Étlap

Új menza számlázási rendszer - a gazdasági iroda hirdetése Featured

2020. január 1-től új menza programot használunk, ezért a számlázás átmenetileg el fog térni a megszokottól. Ebben a tanévben, az értesítő e-mailben csak a befizetendő összeget és a fizetési határidőt közöljük, a számlákat papír formában osztjuk ki. Kérjük a kedves szülőket, hogy átutaláskor továbbra is legyenek szívesek beírni a gyermek nevét és osztályát a megjegyzés rovatba. A 2020/2021-es tanévtől... 

 

vezetjük be az új menza program szülői felületének használatát, erről részletesebb tájékoztatást tavasszal adunk.
Az átmeneti időszak esetleges nehézségei miatt megértésüket köszönjük!

Az étkezés lemondása változatlan: a hétfői étkezéseket hétfőn reggel 8 óráig, a hét további étkezéseit az előző nap délelőtt 10 óráig, a This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. címen lehet lemondani.

Kérdéseikkel továbbra is forduljanak hozzánk bizalommal!

Stampel Adrienn
46/560-458 (115)
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Last modified on Tuesday, 18 February 2020 12:01