• Hírek
  • Aktuális hírek

A teremtett világ védelme - a közösségi szombat programja

Kérjük diákjainkat, hogy április 13-án, szombaton 8:20-ra érkezzenek meg az iskolába. A programok kb.12:30-ig tartanak. A kedves szülőket kérjük, figyeljenek, hogy gyermekeik kertészkedésre alkalmas, strapabíró ruhában és stabil, zárt cipőben érkezzenek, valamint feltétlenül hozzanak magukkal védőkesztyűt, amely alkalmas arra, hogy kerti munkát végezzenek, szemetet gyűjtsenek, faleveleket szedjenek a bokrok ágai alól és a levágott gallyakat összegyűjtsék és elhúzzák a komposzt helyekre. A program: 5. évf: - az iskolaudvar és...

az iskola előtti közterület rendebe tétele, majd mozilátogatás
6. évf: - kínai nap - a kínai nyelv, kultúra bemutatása, vendég tanárok és a kínai nyelvet tanuló diákok részvételével
7. évf: - az iskolakert, sportudvar rendbe tétele - a lerakott földkupacok elegyengetése
8. évf: - a délelőtt első részében francia nap - a francia nyelv, kultúra bemutatása - készülve a második nyelv választásra, utána a sportpálya és az iskola előtti füves terek rendbe tétele
9 - 11. évf: - a közösségi tér területeinek rendbetétele - szemétszedés, gallyak összeszedése, faültetés.
12. évf: - készülés az érettségire, matematika és magyar órák
18-65 évesek: 9:00-11:00 óráig véradás - (arcképes személyazonosító /személyi igazolvány, útlevél, jogosítvány, diákigazolvány/, lakcímkártya, TAJ kártya)

Last modified on Wednesday, 10 April 2019 08:37