• Hírek
  • Aktuális hírek

Parkolási lehetőségek a szülői értekezletek idején

A szülői értekezletek idején a parkolás megkönnyítése miatt az alábbi lehetőségeket biztosítjuk: Megnyitjuk a templomteret, ahova a falak elé merőlegesen kérjük leállítani a gépjárműveket. A fiúkollégium mögötti alsó útról elérhetővé válik egy ideiglenes parkoló, amelyet kiszalagoztunk a fák között – ezek a kollégiumot megkerülő piros térköves útról érhetőek el. Az iskolát körbevevő utcákon – Mednyánszky utca (templom után balra), ill. Kölcsey utca (iskolával szemben) is tudnak helyeket keresni – ahol kérjük, vegyék figyelembe az esetleges tiltó jelzéseket. Felhívjuk a szülők figyelmét és kérjük őket, hogy az iskola környezetében lévő zöld területekre (Fényi Gyula tér) ne álljanak fel, mert a Városgazda felügyelői büntethetik a szabálytalanul parkolókat.

Last modified on Thursday, 06 September 2018 08:46