Online Szent Ignác nap – június 11.

Június 11-én ünnepeljük a Szent Ignác napot. Ez egyben utolsó, közös "találkozásunk", ami most online térben történik délelőtt 9.00-11.00 óra között, a Jezsu YouTube csatonáján. Járjuk be együtt Szent Ignác életének legfontosabb helyeit a Google Street View segítségével és csodálkozzunk rá Pamplonára, Loyolára, Jeruzsálemre vagy Rómára! Az egyes városokhoz egy-egy kérdés / feladat tartozik majd. Segítséget kérhettek egymástól, akár családostul leülhettek a feladatok elé. Válaszoljatok a kérdésekre minél többen az osztályból, hogy...

tietek legyen az osztály-fagyizás, pizza, vagy csokoládé! Ünnepi eredményhirdetés és zárás 12:00-kor lesz. Az első három győztes osztály értékes (és nagyon fincsi) nyereményt kap. Ünnepeljük együtt iskolánk fővédőszentjét és alapító atyját, Loyolai Szent Ignácot, és egész iskolai közösségünket! https://www.youtube.com/user/jezsuvideo/live.

Last modified on Tuesday, 09 June 2020 18:38