Újabb szigorítás az iskola járványügyi eljárásrendjében Featured

Tisztelt Szülők, Diákok, Tanáraink és Munkatársaink!  A JÁRVÁNYÜGYI ELJÁRÁSRENDBEN a 13. illetve a 21-22. pontban olvashatják el az intézménybe való belépés és a maszk viselés szigorított szabályait, melyeket szeptember 15-én léptetünk életbe. Kérjük, kísérjék figyelemmel az Eljárásrend változásait, és annak minden pontját fegyelmezetten és következetesen tartsák be, hogy elkerüljük a fertőzést és továbbra is zavartalanul, közösségben tanulhassunk. 

 13. Az intézménybe kizárólag a Fényi Gyula tér felőli főportán szabad belépni.

21. Az iskola közösségi tereiben, ahol a megfelelő távolság nem biztosítható - akár zárt térben, portán, folyosókon, gazdasági irodában, a titkárság előtt, ebédhez sorakozásnál, akár a szabadban - a maszk viselése KÖTELEZŐ.
22. Tanórán a tanár igyekszik biztosítani a távolságot, amennyiben nem megvalósítható, maszk viselése kötelező. 

Last modified on Wednesday, 16 September 2020 11:06