• Iskolánkról
  • Dokumentumok
  • Archívum
  • Utolsó Maszat-hegy előadások – Szept. 13. Sárospatak, szept. 15. Budapest

Utolsó Maszat-hegy előadások – Szept. 13. Sárospatak, szept. 15. Budapest

Szeretettel hívunk Minden Kedves Érdeklődőt, Szülőket, Rokonokat, Barátokat, Ismerősöket! Szept. 13. du. 4. Sárospatak: A Művelődés Háza, nincs helyfoglalás, és szept. 15. MOM, este 7-kor, helyfoglalás: http://maszathegy.jezsu.hu/. Mindkét előadás után adományokat gyűjtünk.

Végéhez közeledik a tavalyi tanév nagy alkotása a Túl a Maszat-hegyen című musical bemutató-sorozat - s így a 18 előadásból álló turné lassan lezárul. Fogjunk össze, töltsük meg Sárospatakon a Művelődás Háza és Budán a MOMKult nagy színháztermét! Az előadás időtartama: 2 óra (szünettel). Az előadások után adományokat gyűjtünk, amit a terembérletre, a kórus utaztatására és egyéb költségeinek fedezésére használunk. Szeretettel invitálunk minden nyitott szívű embert, legyen tanúja, hogy ismét valami különlegeset sikerült összehozni ezzel a 100 lelkes gyerekkel!

Last modified on Tuesday, 12 September 2017 13:52