• Hírek
  • Aktuális hírek
Wednesday, 25 July 2018 09:08

Augusztus 15-én nem lesz ügyintézés

Kedves Szülők és Diákok!  Augusztus 15-én, Szűz Mária mennybevétele, vagyis Nagyboldogasszony ünnepén az ügyintézés szünetel az iskolában! Áldott ünnepet kívánunk! Szeretettel várunk a következő szerdán délelőtt!

Last modified on Wednesday, 25 July 2018 09:27

A kötelező és ajánlott olvasmányok listája ITT letölthető.

Nem lehet elég korán elkezdeni a felkészülést az Országos Arany János Irodalmi Versenyre!!! Ráadásul igazán menő műveket olvashattok.  A 9-10. évfolyam számára rendezik az országos Arany János Irodalmi Versenyt, melynek 1. írásbeli fordulója novemberben lesz. Erre versenyre a listán szereplő könyveket kell elolvasni:

Július és augusztus hónapban ügyintézés a titkárságon és a gazdasági irodában CSAK SZERDÁN 8:00 - 13:00 között. Kérjük a kedves diákokat és szülőket, hogy ebben az időpontban forduljanak hozzánk. A Szent József épületben zajló építkezés idején az irodai ügyelet a Fiúkollégiumban található. Kellemes nyaralást és jó pihenést kívánunk!

Last modified on Tuesday, 26 June 2018 21:39
Wednesday, 20 June 2018 16:40

A 9. évfolyamosok feladata szombaton

Kedves 9. évfolyamosok! Nemes elődeitekhez hasonlóan a ti feladatotok a Tanévzáró Te Deum előtti és utáni pakolás. Gyertek június 23-án, szombaton 15:30-ra a gumiudvarra!

Last modified on Wednesday, 20 June 2018 16:47
Wednesday, 20 June 2018 16:18

Tanévzáró Te Deum

Június 23-án, szombaton 17:00 órakor tanévzáró Te Deum és bizonyítvány osztás. Mindenkit szeretettel várunk!

Last modified on Wednesday, 20 June 2018 16:36

A mi saját Dávid urunk, immár papként, a papszentelés után küldte ezt a kedves kis mosolyt nekünk. A jezsus kontingens három, jezsuitákkal, munkatársakkal és pedagógusokkal degeszre tömött kisbusszal vett részt Drahos Dávid papszentelésén Egerben, június 16-án. A jelenlévő tömegben feltűntek öregdiákok és szülők is, vagyis mindenki ott volt, aki csak el tudott menni. A liturgia pontosan kifejezte az Egyház csodálatos demokráciáját, hiszen nemcsak az elegánsan kiöltözött résztvevők voltak jelen, akik egyébként zsúfolásig megtöltötték a Bazilikát, hanem a

Last modified on Tuesday, 19 June 2018 10:44
Monday, 18 June 2018 06:02

Előrehozott érettségi időpontok

Kedves előrehozott Érettségizők! A tájékoztató (nyitó) értekezlet nem kötelező. A felelet előtt fél órával itt kell lenni, ezeket az időpontokat küldöm. A záró értekezleten természetesen itt kell lenni. Ennek időpontja a hirdetőn ki lesz függesztve. Kedd B:

A tankönyvleadás az eddig megszokott rend szerint történik. Akik ingyenes tankönyvet kaptak, adják le a Könyvtárban Horovitz Norbertnek a mai naptól, legkésőbb június 22-ig. Örömmel fogadjuk a többi diák feleslegessé vált tankönyveit is, melyeket ugyanígy adhattok le. A Könyvtár nyitvatartása: Hétfő—Csütörtök: 07:30–17:00, Péntek: 07:30–12:30.

Last modified on Friday, 08 June 2018 13:35

A májusi és júniusi térítési díjat együtt fogjuk kiszámlázni, ezért hiányzás bejelentést utoljára június 11-én, hétfőn délelőtt 10 óráig tudunk elfogadni. Nagyon kérünk mindenkit, hogy az évzáróig utalják át a számlákat, az esetleges elmaradásokkal együtt (a számla Pénzügyi Egyenleg sora mutatja a fizetendő térítési díjat). Köszönettel: a Gazdasági Iroda

Last modified on Thursday, 31 May 2018 13:23

A Miskolci Önkormányzati Rendészet és aMiskolci Német Nemzetiségi Önkormányzat közös szervezésében az idegen nyelveket (angol, német, francia, orosz, spanyol stb.) beszélő középiskolás diákok részére 2018 év nyarán is indul a STUDENT POLICE Program. Jelentkezési határidő június 5. kedd a nyelvtanárodnál vagy Szelenge Judit tanárnőnél. Ma már az érettségi feltétele az 50 óra közösségi szolgálat teljesítése, amelyre a Student Police program alkalmas. A létszám korlátozott,

Last modified on Thursday, 31 May 2018 13:57
Saturday, 19 May 2018 16:27

Lezajlott a papírgyűjtés!

A papírgyűjtés a konténer elszállítása miatt véget ért! Köszönjük az eddig leadott papírokat!

Last modified on Tuesday, 05 June 2018 14:41
Page 1 of 8