• Digitális oktatás
  • Digitális Munkarend Szabályzatok
Friday, 20 November 2020 15:57

Meet és Goole-Classroom illemtan

Kedves Diákok! Nagyon jó, hogy az iskola megteremtette feltételeket, és tantermen kívüli digitális munkarendben is láthatjuk és hallhatjuk egymást a Meet-es órákon. Kérjük mindenképpen tartsuk magunkat a következő illemszabályokhoz:

Last modified on Wednesday, 25 November 2020 10:23

Kedves Diákok! Kérünk Benneteket, hogy ezeket a szabályokat a minőségi tanulás magas színvonalon tartása érdekében lelkiismeretesen tanulmányozzátok, és tartsátok be. Igyekeztünk mindent nagyon végig gondolni, hogy olyan szabályzatot állítsunk fel, amely benneteket ebben a rendkívüli helyzetben segít és támogat a tanulásban. Bízunk bennetek és abban, hogy a tantermen kívüli digitális munkarendben, otthonról csatlakozva az órai munkához és digitális közzétételek formájában kapott feladataitokat elvégezve is komoly sikereket tudtok elérni, eredményesen fogtok tanulni, fejlődni, kibontakoztatjátok képességeiteket, és eléritek céljaitokat. A digitális tanrend bevezetése és szabályozása a Fényi Gyula Jezsuita Gimnáziumban és Kollégiumban IDE KATTINTVA elolvasható.

Last modified on Friday, 20 November 2020 15:05