• Felvételizőknek
  • Jelentkezési lapok
Friday, 19 January 2018 15:11

Jelentkezés NÉGYÉVFOLYAMOS képzésre

A NÉGYÉVFOLYAMOS KÉPZÉShez két jelentkezési lapot kell kitölteni:.
1. Központi jelentkezési lap: A négyévfolyamos képzéshez a középfokú felvételi eljárásban a felvételi lapok (tanulói adatlap és jelentkezési lapok) kitöltését a jelentkező általános iskolája végzi. Kérjük, hogy a központi jelentkezési lapon a 7. osztályos év végi, és a 8. osztályos félévi bizonyítvány eredményeit tüntessék fel!
2. Gimnáziumunk jelentkezési lapja: letöltése ITT

Last modified on Wednesday, 07 February 2018 08:37
Friday, 19 January 2018 14:20

Jelentkezés NYOLCÉVFOLYAMOS képzésre

A NYOLCÉVFOLYAMOS KÉPZÉSRE A jelentkezés egyénileg történik. Két jelentkezési lapot kell kitölteni:
1. Központi jelentkezési lap: Online kitöltendő. az egyéni jelentkezés menetének részletes ismertetője megtekinthető, és a jelentkezési lap kitöltendő kitöltendő ITT. Kérjük, hogy a Központi jelentkezési lapon gyermekük 3. osztályos év végi, és 4. osztályos félévi bizonyítvány eredményeit tüntessék fel!
2. Gimnáziumunk saját jelentkezési lapjának letöltése letöltése ITT.

Last modified on Tuesday, 06 February 2018 16:00