„Keresni és megtalálni Istent mindenben...” - Tanáraink programjai becsengetés előtt

Szeretettel hívjuk kedves tanár kollégáinkat az évkezdő tanári lelkigyakorlatra, melynek helyszíne Mátra Sás-tó. A lelkigyakorlat nagyszerű lehetőség arra, hogy Istennel közösen, együtt, a természet közelében tekinthessünk vissza a nyár élményeire és készülhessünk fel küldetésünkre. „Keresni és megtalálni Istent mindenben.” Augusztus 27-én, hétfőn reggel 8-kor indulunk, és 28-án, kedden du. 5 óra felé érkezünk vissza.
Augusztus 29.én, szerdán a szakmai felkészülési időszak is kezdetét veszi. Együtt készítjük elő az iskola épületét, teremtjük meg a diákok fogadásának a jó légkörét. A tanévnyitó konferencia ideje augusztus 29-30-31, szerda-csütörtök-péntek.

Last modified on Friday, 24 August 2018 09:51