• Fejlesztések
  • Felvételizőknek
  • A nyolc évfolyamos (5. osztály) gimnáziumi képzésre jelentkezők ideiglenes felvételi sorrendje

A nyolc évfolyamos (5. osztály) gimnáziumi képzésre jelentkezők ideiglenes felvételi sorrendje

Kedves Felvételiző Diákok! Kedves Szülők! 
Túljutottunk a felvételi megmérettetésén. Az eredmények és a jelentkezések alapján egy ideiglenes sorrendet teszünk közzé, mely IDE  KATTINTVA MEGTEKINTHETŐ. A lista tartalmazza a tanulói azonosítót (jeligét) azokon a tanulmányi területeken, amelyeket jelentkezéskor megjelöltek és eljuttattak a Felvételi Központba. Az ideiglenes sorrend meghatározása a központi írásbeli eredmény, a hozott pont és a szóbelin szerzett összesített eredmény alapján történt. Felhívjuk a figyelmet, hogy a sorrend tájékoztató jellegű. A tanulói adatlapok március 21-22-i módosításának lehetősége miatt a sorrend változhat.

Last modified on Friday, 22 March 2019 15:17