• Iskolánkról
  • Kapcsolat
  • Fényi Alumni
  • Osztálytalálkozó - 12.C/2013.

Osztálytalálkozó - 12.C/2013.

Már öt év telt el azóta, hogy 2013-ban elköszöntek az iskolától a 12.C-sek, de sokan közülük mai napig kapcsolatban maradtak a jezsuita hagyományokkal. Van aki évekig a Szent Ignác szakkollégiumban lakott, van aki most végzi a próbatanítását a jezsuban. Az osztályfőnöki órán Gulyásné Vastag Irén osztályfőnök és Sike László társosztályfőnök várta a diákokat. A fiatalok többsége nagyon jó életszakaszban van, jól érzi magát abban, ahogy él, tanul, dolgozik. A személyes beszámolók után Elek László atya tartott a kápolnában egy 15 perces exament, amely alatt mindenki felidézhette az együtt töltött négy év emlékeit. Nagyon jó volt újra együtt, és külön öröm, hogy – bár voltak, akik csak a vacsorára tudtak eljönni – mindössze 3 volt diák hiányzott.

Last modified on Monday, 17 September 2018 08:45