• Beszámolók
  • Projektek

„Ha valamelyik barátom, családtagom, vagy akár egy ember az utcáról megkérdezné tőlem hogy mi volt életem egyik legboldogabb időszaka, akkor gondolkodás nélkül rávágnám, hogy az az egy hét, amit Spanyolországban töltöttem. … Iskolánk 18 diákja és kísérőtanáraik február 19. és 26. között Spanyolországban jártak, a Tudelában (Észak-Spanyolország, Navarra) található Xavéri Szt. Ferencről elnevezett jezsuita középiskola vendégeként. A projekt során a két középiskola diákjai közösen oldottak meg feladatokat, együtt töltötték a szabad idejüket és ismerkedtek a környék nevezetességeivel. Tették mindezt angolul, és így nemcsak barátságok születtek és számtalan élménnyel gazdagodtak a résztvevők, hanem nagyon sokat fejlődtek a kommunikáció, a problémamegoldás és társas készségek terén is. Szeretettel várjuk vissza a spanyol diákokat március végén!

Utolsó módosítás dátuma hétfő, 03 április 2017 09:49
szerda, 15 február 2017 11:08

Erasmus+ Biotechnológiai Projekt

2017. február 5 és 11-e között zajlott a projekttalálkozó Miskolcon, a Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégiumban. Tíz iskolából18 tanár és 21 diák dolgozott együtt egy héten át. A vendéglátó, magyar csapatot Dr. Velkey László vezette. Előkészítettük a brno-i tanár-diák találkozót, melynek témája a témakör etikai kérdéseinek megvitatása lesz. Brnoban 2017. mácius 30. és április 8. között diákjaink is mentorok lesznek. Végül a projekt 2017. június 24-30. között Athénban fejeződik be, ahol a résztvevők értékelik a két év munkáját, és elkészítik a projekt zárójelentését. A Minap.hu beszámolója. (11:03-nál kezdődik). Fényképes beszámoló megtekinthető ITT.

Utolsó módosítás dátuma kedd, 21 február 2017 11:04