Jelentkezz a Student Police programra! - minden idegen nyelvre szükség van!

A Miskolci Önkormányzati Rendészet és aMiskolci Német Nemzetiségi Önkormányzat közös szervezésében az idegen nyelveket (angol, német, francia, orosz, spanyol stb.) beszélő középiskolás diákok részére 2018 év nyarán is indul a STUDENT POLICE Program. Jelentkezési határidő június 5. kedd a nyelvtanárodnál vagy Szelenge Judit tanárnőnél. Ma már az érettségi feltétele az 50 óra közösségi szolgálat teljesítése, amelyre a Student Police program alkalmas. A létszám korlátozott,

30 főben van meghatározva. Csoportos jelentkezésre az iskolákon keresztül van mód. Azok a diákok, akik a legtöbb órát teljesítik, a program végén vásárlási utalványban részesülnek. Kötelező, elméleti felkészítés 2018.06.06-án, szerdán 15.00-tól a MIÖR Miskolc Győri kapu 27. szám alatti székhelyének előadótermében.  Általános tájékoztatást a Német Nemzetiségi Önkormányzat elnöke, viselkedési, magatartási formákról a MIÖR képviselője, míg turisztikai és idegenforgalmi szempontból jelentős kérdésekben a Tourinform Irodavezetője tart előadást.Érdeklődés esetén egyéb felvilágosítás: a német önkormányzatnál, a This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. email címen lehetséges.

Last modified on Thursday, 31 May 2018 13:57