Jótékonysági online árverés rászoruló diákok javára

25 gyönyörű műalkotásra licitálhatunk, szeptember 25-én, éjfélig. A licitálást kizárólag online felületen, a  www.katped.hu/arveres oldalon kérjük. 

A Szent László év tiszteletére a Katolikus Pedagógiai Intézet pályázatsorozatot hirdetett, amelyen a katolikus óvodák, iskolák gyermekei, diákjai vettek részt. 25 pályaművet – rajzokat, fotókat, tárgyakat – bocsátunk jótékonysági árverésre. A befolyt összeget a katolikus köznevelésben tanuló, halmozottan hátrányos helyzetű, szociálisan rászoruló diákok kapják meg a Szent Gellért Ösztöndíj keretében. (Az ösztöndíjat a Magyar Katolikus Püspöki Konferencia alapítványa, a Pro Paedagogia Christiana Alapítvány (PPCHA) működteti, https://www.katped.hu/ppcha-szent-gellert-osztondij)

Last modified on Tuesday, 12 September 2017 19:50