• Programok
  • Beszámolók
  • Rendezvények
  • A cserkészek is megdták a módját... Jubileumi hét

A cserkészek is megdták a módját... Jubileumi hét

Az 5-8 évfolyamosok számára cserkész program nyitotta a jubileumi hetet. A cserkészet szerves része iskolánknak. jelenlegi parancsnokunk, Majorszki András még anno Csókay Károly SJ atya előtt tett cserkész fogadalmat kisgyerek korában! Lehetett jót játszani,...

szaladgálni, ordibálni, nevetni, ahogy azt már a cserkészektől vezetésével megszoktuk. A nap folyamán a Magyar Cserkész Szövetségtől érkeztek vendégek, és rendhagyó cserkésztörténelem címmel tartottak foglalkozást az udvaron. lehetett a 20. század elejéről származó cserkész felszereléseket nézegetni, fogdosni, és rengeteget kérdezni. Mindenki kapott Légy résen! feliratú tollat, füzetet, és egy feledhetetlen élményt Köszönjük Márkus Richárd (1930-as évek-beli cserkészfelszerelésben), Csemer Patrícia szakmai vezető és Kárpáti Júlia szakmai munkatárs vendégeinknek, hogy eljöttek, és Majorszki András tanár úrnak és cserkész parancsnoknak, hogy megszervezte.

Last modified on Monday, 21 October 2019 14:38