Írásos tájékoztatási kötelezettség megbetegedés idején

Kedves Szülők! Kérjük, minden esetben írásban, a This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. email címen tájékoztassák az iskolát, ha gyermekük betegség vagy betegség gyanúja miatt távol marad. Ezt az iskolai JÁRVÁNYÜGYI ELJÁRÁSREND 29. pontja tartalmazza. 
Tájékoztatási kötelezettség: 

29. A szülő köteles írásban (email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.) az iskolát értesíteni, ha a gyermeknél vagy a családban koronavírus-gyanú vagy igazolt fertőzés van.
30. Az intézmény tájékoztatást nyújt a tantestület és a szülők felé az érvényes járványügyi tájékoztatási kötelezettségek betartásával.

Last modified on Tuesday, 15 September 2020 08:04