ELMARADNAK A SPORTNAPOK!

Kedves Szülők! Az iskolai vírushelyzetre tekintettel az iskolavezetés úgy döntött, hogy a sportnapi rendezvények a mai (09.11) és a holnapi napon (09.12.) elmaradnak. A rövidített órákat a hatodik órával bezárólag tartjuk meg, és az ebédelés 13.10-től, a hatodik óra végétől osztályonként, meghatározott rendben történik. Kérjük, kísérjék figyelemmel a honlapunkat, illetve Facebook oldalunkat, ahol az aktuális információk elérhetők. A helyzet napról napra változhat, új intézkedések válhatnak szükségessé. Kérjük, legyenek megértőek. Mindenben számítunk az együttműködésükre. Kérjük, hogy hívják fel gyermekeik figyelmét is a járványhelyzetben előírt egészségügyi intézkedések fegyelmezett és következetes betartására: maszk viselése, fokozott fertőtlenítés, gyakori kézmosás, távolságtartás. Az iskola mindent megtesz a biztonságos működés fenntartása érdekében, kérjük hogy ebben együttműködésüket.

Last modified on Friday, 11 September 2020 09:37