Tisztelgés 1956 hősei előtt

Az 1956-os forradalom és szabadságharc kezdetének és a III. Magyar Köztársaság kikiáltásának ünnepén - a járványügyi korlátozások miatt - innovatív módon szerveztük meg az ünnepséget. Osztályonként 2-2 képviselő az emlékezés mécsesét elhelyezve tisztelgett az 1956-os eseményeket idéző kép előtt az iskola udvarán. (FÉNYKÉPALBUM ITT megtekinthető) A 10.B osztály tanulói az alkalomhoz illő...

gondolatokat mondtak el, melyeket Soltész Ágnes tanárnő állított össze. A 11. és 12. évfolyamosok különleges hangulatú népdalokat énekeltek. P. Holcznger Ferenc SJ igazgató atya rövid beszéddel zárta az ünnepélyes tiszteletadást. Cserkészeink díszőrséggel járultak hozzá az esemény máltóságának emeléséhez. Az iskola többi tanulója és tanáraink a Rákóczi Szövetség Gloria Victis online megemlékezését nézték meg az osztálytermeikben. Köszönet Spisák Csaba rendszergazdának és a technikus csapatnak a műszaki feltételek megteremtéséért.

Last modified on Friday, 23 October 2020 14:50