• Lelkiség
  • Heti gondolat

Isten áldását kérjük elsőáldozóinkra!

Május 21-én, vasárnap tizenhat gyermek kapta meg életében először az Úr Testét, köztük öt diákunk is a Gimnáziumból: Garad Helka Sára, Herczeg Bence, Láng Dorka, Kiss Botond, László Vince Zsombor. Az elsőáldozókat és családjaikat kísérjük imáinkkal további útjukon! A fényképek ITT megtekinthetők:
Köszönet dr. Marincsákné Nagy Ildikó hitoktatónak az előkészítésért, P. Tamás Barna SJ és P. Koronkai Zoltán SJ atyáknak az elsőáldozási szentmiséért. Köszönetet mondunk mindazoknak, akik segítettek az előkészületben és az ünnepi szentmisén, Szent Ferenc kisnővéreinek, akik a zenével és a díszítéssel szépítették az ünnepet, Spisák Csabának, aki a fényképeket készítette, a ministránsoknak, Dajkáné Éva sekrestyésnek, és a képviselő testület tagjainak az agapé előkészítéséért.