• Programok
  • Beszámolók
  • Rendezvények
  • "Play Seriously, Learn Playfully" - Tovább dübörög az Erasmus projekt

"Play Seriously, Learn Playfully" - Tovább dübörög az Erasmus projekt

Február 24-28 között iskolánkban vendégeskedett 15 diák Dániából, Spanyolországból, és Lengyelországból. A már több éve zajló Play Seriously Learn Playfully Erasmus+ projektben dolgoznak együtt, melynek célja egy interdiszciplináris társasjáték megalkotása. A résztvevők,...

iskolánként 5 diák, félévenként találkoznak forgószínpad-szerűen, valamelyikük iskolájában. Az angol nyelvű projektben három jezsuita és egy állami fenntartású iskola (Thisted, Dánia) tanulói vesznek részt.  Az egyhetes tartózkodás alatt tovább fejlesztették a játékot, szabad időben pedig megismerkedtek a várossal, és együtt a magyar diákokkal kulturális és sport programokon vettek részt. A projekt hivatalos logóját 11. a osztályos diákunk, Sárkány Egon tervezte.

Last modified on Wednesday, 04 March 2020 09:40