• TÁBOROK
  • Nyelvtáborok
Wednesday, 05 July 2017 10:32

Nyáreleji német nyelvi tábor

Július 19 és 23 között német nyelvi tábort szerveztünk a Jezsuban. Elsődleges célunk a B2-es nyelvvizsga elősegítése volt, de mivel kisebbek is jelentkeztek, B1-es csoportot is indítottunk. Nagy örömünkre 22 diákunk nem rohant hanyatt-homlok nyaralni, hanem egy hétig még velünk németezett. A résztvevők hétfőtől péntekig 4x45 percben, jó hangulatú foglalkozásokon megismerhették a különböző nyelvvizsgák feladat típusait ill. bővíthették szókincsüket. Szervezők: Koseczki Nóra és Szabó Dalma tanárnők. Anyanyelvi segítő: David Blüm, aki önkéntes szolgálatot végzett ebben a tanévben iskolánkban. Köszönjük munkájukat!

Utolsó módosítás dátuma Wednesday, 05 July 2017 10:43

Szeretnél megismerkedni a francia nyelv és kultúra alapjaival? Próbáld ki! :-) Bármilyen korosztályból, bárki jöhet, aki kedvet érez egy szép, dallamos világnyelv megismeréséhez. Játékos feladatok, alap kommunikáció, francia dalok, pétanque golyójáték és sok minden más érdekesség vár rád! Kezdő szinten, intenzív francia nyelvi tábor indul 2017. június 19-től június 23-ig, napi 4 órában. 5-6-7-8. évfolyamosokat is szeretettel várunk, illetve nagyokat is, akik egy harmadik idegen nyelvet is kipróbálnának, hiszen ahogy a mondás is tartja, "Ahány nyelv, annyi ember!" Jelentkezési határidő: június 18. Érdeklődni Kóródy Judit tanárnőnél lehet a 06-70-205-78-30-as telefonszámon, vagy a This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. e-mail címen. A tábor időtartama: június 19-23. (napi 4 óra, 9.00-13.00-ig) Addig is „Au revoir” mindenkinek :-)

Monday, 12 June 2017 09:55

Angol tábor 6 - 8. évfolyamosoknak

Angol nyelvi tábor 6 - 8. évfolyamosoknak. Időpont: június 19-23. Jelentkezési határidő: június 15. A részletes hirdetés megtekinthető ITT.

Kiscsoportos, nyelvvizsgára felkészítő angol tábor 9-11. évfolyamosoknak. Napi 5 óra angolozás! Időpontja június 19 - 23. Jelentkezési határidő: június 15. A részletes hirdetés ITT megtekinthető.

Utolsó módosítás dátuma Monday, 12 June 2017 09:51
Monday, 12 June 2017 09:17

Nyári német nyelvi tábor

Liebe SchülerInnen! Wir organisieren für euch ein Deutschcamp vom 19. bis zum 23. Juni. Wenn ihr am Ende des Sommers eine erfolgreiche B2 oder C1 Sprachprüfung in Deutsch ablegen möchtet, könnt ihr hier die verschiedenen Sprachprüfungstypen (Goethe, TELC, BME, Euroexam, ÖSD, ECL) kennenlernen und eure Kenntnisse testen. Von Montag bis Freitag könnt ihr eure Fähigkeiten in Hörverstehen, Leseverstehen, Briefschreiben bzw. Sprechen verbessern.
Ihr könnt euch spätestens bis Donnerstag (15. Juni) anmelden. Wir warten auf euch! :-) Frau Koseczki und Frau Szabó

Utolsó módosítás dátuma Monday, 12 June 2017 20:34