• Felvételizőknek
  • Felvételi tájékoztató

A nyolc évfolyamos (5. osztály) gimnáziumi képzésre jelentkezők ideiglenes felvételi sorrendje

Kedves felvételiző Diákok, kedves Szülők! Túljutottunk a felvételi megmérettetésén, immár az eredmények és a jelentkezések alapján egy ideiglenes sorrendet teszünk közzé. Az alábbi csatolmány tartalmazza a tanulói azonosítót (jeligét) azokon a tanulmányi területeken, amelyeket jelentkezéskor megjelöltek és eljuttattak a Felvételi Központba. Az ideiglenes sorrend meghatározása a központi írásbeli eredmény, a hozott pont és a szóbelin szerzett összesített eredmény alapján történt. A sorrend változhat a március 16-17-i módosítás után.

Utolsó módosítás dátuma Wednesday, 08 March 2017 09:31