Végleges csoportbeosztás a negyedikesek tehetséggondozó foglalkozásaira Featured

Szeretettel várjuk a negyedikeseket a tehetséggondozó foglalkozásainkra. A VÉGLEGES CSOPORTBEOSZTÁS ITT tekinthető meg. Utólagos jelentkezésre és módosításra a továbbiakban már nincs lehetőség. Kérjük, tartsák ezt tiszteletben.
Fontos információk: Kérjük, hogy a gyerekek a foglalkozások előtt 10 perccel a gimnázium portáján gyülekezzenek. A szülők a bejáratig kísérjék a gyermeküket (nem jöhetnek be az iskola területére)! A tanfolyamot vezető tanárok fogják bevinni a tanulókat a tantermekbe15.55-kor. Minden diák hozzon magával...

egy kisalakú vonalas, és egy négyzetrácsos/kockás füzetet, tolltartót (fekete és színes ceruzák, toll, radír), illetve egy papír- vagy műanyag dossziét,
amelyben a fénymásolt feladatlapokat gyűjti.
A két foglalkozás között el lehet fogyasztani az otthonról hozott uzsonnát és innivalót.
A tanfolyam díját - 15 000 Ft. - az első vagy a második foglalkozás után lehet befizetni a portán a csoportot vezető tanároknál, vagy egy lezárt, a gyerek nevével ellátott borítékban
elküldeni.
Sikeres felkészülést kívánunk!
Löveiné Árva Melinda,  Német Anna, Perkopné Hriczó Mária, Szemerszki Mihályné 

Last modified on Tuesday, 13 October 2020 08:19