• Felvételizőknek
  • Tehetséggondozó foglalkozások

Az általános iskolák 8. évfolyamos tanulói számára - beiratkozni a nyílt napon, az első alkalommal és folyamatosan is lehet! A foglalkozások a szombati napokon, délelőtt 9 és 12 óra között (Részletekért KATTINTS IDE!) a Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium épületének termeiben kerülnek megszervezésre (tárgyanként 90 percben). A helyszín a Spar felőli parkolóból közelíthető meg. Beiratkozni a nyílt napon, az első alkalommal, szeptember 29-én, és folyamatosan is lehet! Ambrus Judit (matematika) és Varga Péter (magyar nyelv és irodalom). További információért érdeklődjön a 30/742-5963 -as számon, vagy a This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. címen.

Last modified on Monday, 17 September 2018 13:19

Kedves Negyedikesek és Szülők! Iskolánkban október 9-én indulnak tehetséggondozó foglalkozások magyarból és matemetikából az általános iskolák negyedik osztályos tanulói számára. A részleteket és az időpontokat ITT nézhetitek meg. Beiratkozás és tájékoztató: az első foglalkozás előtt 15.15-kor a gimnázium portáján. Szeretettel várunk benneteket!

Wednesday, 22 February 2017 09:24

Találkozunk szeptemberben!

Ebben a tanévben már nem lesznek tehetséggondozó foglalkozások.

Last modified on Wednesday, 14 March 2018 09:48