• Beszámolók
  • Rendezvények

Kicsik és nagyok megmutatták, hogy milyen jól tudnak dolgozni!

A közösségi napon (április 13. szombat) diákjaink és tanáraink részt vettek iskolánk területének a rendezésében és takarításában. Az akció jó hatással volt a környezetünkre, az építők is elkezdtek rendet tenni és takarítani, ami annak a jele, hogy hamarosan az iskola teljes területét ismét birtokra vehetjük.
Köszönjük szépen mindenkinek a munkáját - az osztályfőnökökét, helyettes ofőkét, szervezőkét és a szorgalmas, dolgos résztvevőkét! Valamennyien remek munkát végeztek. Büszkék vagyunk diákjainkra. Kicsik és nagyok megmutatták, hogy milyen jól tudnak dolgozni is. A faültetés, a szemétszedés, a gallyak lehordása, a több köbméter föld és az út elegyengetése, a gumilapok áthordása, mind remekül sikerült. A szemerkélő eső sem tudta megtörni a munkakedvet.
Közben a hatodikosok hagyományosan kínai programban vettek részt kínai vendég tanárok részvételével. Köszönjük a kínai nap szervezőinek és a kedves vendégeknek a nap színvonalas, sikeres lebonyolítását!
A 12. évfolyamnak, reméljük, hasznos volt az érettségire való turbózás.
Külön köszönjük nagykorúságot elért tizenkettedikeseinknek, illetve a véradó szülőknek, tanároknak és munkatársaknak, hogy nagylelkűen eljöttek a véradásra, amely igen sikeres volt.

Last modified on Tuesday, 16 April 2019 14:00