• Beszámolók
  • Rendezvények

A Jezsu Tech Csapata főegyházmegyei dicséretben részesült

Iskolánk diák technikusi csapata az Egri Főegyházmegye DICSÉRETÉBEN részesült. Az elismerő oklevelet kedden Egerben vehették át Excellenciás és Főtisztelendő Dr. Ternyák Csaba érsek úrtól az egyházmegye ünnepélyes tanévzáró ünnepségén. Dicséretben részesültek: Imregh András István, Taksár Tamás, Pistai Titusz, Bóka Zsombor és Ács Kristóf 11. B osztályos tanulók. A technikusi csapat tagjai 8. osztályos koruk óta vesznek részt a reggeli imák, az iskolai ünnepségek, bálok, farsangok, diákszínpadi produkciók és turnék hangosítási feladataiban. Köszönjük nekik a 4 éve tartó odaadó munkájukat és példaértékű kitartásukat. A rájuk bízott feladatokat nagy precizitással és alázattal végzik a MAGIS szellemiségében. Magatartásuk példamutató, szorgalmuk kiemelkedő.

Last modified on Wednesday, 14 June 2017 13:56