• Beszámolók
  • Rendezvények

A Felsőzsolcai Szent István Katolikus Általános Iskola igazgatójának köszönőlevele

Tisztelt Igazgató Úr!
Ezúton is szeretném megköszönni a Felsőzsolcai Szent István Katolikus Általános Iskola tanulói és dolgozói nevében, hogy 2017 karácsonya előtt újra gyűjtést szerveztek iskolánk tanulóinak.
Az iskolánknak adományozott ruhaneműket, játékokat, élelmiszereket, egyéb ajándékokat a gyerekek között szétosztottuk. Minden gyermek nagy örömmel fogadta az ajándékokat. Nevükben is köszönöm, hogy gondoltak ránk. Levelemhez mellékelem az átadáskor készült képeket.
Kérem Igazgató Urat, tolmácsolja köszönetemet az iskola tanulóinak, pedagógusainak, dolgozóinak, akik a gyűjtésben részt vettek, azt lebonyolították, az ajándékokat elszállították iskolánkba.
Igazgató Úrnak, az iskola dolgozóinak, tanulóinak Istentől áldott karácsonyi ünnepeket, eredményes, örömteli új esztendőt kívánok.
Tisztelettel: Putz József

Last modified on Monday, 08 January 2018 15:27