• Lelkiség
  • Parázs csoport
szerda, 19 április 2017 12:48

Iskolamisszióban Fülöpön, a Parázzsal

A mai napon átélt élmények kapcsán úgy érzem magam, mint egy gyerek! Mint egy gyerek, aki nem bír addig várni, hogy kész legyenek a fényképek és a fotókkal együtt jelenhessen meg a cikk! Még nincsenek a birtokomban fotók, de az átélt élmények kikívánkoznak belőlem, meg akarom osztani azokat! Íme: Lélekig hatoló lelki nap... A miskolci Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium 30 tanulója és 5 felnőtt pedagógusa, illetve lelki vezetője tisztelte meg jelenlétével intézményünket.

Utolsó módosítás dátuma szerda, 19 április 2017 12:56
kedd, 04 április 2017 12:17

Parázsos iskolamisszió lesz Fülöpön

A Debrecentől negyven kilométerre található Fülöp falu iskolájába alig 130 diák jár. Az iskola csak ősszel lett katolikus és a diákok nagy többsége meg nem sokat tud a hitről. Ezért egy csapat Parázs taggal elmegyünk hozzájuk csütörtökön (április 6-án), hogy megmutassuk a szentmise szépségét. Sokat fogunk játszani velük, megtanítjuk a Miatyánk mutogatással, és egy hangulatos zárószentmisében közösen örülünk majd az Istenne.
Kérjük, hogy imádkozzatok értünk, hogy átadhassunk valamit abból az örömből és szeretetből, amit Jézus Krisztustól kaptunk.

Utolsó módosítás dátuma kedd, 04 április 2017 14:11