• TANÓRÁN KÍVÜLI PROGRAMOK
  • SPORT
  • sporteredmenyek@jezsu.hu

sporteredmenyek@jezsu.hu Featured

Kedves Sportoló Diákjaink és Büszke Szüleik! Kérjük a sporteredményeket küldjék el az osztályfőnököknek és a This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. e-mail címre a Testnevelés Munkacsoport számára, hogy az  osztályokban, illetve az iskola közösségében megünnepelhessük. Kérjük, lehetőleg jó minőségű fotóval együtt küldjék, melyen jól látszik sportoló diákunk. Az diákolimpiai eredményeket és országos szakszövetségi 1-3. helyezéseket publikáljuk az iskola honlapján, a többi eredményt az osztályközösségek szintjén tesszük közzé. Mindannyian büszkék vagyunk sikeres sportolóinkra!

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/jezsu/public_html/gimnazium/templates/wt_edu_pro/html/com_k2/templates/default/item.php on line 249
Last modified on Wednesday, 23 September 2020 08:47