• Iskolánkról
  • Szervezeteink
  • Kollégium

Kollégiumi ismerkedési tábor: június 25-27.

Kollégiumi ismerkedési tábor időpontja: június 25-27. Érkezés: június 25-én 17.00 órára. Vacsorával várunk. Részletek az igazgató atya levelében ITT:

Kedves Diákunk!

Hamarosan véget ér az iskolaidő. Mielőtt elkezdődik az igazi vakáció, szeretettel várunk az immár hagyományosnak tekinthető Ismerkedési Táborba, kollégiumunkba. Minden évben, június második felében a leendő jezsus diákoknak pár napos programot szervezünk.
A célunk az, hogy megismerkedj a jövőbeli otthonoddal, a Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégiummal, valamint mindazokkal, akik hozzád hasonlóan felvételt nyertek az intézményünkbe.
Az ismerkedési táborban mindazok megírják a szintfelmérő dolgozatot, akik nem angol tagozatra nyertek felvételt, mert ennek eredménye alapján kerülnek be a szintjüknek megfelelő nyelvi csoportokba. Kérlek, hozz magaddal írószert.

Program:
Szeretettel várunk június 25-27. között.
Kérünk, hogy érkezz meg június 25-én 17.00 órára. Vacsorával várunk. A programok sokrétűek és szórakoztatóak lesznek. Az Esztenás zenekar is fellép. Tervezünk kirándulásokat és játékokat is. Kérünk, hozz magaddal jókedvet és nyitott szívet!
A tábor június 27-én, 16.00 órakor ér véget.

Költségek:

- étkezés (2 reggeli, 2 tízórai, 2 ebéd, 1 uzsonna, 2 vacsora)
- kirándulás
- szállás (ingyenes)
Összesen: 5000 Ft

Hozz magaddal:
- szabadidőruha - kulacs vagy egy műanyag palack
- papucs
- sportcipő vagy túrára alkalmas cipő - hátizsák
- tisztálkodási felszerelés, törölköző, naptej,
- kullancsriasztó - személyes iratok
- zsebpénz (kb. 1000 Ft)

Ezzel a levéllel együtt küldjük a jelentkezési lapot is. Kérjük, hogy ezt kitöltve hozd magaddal, ha még nem küldted el nekünk.
A beiratkozás időpontja: 2017. 06.25., 16.00 – 17.00.
Az ismerkedési napokra, kérünk, gyere el mindenképpen! Ha ez mégsem lehetséges, akkor jelezd a kollégium titkárságán: június 23-ig. Telefonszám: (46) 562-450.

Miskolc, 2017. 06. 06. P. Holczinger Ferenc SJ
kollégiumi igazgató