• TÁBOROK
  • Hittantábor
Monday, 15 May 2017 17:05

Aggtelek hittantábor

Avas-Déli Római Katolikus plébánia az előző évekhez hasonlóan hittanos tábort szervez, ahová elsősorban az avasi hittanosok, ministránsok és a jezsuita gimnázium diákjaink jelentkezését várjuk!

Időpont: 2017. július 2-8.

Helyszín: Aggtelek (jól bevállt helyszín, új programokkal)

Korhatár: 2017. szeptemberében leendő 5. osztályostól, az évben ballagó diákokig. 10. évfolyamtól segítőként is számítunk rátok! Testvérek esetén 4. osztályos tanulót is elviszünk, ha a végleges létszámba belefér.

Jelentkezési határidő: június 4.

Tábor költésgének irányára: 15.000Ft

Jelentkezési lapp innen vagy a plébánia oldaláról letölthető! A jelentkezési lapot kérlek küld el kitöltve és beszkennelve a This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. email címre, vagy leadhatod a plébánia titkárságán, vagy Mozgó Endre tanárúrnál.

Tábori részvételt, csak előre kitöltött jelentkezési lap leadásával illetve a korhatár betöltésével tudunk elfogadni. A végleges létszámba prioritást élveznek a plébániához és a gimnáziumhoz kötödő diákok, illetve a jelentkezési lap beadási ideje.

Korábbi hittantáboros képek megtekinthetők ezen a linken: hittantabor.jezsu.hu

Utolsó módosítás dátuma Monday, 15 May 2017 19:34