Papírgyűjtés december 3 - 8.

Kedves jezsus Diákok és Tanárok, kedves Szülők! Környezetünk védelme érdekében fontos, hogy a feleslegessé vált papírt ne egyszerűen csak a szemét közé dobjuk, hanem egy helyre gyűjtve azt, lehetőséget biztosítsunk az újrahasznosításra. Ezen az iskolai héten (dec. 03-tól dec. 08-ig) az otthon összegyűlt-összegyűjtött papírt elhozható az iskolánkba, ahol azt átvesszük, majd elszállíttatjuk. A behozatalra minden nap reggel 7:15 és 8:00 között, illetve délután 3:00 és 5:00 között van lehetőség. A Diákönkormányzat tagjai segítenek a kipakolásban és a kontérbe helyezésben. Buzdítunk mindenkit, hogy használja ki ezt a remek lehetőséget, kérdezzen meg családtagot, rokont, gyűjtsünk össze minél több papírt!"