Szülői szándéknyilatkozat - étkezések a következőn tanévben Featured

Tisztelt Szülők!  Iskolánk a 2020/2021-es tanévtől új étkezési programra és rendszerre tér át. Előzetesen ehhez egy szülői szándéknyilatkozatra van szükségünk mindenkitől, amelyet az IDE kattintva tud gyermeke nevében szülőként/gondviselőként kitölteni. Kitöltési határidő: július 31. Az új tanévtől a szülő /gondviselő kötelezettsége...

mindennemű étkezés megrendelése/lemondása előzetesen az interneten keresztül - legyen ez ebéd, tízórai, kollégistáknak reggeli, vacsora stb. Reményeink szerint az online felület és a hozzá tartozó új kiosztási rendszer biztosítja, hogy tanulóink valóban a megrendelt ebédhez jutnak az étkezési időben.  A kitöltés kb. 1 percet vesz igénybe. Köszönjük, hogy segíti munkánkat. Bízunk benne, hogy az új rendszer valóban megoldást ad az eddigi problémákra. A rendszer pontos működéséről és használatáról rövidesen tájékoztatjuk a önöket! Köszönjük segítő közreműködésüket!

 

Last modified on Friday, 17 July 2020 23:22