Étlap

• Iskolánkról
  • Szervezeteink
  • Loyola étterem - Étlap

Otthon maradt az ebédkártyád? Február 26-a után is van megoldás!

2018. február 26-tól a diákok, akik nem hozzák magukkal az ebédkártyájukat, már nem kérhetnek befizetést igazoló cédulát a gazdasági irodában. Ők így tudnak ebédelni:
1. Válassz magadnak a menza felületeden egy „pin kódot” ...

– min. 4, max. 10 karakter adható meg. A karakterek csak számok lehetnek!
2. A "PIN kódodat" a saját menza felületeden állítsd be! A menza felületedet az iskola honlapjáról érheted el: a gimnazium.jezsu. hu oldalon, Menza, ...PIN kód beállítás.
3. A tálaló pultnál elhelyezett billentyűzeten a csillag (*) gomb megnyomásával írhatod be a kártyaszámodat, ezt követi az ENTER billentyű lenyomása, majd megadod az általad választott "PIN kódot", végül ENTER billentyű lenyomásával érvényesíted a kívánt információt. (Példa: * 1541 ENTER 199425 ENTER)
4. A művelet lassúbb, mint a kártyaérintés, a kártyával étkező diákokat ne tartsd fel! Ha otthon hagytad a kártyádat, állj be a sor végére!

Last modified on Tuesday, 20 February 2018 14:06