8. évfolyam, figyelem! - Tagozat és második idegen nyelv választás

Úja működik az ellenőrzés és módosítás a felületen!

Kedves 8. évfolyamos Diákok és Szülők!  Elindult a jelentkezés a 2019/2020-es tanévben induló tagozatos képzésre, amely két tanévre jelent elköteleződést. Elérhető: IDE KATTINTVA.  Határidő: június 13. csütörtök 24:00 óra. Jelentkezni kell matematika tagozatra, angol nyelv tagozatra, vagy általános tagozatra. Második idegen nyelvi jelentkezésnél az angol nyelv, a francia nyelv, a német nyelv és a spanyol...

nyelv közül kell választani.

Mindkét esetben - a sorrend figyelembevételével - két lehetőséget kell bejelölni

Kérjük, hogy minden 8. évfolyamos diák töltse ki a jelentkezést!

Elérhető:
http://jezsu.hu/online/tagozat/

Határidő: június 13. csütörtök 24:00 óra.

A megadott határidőig a jelentkezés módosítható.

Last modified on Wednesday, 12 June 2019 10:49