Karácsonyi ajándékgyűjtés Featured

A Felsőzsolcai Szent István Katolikus Általános Iskolával évek óta együttműködünk. A diákok zömében rászorulók, a pedagógusok elkötelezetten és hittel végzik a munkájukat. Már szinte hagyománnyá vált, hogy mi járulunk hozzá az iskolai karácsonyi ünnephez az összegyűjtött ajándékokkal,

melyekkel eddig is mindig nagy örömet tudtunk szerezni elsősorban a gyermekeknek, de a tanárok is meghatódtak az ajándékok láttán.
Arra kérünk, hogy segíts abban, hogy ünnep lehessen a Karácsony a rászorulók számára is! A diákok 7-14 évesek, fiúk-lányok. Aminek örülnek: édesség, kozmetikum, könyv, ruhanemű, a kisebbeknek játék.
Kérjük, hogy írjátok rá, hogy milyen nemű és korú gyereknek szánjátok az ajándékot. Köszönjük!

Last modified on Monday, 11 December 2017 12:15