• Programok
  • Beszámolók
  • Rendezvények
  • Nem ásták el tálentumaikat - 12 diákunk a Megyei Díjátadón

Nem ásták el tálentumaikat - 12 diákunk a Megyei Díjátadón

Tizenkét tanulónk, Fazekas Anita, Fegyverneki Lilien, Imre Eszter Anna, Kovács Kende, Kovács Bálint, Kovács Menyhért, Ladányi Anna, Lipták Levente, Molnár Gabriella, Polák Panna Simon Szonja és Szirmai Flóra Lívia kapott meghívást a Városházára, a Megyei Díjátadó Ünnepségre június 11-én. (Részletek a versenyekről és helyezésekről ITT)

délután. Az ünnepségre azokat a diákokat hívják meg felkészítő tanáraikkal együtt, akik a megyei tanulmányi versenyeken 1-3. helyezést értek el. Gratulálunk diákjainknak eredményeikhez, melyet tehetségük fejlesztésével, tanulással, gyakorlással értek el, és köszönjük felkészítő tanáraiknak, hogy áldozatos munkával és kimagasló szakmai felkészültségükkel szolgálják diákjaink gyarapodását és növekedését. A Minap beszámolója ITT olvasható (képgalériával).

Last modified on Wednesday, 13 June 2018 16:08