• Digitális oktatás
  • Közlemények
  • Digitális munkarend szabályzata és órarendek

Digitális munkarend szabályzata és órarendek Featured

Tisztelt Szülők, Kedves Diákjaink! A 2020. november 11.-től bevezetett rendkívüli intézkedéseket követően iskolánk 9-12. évfolyamai számára online platformon megvalósuló, tantermen kívüli digitális munkarendet vezettünk be. A gimnázium nevelőtestülete a digitális munkarend eredményessége céljából meghatározta...

az alkalmazandó munkaformákat, a tanulási módszereket, illetve a követendő “házirendi” szabályokat.
Itt olvasható az Igazgató atya LEVELE és  a digitális tanrend SZABÁLYZAT-a, mely részletesen ismerteti a  mindenki számára kötelező, követendő eljárásmódot.
A november 16-tól érvényes óra- és közzétételi rendek az osztály vagy évfolyam nevére kattintva megtekinthetők: 5-8. évfolyamok, 9.A, 9.B, 9.C, 9.S, 10.A, 10.B, 10.C10.S, 11. évfolyam, 12. évfolyam.
A honlapon található a digitális munkarendre vonatkozó GDPR adatkezelési szabályzat, tanulásmódszertani tanácsok, Google Classroom oktató videók.

Last modified on Friday, 20 November 2020 13:56