Iskolai járványhelyzet tájékoztatás

Tájékoztatjuk a szülőket és az iskola közösségét, hogy intézményünk két diákjánál állapítottak meg igazolt koronavírus fertőzést. A hatóságok kontaktkutatást végeznek, valószínűsíthető, hogy a közvetlenül érintett diákoknak (szoros kontakt) karanténba kell vonulniuk. Az intézmény digitális távoktatás formájában biztosítja az oktatást a karanténban tartózkodó diákoknak. Az iskolában és a kollégiumban fokozottan megköveteljük a járványügyi szabályok...

betartását a maszk viselése, gyakori fertőtlenítés és a távolságtartás tekintetében. Amennyiben az iskola közösségben tüneteket észlelünk, a járványügyi megbízott védőnő azonnal intézkedik az elkülönítésről és értesíti az iskolaorvost illetve a háziorvost. Továbbra is kérjük a szülőket, hogy írásban jelentsék a This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. e-mail címre amennyiben COVID-19 fertőzésre utaló jeleket tapasztalnak a családban. Oktatáson kívüli közösségi programjainkat átgondoljuk, és minden változásról tájékoztatjuk az iskolaközösséget és a szülőket.

Last modified on Tuesday, 15 September 2020 08:11