Mindjárt kezdődik a második félidő!!! - Meghívó a félidős hálaadásra

Holnap fél 5-kor lesz a nyolcadikosok félidős hálaadása a templomban. Minden volt és leendő tanárukat ezúton is szeretettel meghívják az osztályok és osztályfőnökök, különösen azokat, akik tegnap nem lehettek jelen a közös meghívás kihirdetésekor! Ezen a komoly tartalmú (hiszen nagyok lettek!), de mégis vidám hangulatú (hiszen nagyok lettek!) ünnepen van alkalma...

az általános iskolai éveket lezáró diákoknak arra, hogy visszatekintsenek az eltelt időre, hogy honnan, hová jutottak el. Legtöbben maradnak közöttünk, és most, a jezsus tanulmányaik félidején azt is végiggondolják, hogyan tovább, milyen célokkal vágnak majd neki a gimnáziumi éveknek. Remek alkalom ez, hogy ünnepi, hálaadó szentmisében hálát adjanak, szüleikkel, családjaikkal, volt és leendő tanáraikkal közös agapén ünnepelhessenek.

Last modified on Wednesday, 12 June 2019 15:41