ELHALASZTJÁK A KÜLFÖLDI NYELVTANULÁST

Kedves Szülők! Gondolom, hogy eljutott Önökhöz a hír, de hivatalosan, az iskola részéről is megerősítem a külföldi nyelvtanulással kapcsolatos híreket. Idemásolom a https://www.knyp.hu/hu oldalon található tájékoztatást:  Az Emberi Erőforrások Minisztériuma a Kormány sajtótájékoztatója után a következőkről tájékoztatta a Tempus Közalapítványt: "Egy évvel elhalasztja a kormány a Külföldi Nyelvtanulási Programot – jelentette be Gulyás Gergely ...

miniszterelnökséget vezető miniszter annak kapcsán, hogy a kormány rendkívüli jogrendet hirdetett és veszélyhelyzet elrendeléséről döntött a koronavírus-járvány miatt.” A fentiek alapján a Tempus Közalapítvány a pályázati rendszert a bejelentést követően felfüggesztette.
Köszönöm az eddigi együttműködést. Folyamatosan követjük a híreket, tájékoztatjuk Önöket a változásokról és a szükséges lépésekről. Most többet nem tudunk, kérem a türelmüket. Addig is használjuk ki az iskolai nyelvtanulás lehetőségét.
Üdvözlettel: Rivasz-Tóth Kinga, Programkoordinátor

Last modified on Thursday, 12 March 2020 10:47