő tanár: Molnár Attila

    3.hely: Kmetz Ottó, Nagy Levente, Feczkó Botond, Gyenes Donát, Priam Márk, Szűcs Botond,

    Labdarúgás III.kcsp fiú városi körzeti (városi, csapat)

    Felkészítő tanár: Molnár Attila

    2.hely: Dunai Zsolt, Kisfalusi Imre, Palocsai Ákos, Dabasi - Halász Gellért, Gulybán Csongor, Bodnár László, Veréb Áron, Tóth Kristóf, Mészáros Márk, Hámori Miklós, Agárdy Norbert, Buza Balázs, Szedlák Ádám,

    Floorball III.kcsp. fiú orsz. elődöntő (országos, csapat)

    Felkészítő tanár: Molnár Attila

    4.hely: Kovács-Csizmadia Márton, Novotny Zoltán, Szalay Boldizsár, Beszterczey Kristóf, Dunai Zsolt, Szedlák Ádám,

    Floorball III.kcsp. fiú orsz. selejetező (területi, csapat)

    Felkészítő tanár: Molnár Attila

    1.hely: Kovács-Csizmadia Márton, Novotny Zoltán, Szalay Boldizsár, Beszterczey Kristóf, Dunai Zsolt, Szedlák Ádám,

    Sakk III-IV.kcsp. fiú (megyei, csapat)

    Felkészítő tanár:

    3.hely: Boldogh Benedek, Kovác József Dénes, Turóczi Gergely, Várhegyi Csaba,

    Sakk VI.kcsp fiú (megyei, egyéni)

    Felkészítő tanár:

    3.hely: Horváth Bence,

    Sakk III.kcsp. fiú (megyei, egyéni)

    Felkészítő tanár:

    4.hely: Boldogh Benedek,

    Sakk III.kcsp. fiú (városi, egyéni)

    3.hely: Boldogh Benedek,

    Sakk (városi, csapat)

    Felkészítő tanár:

    3.hely: Boldogh Benedek, Kovác József Dénes, Turóczi Gergely, Várhegyi Csaba,

    Úszás 4x50 méter fiú gyorsváltó IV.kcsp. (megyei, csapat)

    Felkészítő tanár: Molnár Attila

    3.hely: Pecze Dániel, Bulla Gerald, Gedeon Máté Károly, Kara Gábor,

    Úszás 4x50 méter fiú gyorsváltó III.kcsp. (megyei, csapat)

    Felkészítő tanár: Molnár Attila

    4.hely: Szabó András Márton, Sike Zsombor, Lukács Barnabás, Szalay Boldizsár,

    Úszás 100 méter fiú mellúszás IV.kcsp. (megyei, egyéni)

    Felkészítő tanár: Molnár Attila

    3.hely: Gedeon Máté Károly,

    Úszás 4x50 méter leány gyorsváltó IV.kcsp. (városi, csapat)

    Felkészítő tanár: Molnár Attila

    1.hely: Kornidesz Petra, Szabó Eszter, Bodolai Anna, Kovács Nóra,

    Úszás 4x50 méter fiú gyorsváltó IV.kcsp. (városi, csapat)

    Felkészítő tanár: Molnár Attila

    1.hely: Pető Ákos György, Bulla Gerald, Gedeon Máté Károly, Kara Gábor,

    Úszás 100 méter fiú mellúszás (városi, egyéni)

    Felkészítő tanár: Molnár Attila

    1.hely: Gedeon Máté Károly,

    Úszás 4x50 méter fiú gyorsváltó (városi, csapat)

    Felkészítő tanár: Molnár Attila

    3.hely: Szalay Boldizsár, Lukács Barnabás, Sike Zsombor, Szabó András Márton,

    Atlétika többpróba körzeti III.kcsp fiú (városi, csapat)

    Felkészítő tanár: Molnár Attila

    2.hely: Szalay Boldizsár, Veréb Áron, Bodnár László, Dunai Zsolt, Szedlák Ádám,

    Mezei futás III.kcsp fiú (megyei, egyéni)

    Felkészítő tanár:

    3.hely: Szedlák Ádám,

    Mezei futás III.kcsp fiú (megyei, csapat)

    Felkészítő tanár: Molnár Attila

    4.hely: Agárdy Norbert, Bodnár László, Boldogh Benedek, Fogarasi Levente, Szedlák Ádám,

    Mezei futás IV.kcsp fiú (városi, csapat)

    Felkészítő tanár: Molnár Attila

    2.hely: Lőrincz Bálint, Szilágyi Balázs, Hangácsi Zsolt, Fogarasi Botond, Sallai Zsombor, Lövei Dávid, Veréb Balázs,

    Mezei futás II.kcsp fiú (városi, egyéni)

    Felkészítő tanár:

    3.hely: Tóth Kristóf,

    Mezei futás III.kcsp fiú (városi, egyéni)

    Felkészítő tanár:

    1.hely: Szilágyi Gellért,

    Mezei futás III.kcsp fiú (városi, csapat)

    Felkészítő tanár: Molnár Attila

    1.hely: Szűcs Kende Fülöp, Szedlák Ádám, Fogarasi Levente, Szilágyi Gellért, Bodnár László, Agárdy Norbert,

    Eötvös József Országos Középiskolai Szónokverseny (területi, egyéni)

    Felkészítő tanár: Hutka József

    2.hely: Ágoston Zsófia,

    3.hely: Józsa Judit,

    Alpesi sí (országos, egyéni)

    Felkészítő tanár:

    1.hely: Beszterczey Kristóf,

    Madarak és Fák Napja Országos Tanulmányi Verseny (területi, csapat)

    Felkészítő tanár: Polák Péter

    1.hely: Boldogh Benedek, Szűcs Kende Fülöp, Pusztai Leó Áron,

    Felkészítő tanár: Bobcsákné Berzi Ibolya

    2.hely: Szabó Zsanett, Németh Luca, Kovács Lőrinc,

    Magyar vagyok (nemzetközi, egyéni)

    Felkészítő tanár: Vincze Judit

    kiemelthely: Holló Hanna,

    Wass Albert szavalóverseny (városi, egyéni)

    Felkészítő tanár: Soltész Ágnes

    3.hely: Gyenes Donát,

    Felkészítő tanár: Lőveiné Árva Melinda

    2.hely: Szrenka Ágoston Péter,

    Zrínyi Ilona Matematikaverseny (megyei, csapat)

    Felkészítő tanár: Tóth Tibor

    2.hely: Fojtán Szabolcs Balázs, Vargay András Dávid,

    Felkészítő tanár: Németh Anna

    Boldogh Benedek,

    Felkészítő tanár: Tóth Tibor

    3.hely: Kovács Kende, Mráz Márton Damján,

    Felkészítő tanár: Ambrus Judit

    Köcski Nikolett,

    Zrínyi Ilona Matematikaverseny (megyei, egyéni)

    Felkészítő tanár: Tóth Tibor

    2.hely: Fojtán Szabolcs Balázs,

    4.hely: Kovács Kende,

    Felkészítő tanár: Velkey Balázs

    5.hely: Gajdócsi András,

    Felkészítő tanár: Németh Anna

    15.hely: Boldogh Benedek,

    Felkészítő tanár: Sike László

    19.hely: Várhegyi Csaba,

    Heinrich Heine Szavalóverseny (városi, egyéni)

    Felkészítő tanár: Szabó Dalma

    különdíjhely: Barati Barnabás,

    EU választási verseny (területi, csapat)

    Felkészítő tanár: Bodrogi Tamás

    1.hely: Gulyás István Flórián, Kuripla János, Mondok Dávid, Szabó Bence,

    Curie országos kémia verseny (területi, egyéni)

    Felkészítő tanár: Ambrus Judit

    9.hely: Veselényi Márton,

    8.hely: Oláh Dorottya,

    7.hely: Németh Luca,

    3.hely: Gajdócsi András,

    5.hely: Várhegyi Csaba,

    Curie országos kémia verseny (területi, )

    4.hely: Kovác József Dénes,

    Curie országos kémia verseny (területi, egyéni)

    4.hely: László Hunor Dávid,

    2.hely: Szabó Dominik,

    1.hely: Szűcs Boglárka,

    Varga Tamás Matematikaverseny (megyei, egyéni)

    Felkészítő tanár: Németh Anna

    12.hely: Bakondi Gábor,

    Felkészítő tanár: Sike László

    3.hely: Várhegyi Csaba,

    Felkészítő tanár: Mozgó Endréné

    10.hely: Nagy Dominik,

    Felkészítő tanár: Velkey Balázs

    5.hely: Gajdócsi András,

    Felkészítő tanár: Mozgó Endréné

    3.hely: Mátraházi Krisztián Márk,

    Szép Magyar Beszéd (megyei, egyéni)

    Felkészítő tanár: Hutka József

    1.hely: Ágoston Zsófia,

    Felkészítő tanár: Soltész Ágnes

    3.hely: Gyenes Donát,

    Implom József Középiskolai Helyesírási Verseny (megyei, egyéni)

    Felkészítő tanár: Hutka József

    2.hely: Ágoston Zsófia,

    ECL Nyelvi Verseny (megyei, egyéni)

    Felkészítő tanár: Dojcsák Adrienn

    2.hely: Szelenge Anand Bertalan,

    Szépkiejtési Verseny (országos, egyéni)

    Felkészítő tanár: Dojcsák Adrienn

    különdíjhely: Enyedi Áron, Szelenge Anand Bertalan,

    hely: Enyedi Áron, Szelenge Anand Bertalan,

    Curie Matematika verseny (területi, egyéni)

    Felkészítő tanár: Tóth Tibor

    5.hely: Pákozdi Marcell,

    4.hely: Vida Kamilla Zsanna,

    Felkészítő tanár: Ambrus Judit

    3.hely: Takács Donát György,

    1.hely: Köcski Nikolett,

    Felkészítő tanár: Tóth Tibor

    2.hely: Bodnár Norbert, Németh Mária,

    1.hely: Várkonyi Dóra Mária,

    Felkészítő tanár: Velkey Balázs

    Gajdócsi András,

    Dürer matematika verseny (országos, csapat)

    Felkészítő tanár: Tóth Tibor

    10.hely: Kovács Kende, Vargay András Dávid, Várkonyi Dóra Mária,

    Dürer fizikaverseny (országos, csapat)

    Felkészítő tanár: Gonda Gáspár

    4.hely: Lelkes Gergely, Pammer Tamás, Sztankovics Anna,

    Szépkiejtési verseny (, egyéni)

    Felkészítő tanár: Szabó Dalma

    6.hely: Lauer Áron,

    MeMOOC Informatikai verseny (megyei, csapat)

    Felkészítő tanár: Mozgó Endre

    különdíjhely: Imregh András István, Pistai Titusz, Taksár Tamás,

    Megyei Matematikaverseny (országos, egyéni)

    Felkészítő tanár: Sike László

    7.hely: Gedeon Máté Károly,

    Felkészítő tanár: Mozgó Endréné

    4.hely: Mátraházi Krisztián Márk,

    Felkészítő tanár: Velkey Balázs

    3.hely: Gajdócsi András,

    Felkészítő tanár: Tóth Tibor

    7.hely: Várkonyi Dóra Mária,

    5.hely: Németh Mária,

    Felkészítő tanár: Németh Anna

    3.hely: Boldogh Benedek,

    Sportlövészet, 20 lövéses légpuska (országos, egyéni)

    Felkészítő tanár:

    2.hely: Vékony Bálint,

    Szárazelem gyűjtés (városi, egyéni)

    Felkészítő tanár: Ambrus Judit

    1.hely: Veselényi Márton, Csurilla Bertalan,

    Szárazelem gyűjtés (városi, csapat)

    1.hely: Szklenár Eszter,

    Miskolc Város Ifjú Szónoka (megyei, egyéni)

    Felkészítő tanár: Lőveiné Árva Melinda

    4.hely: Hejczei Laura,

    Felkészítő tanár: Soltész Ágnes

    6.hely: Gyenes Donát,

    Felkészítő tanár: Lőveiné Árva Melinda

    eredményesen szerepelthely: Szemán Richárd, Érsok Gábor,

    Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny (országos, csapat)

    Felkészítő tanár: Lőveiné Árva Melinda

    19.hely: Boldogh Benedek, Fegyverneki Lilien, Szarka Edit, Vékony Benedek,

    Felkészítő tanár: Hutka József

    12.hely: Dudra Zsófia, Imre Eszter Anna, Kovács Kende, Sólyom Csillag Virág,

    Szent Imre Katolikus Ált. Iskola nyelvi versenye (megyei, egyéni)

    Felkészítő tanár: Szatur Anett

    8.hely: Németh Luca,

    Felkészítő tanár: Buzáné Kiss Judit

    4.hely: Molnár Zsombor,

    Felkészítő tanár: Szatur Anett

    3.hely: Mátraházi Krisztián Márk,

    Bibliai szövegértési verseny (megyei, egyéni)

    Felkészítő tanár: Buzáné Kiss Judit

    1.hely: Mérai Lilian Pilar,

    Felkészítő tanár: Szatur Anett

    2.hely: Nagy Dominik,

    1.hely: Buza Boglárka,

    Szent Imre Katolikus Ált. Iskola nyelvi versenye (megyei, egyéni)

    Felkészítő tanár: Buzáné Kiss Judit

    1.hely: Mérai Lilian Pilar,

    Hittanverseny (területi, csapat)

    Felkészítő tanár: Vincze Judit

    1.hely: Frankó Boglárka, Henez Botond, Spekker Dorina, Szabó Dominik,

    VII. megyei idegennyelvű szavalóverseny (megyei, egyéni)

    Felkészítő tanár: Szabó Dalma

    3.hely: Érsok Gábor,

    Görög Katolikus Szavalóverseny (területi, egyéni)

    Felkészítő tanár: Hutka József

    eredményesen szerepelthely: Czipa Klára,

    Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny (megyei, csapat)

    Felkészítő tanár: Hutka József

    3.hely: Czegle Bendegúz Zsombor, Ladányi Anna, Németh Mária, Takács Donát,

    Felkészítő tanár: Szemerszki Mihályné

    2.hely: Köcski Nikolett, Rácz Balázs, Sike Barnabás, Simon Szonja Szolanzs,

    Felkészítő tanár: Hutka József

    1.hely: Dudra Zsófia, Imre Eszter Anna, Kovács Kende, Sólyom Csillag Virág,

    Görög Katolikus Szavalóverseny (területi, egyéni)

    Felkészítő tanár: Varga Péter

    3.hely: Bodolai Anna,

    Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny (megyei, csapat)

    Felkészítő tanár: Lőveiné Árva Melinda

    1.hely: Boldogh Benedek, Fegyverneki Lilien, Szarka Edit, Vékony Benedek,

    4.hely: Prekop Dorottya, Ősz Kamilla Anna, Kondás Réka Anna, Veres Noémi Lili,

    Felkészítő tanár: Soltész Ágnes

    3.hely: Kriston Ágnes, Molnár Eszter Panni, Bársony Kata, Ambrus Virág,

    8.hely: Tóth Ágnes, Bencs Flóra, Bencs Fruzsina, Tóth Karina,

    Dürer Matematika Verseny (megyei, csapat)

    Felkészítő tanár: Tóth Tibor

    4.hely: Kovács Kende, Vargay András Dávid, Várkonyi Dóra Mária,

    Görögkatolikus szavalóverseny (területi, egyéni)

    Felkészítő tanár: Lőveiné Árva Melinda

    1.hely: Fülöp Vanda,

    Bolyai Matematika Csapatverseny (megyei, csapat)

    Felkészítő tanár: Sike László

    4.hely: Bulla Gerald, Gedeon Máté Károly, Juhász András Barnabás, Várhegyi Csaba,

    Felkészítő tanár: Mozgó Endréné

    3.hely: Mátraházi Krisztián Márk, Nagy Dominik, Nagy Laura Boglárka, Raisz Gellért Balázs,

    Felkészítő tanár: Velkey Balázs

    6.hely: Gajdócsi András, Kondás Réka Anna, Németh Luca, Szabó Márton,

    Felkészítő tanár: Tóth Tibor

    Krajnyák Réka, Molnár Lilla, Németh Mária, Szabó Dorina,

    Felkészítő tanár: Ambrus Judit

    5.hely: Kovác Márk Dorián, László Vince Zsombor, Molnár Gábor, Rácz Balázs,

    Rendhagyó tanóra az egészségért! (megyei, csapat)

    Felkészítő tanár: Vass Krisztina

    2.hely: Balogh Zoé, Fegyverneki Lilien, Szarka Edit,

  • Spring in the English speaking countries (országos, csapat)

    Felkészítő tanár: Szabó Flóra

    8.hely: Oláh Dorottya, Sorbán Zalán, Sárkány Egon, Gunda Eszter Virág,

    20.hely: Litkei Kinga, Ősz Kamilla Anna, Prekop Dorottya, Veres Noémi Lili,

    Langwest nyelvi verseny (megyei, egyéni)

    Felkészítő tanár: Szatur Anett

    9.hely: Mátraházi Krisztián Márk,

    4.hely: Szauervein Zsanett,

    Légy Te is a Természet Barátja! (egyéb, csapat)

    Felkészítő tanár: Bobcsákné Berzi Ibolya

    2.hely: Nagy Dominik, Pusztai Leó Áron, Urbán Boglárka, Zelena Zóra Gabriella,

    1.hely: Demeter Ágoston, Kornidesz Petra, Lőrincz Bálint, Pacsai Cirill, Szabó Réka,

    2.hely: Bakondi Gábor, Piskóti Levente, Spekker Dorina, Szabó Dominik,

    1.hely: Gecsei Bendegúz István, Kovács Lőrinc,

    Curie környezetvédelmi területi verszeny (területi, csapat)

    Felkészítő tanár: Bobcsákné Berzi Ibolya

    2.hely: Németh Luca, Szabó Réka, Vincze Borbála Kincső,

    5.hely: Csapó Bálint, Bordás Alex, Pacsai Cirill,

    3.hely: Kovács Lőrinc, Pós Polett, Gecsei Bendegúz István,

    5.hely: László Hunor Dávid, Berecz Máté, Spekker Dorina,

    7.hely: Bakondi Gábor, Henez Botond, Kovác József Dénes,

    Budapesti Műszaki Egyetem Energetikai Szakollégium (országos, csapat)

    Felkészítő tanár: Baloghné Gyüre Judit

    9.hely: Szemerszki Mihály,

    Jedlik Ányos Fizikaverseny (megyei, egyéni)

    Felkészítő tanár: Baloghné Gyüre Judit

    4.hely: Gulyás István Flórián,

    8.hely: Forrai Katalin,

    Jedlik Ányos Fizikaverseny (megyei, )

    3.hely: Gordoni Dániel Gábor,

    Jedlik Ányos Fizikaverseny (megyei, egyéni)

    7.hely: Szemerszki Mihály, Henez Botond, Vasas Anna, Fogarasi Botond,

    Jedlik Ányos Fizikaverseny (országos, egyéni)

    7.hely: Gedeon Máté Károly,

    Budapesti Műszaki Egyetem Energetikai Szakollégium (országos, csapat)

    Felkészítő tanár: Baloghné Gyüre Judit

    10.hely: Hora Gábor, Kiss Marcell Lóránd, Marcsik Milán,

    Károly Iréneusz Fizika Kísérleti Verseny (országos, csapat)

    Felkészítő tanár: Tóth Tibor

    eredményesen szerepelthely: Imregh András István, Pistai Titusz,

    Dr. Gárdus János idegen nyelvű (megyei, egyéni)

    Felkészítő tanár: Csizmarik Irén

    25.hely: Nyárádi Fanni,

    24.hely: Lénárt Lilla,

    22.hely: Gedeon András Sándor,

    15.hely: Kertész Anna,

    Fidelitas-történelem- (városi, csapat)

    Felkészítő tanár: Ötvös Lajos

    6.hely: Bulla Bettina,

    Dr. Gárdus János idegen nyelvű (megyei, egyéni)

    Felkészítő tanár: Csizmarik Irén

    13.hely: Biró Boldizsár,

    9.hely: Lauer Áron,

    Országos Történelem Verseny (megyei, egyéni)

    Felkészítő tanár: Ötvös Lajos

    5.hely: Szabó Dominik,

    Német nyelvű szavalóverseny (területi, egyéni)

    Felkészítő tanár: Koseczki Tamásné

    3.hely: Vasas Anna,

    Német nyelvű szövegértés (városi, egyéni)

    Felkészítő tanár: Koseczki Tamásné

    2.hely: Raisz Gellért Balázs,

    Nemzeti Színház Drámaverseny (országos, csapat)

    Felkészítő tanár: Hutka József

    eredményesen szerepelthely: Ágoston Zsófia, Béres Vera, Bulla Bettina, Dabasi Halász Zsigmond, Gramantik Boglárka Anna, György Klára, Józsa Judit, Kuripla János, Mondok Dávid, Szabó Bence, Szalóki Anna Csenge, Szemerszki Mihály,

    Német nyelvű szövegértés (városi, egyéni)

    Felkészítő tanár: Koseczki Tamásné

    1.hely: Ladányi Anna,

    3.hely: Tóth Karina,

    5.hely: Krajnik Fanni,

    Szt. Imre Dráma Verseny (megyei, csapat)

    Felkészítő tanár: Hutka József

    3.hely: Vincze Borbála Kincső,

    Német nyelvű bibliai szövegértés (városi, egyéni)

    Felkészítő tanár: Koseczki Tamásné

    3.hely: Pacsai Luca,

    2.hely: Volcz Barnabás Jakab,

    Német nyelvű szövegértés (városi, egyéni)

    Felkészítő tanár: Szabó Dalma

    8.hely: Demeter Ambrus,

    Felkészítő tanár: Koseczki Tamásné

    Tóth Karina,

    3.hely: Danyi Kristóf Milán,

    2.hely: Sallai Zsombor,

    Felkészítő tanár: Romhányi Rita

    1.hely: Ladányi Anna,

    Spring in the English Speaking Countries (országos, csapat)

    Felkészítő tanár: Csizmarik Irén

    eredményesen szerepelthely: Gulybán Csongor, Izsvák Gergő, Lukács Barnabás, Molnár Lilla, Vargay András Dávid, Dabasi - Halász Gellért, Palocsai Ákos, Vékony Benedek, Vladár Csilla,

    Mezzofanti (országos, egyéni)

    Felkészítő tanár: Szabó Andras

    5.hely: Ötvös Anna,

    Öveges József Kárpát-medencei Fizika verseny (megyei, egyéni)

    Felkészítő tanár: Tóth Tibor

    1.hely: Tinon Augustin,

    Kosárlabda Diákolimpia D5 korcsoport (megyei, csapat)

    Felkészítő tanár:

    3.hely: Tringel István László, Anda Dávid, Kovács Áron,

    Diákolimpia, Kosárlabda III. kcs. (városi, csapat)

    Felkészítő tanár: Tóth Gyula

    2.hely: Csobádi Viktor,

    Atlétika, súlylökés (megyei, egyéni)

    Felkészítő tanár: Molnár Attila

    6.hely: Fauszt Gábor,

    Atlétika, 4X 1000 m futás fiú (megyei, csapat)

    Felkészítő tanár: Molnár Attila

    3.hely: Barati Barnabás, Demeter Ambrus, Szaszkó Péter, Veréb Balázs,

    Atlétika, 4X100m váltófutás fiú (megyei, csapat)

    Felkészítő tanár: Molnár Attila

    8.hely: Marton Domonkos, Somoskői László, Fauszt Gábor, Káplár Ákos,

    Atlétika, 300m futás (megyei, egyéni)

    Felkészítő tanár: Molnár Attila

    2.hely: Káplár Ákos,

    Atlétika, 4X100m váltófutás fiú (megyei, csapat)

    Felkészítő tanár: Molnár Attila

    6.hely: Sike Zsombor, Dunai Zsolt, Szabó Márton, Vály Áron György,

    Atlétika, távolugrás (megyei, egyéni)

    Felkészítő tanár: Molnár Attila

    8.hely: Szabó Márton,

    Atlétika, magasugrás (megyei, egyéni)

    Felkészítő tanár: Tóth Gyula

    4.hely: Fogarasi Botond,

    Középiskolák közti verseny légpuska (megyei, egyéni)

    Felkészítő tanár:

    3.hely: Pál Dávid, Vékony Bálint,

    Középiskolák közti verseny légpisztoly (megyei, egyéni)

    Felkészítő tanár:

    1.hely: Vékony Bálint,

    20 lövéses légpuska középiskolák közötti verseny (országos, egyéni)

    Felkészítő tanár:

    4.hely: Vékony Bálint,

    20 lövéses légpuska középiskolák közötti verseny (megyei, csapat)

    1.hely: Pál Dávid, Palócz Bence, Vékony Bálint,

    Amatőr Kosárlabda III. kcs. (városi, csapat)

    Felkészítő tanár: Tóth Gyula

    1.hely: Fojtán Szabolcs Balázs, Dabasi - Halász Gellért, Fogarasi Levente, Juhász Zoltán István, Kisfalusi Imre, Csobádi Viktor, Jacsó József, Káplár Bálint, Mátraházi Krisztián Márk, Papp Szabolcs Sándor, Raisz Gellért Balázs, Simkó Gergely, Fogarasi Botond,

    Amatőr Kosárlabda IV. kcs. (városi, csapat)

    Felkészítő tanár: Tóth Gyula

    2.hely: Csobádi Viktor, Mátraházi Krisztián Márk, Raisz Gellért Balázs, Cseke Dániel, Gecsei Bendegúz István, Bozsik József, Fogarasi Botond, Soltész Dániel, Somoskői László,

    Diákolimpia, Kosárlabda III. kcs. (megyei, csapat)

    Felkészítő tanár: Tóth Gyula

    2.hely: Juhász Zoltán István, Kisfalusi Imre, Káplár Bálint, Mátraházi Krisztián Márk, Papp Szabolcs Sándor, Raisz Gellért Balázs, Simkó Gergely, Veselényi Márton, Ács Dénes, Fogarasi Botond,

    Diákolimpia, Kosárlabda IV. kcs. (megyei, csapat)

    Felkészítő tanár: Tóth Gyula

    3.hely: Mátraházi Krisztián Márk, Raisz Gellért Balázs, Simkó Gergely, Gecsei Bendegúz István, Ács Dénes, Bobkó Gyula, Bozsik József, Fogarasi Botond, Földházi Péter, Marton Domonkos, Soltész Dániel, Várhegyi Csaba,

    Judo (országos, egyéni)

    Felkészítő tanár:

    2.hely: Feczkó Csanád,

    5.hely: Gecsei Dorottya,

    2.hely: Veréb Balázs, Kövesi Karina Dóra,

    1.hely: Feczkó Botond,

    Szt. Imre Dráma Verseny (megyei, csapat)

    Felkészítő tanár: Hutka József

    3.hely: Kiss Annamária Réka,

    Delfin Kupa (országos, csapat)

    Felkészítő tanár:

    ezüsthely: Kiss Annamária Réka,

    Szinvavölgyi Szólótáncos (egyéb, egyéni)

    Felkészítő tanár:

    kiemelthely: Oláh Dorottya,

    VII. Hatvan Kupa (Junior I.E.Standard) (országos, egyéni)

    Felkészítő tanár:

    2.hely: Sárkány Egon,

    Judo (országos, egyéni)

    Felkészítő tanár:

    3.hely: Cseke Dániel,

    VII. Hatvan Kupa (Junior I.E.Latin) (országos, egyéni)

    Felkészítő tanár:

    2.hely: Sárkány Egon,

    Judo (országos, egyéni)

    Felkészítő tanár:

    5.hely: Király Máté,

    VIII.Kner Kupa Mezőtur (Junior I. E. Latin)) (országos, )

    Felkészítő tanár:

    2.hely: Sárkány Egon,

    Judo (országos, egyéni)

    Felkészítő tanár:

    5.hely: Pető Ákos György,

    Bach Zongoraverseny (egyéb, egyéni)

    Felkészítő tanár:

    kiemelthely: Németh Luca,

    Pap Lajos Megyei Zongoraverseny (megyei, egyéni)

    Felkészítő tanár:

    3.hely: Németh Luca,

    Judo (országos, egyéni)

    Felkészítő tanár:

    1.hely: Kriza Anna, Fülöp Vanda,

    3.hely: Beszterczey Kristóf,

    Atlétika többpróba körzeti (városi, csapat)

    Felkészítő tanár: Molnár Attila

    1.hely: Sike Zsombor, Dunai Zsolt, Palocsai Ákos, Szabó Márton, Fogarasi Botond,

    Határtalan Design (országos, egyéni)

    Felkészítő tanár: Majorszki András

    eredményesen szerepelthely: Szűcs Bence Lóránd,

    Határtalan Design (országos, csapat)

    kiemelthely: Henez Hanna, Vincze Borbála Kincső, Ősz Kamilla Anna,

    Határtalan Design (országos, egyéni)

    kiemelthely: Nagy Ferenc,

    Határtalan Design (országos, csapat)

    kiemelthely: Czár Anna Csenge,

    József Attila Vers- és Prózaíró Verseny (országos, egyéni)

    Felkészítő tanár: Szemerszki Mihályné

    1.hely: Csiba Ágota,

    Határtalan Design (országos, egyéni)

    Felkészítő tanár: Majorszki András

    kiemelthely: Pető Ákos György,

    József Attila Vers- és Prózaíró Verseny (országos, egyéni)

    Felkészítő tanár: Szemerszki Mihályné

    2.hely: Csiba Ágota,

    Miskolci Színészmúzeum (városi, egyéni)

    Felkészítő tanár: Majorszki András

    1.hely: Kerekes Kisanna,

    Miskolci Séta (városi, egyéni)

    Felkészítő tanár: Majorszki András

    3.hely: Kerekes Kisanna,

    Színház az egész világ (városi, egyéni)

    Felkészítő tanár: Majorszki András

    1.hely: Kerekes Kisanna,

    Lakatos Menyhért Versmondó Verseny (területi, egyéni)

    Felkészítő tanár: Szemerszki Mihályné

    1.hely: Váradi Mónika,

    Miskolci Kocsonyafarsang (városi, egyéni)

    Felkészítő tanár: Majorszki András

    1.hely: Kerekes Kisanna,

    Kedvenc Cigány Népmesém (megyei, )

    Felkészítő tanár: Majorszki András

    1.hely: Kocsis Anna Réka,

    B-A-Z Megyei Könyvtár (megyei, egyéni)

    Felkészítő tanár: Majorszki András

    különdíjhely: Kerekes Kisanna,

    Megyei Cigány Önkormányzat (megyei, egyéni)

    Felkészítő tanár: Majorszki András

    különdíjhely: Kerekes Kisanna,

    A Tisza gyerekszemmel (országos, egyéni)

    Felkészítő tanár: Majorszki András

    különdíjhely: Kerekes Kisanna,

    Határtalan Design (országos, egyéni)

    Felkészítő tanár: Majorszki András

    1.hely: Kerekes Kisanna,

    Magyar Közlekedési Klub (országos, egyéni)

    Felkészítő tanár: Majorszki András

    különdíjhely: Kerekes Kisanna,

    "Elit Alakulat" (városi, egyéni)

    Felkészítő tanár: Majorszki András

    1.hely: Kerekes Kisanna,

    100 méter leány mellúszás "A" kat. (országos, egyéni)

    Felkészítő tanár:

    5.hely: Vécsei Réka,

    Tájfutás normáltáv (országos, egyéni)

    Felkészítő tanár:

    3.hely: Szűcs Botond,

    Tájfutás rövidtáv (országos, egyéni)

    Felkészítő tanár:

    7.hely: Szűcs Botond,

    Tájfutás normáltáv (országos, egyéni)

    Felkészítő tanár:

    1.hely: Demeter Ambrus,

    Tájfutás rövidtáv (országos, egyéni)

    Felkészítő tanár:

    1.hely: Demeter Ambrus,

    Kéttus csapat (országos, csapat)

    Felkészítő tanár:

    4.hely: Torma Rebeka, Farkas Kinga,

    Kéttusa (országos, egyéni)

    Felkészítő tanár:

    10.hely: Torma Rebeka,

    Kéttusa (megyei, egyéni)

    2.hely: Farkas Kinga,

    1.hely: Torma Rebeka,

    Kéttus csapat (megyei, csapat)

    Felkészítő tanár:

    1.hely: Torma Rebeka, Farkas Kinga,

    3.hely: Barati Barnabás, Guba Dávid,

    Kéttusa (megyei, egyéni)

    Felkészítő tanár:

    4.hely: Barati Barnabás,

    Kéttus csapat (megyei, csapat)

    Felkészítő tanár:

    5.hely: Sallai Noémi, Zelena Zóra Gabriella,

    Bendegúz Matematika Verseny (megyei, egyéni)

    Felkészítő tanár: Tóth Tibor

    3.hely: Várkonyi Dóra Mária,

    Kalmár László Országos Matematika Verseny (országos, egyéni)

    Felkészítő tanár: Tóth Tibor

    21.hely: Vargay András Dávid,

    Hevesy György országos verseny (országos, egyéni)

    Felkészítő tanár: Ambrus Judit

    eredményesen szerepelthely: Oláh Soma,

    XX. OrszágosCsecsemőgondozási Verseny (országos, csapat)

    Felkészítő tanár: Vass Krisztina

    10.hely: Danyi Kinga Karolina, Gyurkó Kinga, Tóth Gergő Tamás,

    Diákalkotók VI. Országos Tűzzománc Pályázata (országos, egyéni)

    Felkészítő tanár: Vincze Judit

    kiemelthely: Szunyogh Kata,

    3.hely: Kapi Boglárka,

    Regionális középiskolai rajzverseny (egyéb, egyéni)

    Felkészítő tanár: Vincze Judit

    2.hely: Mádli Boglárka,

    Megyei Csecsemőgondozási Verseny (megyei, csapat)

    Felkészítő tanár: Vass Krisztina

    1.hely: Danyi Kinga Karolina, Gyurkó Kinga, Tóth Gergő Tamás,

    Országos Elsősegély - ismereti verseny (országos, csapat)

    Felkészítő tanár: Vass Krisztina

    21.hely: Bodolai Anna, Kara Gábor, Szklenár Eszter,

    17.hely: László Hunor Dávid, Pós Polett, Spekker Dorina,

    5-6. osztályos Elsősegélyverseny (országos, csapat)

    Felkészítő tanár: Vass Krisztina

    17.hely: Csapó Bálint, Horváth Kolos Miklós, Sárkány Egon,

    13.hely: Vékony Benedek, Sorbán Zalán, Pusztai Leó Áron,

    12.hely: Ladányi Anna, Molnár Lilla, Szarka Edit,

    Curie (országos, egyéni)

    Felkészítő tanár: Ambrus Judit

    25.hely: Szűcs Boglárka,

    9.hely: Oláh Soma,

    Kalmár László (megyei, egyéni)

    Felkészítő tanár: Ambrus Judit

    6.hely: Pacsai Luca,

    Városi Csecsemőgondozási verseny (városi, csapat)

    Felkészítő tanár: Vass Krisztina

    3.hely: Kriston Boglárka, Pacsai Luca, Váradi Mónika,

    Városi Csecsemőgondozási Verseny (városi, csapat)

    Felkészítő tanár: Vass Krisztina

    1.hely: Danyi Kinga Karolina, Gyurkó Kinga, Tóth Gergő Tamás,

    Madarak és Fák Napja Országos Tanulmányi Verseny (országos, csapat)

    Felkészítő tanár: Polák Péter

    13.hely: Boldogh Benedek, Vály Áron György, Somoskői László,

    CURIE Kémia Emlékverseny (országos, egyéni)

    Felkészítő tanár: Polák Péter

    16.hely: Pistai Titusz,

    Kalmár László Országos Matematika Verseny (megyei, egyéni)

    Felkészítő tanár: Mozgó Endréné

    3.hely: Mátraházi Krisztián Márk,

    Felkészítő tanár: Tóth Tibor

    Vargay András Dávid,

    Felkészítő tanár: Sike László

    1.hely: Várhegyi Csaba,

    CURIE Kémia Emlékverseny (területi, egyéni)

    Felkészítő tanár: Polák Péter

    1.hely: Pistai Titusz,

    Felkészítő tanár: dr. Velkey László

    2.hely: Szabó Dániel Márk,

    Felkészítő tanár: Polák Péter

    3.hely: Homolya Panni,

    Felkészítő tanár: Bredács Éva

    4.hely: Németh Csenge,

    5.hely: Szemerszki Anna,

    Arany János Balladamondó Verseny (országos, egyéni)

    Felkészítő tanár: Hutka József

    eredményesen szerepelthely: Józsa Judit,

    Felkészítő tanár: Soltész Ágnes

    Bársony Kata,

    Szép magyar beszéd verseny (országos, egyéni)

    Felkészítő tanár: Herpainé Velkey Klára

    Kazinczy-éremhely: Németh Márta,

    Arany János Irodalmi Verseny (országos, egyéni)

    Felkészítő tanár: Soltész Ágnes

    bronzhely: Molnár Eszter Panni,

    Megyei Elsősegélynyújtó verseny (megyei, csapat)

    Felkészítő tanár: Vass Krisztina

    3.hely: Csapó Bálint, Horváth Kolos Miklós, Sárkány Egon, Latorcai Levente Hunor, Tóth Gergő Tamás,

    Öveges József Kárpát-medencei Fizikaverseny (megyei, egyéni)

    Felkészítő tanár: Tóth Tibor

    12.hely: Tinon Augustin,

    CURIE Környezetvédelmi Verseny (országos, csapat)

    Felkészítő tanár: Polák Péter

    7.hely: Bóka Zsombor, Imregh András István, Pistai Titusz,

    9.hely: Kisfalusi Imre, Nagy Vencel, Boldogh Benedek,

    10.hely: Demeter Ambrus, Liska Tamás, Oláh Soma,

    szertorna lány 4.kcs. (megyei, csapat)

    Felkészítő tanár: Virosztekné Szakál Ildikó

    2.hely: Barják Dorottya, Szabados Evelin, Szabó Judit, Zemlényi Hanna Zóra, Brezsnyák Ágnes, Kovács Dorottya,

    szertorna diákolimpia lány 4.kcs. (városi, csapat)

    Felkészítő tanár: Virosztekné Szakál Ildikó

    1.hely: Barják Dorottya, Szabados Evelin, Szabó Judit, Zemlényi Hanna Zóra, Brezsnyák Ágnes,

    Less Nándor Földrajzverseny (országos, egyéni)

    Felkészítő tanár: Udvarhelyiné Hyross Amelita

    17.hely: Kara Gábor,

    15.hely: Tóth Márk,

    Város és város környéki elsősegélynyújtó verseny (városi, csapat)

    Felkészítő tanár: Vass Krisztina

    2.hely: Balajti Melinda, Hirkó Hanna, Soltész Erik, Szepesi Marcell, Urbán Laura Dóra,

    1.hely: Csapó Bálint, Horváth Kolos Miklós, Sárkány Egon, Latorcai Levente Hunor, Tóth Gergő Tamás,

    Kaán Károly XXIII. Országos Természet- és Környeze (megyei, egyéni)

    Felkészítő tanár: Polák Péter

    6.hely: Szarka Edit,

    2.hely: Boldogh Benedek,

    OKTV (országos, egyéni)

    Felkészítő tanár: Udvarhelyiné Hyross Amelita

    15.hely: Gilányi Gibárt,

    6.hely: Szűcs Botond,

    2.hely: Hatala Imre József,

    Teleki Pál Földrajz Földtan Verseny (megyei, egyéni)

    Felkészítő tanár: Udvarhelyiné Hyross Amelita

    10.hely: Kara Gábor,

    9.hely: Bobkó Gyula,

    4.hely: Földházi Péter,

    Curie Matematika Emlékverseny (országos, egyéni)

    Felkészítő tanár: Tóth Tibor

    13.hely: Németh Mária,

    Curie Matematika Emlékvesreny (, egyéni)

    Felkészítő tanár: Sike László

    7.hely: Gedeon Máté Károly,

    Curie Matematika Emlékverseny (országos, egyéni)

    Felkészítő tanár: Ambrus Judit

    3.hely: Gajdócsi András,

    Langwest Országos Tehetségkutató Tanulmányi Versen (országos, egyéni)

    Felkészítő tanár: Buzáné Kiss Judit

    4.hely: Somosi Gábor László,

    Tudj többet a rákról, tegyél többet ellene! (országos, csapat)

    Felkészítő tanár: Vass Krisztina

    3.hely: Balajti Melinda, Gaskó Alexandra, Kovács Kincső Lilla, Urbán Laura Dóra,

    Bod Péter Országos Könyvtárhasználati Verseny (megyei, egyéni)

    Felkészítő tanár: dr. Marincsákné Nagy Ildikó

    1.hely: Kovács Zsófia,

    Sí "B" kategória (országos, egyéni)

    Felkészítő tanár:

    1.hely: Beszterczey Kristóf,

    Töprengő (városi, egyéni)

    Felkészítő tanár: Ambrus Judit

    2.hely: Kondás Réka Anna,

    Felkészítő tanár: Tóth Tibor

    1.hely: Vargay András Dávid,

    Hancsók Kálmán megyei matematika verseny (megyei, egyéni)

    Felkészítő tanár: Toró Csaba

    5.hely: Gedeon András Sándor,

    2.hely: Gajdócsi Gergely,

    1.hely: Hatala Imre József, Pammer Tamás,

    Hancsók Kálmán megyei matematika verseny (megyei, csapat)

    2.hely: Gedeon András Sándor, Pammer Tamás, Gajdócsi Gergely, Hatala Imre József,

    Hevesy György kémia verseny (megyei, egyéni)

    Felkészítő tanár: Ambrus Judit

    11.hely: Bozsik József,

    2.hely: Várhegyi Csaba,

    7.hely: Tinon Augustin,

    1.hely: Oláh Soma,

    Dugonics András (országos, egyéni)

    Felkészítő tanár: Sike László

    1.hely: Gedeon Máté Károly,

    Felkészítő tanár: Ambrus Judit

    8.hely: Pacsai Luca,

    3.hely: Gajdócsi András,

    Kreatív Történelem (országos, csapat)

    Felkészítő tanár: Vályné Gál Csilla

    6.hely: Érsok Gábor, Farkas Panna, Nagy Boglárka Gréta, Palócz Bence,

    Kis Géniusz Történelmi Vetélkedő (területi, csapat)

    Felkészítő tanár: Vályné Gál Csilla

    3.hely: Darányi László, Poczkodi Gergely, Tóth Tibor,

    Felkészítő tanár: Ambrus Judit

    Darányi László, Poczkodi Gergely, Tóth Tibor,

    Ábrahám Örzse Emlékverseny (országos, egyéni)

    Felkészítő tanár: Csizmarik Irén

    2.hely: Lauer Áron,

    Megyei Középiskolai rajzverseny (megyei, egyéni)

    Felkészítő tanár: Vincze Judit

    1.hely: Mádli Boglárka,

    2.hely: Csapó Dóra Gabriella,

    Magyar vagyok határtalanul (nemzetközi, egyéni)

    Felkészítő tanár: Vincze Judit

    kiemelthely: Szunyogh Kata,

    Kosárlabda diákolimpia (városi, )

    Felkészítő tanár: Tóth Gyula

    3.hely: Cseke Dániel,

    Madarak és Fák Napja Országos Tanulmányi Verseny (megyei, csapat)

    Felkészítő tanár: Polák Péter

    1.hely: Vály Áron György, Boldogh Benedek, Somoskői László,

    2.hely: Barati Noémi, Demeter Ambrus, Liska Tamás,

    Gordiusz (megyei, egyéni)

    Felkészítő tanár: Gulyásné Vastag Irén

    1.hely: Németh Márta,

    Gordiusz (megyei, csapat)

    Felkészítő tanár: Toró Csaba

    1.hely: Németh Márta, Pammer Tamás, Szűcs Botond,

    Gordiusz (megyei, egyéni)

    Felkészítő tanár: Gulyásné Vastag Irén

    3.hely: Pammer Tamás,

    4.hely: Szűcs Botond,

    OKTV (országos, egyéni)

    Felkészítő tanár: Gulyásné Vastag Irén

    hely: Pammer Tamás,

    Arany Dániel (országos, egyéni)

    Felkészítő tanár: Toró Csaba

    hely: Homolya Panni, Németh Mihály, Kovács Áron, Debreceni Eszter,

    Ârany Dániel (országos, egyéni)

    Felkészítő tanár: Toró Csaba

    hely: Pákozdi Máté Márk,

    Arany Dániel (országos, egyéni)

    Felkészítő tanár: Toró Csaba

    hely: Gedeon András Sándor,

    OKTV (országos, egyéni)

    Felkészítő tanár: Toró Csaba

    hely: Kovács Bence,

    OKTV matematika (országos, egyéni)

    Felkészítő tanár: Toró Csaba

    hely: Gajdócsi Gergely,

    Gordiusz (megyei, egyéni)

    Felkészítő tanár: Toró Csaba

    10.hely: Kovács Bence,

    7.hely: Gajdócsi Gergely,

    5.hely: Hatala Imre József,

    Felkészítő tanár: Ambrus Judit

    10.hely: Volcz Ágoston Marcell,

    Felkészítő tanár: Toró Csaba

    11.hely: Gedeon András Sándor,

    8.hely: Pákozdi Máté Márk,

    11.hely: Németh Mihály,

    9.hely: Debreceni Eszter,

    Zrínyi Ilona (megyei, egyéni)

    Felkészítő tanár: Ambrus Judit

    18.hely: Pacsai Luca,

    Felkészítő tanár: Németh Anna

    8.hely: Kondás Péter,

    Felkészítő tanár: Sike László

    7.hely: Várhegyi Csaba,

    Felkészítő tanár: Ambrus Judit

    14.hely: Gajdócsi András,

    Felkészítő tanár: Mozgó Endréné

    10.hely: Mátraházi Krisztián Márk,

    Felkészítő tanár: Tóth Tibor

    19.hely: Várkonyi Dóra Mária,

    100 méter leány hátúszás "B" kat. (országos, egyéni)

    Felkészítő tanár:

    12.hely: Barják Annamária,

    100 méter leány mellúszás "A" kat. (országos, egyéni)

    Felkészítő tanár:

    5.hely: Vécsei Réka,

    Duatlon (országos, egyéni)

    Felkészítő tanár: Molnár Attila

    6.hely: Nagy Csoma Luca,

    Duatlon (országos, csapat)

    2.hely: Kertész Anna, Nyárádi Fanni, Nagy Csoma Luca, Bozsik Annamária,

    6.hely: Kmetz Ottó, Papp János, Hatala Imre József, Siroki Szilveszter Ákos,

    4.hely: Feczkó Botond, Papp Péter László, Soltész Erik, Pós Bertalan, Hangácsi Zsolt, Feczkó Csanád, Havas - Volczer Edvárd Márk, Veréb Balázs,

    Duatlon (megyei, egyéni)

    1.hely: Pós Polett,

    Duatlon (megyei, csapat)

    2.hely: Kertész Anna, Nagy Csoma Luca, Bozsik Annamária,

    Duatlon (megyei, egyéni)

    3.hely: Nagy Csoma Luca,

    1.hely: Kertész Anna,

    Duatlon (megyei, csapat)

    1.hely: Kmetz Ottó, Papp János, Hatala Imre József, Herpai Ágoston,

    2.hely: Feczkó Botond, Papp Péter László, Soltész Erik, Pós Bertalan,

    1.hely: Pós Polett, Szűcs Boglárka, Demjén Orsolya, Polyák Dominika,

    4x50 méter leány gyorsváltó (megyei, csapat)

    Felkészítő tanár: Molnár Attila

    2.hely: Torma Rebeka, Barják Annamária, Farkas Kinga, Bársony Kata,

    Duatlon (megyei, egyéni)

    Felkészítő tanár: Molnár Attila

    3.hely: Fogarasi Botond,

    Duatlon (megyei, csapat)

    2.hely: Fogarasi Botond, Lőrincz Bálint, Szűcs Kende Fülöp, Boldogh Benedek,

    3.hely: Kriza Anna, Kövesi Karina Dóra, Németh Luca, Feczkó Villő,

    Duatlon (megyei, egyéni)

    2.hely: Demeter Ambrus,

    3.hely: Veréb Balázs,

    Duatlon (megyei, csapat)

    1.hely: Veréb Balázs, Káplár Ákos, Demeter Ambrus, Hangácsi Zsolt,

    100 méter leány hátúszás "B" kat. (megyei, egyéni)

    Felkészítő tanár:

    2.hely: Barják Annamária,

    50 méter fiú mellúszás (városi, egyéni)

    Felkészítő tanár:

    3.hely: Szilágyi Gellért,

    4x50 méter leány gyorsváltó "A" kat. (megyei, csapat)

    Felkészítő tanár: Molnár Attila

    2.hely: Bodolai Anna, Barati Noémi, Gergely Luca, Kovács Dorottya,

    4x50 méter fiú gyorsváltó "A" kat. (megyei, csapat)

    Felkészítő tanár: Molnár Attila

    3.hely: Juhász András Barnabás, Kara Gábor, Barati Barnabás, Guba Dávid,

    4x50 méter lány gyorsváltó "A" kat. (megyei, csapat)

    Felkészítő tanár:

    3.hely: Sallai Noémi, Szabó Eszter, Vécsei Réka, Kövesi Karina Dóra,

    100 méter leány hátúszás "A" kat. (megyei, egyéni)

    Felkészítő tanár:

    1.hely: Vécsei Réka,

    100 méter leány mellúszás "A" kat. (megyei, egyéni)

    Felkészítő tanár:

    1.hely: Vécsei Réka,

    100 méter leány gyorsúszás "A" kat. (megyei, egyéni)

    Felkészítő tanár:

    3.hely: Sallai Noémi,

    4x50 méter lány gyorsváltó "B" kat. (megyei, csapat)

    Felkészítő tanár: Molnár Attila

    2.hely: Henez Hanna, Kornidesz Petra, Szirmai Júlia Laura, Zelena Zóra Gabriella,

    50 méter fiú gyorsúszás (városi, egyéni)

    Felkészítő tanár:

    3.hely: Szilágyi Gellért,

    50 méter fiú mellúszás (megyei, egyéni)

    Felkészítő tanár:

    2.hely: Szilágyi Gellért,

    50 méter fiú gyorsúszás (megyei, egyéni)

    Felkészítő tanár:

    3.hely: Szilágyi Gellért,

    4x50 méter lány gyorsváltó "B" kat. (városi, csapat)

    Felkészítő tanár: Molnár Attila

    2.hely: Zelena Zóra Gabriella, Szirmai Júlia Laura, Kornidesz Petra, Henez Hanna,

    100 méter fiú mellúszás "B" kat. (városi, egyéni)

    Felkészítő tanár:

    2.hely: Gedeon Máté Károly,

    Dugonics András (megyei, )

    Felkészítő tanár: Ambrus Judit

    1.hely: Gajdócsi András,

    Dugonics András (megyei, egyéni)

    1.hely: Pacsai Luca,

    Felkészítő tanár: Sike László

    Gedeon Máté Károly,

    Curie (területi, egyéni)

    Felkészítő tanár: Tóth Tibor

    1.hely: Németh Mária,

    Curie (területi, )

    2.hely: Vargay András Dávid,

    3.hely: Takács Donát,

    Curie (területi, egyéni)

    4.hely: Czegle Bendegúz Zsombor,

    Curie (területi, )

    Felkészítő tanár: Ambrus Judit

    1.hely: Gajdócsi András,

    Curie (területi, egyéni)

    2.hely: Szabó Márton,

    4.hely: Bordás Alex,

    Curie (területi, )

    Felkészítő tanár: Sike László

    2.hely: Várhegyi Csaba,

    1.hely: Gedeon Máté Károly,

    Curie (területi, egyéni)

    Felkészítő tanár: Ambrus Judit

    1.hely: Pacsai Luca,

    Varga Tamás (megyei, egyéni)

    Felkészítő tanár: Sike László

    10.hely: Várhegyi Csaba,

    Varga Tamás (megyei, egyéni)

    Felkészítő tanár: Sike László

    8.hely: Gedeon Máté Károly,

    Tiszán innen Dunán túl Országos Népdalverseny (megyei, csapat)

    Felkészítő tanár: Herpainé Velkey Klára

    2.hely: Gunda Veronika Csenge, Kruppa Katalin, Seszták Anna, Spekker Dorina, Szabó Viktória, Velkey Borbála,

    1.hely: Saláta Zsuzsa, Jaszik Julia, Tóth Laura Csenge, Sztankovics Anna,

    Tiszán innen Dunán túl Országos Népdalverseny (megyei, egyéni)

    1.hely: Németh Márta,

    Tiszán innen Dunán túl Országos Népdalverseny (megyei, csapat)

    1.hely: Bőke Fruzsina, Litkei Klára, Tóth Virág Eszter, Velkey Sára Mária, Dudás Borbála, Dudás Katalin, Szemerszki Anna,

    Tiszán innen Dunán túl Országos Népdalverseny (megyei, egyéni)

    3.hely: Feczkó Villő,

    1.hely: Velkey Borbála,

    3.hely: Jaszik Julia,

    Curie kémia verseny (területi, egyéni)

    Felkészítő tanár: Ambrus Judit

    3.hely: Tinon Augustin,

    1.hely: Oláh Soma,

    Curie kémia verseny (területi, )

    4.hely: Várhegyi Csaba,

    Curie kémia verseny (területi, egyéni)

    2.hely: Henez Botond,

    1.hely: Szűcs Boglárka,

    Angol és német nyelvű szavalóverseny (Mezőcsát) (megyei, egyéni)

    Felkészítő tanár: Szabó Dalma

    1.hely: Bíró Imola Anna,

    Hungeocontest angol nyelvű földrajz verseny (országos, egyéni)

    Felkészítő tanár: Udvarhelyiné Hyross Amelita

    6.hely: Gajdócsi Gergely,

    Kosárlabda diákolimpia (városi, )

    Felkészítő tanár: Tóth Gyula

    3.hely: Raisz Gellért Balázs,

    Gyöngyvirág Tankerületi népdalverseny (városi, csapat)

    Felkészítő tanár: Herpainé Velkey Klára

    aranyhely: Litkei Klára, Tóth Virág Eszter, Velkey Sára Mária, Dudás Borbála, Dudás Katalin, Szemerszki Anna, Bőke Fruzsina, Gunda Veronika Csenge, Seszták Anna, Spekker Dorina, Szabó Viktória, Velkey Borbála,

    Gyöngyvirág Tankerületi népdalverseny (városi, egyéni)

    aranyhely: Velkey Borbála, Feczkó Villő,

    kiemelt aranyhely: Németh Márta,

    Langwest Országos Tehetségkutató Tanulmányi Versen (országos, egyéni)

    Felkészítő tanár: Buzáné Kiss Judit

    1.hely: Somosi Gábor László,

    BAz-megyei fizikavetélkedő (megyei, csapat)

    Felkészítő tanár: Gonda Gáspár

    3.hely: Menyhért József, Pammer Tamás, Dabasi Halász Zsigmond,

    Curie matematika verseny (területi, egyéni)

    Felkészítő tanár: Tóth Tibor

    4.hely: Czegle Bendegúz Zsombor,

    3.hely: Takács Donát,

    2.hely: Vargay András Dávid,

    Curie (területi, egyéni)

    Felkészítő tanár: Tóth Tibor

    1.hely: Németh Mária,

    Szép magyar beszéd (városi, egyéni)

    Felkészítő tanár: Lőveiné Árva Melinda

    4.hely: Molnár Enikő,

    Felkészítő tanár: Herpainé Velkey Klára

    2.hely: Németh Márta,

    Wass Albert vers- és prózamandó verseny (városi, egyéni)

    Felkészítő tanár: Soltész Ágnes

    különdíjhely: Gyenes Donát,

    3.hely: Anda Dávid,

    Felkészítő tanár: Varga Péter

    Szemerszki Anna,

    CURIE Környezetvédelmi Verseny (területi, csapat)

    Felkészítő tanár: Polák Péter

    1.hely: Bóka Zsombor, Imregh András István, Pistai Titusz,

    2.hely: Kuripla János, Mondok Dávid, Szabó Bence,

    1.hely: Demeter Ambrus, Liska Tamás, Oláh Soma,

    2.hely: Grenda Luca, Kovács Zsófia, Kövessy Péter Ádám,

    5.hely: Csiba Ágota, Kucsma Veronika, Szauervein Zsanett,

    1.hely: Boldogh Benedek, Kisfalusi Imre, Nagy Vencel,

    3.hely: Fogarasi Levente, Polyák Panna Lora, Vékony Benedek,

    OKTV (országos, egyéni)

    Felkészítő tanár: Vincze Judit

    25.hely: Lauer Áron,

    Sportlövészet légpuska 20 lövés (megyei, csapat)

    Felkészítő tanár:

    1.hely: Palócz Bence, Vékony Bálint, Pál Dávid,

    Sportlövészet légpuska 20 lövés (megyei, egyéni)

    2.hely: Vékony Bálint,

    3.hely: Pál Dávid,

    Kispályás floorball diákolimpia (megyei, csapat)

    Felkészítő tanár: Tóth Gyula

    8.hely: Lövei Patrik, Kmetz Ottó, Szucskó Péter, Hedrik Gábor, Poczkodi Gergely, Pós Bertalan,

    5.hely: Barati Barnabás, Feczkó Csanád, Lövei Dávid, Molnár Gábor Bálint, Veréb Balázs,

    6.hely: Feczkó Botond, Lövei Patrik, Kerekes Kristóf, Kovács Áron, Pós Bertalan,

    Miskolc Város Ifjú Szónoka (megyei, egyéni)

    Felkészítő tanár: Lőveiné Árva Melinda

    6.hely: Érsok Gábor,

    5.hely: Breuer Lábady Péter,

    1.hely: Molnár Enikő,

    Atlétika többpróba fiú városi körzeti (egyéb, csapat)

    Felkészítő tanár: Molnár Attila

    2.hely: Sike Zsombor, Dunai Zsolt, Palocsai Ákos, Lőrincz Bálint, Szabó Márton, Fogarasi Botond,

    labdarúgás városi körzeti (egyéb, csapat)

    Felkészítő tanár: Molnár Attila

    2.hely: Sike Zsombor, Dabasi - Halász Gellért, Dunai Zsolt, Kisfalusi Imre, Nagy Vencel, Pacsai Cirill, Szabó Márton, Raisz Gellért Balázs, Rencsicsovszki Bence, Fogarasi Botond, Király Máté,

    Dürer Matematikaverseny (megyei, csapat)

    Felkészítő tanár: Tóth Tibor

    4.hely: Czegle Bendegúz Zsombor, Németh Mária, Várkonyi Dóra Mária,

    Bolyai Matematika Csapatverseny (megyei, csapat)

    Felkészítő tanár: Tóth Tibor

    4.hely: Krajnyák Réka, Molnár Lilla, Németh Mária, Szabó Dorina,

    Hittan (városi, csapat)

    Felkészítő tanár: Vincze Judit

    1.hely: Vasas Anna, Szabó Dominik, Frankó Boglárka, Berecz Máté,

    Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny (megyei, csapat)

    Felkészítő tanár: Szemerszki Mihályné

    3.hely: László Hunor Dávid, Spekker Dorina, Szabó Dominik, Vasas Anna,

    4.hely: Feczkó Csanád, Kovács Dorottya, Szauervein Zsanett, Takács Anna, Kovács Lőrinc, Kruppa Katalin, Vancz Máté, Velkey Borbála,

    Felkészítő tanár: Hutka József

    Árgyel Anna, Oláh Dorottya, Sárkány Egon, Szabó Eszter,

    6.hely: Gulybán Csongor, Lukács Barnabás, Németh Benjámin, Takács Donát,

    4.hely: Ladányi Anna, Szabó András Márton, Tóth Áron Benedek, Vargay András Dávid,

    Tervezz egy designos (országos, egyéni)

    Felkészítő tanár: Vincze Judit

    1.hely: Kapi Boglárka, Mádli Boglárka, Szunyogh Kata,

    Felkészítő tanár: Majorszki András

    Kerekes Kisanna,

    Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny (megyei, csapat)

    Felkészítő tanár: Soltész Ágnes

    3.hely: Mátraházi Krisztián Márk, Csobádi Viktor, Raisz Gellért Balázs, Rencsicsovszki Bence,

    Felkészítő tanár: Lőveiné Árva Melinda

    2.hely: Boldogh Benedek, Juhász - Vankó Gellért Levent, Szarka Edit, Tóbiás Panni,

    Gárdus János Megyei Idegennyelvű Szavalóversenyen (megyei, egyéni)

    Felkészítő tanár: Szalóki Csilla

    2.hely: Molnár Enikő,

    Radnóti Miklós szavalóverseny (városi, egyéni)

    Felkészítő tanár: Lőveiné Árva Melinda

    4.hely: Szrenka Ágoston Péter,

    Dürer (területi, csapat)

    Felkészítő tanár: Németh Anna

    2.hely: Beszterczey Kristóf, Feczkó Villő, Nagy Vencel,

    Bolyai Matematika Csapatverseny (megyei, csapat)

    Felkészítő tanár: Sike László

    5.hely: Bulla Gerald, Gedeon Máté Károly, Juhász András Barnabás, Várhegyi Csaba,

    Felkészítő tanár: Németh Anna

    6.hely: Gecsei Bendegúz István, Hámori Mátyás, Mérai Lilian Pilar, Oláh Marcell,

    Felkészítő tanár: Tóth Tibor

    4.hely: Krajnyák Réka, Molnár Lilla, Németh Mária, Szabó Dorina,

    Felkészítő tanár: Németh Anna

    3.hely: Demeter Ambrus, Kondás Péter, Liska Tamás, Oláh Soma,

    Hívunk, jöjj, mert késve késő! (megyei, csapat)

    Felkészítő tanár: Vass Krisztina

    2.hely: Demjén Borbála, Kakuk Zita, Kollár Kitti, Ötvös Anna, Váczy Lili,

    A méhnyakrák megelőzhető: védőoltással, szűréssel (megyei, csapat)

    Felkészítő tanár: Vass Krisztina

    4.hely: Pós Polett, Spekker Dorina, Bodolai Anna, Szklenár Eszter,

  • Kosárlabda diákolimpia (városi, )

    Felkészítő tanár: Tóth Gyula

    3.hely: Gecsei Bendegúz István, Ács Dénes, Bozsik József, Fogarasi Botond, Földházi Péter, Marton Domonkos, Soltész Dániel, Somoskői László, Várhegyi Csaba, Kondás Péter,

    Bolyai matematika csapatverseny (megyei, csapat)

    Felkészítő tanár: Ambrus Judit

    10.hely: Szabó Márton, Takács Anna,

    Curie matematika verseny területi döntő (területi, egyéni)

    Felkészítő tanár: Ambrus Judit

    1.hely: Pacsai Luca,

    4.hely: Bordás Alex,

    2.hely: Szabó Márton,

    1.hely: Gajdócsi András,

    Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny (megyei, csapat)

    Felkészítő tanár: Soltész Ágnes

    1.hely: Csobádi Viktor, Mátraházi Krisztián Márk, Nagy Dominik, Rencsicsovszki Bence,

    Szirmai Általános Iskola-Rejtvényfejtő Verseny (városi, csapat)

    Felkészítő tanár: Csizmarik Irén

    3.hely: Demjén Borbála, Kollár Kitti,

    Mezzofanti-Katolikus Iskolák versenye (országos, egyéni)

    Felkészítő tanár: Csizmarik Irén

    eredményesen szerepelthely: Saláta Zsuzsa,

    Oxford Glogster Verseny (nemzetközi, csapat)

    Felkészítő tanár: Csizmarik Irén

    eredményesen szerepelthely: Balajti Melinda, Demjén Borbála, Juhász Anna, Kakuk Zita, Katinszki Boglárka, Kollár Kitti, Piskóti Liliána, Urbán Laura Dóra, Gilányi Anna, Homolya Panni, Imregh András István, Kis Luca Bianka, Lucák Laura, Nagy Valentina, Poncsák Ádám Patrik, Révész Eszter, Szabados Natália, Szabó András Miklós, Tucsek Máté, Zsimala Fanni,

    Károly Ireneusz Fizika Tanulmányi Verseny kísérlet (egyéb, csapat)

    Felkészítő tanár: Tóth Tibor

    1.hely: Imregh András István, Pistai Titusz,

    Eszterházy Károly Tanárképző Főiskola-Szépkiejtési (megyei, egyéni)

    Felkészítő tanár: Csizmarik Irén

    2.hely: Demjén Dorottya,

    Szirmai Általános Iskola-Rejtvényfejtő verseny (városi, csapat)

    Felkészítő tanár: Csizmarik Irén

    5.hely: Csobádi Viktor,

    Jedlik Ányos TIT-Angol vers- és prózamondó verseny (megyei, egyéni)

    Felkészítő tanár: Csizmarik Irén

    9.hely: Juhász Anna,

    Langwest Országos Tehetségkutató Verseny (országos, egyéni)

    Felkészítő tanár: Csizmarik Irén

    hely: Balajti Melinda, Zsimala Fanni,

    Görög Katolikus Ált.Isk.-civilizációs verseny-Ausz (városi, csapat)

    Felkészítő tanár: Csizmarik Irén

    4.hely: Poncsák Ádám Patrik,

    Szent Imre Általános Iskola - civilizásiós verseny (városi, csapat)

    Felkészítő tanár: Csizmarik Irén

    1.hely: Kakuk Zita,

    Langwest verseny (országos, egyéni)

    Felkészítő tanár: Buzáné Kiss Judit

    B2 nyelvvizsgahely: Somosi Gábor László,

    Szent Imre Ált. Iskola angol nyelvi versenye (megyei, csapat)

    Felkészítő tanár: Buzáné Kiss Judit

    1.hely: Kovács Nóra,

    ECL Nyelvi verseny (országos, egyéni)

    Felkészítő tanár: Dojcsák Adrienn

    C1 nyelvvizsgahely: Hejczei Laura,

    Langwest Országos Tehetségkutató Tanulmányi Versen (országos, egyéni)

    Felkészítő tanár: Dojcsák Adrienn

    B2 nyelvvizsgahely: Dabasi Halász Zsigmond,

    Langwest Országos Tehetségkutató Nyelvi Verseny (országos, egyéni)

    Felkészítő tanár: Szatur Anett

    23.hely: Takács Anna,

    15.hely: Sirokai Petra,

    Bibliaértő angol nyelvi verseny (városi, csapat)

    Felkészítő tanár: Szatur Anett

    4.hely: Oláh Soma, Takács Anna,

    Városi Civilizációs verseny - Ausztrália (városi, csapat)

    Felkészítő tanár: Szatur Anett

    4.hely: Szauervein Zsanett,

    Városi Civilizációs verseny (városi, csapat)

    Felkészítő tanár: Szatur Anett

    1.hely: Sirokai Petra, Kovács Dorottya,

    Takács Sándor (országos, csapat)

    Felkészítő tanár: Ambrus Judit

    4.hely: Németh Csenge, Ötvös Anna, Tóth Márk, Urbán Laura Dóra,

    Curie kémia (területi, egyéni)

    Felkészítő tanár: Ambrus Judit

    5.hely: Németh Csenge,

    Curie kémia (országos, egyéni)

    15.hely: Oláh Soma,

    Curie kémia (területi, csapat)

    1.hely: Oláh Soma,

    6.hely: Veréb Balázs,

    5.hely: Tinon Augustin,

    Bolyai csapatverseny (megyei, csapat)

    Felkészítő tanár: Ambrus Judit

    5.hely: Pacsai Luca,

    Aritmetika (városi, egyéni)

    Felkészítő tanár: Ambrus Judit

    14.hely: Takács Anna,

    4.hely: Németh Luca,

    Kalmár László (megyei, egyéni)

    Felkészítő tanár: Ambrus Judit

    2.hely: Pacsai Luca,

    4.hely: Gajdócsi András,

    Dugonics András (országos, egyéni)

    Felkészítő tanár: Ambrus Judit

    2.hely: Gajdócsi András,

    Zrínyi Ilona (megyei, egyéni)

    Felkészítő tanár: Ambrus Judit

    17.hely: Kiss Annamária Réka,

    11.hely: Kondás Réka Anna,

    Töprengő (városi, egyéni)

    Felkészítő tanár: Ambrus Judit

    3.hely: Kondás Réka Anna,

    Curie matematika verseny (országos, egyéni)

    Felkészítő tanár: Ambrus Judit

    2.hely: Gajdócsi András,

    Curie matematika verseny (területi, egyéni)

    6.hely: Gergely Luca,

    4.hely: Lövei Dávid,

    1.hely: Pacsai Luca,

    8.hely: Henez Hanna,

    1.hely: Gajdócsi András,

    Kár lenne, ha Rák lenne (megyei, csapat)

    Felkészítő tanár: Vass Krisztina

    2.hely: Farkas Panna, Kozma Júlia, Nagy Boglárka Gréta,

    Felmenő rendszerű Elsősegélynyújtó verseny (megyei, csapat)

    Felkészítő tanár: Vass Krisztina

    2.hely: Bodolai Anna, Hirkó Hanna, Sike Gábor, Szepesi Marcell, Urbán Laura Dóra,

    Felmenő rendszerű Elsősegélynyújtó verseny (városi, csapat)

    3.hely: Dabasi Halász Zsigmond, Dráviczki Eszter, György Klára, Nemes Márk, Szelenge Anand Bertalan,

    4.hely: László Hunor Dávid, Kara Gábor, Szklenár Eszter, Balajti Melinda, Batuczki Szabolcs,

    1.hely: Bodolai Anna, Hirkó Hanna, Sike Gábor, Szepesi Marcell, Urbán Laura Dóra,

    Országos Elsősegély - ismereti verseny (országos, csapat)

    Felkészítő tanár: Vass Krisztina

    4.hely: Hirkó Hanna, Szepesi Marcell, Urbán Laura Dóra,

    17.hely: Kollár Kitti, Németh Máté, Tilk Zsombor,

    24.hely: Bulla Bettina, Dabasi Halász Zsigmond, Dráviczki Eszter,

    Elsősegély 5-6 (országos, csapat)

    Felkészítő tanár: Vass Krisztina

    23.hely: Nagy Ferenc, Pető Ákos György, Tinon Mehdi,

    21.hely: Czipa András, Gordoni Dániel Gábor, Kara Gábor,

    19.hely: Csorkász Adél, Farkas Nóra, Tóth Blanka,

    18.hely: Csapó Bálint, Pacsai Cirill, Sárkány Egon,

    17.hely: Csoma Krisztián, Jacsó József, Pusztai Leó Áron,

    Elsősegély 5-6 (országos, csapat)

    Felkészítő tanár: Vass Krisztina

    15.hely: Bodolai Anna, Molnár Liza, Szklenár Eszter,

    Felmenő rendszerű Csecsemőgondozási Verseny (megyei, csapat)

    Felkészítő tanár: Vass Krisztina

    2.hely: Pós Polett, Spekker Dorina, Zsimala Fanni,

    Felmenő rendszerű Csecsemőgondozási Verseny (városi, csapat)

    2.hely: Gunda Veronika Csenge, Szemán Szabina, Szemerszki Anna,

    1.hely: Pós Polett, Spekker Dorina, Zsimala Fanni,

    Kár lenne, ha Rák lenne (országos, csapat)

    Felkészítő tanár: Vass Krisztina

    1.hely: Gedeon András, Fogarasi Virág, Hári Zsófia, Németh B. Nóra, Pénzeli Gabriella,

    Hancsók Kálmán megyei matematika verseny (megyei, csapat)

    Felkészítő tanár: Gulyásné Vastag Irén

    2.hely: Pammer Tamás,

    Felkészítő tanár: Toró Csaba

    Hatala Réka Erzsébet, Dudás Benedek, Hatala Imre József, Béri János, Edöcsény Ágnes Csenge,

    BME Energeitikai Szakkollégiumi Verseny (országos, csapat)

    Felkészítő tanár: Baloghné Gyüre Judit

    3.hely: Siroki Szilveszter Ákos, Preinsperger Máté,

    9.hely: Molnár Ádám, Papp Gergely 960429,

    BláThy Ottó Természettudományi Városi Verseny (városi, csapat)

    Felkészítő tanár: Baloghné Gyüre Judit

    2.hely: Kiss Marcell Lóránd, Szemerszki Mihály, Lelkes Gergely,

    BME Energeitikai Szakkollégiumi Verseny (országos, csapat)

    Felkészítő tanár: Baloghné Gyüre Judit

    9.hely: Gajdócsi Gergely,

    3.hely: Menyhért József,

    Károly Iréneusz (országos, )

    Felkészítő tanár: Baloghné Gyüre Judit

    3.hely: Lelkes Gergely,

    Károly Iréneusz (országos, egyéni)

    3.hely: Feczkó Botond,

    Megyei Középiskolai rajzverseny (megyei, egyéni)

    Felkészítő tanár: Vincze Judit

    1.hely: Semsey Áron, Lelkes Gergely,

    2.hely: Horváth Zsófia,

    Regionális középiskolai rajzverseny (, egyéni)

    Felkészítő tanár: Vincze Judit

    különdíjhely: Semsey Áron,

    Miskolci kocsonyafesztivál rajzpályázata (városi, egyéni)

    Felkészítő tanár: Vincze Judit

    különdíjhely: Spekker Dorina,

    Megyei Általános Iskolai rajzverseny (megyei, egyéni)

    Felkészítő tanár: Vincze Judit

    4.hely: Mádli Boglárka,

    2.hely: Gilányi Anna,

    Felkészítő tanár: Majorszki András

    1.hely: Kerekes Kisanna,

    Országos Zománcművészeti Biennálé (országos, egyéni)

    Felkészítő tanár: Vincze Judit

    1.hely: Mádli Boglárka,

    Zrinyi Matematika Verseny (megyei, egyéni)

    Felkészítő tanár: Toró Csaba

    5.hely: Gulyás István Flórián,

    OKTV (országos, )

    Felkészítő tanár: Toró Csaba

    eredményesen szerepelthely: Dudás Benedek, Gajdócsi Gergely,

    Hancsók Kálmán Megyei matematika verseny (megyei, egyéni)

    Felkészítő tanár: Toró Csaba

    4.hely: Pákozdi Máté Márk, Hatala Imre József,

    Országismeret (ME BTK Modern Filológiai Int. szerv (városi, egyéni)

    Felkészítő tanár: Szabóné Farkas Emma

    3.hely: Juhász Bence,

    Országismeret (ME BTK Modern Fi Filológiai Int.á (városi, egyéni)

    Felkészítő tanár: Szabóné Farkas Emma

    2.hely: Virosztek Dalma,

    Német bibliafordító - és szövegértési verseny (városi, egyéni)

    Felkészítő tanár: Szabó Andras

    2.hely: Németh Mihály,

    Városi német helyesíró verseny (városi, egyéni)

    Felkészítő tanár: Koseczki Tamásné

    3.hely: Tóth Karina, Sallai Zsombor,

    Városi német nyelvű tesztmegoldó versenyen (városi, egyéni)

    Felkészítő tanár: Koseczki Tamásné

    1.hely: Sallai Zsombor,

    2.hely: Krajnik Fanni,

    1.hely: Tóth Karina,

    2.hely: Tóth Ágnes,

    Curie Kémia Verseny (területi, egyéni)

    Felkészítő tanár: Ambrus Judit

    3.hely: Homolya Panni,

    Arany Dániel Matematikai Tanulóverseny (országos, egyéni)

    Felkészítő tanár: Toró Csaba

    hely: Gulyás István Flórián,

    Madarak és Fák Napja Országos Verseny (megyei, csapat)

    Felkészítő tanár: Polák Péter

    2.hely: Németh Máté, Tilk Zsombor, Tóth Márk,

    Zrínyi Ilona Matematikaverseny (megyei, egyéni)

    Felkészítő tanár: Toró Csaba

    5.hely: Gulyás István Flórián,

    Curie Környzetvédelmi Csapatverseny (területi, csapat)

    Felkészítő tanár: Polák Péter

    9.hely: Gyurkó Kinga, Kriston Boglárka, Zemlényi Hanna Zóra,

    CURIE Környezetvédelmi Csapatverseny (területi, csapat)

    Felkészítő tanár: Polák Péter

    3.hely: Gilányi Anna, Nagy Valentina, Szunyogh Kata,

    CURIE Környezetvédelmi csapatverseny (területi, csapat)

    Felkészítő tanár: Polák Péter

    2.hely: Csokai Lilianna Judit, Debreceni Eszter, Németh Csenge,

    Young People in European Forests (országos, csapat)

    Felkészítő tanár: Polák Péter

    7.hely: Béri János, Polák Péter,

    eredményesen szerepelthely: Vékony Bálint, Dorony Balázs, Orosz Álmos Botond,

    Madarak és Fák Napja Országos Verseny (országos, csapat)

    Felkészítő tanár: Polák Péter

    11.hely: Demeter Ambrus,

    CURIE Környezetvédelmi Csapatverseny (országos, csapat)

    Felkészítő tanár: Polák Péter

    18.hely: Demeter Ambrus, Liska Tamás, Oláh Soma,

    Dr Árokszállásy Zoltán Biológia és Környezetvédelm (országos, egyéni)

    Felkészítő tanár: Polák Péter

    5.hely: Szűcs Botond,

    Madarak és Fák Napja Országos Verseny (országos, csapat)

    Felkészítő tanár: Polák Péter

    11.hely: Barati Noémi, Liska Tamás,

    Stockholm Junior Water Prize (SJWP) (nemzetközi, csapat)

    Felkészítő tanár: Polák Péter

    eredményesen szerepelthely: Béri János, Polák Péter, Kakas Dézi,

    Szabó Lőrinc Szavalóverseny (országos, egyéni)

    Felkészítő tanár: Lőveiné Árva Melinda

    eredményesen szerepelthely: Szrenka Ágoston Péter,

    Szabó Lőrinc Szavalóverseny (városi, egyéni)

    3.hely: Szrenka Ágoston Péter,

    Kazinczy Szépkiejtési Verseny (országos, egyéni)

    Felkészítő tanár: Lőveiné Árva Melinda

    kiemelthely: Janka György,

    Kazinczy Szépkiejtési Verseny (megyei, egyéni)

    1.hely: Janka György,

    Miskolc Város Ifjú Szónoka (városi, egyéni)

    Felkészítő tanár: Lőveiné Árva Melinda

    eredményesen szerepelthely: Puskás Mária,

    kiemelthely: Ormay Nóra Lujza,

    2.hely: Juhász Bence,

    Arany Dániel Országos Matematika Verseny (országos, egyéni)

    Felkészítő tanár: Gulyásné Vastag Irén

    eredményesen szerepelthely: Pammer Tamás,

    Irinyi János Országos Kémiaverseny (országos, egyéni)

    Felkészítő tanár: Csikós Csaba

    eredményesen szerepelthely: Dabasi Halász Zsigmond,

    Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny (megyei, )

    Felkészítő tanár: Szemerszki Mihályné

    1.hely: Takács Anna, Szauervein Zsanett, Kovács Dorottya,

    Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny (országos, csapat)

    3.hely: Szauervein Zsanett,

    Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny (megyei, )

    1.hely: Feczkó Csanád,

    Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny (országos, csapat)

    3.hely: Takács Anna,

    Görögkatolikus Kerületi Hittanverseny (egyéb, csapat)

    Felkészítő tanár: Szemerszki Mihályné

    1.hely: Kovács Kinga, Szemerszki Anna, Tóth Klára,

    József Attila Vers- és Prózaíró Verseny (országos, egyéni)

    Felkészítő tanár: Szemerszki Mihályné

    1.hely: Csiba Ágota,

    Lakatos Menyhért Versmondó Verseny (egyéb, egyéni)

    Felkészítő tanár: Szemerszki Mihályné

    1.hely: Váradi Mónika,

    Bólyai Anyanyelvi Csapatverseny (országos, csapat)

    Felkészítő tanár: Szemerszki Mihályné

    3.hely: Feczkó Csanád, Kovács Dorottya,

    Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny (megyei, csapat)

    Felkészítő tanár: Szemerszki Mihályné

    3.hely: Csiba Ágota, Mező Kristóf, Pacsai Luca, Tóth Fanni,

    Kis-Géniusz Megyei Történelmi Verseny (megyei, csapat)

    Felkészítő tanár: Vályné Gál Csilla

    1.hely: Darányi László, Konkoly Balázs, Poczkodi Gergely,

    Zrnyi Ilona Matematikaverseny (megyei, csapat)

    Felkészítő tanár: Mozgó Endréné

    2.hely: Mátraházi Krisztián Márk,

    Töprengő matematika verseny (városi, egyéni)

    Felkészítő tanár: Mozgó Endréné

    1.hely: Mátraházi Krisztián Márk,

    Zrnyi Ilona Matematikaverseny (megyei, egyéni)

    Felkészítő tanár: Mozgó Endréné

    6.hely: Mátraházi Krisztián Márk,

    Károly Ireneusz (országos, egyéni)

    Felkészítő tanár: Baloghné Gyüre Judit

    3.hely: Feczkó Botond,

    egyházi iskolák német nyelvi versenye (városi, csapat)

    Felkészítő tanár: Koseczki Tamásné

    3.hely: Danyi Kristóf Milán, László Hunor Dávid, Kocsis Anna Réka,

    Bolyai Matematika Csapatverseny (országos, csapat)

    Felkészítő tanár: Sike László

    3.hely: Bozsik József, Bulla Gerald, Gedeon Máté Károly, Várhegyi Csaba,

    Nemes Tihamér OITV (országos, egyéni)

    Felkészítő tanár: Sike László

    2.hely: Tilk Zsombor,

    egyházi iskolák német nyelvi versenye (városi, csapat)

    Felkészítő tanár: Koseczki Tamásné

    1.hely: Raisz Gellért Balázs,

    3.hely: Velkey Julianna,

    1.hely: Krajnik Fanni, Vasas Anna, Sallai Zsombor,

    XV.Országos Diákvegyész Napok (országos, egyéni)

    Felkészítő tanár: dr. Velkey László

    1.hely: Szabó Diána Nikoletta,

    egyházi iskolák német nyelvi versenye (városi, csapat)

    Felkészítő tanár: Novák Bernadett

    1.hely: Németh Mihály, Tóth Márk, Pistai Titusz,

    Városi német tesztverseny (városi, egyéni)

    Felkészítő tanár: Novák Bernadett

    2.hely: Bőke Fruzsina,

    1.hely: Barati Noémi,

    Langwest Nyelvi verseny (megyei, egyéni)

    Felkészítő tanár: Dojcsák Adrienn

    1.hely: Dabasi Halász Zsigmond,

    Szépkiejtési Verseny (országos, egyéni)

    Felkészítő tanár: Dojcsák Adrienn

    eredményesen szerepelthely: Bölkény Gábor, Képes Luca, Ötvös Olivér Kristóf, Zajácz István, Hámori Fruzsina Eszter, Menyhért József, Szabó Zsuzsanna, Vajda Viktória Alexandra,

    Mezzofanti Verseny (országos, egyéni)

    Felkészítő tanár: Dojcsák Adrienn

    eredményesen szerepelthely: Bulla Bettina, Dabasi Halász Zsigmond, Enyedi Áron, Szelenge Anand Bertalan, Zajácz István, Tóth Tibor,

    TIT Vers és Prózamondó Verseny (városi, egyéni)

    Felkészítő tanár: Dojcsák Adrienn

    eredményesen szerepelthely: Bulla Bettina, Barják Annamária,

    Lóczy Lajos Országos Földrajzverseny (országos, egyéni)

    Felkészítő tanár: Udvarhelyiné Hyross Amelita

    19.hely: Balczó Ákos,

    FOX Competition (városi, egyéni)

    Felkészítő tanár: Dojcsák Adrienn

    eredményesen szerepelthely: Frankó Boglárka, Seszták Anna, Bodolai Anna, Bozsik József, Czipa András, Seszták Lilla, Bulla Bettina, Dabasi Halász Zsigmond, Enyedi Áron, Hejczei Laura, Szelenge Anand Bertalan, Kriston Ágnes, Molnár Eszter Panni,

    Lóczy Lajos Országos Földrajzverseny (országos, egyéni)

    Felkészítő tanár: Udvarhelyiné Hyross Amelita

    16.hely: Gilányi Gibárt,

    Less Nándor földrajzverseny (országos, egyéni)

    Felkészítő tanár: Udvarhelyiné Hyross Amelita

    17.hely: Hatala Réka Erzsébet,

    ECL Nyelvi verseny (országos, egyéni)

    Felkészítő tanár: Dojcsák Adrienn

    hely: Molnár Eszter Panni,

    ECL Nyelvi verseny (városi, egyéni)

    eredményesen szerepelthely: Brezsnyák Nóra, Enyedi Áron, Hejczei Laura, Kapi Boglárka, Szelenge Anand Bertalan, Szemán Richárd, Kaposvári Lóránt Attila, Kriston Ágnes, Molnár Eszter Panni,

    OÁTV (megyei, egyéni)

    Felkészítő tanár: Novák Bernadett

    2.hely: Debreceni Eszter,

    országos görögkatolikus hittanverseny (országos, csapat)

    Felkészítő tanár: Boronkai József

    1.hely: Polyák Dominika,

    OÁTV (megyei, egyéni)

    Felkészítő tanár: Novák Bernadett

    1.hely: Ötvös Anna,

    országos görögkatolikus hittanverseny (országos, csapat)

    Felkészítő tanár: Boronkai József

    1.hely: Dudás Katalin, Debreceni Eszter,

    OÁTV (országos, egyéni)

    Felkészítő tanár: Szabó Andras

    8.hely: Ötvös Anna,

    Less Nándor földrajzverseny (országos, csapat)

    Felkészítő tanár: Udvarhelyiné Hyross Amelita

    1.hely: Balczó Ákos, Gilányi Gibárt, Hatala Imre József,

    Less Nándor földrajzverseny (országos, egyeni)

    11.hely: Gilányi Gibárt, Hatala Imre József,

    13.hely: Balczó Ákos,

    15.hely: Kaposvári Lóránt Attila,

    Felkészítő tanár: Udvarhelyiné Hyross Amelita

    2.hely: Szűcs Botond,

    Felkészítő tanár: Udvarhelyiné Hyross Amelita

    3.hely: Poncsák Ádám Patrik,

    Felkészítő tanár: Udvarhelyiné Hyross Amelita

    4.hely: Kovács Bence,

    7.hely: Hatala Imre József,

Kapcsolat

 
3529 Miskolc
Fényi Gyula tér 2-12
 
+36 (46) 560 458,
 
FAX: +36 (46) 560 582

Bejelentkezés