• Iskolánkról
  • Információk
  • Tanáraink

Tantestület

Kérjük, szíveskedjenek néhány nappal előtte telefonon vagy e-mailben keresse a kollégát, hogy biztosan benn van-e vagy nem helyettesít-e éppen a megadott időpontban.

P. HOLCZINGER FERENC SJ
Igazgató, hittan

Telefon: 111. mellék
Fogadóóra: Telefonos egyeztetés alapján

P. KORONKAI ZOLTÁN SJ
  Iskolalelkész

Telefon: 30-42-59337
Fogadóóra: Telefonos egyeztetés alapján iskolalelkéEz az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

NAGY ERNŐ SJ TESTVÉR
Az iskolalelkész segítője

Fogadóóra: E-mailes egyeztetés alapján

ELEK LÁSZLÓ SJ