MCC FIT - Tehetséggondozó program ötödikeseknek!

Mathias Corvinus Collegium Fiatal Tehetség Program idei felvételi időszakában 2017. június 20-ig várjuk a szeptemberben 5. osztályt kezdő diákok jelentkezését! A programba való jelentkezéshez mindössze egy szülői és egy tanári ajánlás szükséges, a jelentkezésről bővebben ITT tájékozódhat.

A program keretében olyan, az iskolai tanrendet kiegészítő kurzusokon vehetnek részt a gyerekek, amelyekkel csak érintőlegesen vagy egyáltalán nem találkoznak iskolai tanulmányaik során. A program teljesen ingyenes, célunk a gyermekek érdeklődésének és ismereteinek bővítése, olyan gondolatébresztő témakörök érintése amelyek akár a későbbi pályaorientációjukban, érdeklődésükben is meghatározó lehet. Legfrissebb kisfilmünkből betekintést nyerhet a FIT Program tevékenységébe ITT. Bővebb információt talál munkásságunkról a honlapunkon: ITT. Miskolci csapatunkról ITT olvashat.

Last modified on Monday, 03 July 2017 14:38