JAVASLATOK AZ ŐSZI SZÜNETRE

Reméljük, hogy az őszi szünet alkalmat ad minden diákunknak, munkatársunknak és családjaiknak arra, hogy pihenjenek, feltöltődjenek. Ugyanilyen fontos azonban az is, hogy a kontaktusszám csökkentésével segítsük a járvány terjedésének megfékezését. Kérjük, hogy a családok, pedagógusok és a tanulóink lehetőleg kerüljék el azokat a helyszíneket, rendezvényeket ahol zárt térben sokan vannak, és minimalizálják a vírus terjedése szempontjából kockázatos programokon való részvételt. A diákok kerüljék az iskolatársakkal vagy más intézmények diákjaival való találkozásokat.
A cél az, hogy az oktatási rendszert érintő fertőzések számát a lehető legkisebbre csökkentsük, hogy továbbra is a személyes jelenléten alapuló oktató-nevelő munka folytatódhasson intézményünkben. Vigyázzunk egymásra! Jó egészséget és tartalmas, szép őszi szünetet kívánunk!

Last modified on Wednesday, 21 October 2020 09:16