Várjuk a nyári sporteredményeket!

Kedves Sportoló Diákjaink és Szüleik! Továbbra is szeretettel várjuk nyári és ezutáni sporteredményeiteket a This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. email címre. Küldjetek képeket is, osszátok meg, hadd örüljünk együtt. Sok ügyes sportolónk van, és gratulálunk minden sikerhez. A testnevelés munkacsoport örömmel kíséri figyelemmel valamennyi eredményeteket ám sajnos nincs lehetőségünk minden eredményt a honlapon is megjelentetni. Az iskola  honlapjára sportágtól függetlenül a következő sporteredmények kerülnek fel:
- ha az iskolát képviselve megyei, vagy országos szintű eredményt ér el diákunk
- ha az egyesületét képviselve országos (országos döntő) vagy nemzetközi (Európa Kupa, Európa Bajnokság) szintű eredménytér el diákunk. Köszönjük megértéseteket!

Last modified on Wednesday, 29 August 2018 18:55