Nyári kincskereső sporttáborok!

Kedves sportkedvelő szülők, kedves barátaink! Töretlen lendülettel érkezett 10. évébe Kincskereső sport- és életmódtáborunk, ahol az egészséges életmód, a sport és mozgás körül forog minden. Mi jubileumi évünkben is a megszokott magas minőséggel és szakmai színvonallal várjuk a jelentkezőket! Focitábor plakát ITT! Kosártábor plakát ITT! Az 5. es 6. evfolyamos jezsuitasoknak testverkedvezmeny aron biztositjuk a reszvetelt. Számunkra fontos a gyermeke egészsége! Az alábbi linkre kattintva, a tábor facebook oldalára kerülve, a szervezők folyamatosan tájékoztatják majd ismerőseiket a tábort érintő aktuális dolgokról, eseményekről. https://www.facebook.com/KincskeresoSporttabor/ Üdvözlettel: Molnár Attila Sport-testnevelés munkacsoport vezető

Last modified on Wednesday, 29 May 2019 06:58