JÁRVÁNYÜGYI ELJÁRÁSREND A GIMNÁZIUMBAN

Kedves Szülők és Diákok! A tanítás megkezdése előtt kérjük, figyelmesen tanulmányozzák a gimnázium JÁRVÁNYÜGYI ELJÁRÁSRENDJÉT. Csak az eljárásrend  fegyelmezett és következetes betartásával tudjuk megelőzni a járvány terjedését. MINDANNYIAN felelősek vagyunk egymásért és otthon lévő családtagjainkért. Kérjük, a betegség tüneteivel SENKI ne jöjjön...

iskolába. Legyen mindenkinél egészségügyi csomag (fertőtlenítő, papír zsebkendő, maszk, kéztörlő, névvel ellátott saját kulacs). A védekezés 3 alapja: gyakori kézmosás, távolságtartás, illetve, ha ez nem megvalósítható, szabályosan viselt, orrot ÉS szájat eltakaró arcmaszk. A maszk viselésének szabályait az Eljárásrend 20. pontja ismerteti. Az eljárásrend betartása mindenki számára kötelező.

Last modified on Friday, 11 September 2020 09:42